برگزیده های پرشین تولز

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21

vssu_untitled-2.png

GOLDEN FARM

am0p_untitled-1.png

کسب درآمد رایگان از سایت گلدن فارم

سلام دوستان با یکی دیگر از سایت های کسب درآمد آشنا میشوید : سایت GOLDEN FARM

این سایت همانطور که از نامش پیداست با الهام گرفتن از مزرعه پرندگان نوعی بازی برای کسب درآمد طراحی کرده است که از طریق خریدن پرندگان و جمع آوری تخم آنها و فروش و تبدیل آن به پول عمل میکند. تا کنون دوستان زیادی در این سایت عضویت داشته اند و تایید دریافت سود از طرف آنها ما را هم واداشت تا این سایت را به شما معرفی کنیم .

نحوه کار به این صورت است که ایتدا ثبت نام خود را انجام داده و با 300 سکه پیش فرض اقدام به خرید دو عدد پرنده ارزان میکنید .این پرندگان هر ساعت 5 سکه برای شما تخم گذاری میکنند ! . سپس شما میتوانید این تخم ها را درهر زمان جمع آوری کرده و در قسمت فروش تبدیل به سکه نقره نمایید و مجددا اقدام به خرید پرنده های بیشتر کرده و سود خود رانیز افزایش دهید. ضمنا روزی یک بار میتوانید با زدن دکمه بونوس بین 10 تا 100 سکه پاداش بگیرید که میتواند در خرید پرنده به شما کمک کند.

این سایت روسی بوده و در کمال تعجب شانزده روش پرداخت دارد که از جمله آنها پرداخت به بیت کوین ، پرداخت به مستر کارت ، پرداخت به وب مانی و ... میباشد. لیست پرداختی های روزانه هم در سایت قابل مشاهده است .

خب برای شروع ابتدا رو تصویر زیر کلیک کنید تا وارد سایت بشین

سلام دوستان متاسفانه طبق بررسی های صورت گرفته قوانین سایت گلدن فارم در تاریخ 12/2018 به تازگی عوض شده و 40 درصد مبلغ سرمای گذاری رو پس میده و باید زیر مجموعه فعال داشت که این سایت دیگه کلا به صرفه نمی باشد برای سرمایه گذاری و غیره پس ثبت نام نفرمایید.

بازهم میگم در این سایت سرمایه گذاری نکنید.
با تشکر.

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
اینو فکر کنم قبلا عضو شدم و به احتمال خیلی بالا شبیه golden tea و weblider روسی هست که این بازی و سایتهای اسکم بدون سرمایه گذاری مبلغی نمیدن و حتی بعد سرمایه گذاری هم تنها یک چهارم یا یک سوم سرمایه رو میشه برداشت کرد و بعدش باید زیرمجموعه فعال داشت که هر مقدار اونها سرمایه بذارن بشه مقداری حدود 10 تا 20 درصد سرمایه گذاریشون رو برداشت کرد! (منکه بالای 5 دلار از سرمایمو تو دو سایت اسکم روسی از دست دادم که البته تبلیغ این چند سایت زیاد بود)

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
اینو فکر کنم قبلا عضو شدم و به احتمال خیلی بالا شبیه golden tea و weblider روسی هست که این بازی و سایتهای اسکم بدون سرمایه گذاری مبلغی نمیدن و حتی بعد سرمایه گذاری هم تنها یک چهارم یا یک سوم سرمایه رو میشه برداشت کرد و بعدش باید زیرمجموعه فعال داشت که هر مقدار اونها سرمایه بذارن بشه مقداری حدود 10 تا 20 درصد سرمایه گذاریشون رو برداشت کرد! (منکه بالای 5 دلار از سرمایمو تو دو سایت اسکم روسی از دست دادم که البته تبلیغ این چند سایت زیاد بود)
سلام دوست عزیز سرمایه گذاری میشه انجام داد تو این سایت اما من سرمایه گذاری داخلش نکردم .فقط نوشت برای فعال سازی حسابتون 10 روبل وارد سایت کنید که 10 روبل هم معادل 1500 تومان میشه منم حساب رو فعالش کردم با پرداخت 10 روبل تا چند روز اینده هم اثبات پرداختی های دیگه سایت رو قرار میدم.البته اضافه کنم با اون 10 روبل هم تونستم پرنده بخرم و 10 روبلم هدر نرفت.

