برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد به دلار از پاپ آپ سایت با اثبات پرداخت

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بنده بیش از 10 سال هست که بعنوان یک وبمستر مشغول هستم و بیش از 5 سال است که با یک سایت خارجی که در زمینه تبلیغات فعال هست کار میکنم
این سایت Propellerads نام دارد و احتمالا برای بسیاری از دوستان این نام اشنا است
شما با ثبت نام بعنوان تبلیغ کننده در این سایت می توانید با توجه به ترافیک و بازدید سایت خود مشغول به کسب درامد بصورت دلاری شوید.
بعنوان مثال بنده با روزی حدود 10.000 بازدید کننده و 7.000 ای پی در روز بطور میانگین در حال حاضر حدود 3 الی 4 دلار درامد دارم که در طول یکماه حدود 100 تا 120 دلاری میشه و با توجه به نرخ دلار در ایران که در حال حاضر 10.000 تومان هستش ماهیانه حدود 1.200.000 تومان از این سایت درامد دارم که در ادامه مستندات لازم رو هم قرار میدم.
نحوه نقد کردن درامدتون هم بسیار ساده هست و درامد شما به حساب webmoney واریز میشه که براحتی هم می تونید حساب وبمانی باز کنید و هم می یشه از طریق سایتهای ایرانی که در این زمینه فعال هستند وبمانی را به ریال تبدیل نمود.
در پایان پیشنهاد میکنم هر کس با هر میزان بازدیدی که سایتش داره این سایت رو امتحان کنه. ضمنا این سایت پیچیدگی های سایتهای مشابه خودش رو نداره و براحتی میشه باهاش کار کرد.

توجه داشته باشید فقط دوستانی که از طریق لینک زیر عضو این سایت بشن رو بنده پشتیبانی میکنم و اگر از طریق این لینک ثبت نام نکرده باشید هیچ پشتیبانی (برای نقد کردن درامد به ریال و ...) از طرف بنده نمیگیرید.

برای ثبت نام در سایت propellerads به این لینک بروید

این هم اسکرین شات هایی از درامد بنده
Untitled.png
Untitled1.png

Last edited:

mazloomin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز بازدیدکننده های سایتتون از ایرانند؟

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوست عزیز بازدیدکننده های سایتتون از ایرانند؟
بله از ایران هستند
البته تبلیغاتی که این سایت داره معمولا مطابق با ای پی کاربر باز میشه یعنی معمولا برای کاربران ایرانی تبلیغات ایرانی باز میشه

mazloomin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بله از ایران هستند
البته تبلیغاتی که این سایت داره معمولا مطابق با ای پی کاربر باز میشه یعنی معمولا برای کاربران ایرانی تبلیغات ایرانی باز میشه

ببخشید میدونی نرخ کشورهای دیگه چقدره؟ الان طبق اسکرین شما هر 1000 ای پی ایرانی تقریبا نیم دلار داره میده بعد سوال دیگه هم دارم اینه که روشی داره که به ازای فقط نمایش بنر(نه کلیک کردن) پول بده؟

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
Untitled.png
نرخ بعضی از کشورها رو در تصویر بالا می تونید ببینید . میدونم که کشورهای انگلیسی زبان خصوصا امریکا نرخ بسیار بالایی داره
در مورد سوال دوم شما هم می تونید بنر بزارید و لینک مستقیمی که به شما داده میشه رو روی بنر تنظیم کنید ولی اینکه فقط به ازای نمایش بنر به شما پول بده خیر همچنین چیزی نیست چون می تونید با بازدید فیک بنر رو به نمایش در بیارید.

Last edited:

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
تو ثبت نام , کشور ایران را قبول نمی کنه
بله تقریبا از اوایل سال جاری یه سری قانون وضع کرد که دیگر وبمستر جدید ایرانی قبول نمیکنه این دوستمون هم قبل از این جریانات ثبت نام کردند
البته یه سری خبر از بقیه بچه ها شنیدم که ظاهرا چند تا حساب قدیمی رو هم سر این جریانات بستن بالاخره شرایط ایمنی برای کار نداره و استارتر هم بهتره جوانب احتیاط رو در نظر بگیرند

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
تو ثبت نام , کشور ایران را قبول نمی کنه
بله درسته همینطور هستش که کاربر MaxNet فرمودند - حدود 1 سالی میشه که کشور ایران رو از لیست کشورهاش حذف کرده. زمانی که اینکار رو کرد من کشورم رو به عربستان تغییر دادم و به فعالیتم ادامه دادم و هیچ مشکلی از این بابت برام ایجاد نشد.

