برگزیده های پرشین تولز

کسب 17ارز دیجیتال رایگان بدون تایمر در( 24 ساعت شبانه روز ) ارسال مستقیم به سایت فاست هاب

YOUNES.20E20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام و وقت به خیر خدمت همه عزیزان
در این جلسه قصد دارم سایتی فوق العاده رو به شما معرفی کنم که بدون محدودت در 24 ساعت شبانه روز به راحتی هرچه تمام تر می تونید 17 ارز دیجیتال رو به دلخواه جمع اوری کنید و سریعا به اکانت فاست هابتون انتقال بدید.

این سایت 3 حسن داره که در پایین براتون بیان میکنم

اول این که هیچ تایمری نداره و بدون محدودیت در 24 ساعت شبانه روز میتونید ارز دیجیتال جمع اوری کنید.
دوم این که به صورت انی ارز دیجیتال شما رو به اکانت فاست هابتون انتقال میده پس نگران اسکم شدنش نباشید.
سوم این که کار باسایت خیلی راحته و فقط یه کپچای اسون و یه انتی بوت داره که در مدت کمتر از 30 ثانیه می تونید یک کلایم بزنید و PUP UP نداره که ازار دهنده باشه.

بنده دو ارز دیجیتال معروف بیت کوین و داگ کوین که از ارزش بالایی برخوردار هستند رو در اینجا قرار میدم و به صورت تصویری اموزش کار باسایت رو بیان میکنم تا عزیزان به راحتی هرچه تمام تر بتونن باسایت به این خوبی کار کنند

دوسستان عزیز شما برای برداشت نیاز به یک اکانت فاست هاب دارید چون این سایت مستقیما درامد شما رو به کیف پول موقت فاست هاب واریز میکنه اگه کیف پول فاست هاب نساختید از اینجا میتونید اقدام به ساخت این کیف پول بکنید و در صورتی که نحوه ساختن اون رو نمیدونید از اینجا میتونید با نحوهساخت این کیف پول اشنا بشید.

در صورتی که قصد دارید بیت کوین برداشت کنید بروی عکس زیر کلیک کنید

در صورتی که قصد دارید داگ کوین برداشت کنید بروی عکس زیر کلیک کنید

Last edited:

YOUNES.20E20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسب 17ارز دیجیتال رایگان بدون تایمر در( 24 ساعت شبانه روز )
دوسان عزیز بعد ز گذشت تقریبا 20 روز از ایجاد این تاپیک کماکان این وبسایت بدون وقفه داره به کار خودش ادامه میده
شما به راحتی میتونید بدون محدودیت 24 ساعت شبانه روز 17 ارز دیجیتال رو به دلخواهخودتون بدست بیارید این وبسایت رو از دست ندید

migmig18

Registered User
لایک‌ها
15
شما برداشت هاتون رو میشه بفرستید

YOUNES.20E20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما برداشت هاتون رو میشه بفرستید
سلام دوست عزیز این وبسایت 17 ارز دیجیتال رو به صورت لحظه ای و انی به کیف پول موقت فاست هاب انتقال میده و حد اقل برداشتی نداره
بنده از زمان شروع به کار سایت تا الان دارم بدون مشکل برداشت میکنم اینم عکس برداشتی امروزم

bandicam 2019-11-06 07-56-48-460.jpg

اگه دقت کنید این عکس رو تقریبا 10 دقیقه پیش از قرار دادن این پست گرفتم
که به راحتی میشه هر 40 ثانیه یک کلایم زد و بین 5 تا 15 بیت کوین دریافت کرد

YOUNES.20E20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فاست هاب هم دیگه داره تعطیل میشه
سلام دوست عزیز
بله فاست هاب از 10 دسامبر به حالت تعلیق در میاد اما طبق گفته مدیر این وبسایت که بنده اون رو معرفی کردم
وبسایت clime free coins با قدرت تمام به فعالیت خودش ادامه میده و تا یک ماه دیگه با اسکریپت جدید معرفی میشه که بنده در ادامه اون رو در این قسمت معرفی میکنم و بعد از تعطیلی و بسایت faucet hub تمام ارزهای دیجیتال به کیف پول اصلی فرستاده میشه.

بالا