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
سلام دوست عزیز سرمایه گذاری میشه انجام داد تو این سایت اما من سرمایه گذاری داخلش نکردم .فقط نوشت برای فعال سازی حسابتون 10 روبل وارد سایت کنید که 10 روبل هم معادل 1500 تومان میشه منم حساب رو فعالش کردم با پرداخت 10 روبل تا چند روز اینده هم اثبات پرداختی های دیگه سایت رو قرار میدم.البته اضافه کنم با اون 10 روبل هم تونستم پرنده بخرم و 10 روبلم هدر نرفت.
golden tea هم دقیقا همینطوره اولش با 10 روبل میشه بوته چای خرید و کاشت ولی بعدش متاسفانه اصل سرمایه رو هم نمیشه برداشت کرد. با اینکه قبلش من به مدیر اسکمرش تیکت داده بودم و گفتم وبلیدر اسکم رفرال فعال میخاسته و اونم همون سبک بود و حرفی در این باره نزد! و البته از اون کاربر روسیه کلابرداری که تسک داده بود هم پرسیدم درباره اون بازی اونم نگفت و اغلب روس ها تو تسک هاشون الکی میزنن بدون سرمایه گذاری عضو بشین یا فقط 10 روبل سرمایه گذاری کافیه ولی بعد طرف مجبور میشه مثه من یا از خیر همون سرمایش هم بگذره یا با مبالغی مثه 1000 روبل از خود سایت زیرمجموعه بخره یا حداقل سرمایه گذاری 1000 روبل برای تبدیل موجودی به پاور و قدرت و هش برای برداشت لازمه!

Last edited:

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
golden tea هم دقیقا همینطوره اولش با 10 روبل میشه بوته چای خرید و کاشت ولی بعدش متاسفانه اصل سرمایه رو هم نمیشه برداشت کرد. با اینکه قبلش من به مدیر اسکمرش تیکت داده بودم و گفتم وبلیدر اسکم رفرال فعال میخاسته و اونم همون سبک بود و حرفی در این باره نزد! و البته از اون کاربر روسیه کلابرداری که تسک داده بود هم پرسیدم درباره اون بازی اونم نگفت و اغلب روس ها تو تسک هاشون الکی میزنن بدون سرمایه گذاری عضو بشین یا فقط 10 روبل سرمایه گذاری کافیه ولی بعد طرف مجبور میشه مثه من یا از خیر همون سرمایش هم بگذره یا با مبالغی مثه 1000 روبل از خود سایت زیرمجموعه بخره یا حداقل سرمایه گذاری 1000 روبل برای تبدیل موجودی به پاور و قدرت و هش برای برداشت لازمه!
درباره golden tea حرفتون رو قبول دارم اولش میگه 100 روبل واریز کنید بعد به شما 30 تا انرژی میده که باهاش میتونید 30 روبل برداشت کنید بعد میگه حالا یا باید 900 روبل دیگه هم واریز کنید به حساب ما یا 5 الی 10 تا زیر مجموعه فعال بیارید. تازه تموم این کارها رو که میکنید جالبیش اینجاست بعد از واریز 1000 روبل, شما تازه میتونید طلاهایی که از سایت دراوردید رو تبدیل به انرژی کنید یعنی 1000 طلا رو تبدیل به 0.5 انرژی در هر 24 ساعت میتونید انجام بدید اگر بخواهید مقدار تبدیلتون بالاتر بره باز باید سرمایه گذاری کنید داخل سایتش که خیلی دنگ و فنگ داره و هزینه بر هست که اصلا نمیصرفه انجامش داد.
ولی سایت گلدن فارم 10 روبل گرفت واسه فعال سازیش که اونم به امتیاز واسه خرید پرنده تبدیل شد و منم باهاش پرنده خریدم تا الان هم پرداختی داشته و 4 روبل برداشت داشتم چون منم مثل شما اهل ریسک سرمایه گذاری روی سایتهای روسی نیستم ولی خوب دارم فعلا برداشت میکنم از سایت عکس هم قرار میدم براتون تا چند روز اینده چون باید به حد نصاب برداشت برسه.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
شما ظاهرا هنوزم حدود سرمایه گذاری 10 روبل برداشت داشتین. اگه باز هم پرداختی داشت اطلاع بدین که من عضو شم (البته احتمالا قبلا عضو شده باشم ولی فعالیتی نداشتم و میشه دوباره تست کرد) عجیبه که در تسک های روسی بیشتر همون گلدن تی و وبلیدر تبلیغ میشد با اینکه اونها شاید حدود یک سوم سرمایه رو میدادن و احتمالا این سایت سودش کمتر باشه. البته در قوانین گلدن تی میشد به قانون الزام رفرال با سرمایه گذاری پی برد و من بررسی لازم رو انجام نداده بودم!

