برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد از طریق تحلیل فوتبال

god of bet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام بنده تحلیل بلدم نیاز به یه سرمایه گذار دارم با سرمایه صد تومن میتونیم ماهی حداقل پنجاه در بیاریم با تحلیل فوتبال پولش تضمینی هستو کارشم مثل سورف و.. نیست که کم باشه مقدارش سوالی بود درخدمتم

paripart

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
پیش بینی انجام میدید؟توتو؟
در کدوم سایتها/؟

god of bet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نه عزیز توتو احتمال بردش خیلی کمه بره ما خیلی بهتره

mohizzz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11

regbet888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
براي علاقه مندان به شرط بندي با یک سایت معتبر و با سابقه عالی در خدمتشون هستم لینک سایت براتون میزارم دوستان میتونن از سایت دیدن کنن اگه لینک باز کردین از شما یه سیوال امنیتی پرسیده میشه که اون جواب بدین و وارد صفحه اصلی سایت بشین .
دوستان من درصدم از سایت میگیرم به همین خاطر هیچ در صدی از شما کم نمیشه .
بدون درصد

حدقل مبلغ 50 تومان براي هر اکانته!شما پول رو واريز مي کنيد به حساب ما user , pass ميگيريد وبازی میکنن . در طی هفته 2 روز تصفيه داريم . چهارشنبه پنچ شنبه .
بابت اين خدمات هیچ درصدی از برد و یا باختی که تو اون هفته داشته باشيد از مبلغ شما کم نمیشه که بعضی از دوستان میگیرفتن و میگیرن . در ضمن مبلغي که واريز کرديد اگر بازی نکرده باشید میتونین درخواست بدین که برگردونیم به حساب شما که نهایتا در عرض 1 تا 4 ساعت مبلغ به حساب شما برگردونده میشه.

یه حرف دوستانه هم بگم به کسایی که واقعا در این رشته هیچ تجربه ای ندارن بازی نکنن چون واقعا نیاز به زمان و استراتژی دارین به هر حال اگر دوستان سیوال داشتن میتونن با ایدی یاهو من در ارتباط باشن .
موفق باشین .

http://regbet.com

آی دی یاهو : regbet888

regbet888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان یه نصیحت به عنوان برادر کوچکتر بهتون میکنم واقعا کسایی که سر رشته ای تو این زمینه ندارن بازی نکنن نسبت به سایتها شخصی رفتار نکنیم واقعا چیزی که هست بیان کنیم چون من این میدونم به همین خاطر میگم که واقعا مثل یه براد کوچکتر از شما میگم اگه واقعا تجربه ای تو این زمینه ندارین بازی نکنین .
به هر حال من در خدمت دوستان هستم من هم شرایط خاص خودم دارم و هر کسی که به شرایط و قوانین سایت احترام بزاره من هم به نوبه خودم کارم به نحو احسن انجام میدم و قول میدم که دوستانی که با من کار کنند خیلی راضی خواهند بود از هر لحاظ .
موفق و موید باشین .

بالا