برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد روزانه 10 تا 50 دلار

mr-en75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. امروز میخوام سایتی رو معرفی کنم که همه کاربران میشناسنش! درسته همه میشناسنش اما معرفی من به این خاطره که خیلی ها هنوز اونطور که باید این سایت رو نمیشناسن. احتمالا اکثر کاربران نام نئوباکس رو شنیدن و اکثر قریب به اتفاق اونها هم وارد سایت شدن اما هیچگاه فعالیتی نداشتند.
من حدود 20 روز پیش در این باکس شروع به فعالیت کردم. روزای اول درامد زیادی نداشتم اما کم کم درامدم زیاد شد به طوریکه الان روزی حدود 10$ درامد دارم. مطمئن باشید که این سایت بهترینه. من الان عضویت استاندارد دارم و تا چند روز دیگه به عضویت طلایی می رسم. اون موقعه که سود دهی واقعی شروع میشه. تمام درامد ها دوبرابر میشه یعنی روزی 20 دلار.
اگر هنوز ثبت نام نکردین توی سایت همین الان شروع کنید. درامد من رو به طور لحظه ای توی بنر زیر مشاهده میکنید. برای ثبت نام روی بنر کلیک کنید.

هیچ مشکلی برای برداشت از حسابتون نخواهید داشت. پرداخت آنی هستش و به حساب های اینترنتی واریز میشه که به راحتی قابل افتتاحه

با کلیک روی بنر زیرمجموعه من میشید. بعضی دوستان فکر میکنند اگر زیرمجموعه بشوند برای اونها محدودیتی داره. باید بگم اصلا اینطور نیست و هیچ محدودیتی براشون نداره. حتی اگر زیرمجموعه من نشید خود سایت خودکار شما رو به عنوان زیرمجموعه اجاره ای به سایر کاربرا میده. با همه این وجود اگر دوست نداشتید زیرمجموعه من بشید از لینک من وارد نشید.
از فواید زیرمجموعه شدن اینه که جزوه ی کامل آموزش نئوباکس رو که شامل آموزش و استراتژی ، نحوه مدیریت بر زیرمجموعه ها و مهم تر از همه آموزش انجام بیش از 15 نوع مینی جاب رو رایگان دریافت میکنید.

برای راهنمایی و یا مشاوره رایگان میتونید به آدرس اینترنتی من مراجعه کرده یا از طریق ایمیل ([email protected]) باهام در ارتباط باشید.

اطلاعات بیشتر در این لینک

Visualirans

Registered User
لایک‌ها
69
حدس میزنم الکیست

mr-en75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیر دوست عزیز الکی نیست این سایت بسیار سرشناس است میتونید در گوگل سرچ ککنید. درامد من رو هم که به صورت لحظه ای در بنر مشاهده میکنید...
میتونید برای راهنمایی با ایمیلم تماس بگیرید

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
دوست عزيز اگه يه نگاه توي تاپيك ها رو مي‌نداختين تاپيك "معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار" رو ميديدين
لطفا تاپيك تكراري باز نكنيد

بالا