برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد کلیکی _کار درمنزل

parisa_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
تنها سایتی هست که من تاییدش کردم دیروز 8000 تومن در 8 ساعت به حسابم ریخته شد

اولش خیال کردم اینم مثه سایتهای دیگه کلاهبردارن و پول ادم رو نمیدن

وپریروز حسابم به 8000 رسید و من درخواست دادم بعد از چند ساعتی

دوباره وارد سایت شدم و دیدم که نوشته پول به حساب شما واریز شده

باور نکردم و زود یه شارژ 1000 تو منی خریدم ودیدم که باقی مانده 7000 هست و فهمیدم بله واریز شده

حالا شما هم توسط این لینک بیاید و عضو شید

تبلیغاتش کلیکی هست

و از 70 ریال داره تا 30 ریال در روز 350 میره تو حساب ولی گاه گداری هم به 500 تومن در روز میشه

اینم لینکش

http://www.partclick.ir/login.aspx?o=parisa_68

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
ایشالا که موفق باشید دوست عزیز
اما تجربه ثابت کرده این سیستمها به مانند سیستمهای دیگر در ایران بعد از مدتی اسکم میشن.

تئو باکس و باکس 24 با اونهمه ابهت و کاربر و ... کلاهبردار در اومدن و اسکم شدن.
البته الان در کمال ناباوری سایت تئوباکس با کلی شاکی خصوصی داره فعالیت میکنه و یکسال هست که بنده رو برای دریافت موجودی حسابم سر میدوونن و هیچ مرجعی هم رسیدگی نمیکنه ، حتی مرجعی که حواسش به همه چی هست

پیشنهاد من هم به شما اینه که تو اونجور سایتها از جیب سرمایه نزارید و با همون پولی که از خودش درمیارید پیشرفت کنید.
چون اگر بعد از مدتی اسکم شد ، حداقل موجودی حساب رو ضرر کرده باشید، نه از جیب شخصیتون

parisa_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ایشالا که موفق باشید دوست عزیز
اما تجربه ثابت کرده این سیستمها به مانند سیستمهای دیگر در ایران بعد از مدتی اسکم میشن.

تئو باکس و باکس 24 با اونهمه ابهت و کاربر و ... کلاهبردار در اومدن و اسکم شدن.
البته الان در کمال ناباوری سایت تئوباکس با کلی شاکی خصوصی داره فعالیت میکنه و یکسال هست که بنده رو برای دریافت موجودی حسابم سر میدوونن و هیچ مرجعی هم رسیدگی نمیکنه ، حتی مرجعی که حواسش به همه چی هست

پیشنهاد من هم به شما اینه که تو اونجور سایتها از جیب سرمایه نزارید و با همون پولی که از خودش درمیارید پیشرفت کنید.
چون اگر بعد از مدتی اسکم شد ، حداقل موجودی حساب رو ضرر کرده باشید، نه از جیب شخصیتون

فعلا پول مارو دو روز پیش داد ..

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بحث اسکم هم نباشه درآمدش بسیار پایینه و باید برای برای سایت تبلیغات کنی که بازدید و کاربراش بره بالا که تو 1 قرون کمیسیون گیرت بیاد
به شخصه با کار در سایت های کلیکی مخالفم الان فقط سایت هایی مثل ipirani و Mitrarank که ptc هستند و زحمتی نداره و وقتتو نمی گیره درآمد خوبی داره هیچ کاری نمی خواد بکنی ماهی 80 تومن از ipirani بگیر
یک وی پی اس فقط لازمه والا

parisa_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من فقط کلیک میکنم هر روز همین به 10000 هم میرسه برداشت سرمایه گذاری نمیکنم

بالا