برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد دلاری برای وبسایت شما با گوگل ( برای اولین بار در کشور )

microsoftkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
حتما همه شما با گوگل ادسنس اشنا هستید .
سیستم کسب درامد گوگل برای وبسایتها و وبمستران میباشد . این خدمات به خاطر شیوه پرداخت و شرایط فعلی به هیچ ایرانی ارائه نمیشه حتی شما بتونید حساب ادسنس هم داشته باشید موقع تسویه چون پرداخت ها به صورت چک و نقدی است باز مشکل دریافت پول خودتون رو دارید
ما با توجه به شرایطی که داریم امکان کسب درامد از ادسنس رو داریم .
کلیه وبمستران و صاحبان وبسایت ها میتونند با استفاده از پنل ادسنس ما کسب درامد کنن . ما سایتشون رو ثبت میکنیم داخل پنلمون . کدهای گوگل رو داخل سایتشون قرار میدن . حدود 3 تا 4 روز طول میکشه گوگل تایید کنه سایت رو . بعد از تایید هم تبلیغات نمایش داده میشه و شما به ازای نمایش یا کلیک کسب درامد دلاری میکنید که خیلی با صرفه تره نسبت به سیستم های ایرانی
وقتی هم که گوگل حساب سایت شما رو با ما تسویه کرد ما بسته به درامد سایت بین 10 الی 15 درصد کارمزد میگیریم بقیه مبلغ رو براتون به صورت ریالی نقد میکنیم به حسابتون

دوستان فقط سوال نکنن چجوری اطمینان کنم و از این چیزا !!! چون تنها راهش همینه و الان داریم با برخی از دوستان کار میکنیم .

توجه : این سرویس برای سایت با بازدید پایین مناسب نیست

لطفا در صورتی که تمایل داشتید به صورت خصوصی پیام بدید تا با هم مذاکره کنیم

مرسی

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
من دقیقا متوجه نشدم منظورتون از این قسمت چیه؟
"دوستان فقط سوال نکنن چجوری اطمینان کنم و از این چیزا !!! چون تنها راهش همینه و الان داریم با برخی از دوستان کار میکنیم ." :eek:
اگه قرار به این باشه که همین الان هم سیستم های ایرانی و کلاه بردار زیادی هستن که دارن فعالیت میکنن
اعتماد سازی و تضمین مهم ترین قسمت کاره شماست که اونم شما میگی کسی در موردش حرف نزنه o_O

microsoftkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من دقیقا متوجه نشدم منظورتون از این قسمت چیه؟
"دوستان فقط سوال نکنن چجوری اطمینان کنم و از این چیزا !!! چون تنها راهش همینه و الان داریم با برخی از دوستان کار میکنیم ." :eek:
اگه قرار به این باشه که همین الان هم سیستم های ایرانی و کلاه بردار زیادی هستن که دارن فعالیت میکنن
اعتماد سازی و تضمین مهم ترین قسمت کاره شماست که اونم شما میگی کسی در موردش حرف نزنه o_O
این رو گفتیم چون برخی از دوستان انتظار داشتن با حساب ما کار کنن بدون کارمزد و این موارد چند سری اول . بعضی هم کلا هنوز هیچ کاری نکردن با ما کلا همه چیزو بردن زیر سوال . البته شرایط رو درک میکنیم .
میتونیم فقط برای اعتماد سازی دوستان اطلاعات حساب ادسنسمون + تصاویرش رو بدیم به دوستانی که تمایل دارن به همکاری .
این یک همکاری با اعتماد 2 طرفست . صاحب سایت هم اعتماد میکنه کسب درامد میکنه . بنده هم از این درامد همانطور که در بالا ذکر کردم کارمزد کمی دریافت میکنم . نه بنده دوست دارم سابقم خراب بشه نه مطمئنم صاحب سایت دوست داره از درامد مطمئن و خوبی که داره با گوگل ادسنس در میارن رو نگه داره -

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
حال فرض کن یه سایتی کپی راست رو رعایت نکرد و اکانت شما بلاک شد

microsoftkey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
حال فرض کن یه سایتی کپی راست رو رعایت نکرد و اکانت شما بلاک شد
اکانت ما بلاک نمیشه ! چون اون سایت اصلا توسط گوگل تایید نمیشه که بخواد از ادسنس استفاده کنه .
بعد از درج کد داخل سایتتون گوگل 3 تا 4 روز کاری طول میکشه سایت رو یا تایید کنه یا رد

بالا