برگزیده های پرشین تولز

کسی از کشورهای شمالی اینجا هست؟

orange

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوستان، کسی از کشورهای شمالی مثل فنلاند، نروژ و سوئد اینجا هست؟

می خوام در مورد شرایط مهاجرت و اقامت در این کشورها اطلاعات کسب کنم. به چه روش هایی می تونم اجازه اقامت دائم یا حداقل موقت این کشورها رو کسب کنم؟

هزینه های زندگی در این کشورها در چه حدیه؟ هزینه هایی مثل هزینه مسکن، خوراک و ...

از نظر مالی مشکل ندارم. البته منظورم این نیست که میلیاردرم، درآمد ماهیانه ام در حدیه که فکر می کنم برای زندگی مجردی در یکی از این کشورها کافی باشه. برای کسب درآمد هم وابسته به این کشورها نخواهم بود.

ممنون می شم راهنمایی کنید.

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
سلام دوست خوبم
هزینه ی زندگی در کشورهای اسکاندیناوی تقریبا از همه جای دنیا بیشتره ، سطح رفاه هم به همین ترتیب بسیار بالاست .
در مورد اقامتشون اطلاعی ندارم اما اگر مثل بقیه کشورهای دنیا باشند به چند روش میتونید برید . یکی پناهندگی ، یکی اقامت از طریق سرمایه گذاری که معمولا یه چیزی حدود 500 میلیون هزینه داره ( مبلغ رو دقیق نمیدونم فقط شبیه سازی کردم با بقیه ی کشورها مثل کانادا و امریکا ) . اگر هم اشنا داشته باشد که میتونه براتون دعوتنامه بده و از اون طریق برید ( مطمئنا شرایط پیچیده ای داره که متاسفانه من اطلاع ندارم ) .
تخمین میزنم ماهی 2-3 هزار دلار هزینه داشته باشید با توجه به نداشتن خونه و ماشین و ...
شرمنده که اطلاعاتم زیاد نبود . اگر چیز بیشتری توی نت پیدا کردم حتما میزارم .

موفق باشید .

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
و جدا ازون، این رو بخونید:
http://www.rationalskepticism.org/n...dy-insults-a-pakistani-t20800-20.html#p774617

یک وجهه از تنفرِ سیاست مداران اروپایی، مخصوصا اتحادیه، از مهاجرین خاورمیانه ای.

مالتی کالچرالیسم شکست خورده. شما پارازیت هستید. Deal with it. زندگی خودتون رو بسازید و نرید مزاحم بقیه شید.

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
790
on the edge of a super-massive black-hole
http://www.rationalskepticism.org/n...dy-insults-a-pakistani-t20800-20.html#p774617

مالتی کالچرالیسم شکست خورده. شما پارازیت هستید. Deal with it. زندگی خودتون رو بسازید و نرید مزاحم بقیه شید.

برو کی . . .

they have to live with it بخش اعظمی از جمعیت اکثر کشورای عضو اتحادیه اروپا (از جمله کشورهای اسکاندیناوی) رو مهاجرین شمال آفریقا و خاورمیانه ای تشکیل میدن... یونشون گشاد میخواستن انقدر واسه نیروی کار مرزاشونو باز نگذارن... قوانینشون هم این اجازه رو میده که این افراد به راحتی اقامت رو میگیرن و شهروند میشن و در ادامه حق رأی هم دارن... پس افرادی که با رأی تعداد زیادی از همین افراد به مناصب رسیدن نمیتونن از این مدل حرفا بزنن (گه خوردن) پس سخن شما نقض میشه...

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
790
on the edge of a super-massive black-hole
هاهاها. همتون رفتید چهارتا سریال "چگونه ننت را ملاقات کردم" و "دوستها" رو دیدید خیال کردید در حدی هستید که بتونید در یک جامعه یِ با فرهنگ برتر، چه ترکیه، چه دانمارک، چه برزیل زندگی کنید. نه نمیتونید. فرهنگتون شکستست. رتبه ی GDPـتون 28ـه. HDIـتون خدا عالمه چقدر پایینه. نمیتونید برید. موندید، پس عاملینش رو بکشید و یک کشور خوب برای خودتون بسازید.

