برگزیده های پرشین تولز

کسب در امد از صبانت

Ali.Ghasemi

Registered User
لایک‌ها
104
شرکت صبانت در نظر دارد تا در راستای ارتقای کیفیت خدمات خود، هر مشترک خود را به عنوان یک سفیر و نماینده خود ببیند زیرا بهترین تبلیغ زمانی است که خود استفاده کنندگان محصول این مهم را انجام دهند. بنابراین از تمام مشترکینی که که تمایل دارند به عنوان معرف دوستان و آشنایان خود را به شرکت معرفی نمایند. با معرفی هر یک از دوستان و آشنایان خود، به میزان 8% از مبلغ تمام سرویس هایی که شخص معرفی شده خرید می کند، به شما تعلق خواهد گرفت که در دوره های زمانی خاص به صورت نقدی به شماره کارتی که در فرم قید می کنید واریز خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید در همین تاپیک شرکت کنید و یا اگر در تهران هستید با شماره 021476262 و یا با شماره 1524 داخلی 969 و 968 تماس حاصل کنید

جشنواره صبانت

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
سلام ،

اگه به مدیران صبانت دسترسی داری بهشون بگو ،
واقعا طرح های صبانت بی خود شده ، من الان از صبانت استفاده می کنم اما طرح هاش محدوده ، 8 مگ فقط ماهی 50 گیگ ( استفاده کنی تموم میشه ، نکنی هم به ماه بعد منتقل نمیشه !!!!! ) بیشتر بخواهی باید حجم بخری ، ( تازه داری ماهی 50 هزار تومان هم میدی ، دارم فکر می کنم کوچ کنم یه شرکت دیگه

Ali.Ghasemi

Registered User
لایک‌ها
104
سلام ،

اگه به مدیران صبانت دسترسی داری بهشون بگو ،
واقعا طرح های صبانت بی خود شده ، من الان از صبانت استفاده می کنم اما طرح هاش محدوده ، 8 مگ فقط ماهی 50 گیگ ( استفاده کنی تموم میشه ، نکنی هم به ماه بعد منتقل نمیشه !!!!! ) بیشتر بخواهی باید حجم بخری ، ( تازه داری ماهی 50 هزار تومان هم میدی ، دارم فکر می کنم کوچ کنم یه شرکت دیگه
شرکت صبانت 4 سال پیش سرویس 2 مگابیت با حجم مصرف منصفانه ماهی 55 گیگ میداد 90 تومن و تا 1 ماه پیش همون سرعت با ماهی 25 تومن ارائه میکرد ولی با توجه به اقتصاد پیش امده تعرفه شرکتهای دیگر مثل شاتل و اسیاتک و.... همه با هم یکی شدن الان طرح به دو قسمت شدن حجم پایین و حجم بالا که تعرفشون فقط 12500 تومن فرق داره ولی 125 گیگ حجم بیشتر داره

بالا