Last edited:

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
شما ظاهرا هنوزم حدود سرمایه گذاری 10 روبل برداشت داشتین. اگه باز هم پرداختی داشت اطلاع بدین که من عضو شم (البته احتمالا قبلا عضو شده باشم ولی فعالیتی نداشتم و میشه دوباره تست کرد) عجیبه که در تسک های روسی بیشتر همون گلدن تی و وبلیدر تبلیغ میشد با اینکه اونها شاید حدود یک سوم سرمایه رو میدادن و احتمالا این سایت سودش کمتر باشه. البته در قوانین گلدن تی میشد به قانون الزام رفرال با سرمایه گذاری پی برد و من بررسی لازم رو انجام نداده بودم!
من خودمم حدود دو سال توی گلدن تی فعالیت کردم الان حدود 50 ش گیاه زرد یک میلیونی دارم ولی مشکل وقتی شروع شد که انرژی ومد رو کار....
برداشتی جدید داشتم میزارم!

mohizzz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
چند روز طول میکشه که به حسابت واریز بشه؟؟

mohizzz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من 87 کوین سیلور دارم احتمالا برسه به 100 تا برای شب برداشت میزنم ببینم پرداخت میکنه یا نه

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوستان ینم برداشت امروز
4p7c_333333311111.jpg

mohizzz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اینم اولین برداشت من :general105:
0sw7_untitled.png

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
من در قسمت برداشت بعنوان نمونه 19 روبل داشتم ولی برداشت میزدم نمیداد و البته با نگه داشتن 100 سیلور در حساب هم چک کردم بازم همینطور بود

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
من در قسمت برداشت بعنوان نمونه 19 روبل داشتم ولی برداشت میزدم نمیداد و البته با نگه داشتن 100 سیلور در حساب هم چک کردم بازم همینطور بود
مال من که همچین مشکلی نداره هرچقدر میزنم برداشت میشه! برای فعال شدن اکانت که بتونی برداشت کنی باید 10 روبل واریز بکنی تا حساب فعال بشه

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
وقتی رو گزینه برداشت میزنیم فیلد دوم نوشته 100 که احتمالا باید 100 سیلور قسمتی که replenish account نوشته داشته باشه و اولی هم باید ادرس حساب پایر داد ولی برای من میزد موجودی کافی نیست همچی نوشته ای!
(واریز 10 روبل هم احتمالا میشه مثه گلدن تی که برای برداشت های بعدی باید رفرال فعال داشت!)

بالا