برگزیده های پرشین تولز

کسی از دوستان بازی God of War2 رو گرفته؟!

سیامک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

پریروز رفتم بازی رو بگیرم گفت که نسخه دمو بازی اومده و ظرف سه ساعت تموم میشه!
اگه کسی از دوستان گرفته بگه که بخریم یا نه!
در پایین تعدادی از عکس های بازی رو میارم تا اونهایی هم که آشنا نیستن بشوند.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
نسخه کامل'ش خيلی وقت هست که اومد
اصليترين نسخه 2 ديويدی 9 هست که میشه 4 تا ديويدی 5 // ديويدی 9 دومی رو کامپيوتر و دستگاه ديويدی هم میشه ديد چون شامل نمايشها ، توضيحات و ... هست و ديسک اول هم که بازی همراه با میان پرده ها 'ست با کيفيت بالا
نسخه ديگه ای که اومده يه ديويدی 5 هست که خودش 2 مدل داره يک سری در بازار هست بعد از 22 دقيقه قسمتی که فيدبک به " هل " رو نشون میده بعدش گير میکنه و اون يکی کار میکنه [ به شانست بستگی داره کدوم نسخه گيرت بياد ]
تک ديويدی 9 هم که میتونی بخری :د

سیامک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نسخه کامل'ش خيلی وقت هست که اومد
اصليترين نسخه 2 ديويدی 9 هست که میشه 4 تا ديويدی 5 // ديويدی 9 دومی رو کامپيوتر و دستگاه ديويدی هم میشه ديد چون شامل نمايشها ، توضيحات و ... هست و ديسک اول هم که بازی همراه با میان پرده ها 'ست با کيفيت بالا
نسخه ديگه ای که اومده يه ديويدی 5 هست که خودش 2 مدل داره يک سری در بازار هست بعد از 22 دقيقه قسمتی که فيدبک به " هل " رو نشون میده بعدش گير میکنه و اون يکی کار میکنه [ به شانست بستگی داره کدوم نسخه گيرت بياد ]
تک ديويدی 9 هم که میتونی بخری :د

جهنم، باز هم منتظر میشم شاید اینطوری کلاه سرم نره!
از توجهت ممنونم رفیق

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
ولی لذت 'ش به ديدن همه دموها و نمايش های حين بازی هست که اگر ياد'ت باشه تو God Of War I هم از 'ش محروم شدیم [ چند ماه بعدش تازه ديويدی 9 'ش اومد تهران ] // پيشنهاد من تهيه 2 ديويدی 9 هست يا حداقل ديويدی 9 خود بازی هرچند قيمت'ش بالا هست

سیامک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی لذت 'ش به ديدن همه دموها و نمايش های حين بازی هست که اگر ياد'ت باشه تو God Of War I هم از 'ش محروم شدیم [ چند ماه بعدش تازه ديويدی 9 'ش اومد تهران ] // پيشنهاد من تهيه 2 ديويدی 9 هست يا حداقل ديويدی 9 خود بازی هرچند قيمت'ش بالا هست

قضیه این 2 و 9 و 7 و ... چیه؟!
میشه یه ذره زیر دیپلم حرف بزنی؟

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
قضیه این 2 و 9 و 7 و ... چیه؟!
میشه یه ذره زیر دیپلم حرف بزنی؟

منم چیزی نفهمیدم والا...........
دوست من یه دی وی دی خریده بود که پایینش عکس یه کله قرمز بود و اون دموی بازی بود و فقط برای آشنایی با بازی بود و قسمتی کوتاه از بازی رو به صورت نمونه نشون می داد.
امروز گفت رفته بازی رو کاملش رو گرفته که اونم تقریبا 80 درصد بازی رو که می رفتی گیر می کرد:(
من خوشبختانه صبر کردم و نخریدم تا کامل و بدون عیبش بیاد تو بازار.حالا ما کی بخریم که ضایع نشیم و ضد حال نخوریم؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
ساده گفتم که !! نسخه اصلی شامل 2 ديويدی هست که این ديويديها 9 هستند [ Dvd 9 ] به همين سادگی // يکی از این ديويديها بازی هست و اون يکی شامل نمايش ها و پيش نمايه ها و توضيحات هست که نياز نيست در Ps2 اجرا بشه
نسخه ديگه Dvd 5 يا همون Dvd Ps2 که هميشه میخريدين هست که در بازار 2 نو 'ش عرضه شده که يکی مشکل داره

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
دی وی دی 9 همون کیفیت دی وی دی هست که رتبه بندی شده بقولی ، دقیقا یادم نیست اگه به قسمت پلی استیشن 2 سر بزنید دوستان سریح توضیح دادن...
کسی GOD OF WAR2 پی 2 رو بازی کرده ؟! درسته سالمه بگیریم ؟!هوم !

بالا