یک زمانی خسته میشن و میزنن هرچی عرب و ایرانی به اروپا هست رو میکشن. آماده باشید. نارحتی برو بمیر. کشور خودشونه دوست ندارن پارازیت توش راه بدن.

برو کی . . . اونجاها رو با جایی که توش زندگی میکنی اشتباه گرفتی... قوانینشون بهشون این اجازه رو نمیده...

بزنن بکشن یا اخراج کنن این نیروی کار رو از دست میدن و حجم زیادی از مالیات دهندگانشون رو به باد میدن...! با اکثریت جمعیت خودشون که پیر پاتالن اقتصادشون میره در حد افغانستان...

برو کی . . . روی هوا نپرون...

همچنین بازم برو کی . . . تا تو این کشور امثال شما هستن (شبیه یا متضاد در هر صورت امثال شما) هیچی از پیش نمیره... کسانی که فقط تو مخشون کشتن میگذره تو این کشور زیادن و اکثر جماعت مذهبی کشور (نه اکثریت جمعیت کشور) که یه مشت کله خراب و بیسواد و نرود میخ آهنین در سنگن پشت آغا و امثالهم هستن و واسه ـشون راحت تفنگ در دست میگیرن و دیگران رو میکشن... تا اینا هستن هیچی درست نمیشه بهترین کار اینه که بزاری این کشورو بری اونا رو به حال خودشون رها کنی با ت*ماشون بازی کنن.......

Last edited:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
خدا شفا میده، من میدونم!

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
سلام

دوستان، کسی از کشورهای شمالی مثل فنلاند، نروژ و سوئد اینجا هست؟

می خوام در مورد شرایط مهاجرت و اقامت در این کشورها اطلاعات کسب کنم. به چه روش هایی می تونم اجازه اقامت دائم یا حداقل موقت این کشورها رو کسب کنم؟

هزینه های زندگی در این کشورها در چه حدیه؟ هزینه هایی مثل هزینه مسکن، خوراک و ...

از نظر مالی مشکل ندارم. البته منظورم این نیست که میلیاردرم، درآمد ماهیانه ام در حدیه که فکر می کنم برای زندگی مجردی در یکی از این کشورها کافی باشه. برای کسب درآمد هم وابسته به این کشورها نخواهم بود.

ممنون می شم راهنمایی کنید.

اگر میخوای به صورت تخصصی بهت جواب داده بشه
سری به اینجا بزن:
http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=20

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
برو کی . . . اونجاها رو با جایی که توش زندگی میکنی اشتباه گرفتی... قوانینشون بهشون این اجازه رو نمیده...

بزنن بکشن یا اخراج کنن این نیروی کار رو از دست میدن و حجم زیادی از مالیات دهندگانشون رو به باد میدن...! با اکثریت جمعیت خودشون که پیر پاتالن اقتصادشون میره در حد افغانستان...

برو کی . . . روی هوا نپرون...

همچنین بازم برو کی . . . تا تو این کشور امثال شما هستن (شبیه یا متضاد در هر صورت امثال شما) هیچی از پیش نمیره... کسانی که فقط تو مخشون کشتن میگذره تو این کشور زیادن و اکثر جماعت مذهبی کشور (نه اکثریت جمعیت کشور) که یه مشت کله خراب و بیسواد و نرود میخ آهنین در سنگن پشت آغا و امثالهم هستن و تا اینا هستن هیچی درست نمیشه بهترین کار اینه که بزاری این کشورو بری اونا رو به حال خودشون رها کنی با ت*ماشون بازی کنن.......

