برگزیده های پرشین تولز

کسب کاراینترنتی

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
سلام خسته نباشید ببخشید من می تونم با وردپرس یه سایت راه اندازی کنم ولی هیچ سرمایه ندارم خواهشا اگه می شه کمک کنید که چطور میشه یه کسب کاراینترنتی راه اندازی کنم...

باتشکر

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
در صورتی که هیچ سرمایه ای ندارید بهتر هست که از وبلاگ شروع کنید و در موضوعاتی که در آن تخصص دارید به فعالیت بپردازید. با قیمت حدود 4 5 هزار تومان هم میتونید یک دامین ir روی وبلاگتون قرار بدید.
بهتر هست که ابتدا مهارت های خودتون رو افزایش بدید سپس دنبال کسب درآمد باشید...
موفق باشید.

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
در صورتی که هیچ سرمایه ای ندارید بهتر هست که از وبلاگ شروع کنید و در موضوعاتی که در آن تخصص دارید به فعالیت بپردازید. با قیمت حدود 4 5 هزار تومان هم میتونید یک دامین ir روی وبلاگتون قرار بدید.
بهتر هست که ابتدا مهارت های خودتون رو افزایش بدید سپس دنبال کسب درآمد باشید...
موفق باشید.

ممنون

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
ایشون فکر کنم دیگه 50 تومن رو داشته باشن که بتونن یک سایت با وردپرس بیارن بالا
ببینید دوست من اگر می خواهید وقت بگذارید وبلاگ گزینه مناسبی نمی باشد چون علاوه بر بحث ف یلتر یه مورد دیگه به مشکلات خودتون اضافه می کنید و اونم صاحبان سیستم ها هستند که هر زمان عشق مبارکشون بکشه حذف می کنن یک عدد سایت راه اندازی کنید و با صبر و حوصله مباحث انجمن رو دنبال کنید خیلی سریع خواهید فهمید جریان از چه قراره و دیگه در دام کلاهبرداری ها هم نخواهید افتاد برای کسب و کار اینترنتی لزوما تخصص و ایده همه چیز نیست گاهی تنها دانستن این که چه کار بکنی کافیه

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
ممنون از اینکه زحمت کشیدید جواب دادید حالا به قولی شما می تونم 50هزار تومان جور کنم ولی حالا شما می گید من سایت زدم در مورد چی بزنم

eearnir

Registered User
لایک‌ها
35
سلام
موضوع سایت بهتره از علایق شخصیت باشه تا از کار و پیشرفت لذت ببری .
فراموش نکن مطالب مفید و غیر کپی یک قدم مهمه .
موفق باشی .

بالا