برگزیده های پرشین تولز

navik68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام به همه دوستان عزیز
با مراجعه به این سایت میتوانید از روش های نوین کسب درامد از اینترنت استفاده کنید
بدون نیاز به سرمایه
روزی فقط 2ساعت نیاز دارید برای دامد3میلیونی در ماه

برای دیدن روی اینجا کلیک کنید

world15

Registered User
لایک‌ها
837
ما ک اینهمه رو این سایتا نئوباکس، فری بیتکوین و فری دوژکوین و غیره وخ گذاشتیم ماهی 15 تومنم ازشون درامد نداشتیم

navik68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ما ک اینهمه رو این سایتا نئوباکس، فری بیتکوین و فری دوژکوین و غیره وخ گذاشتیم ماهی 15 تومنم ازشون درامد نداشتیم
سلام دوست عزیز
اگه شما اصولی روی نئوباکس وقت گذاشته باشی الان باید بیشتر3میلیون درامد از این سایت داشته باشی

navik68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من به شما پیشنهاد میکنم اگه وقت ازاد داری روی دوژکوین بذار ضرر نمیکنی

world15

Registered User
لایک‌ها
837
3 یا 4 سال پیش دو بار حسابم رو بی دلیل موجه! بن کردن و کلی هم کلیک کردم و اون اگهی هایی ک بین روز اضافه میشد هم کلیک میکردم ولی همه میدونن زیرمجموعه هاش ربات هستن و هرچی هم تعویض کنیم بازم چند روز یبار کلیک میکردن! تسک هاشم ک فیلترشکن میخاد و اگه احیانا موقع برداشت فیلترشکن بخاطر تسک روشن باشه بن میکنن. بدون سرمایه گذاری یا زیرمجموعه مستقیم چنماه طول میکشه موجودی همون 2 دلار بشه.

Last edited:

world15

Registered User
لایک‌ها
837
من به شما پیشنهاد میکنم اگه وقت ازاد داری روی دوژکوین بذار ضرر نمیکنی
فری دوژکوین عضو بودم و از زیرمجموعه های قبلیم هنوزم درامد اندکی دارم ولی متاسفانه رمزای ورود ب کیف پولش رو ندارم و قابل بازیابی هم نیست.

navik68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
3 یا 4 سال پیش دوبار حسابم رو بی دلیل موجه! بن کردن و کلی هم کلیک کردم و اون اگهی هایی ک بین روز اضافه میشد هم کلیک میکردم ولی همه میدونن زیرمجموعه هاش ربات هستن و هرچی هم تعویض کنیم بازم چند روز یبار کلیک میکردن! تسک هاشم ک فیلترشکن میخاد و اگه احیانا موقع برداشت فیلترشکن بخاطر تسک روشن باشه بن میکنن. بدون سرمایه گذاری فکنم چنماه طول میکشه موجودی همون 2 دلار بشه.

برای اولین باره تو این چندسال اینو میشنوم ولی واقعا نامردیه.خیلی حیفه وقت بذاری ولی...
حالا یه سایت جدید امده چون اوله کارشه عضو بشی بهت اشتراک طلایی میده
اگه وقت داری انجا کار کن اولشه داره خوب پول میده

http://www.buxice.com/?ref=navik68

Last edited:

navik68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به 20000 نفر اول اشتراک رایگان طلایی میده

navik68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
فری دوژکوین عضو بودم و از زیرمجموعه های قبلیم هنوزم درامد اندکی دارم ولی متاسفانه رمزای ورود ب کیف پولش رو ندارم و قابل بازیابی هم نیست.
ای بابااااااا
انگار اصلا شانس نداریاااااا. دوباره از نو شروع کن

world15

Registered User
لایک‌ها
837
من چند سال رو باکسای ایرانی و خارجی و حتی فاست ها وخ گذاشتم همشون اسکم بودن نمونش پروباکس ک بعد از نئوباکس بزرگترین باکس بوده اسکم شد. حالا اگه دوباره تصمیم گرفتم برم سمتشون باشه عضو میشم. ولی همون فاست ها اگه سخت نمیشد و اینهمه کپچای درهم و ناخوانا نداشت بهتر از باکس است :(