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
نوشته
Min. payout $ 100.00

انگار حداقل پرداخت 100 دلار است

https://publishers.propellerads.com/#/pub/finance/earnings
شاید برای کاربران جدید اینطوره الان بنده رفتم توی پنلم چک کردم برای من زده حداقل پرداخت 5 دلار
در خصوص ثبت نام که کشور ایران گفته بودند توی لیست نیست الان چک کردم ظاهرا دوباره کشور ایران هم اومده توی لیست کشورها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
بله تقریبا از اوایل سال جاری یه سری قانون وضع کرد که دیگر وبمستر جدید ایرانی قبول نمیکنه این دوستمون هم قبل از این جریانات ثبت نام کردند
البته یه سری خبر از بقیه بچه ها شنیدم که ظاهرا چند تا حساب قدیمی رو هم سر این جریانات بستن بالاخره شرایط ایمنی برای کار نداره و استارتر هم بهتره جوانب احتیاط رو در نظر بگیرند
حساب مارو بستن و پولمون رو بلاک کردن وقتی پرسیدیم چرا گفتن دیگه با ایرانی ها کار نمی کنیم

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
حساب مارو بستن و پولمون رو بلاک کردن وقتی پرسیدیم چرا گفتن دیگه با ایرانی ها کار نمی کنیم
لابد تخلفی ازتون سر زده - چون من مدتهاست باهاشون دارم کار میکنم و الان هم اصلا ایران تو لیست کشورهاشون وجود داره و این یعنی مشکلی با ایران در حال حاضر ندارند
باز هم برای اطمینان بیشتر می تونید ادرس و کشورتون رو یه کشور دیگه مثل افغانستان - امارات - عربستان یا کشورهای آسیایی فارسی یا عربی زبان رو انتخاب کنید.

Last edited:

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
لابد تخلفی ازتون سر زده - چون من مدتهاست باهاشون دارم کار میکنم و الان هم اصلا ایران تو لیست کشورهاشون وجود داره و این یعنی مشکلی با ایران در حال حاضر ندارند
باز هم برای اطمینان بیشتر می تونید ادرس و کشورتون رو یه کشور دیگه مثل افغانستان - امارات - عربستان یا کشورهای آسیایی فارسی یا عربی زبان رو انتخاب کنید.
من همین الان از چت آنلاین پرسیدم گفت هنوزم با با ایران مشکل داریم تخلفی هم از من سرنزده حساب خیلی از ایرانی هارو بن کردن به هر حال اون که کشورمو تغییر بدم هم پرسیدم یکیشون گفت میتونی اینکارو بکنی و برداشت هم داشته باشی ولی خب باز ریسکه دیگه یهو دیدی رسیدی به 99.9 دلار اینام همون لحظه تصمیم میگیرن کلا با ایرانی ها کار نکنن یعنی تحریم رو شدید ترکنن.
بمب نابود میشی :|

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
شاید برای کاربران جدید اینطوره الان بنده رفتم توی پنلم چک کردم برای من زده حداقل پرداخت 5 دلار
در خصوص ثبت نام که کشور ایران گفته بودند توی لیست نیست الان چک کردم ظاهرا دوباره کشور ایران هم اومده توی لیست کشورها
هیچ وقت اسم ایران رو از لیست کشورها حذف نکردند فقط موقع تایید ثبت نام خطا میده که سرویس دهی به این کشور نداریم

mazloomin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
از حق نگذریم این سایت برای ایرانی هایی که زبانشون خوب باشه چون از درگاه وب مانی استفاده میکنه میتونه یک موقعیت عالی باشه

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من همین الان از چت آنلاین پرسیدم گفت هنوزم با با ایران مشکل داریم تخلفی هم از من سرنزده حساب خیلی از ایرانی هارو بن کردن به هر حال اون که کشورمو تغییر بدم هم پرسیدم یکیشون گفت میتونی اینکارو بکنی و برداشت هم داشته باشی ولی خب باز ریسکه دیگه یهو دیدی رسیدی به 99.9 دلار اینام همون لحظه تصمیم میگیرن کلا با ایرانی ها کار نکنن یعنی تحریم رو شدید ترکنن.
بمب نابود میشی :|
از حق نگذریم این سایت برای ایرانی هایی که زبانشون خوب باشه چون از درگاه وب مانی استفاده میکنه میتونه یک موقعیت عالی باشه
بنده که از استارت فعالیتم با این سایت تابحال حدود 5000 دلار درامد داشتم که با توجه به قیمت دلار خصوصا در حال حاضر بسیار راضی هستم از کار کردن با این سایت

mehrana70

Registered User
لایک‌ها
26
من وب مانی رو درست نمیشناسم ، مشکلی با تحریم و ایرانیا نداره؟؟ یا مثل پیپال کلی دردسر داره؟؟

بالا