navik68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من با چندتا کارشناس حرف زدم.تا اخر سال میلادی بیت کوین 50000دلار میشه و دوژکوین هم 5دلار

navik68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من چند سال رو باکسای ایرانی و خارجی و حتی فاست ها وخ گذاشتم همشون اسکم بودن نمونش پروباکس ک بعد از نئوباکس بزرگترین باکس بوده اسکم شد. حالا اگه دوباره تصمیم گرفتم برم سمتشون باشه عضو میشم. ولی همون فاست ها اگه سخت نمیشد و اینهمه کپچای درهم و ناخوانا نداشت بهتر از باکس است :(
با حرفت موافقم. حق با شماست.ولی به پیشنهاد من فکر کن.فعلا تا پر نشده سهمیه عضو شو.وقتی بهت اشتراک 1ساله داد بعد فکر کن روش.چون فرصت خوبیه

world15

Registered User
لایک‌ها
837
این باکسای دیگه ک همشون اولش عضویت طلایی یعنی همون پریمیوم میدن و حتی گاهی حداقل برداشت رو کم میذارن ک همه گول بخورن سرمایه بذارن ولی سریع اسکم میشن. قبلا صدها نمونه باکس این مدلی دیدم یا عضو شدم

navik68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
این باکسای دیگه ک همشون اولش عضویت طلایی یعنی همون پریمیوم میدن و حتی گاهی حداقل برداشت رو کم میذارن ک همه گول بخورن سرمایه بذارن ولی سریع اسکم میشن. قبلا صدها نمونه باکس این مدلی دیدم یا عضو شدم

با این سابقه کاری جایی نمیرم که حداقل تا 1سال اینده اسکم بشه

world15

Registered User
لایک‌ها
837
شما جز نئوباکس و معدود سایت دیگه ک سود فوق اندک بود و دووم میاوردن نام ببر ک یک سال مونده باشه. بعد حرفتون قبول میکنم. شاهدم ی مدیر دزد خارجی بود مدام سایت میزد یبار ابروشو بردم ک فلان سایت اسکم هم مال اونه سریع مسدود کرد. بعضیاشونم فقط ب عده ای پرداخت دارن ک سرمایه میذارن یا مدت کمی بعد از افتتاح سرمایه گذاری برای برداشت اجباری میشه

navik68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
شما جز نئوباکس و معدود سایت دیگه ک سود فوق اندک بود و دووم میاوردن نام ببر ک یک سال مونده باشه. بعد حرفتون قبول میکنم. شاهدم ی مدیر دزد خارجی بود مدام سایت میزد یبار ابروشو بردم ک فلان سایت اسکم هم مال اونه سریع مسدود کرد. بعضیاشونم فقط ب عده ای پرداخت دارن ک سرمایه میذارن یا مدت کمی بعد از افتتاح سرمایه گذاری برای برداشت اجباری میشه
حرف شما درسته.منم اجبار نمیکنم.ولی کمی صبر کن.2ماه دیگه رسید دریافتیم را از همین سایت میذارم.فقط برای ثابت کردن حرفم.تازه ما از ی ملیت هستیم باید بهم کمک کنیم همه پیشرفت کنند نه این که کسی ضرر کنه!

world15

Registered User
لایک‌ها
837
این سایتی ک گذاشتی در وبلاگ ک نبود و اینجا هم فقط بنر است لینک نداشت ک روش کلیک کنم ببینم چجوریه!

world15

Registered User
لایک‌ها
837
زیرمجموعه شدم البته کلیک نمیکنم چون از اول معلومه کلاهبرداره. توقف اگهی گذاشته ک حتما باید رو صفه بود تا اگهی حساب بشه و ثانیه شمارش حرکت کنه. من ازین مدل سایتا خوشم نمیومد ..

بالا