عزیز شما آزادی بیان رو شنیدی؟ این چیزیه که شما خاورمیانه ایهای پارازیت باهش آشنا نیستید. یک روزی، همین کثافتهای قهوه ای (بلانست شما) گند میزنن به وضعیت کشورهاشون. قطره قطره جمع گردد، وانگهی دریا شود. اونوقت یک آدمی، با تکیه بر آزادی بیان، میاد بر ضد کثافات تبلیغ و در آخر از کشور بیرونشون میرونه. با تکیه بر قانون، بدون یک دماغ خونین. فشار نژادی میفهمی چیه؟

جمع زیادی از مالیات دهنده گانشون رو بر باد نمیده، بلکه جمع زیادی از تروریستهاشون و کسایی که پتانسیل تروریسم رو دارن بر باد میده. من مشکلی درین امر نمیبینم.

در آخر میگم که شما بسیار احمقید که تصور میکنید با میانه روی کاری از پیش میره. مسعود دهنمکی رو چیکار کنیم؟ بذاریم روی سرمون حلوا حلواش کنیم؟ مصباح یزدی رو با نون پیاز بخوریم و به به بگیم؟ جنتی و احمد خاتمی رو ناز کنیم و باهاشون بخوابیم؟ برار کجای کاری. خون، خون میطلبه. باید این کثافتها رو کشت تا وضعیت درست بشه. نه تنها این کثافتها، بلکه پیروان این کثافتها هم باید از بین برن.

شما بمونید همینجا گریه کنید. من به شماها احتیاج ندارم. اگر من هستم، پیروان من هم هستن. کسانی که اونقدر عصبانی هستند که با یک رکاب به لشگر محافظه کاران همشون رو به فنا بدند. عیب نداره. توی کشور من جایی برای شما خواهد بود. گزامیتون هم خواهم داشت، چون ساکنین اصلی کشورید. اما شک دارم در بریتانیا یا سوئد بعد از یک انقلاب (مثل حرکتهای اخیر بریتانیا) جایی برای شما پارازیتها خواهد بود.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
خدا. برو آسمون هفتم از هر کی بپرسی بلده.:D

به خدا بگو اگر دین برگزیده ش، تئوکراسی، کلریکال فاشیسم، سکسیسم، و محافظه کاری رو ابلاغ میکنه، من نمیخوامش. خودم بهش زیاد گفتم، روم رو زمین انداخته. شک دارم وجود داشته باشه، وگرنه من زجر نمیکشیدم.

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
دوست عزیز اینم بخون

درباره مهاجرت تجاری به انگلستان می تونین در این تاپیک اطلاعات موردنظرتون رو بدست بیارین

سوئد در حال حاضر مهاجرت تجاری نداره و تمرکزش رو برای مهاجرت از طریق جذب نیروی کار گذاشته که درباره مشاغل موردنیاز در سوئد هم در تاپیک http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2501 اطلاعاتی موجوده

درباره نروژ هم به همین شکل در حال حاضر از طریق دانشجوئی و تقاضای کار امکان مهاجرت وجود داره.در کل منطقه اسکاندیناوی منطقه ثروتمند و کم جمعیتیه که بیشتر به نیروی کار نیاز داره تا مهاجرین ثروتمند به همین دلیل مهاجرت تجاری در این منطقه در مقایسه با سایر کشورها خیلی مرسوم نیست

orange

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مهاجرت یعنی خودفروشی.
زندگی ما خراب شده است. با هیچ افیونی آرامش نخواهیم یافت، مگر ساختن زندگیمان.
بهتر است پول خرج اسلحه شود تا مهاجرت.

مشکل من ربطی به این مسائل نداره. بر می گرده به روحیات و افکار من و مسائلی از این دست.

سلام دوست خوبم
هزینه ی زندگی در کشورهای اسکاندیناوی تقریبا از همه جای دنیا بیشتره ، سطح رفاه هم به همین ترتیب بسیار بالاست .
در مورد اقامتشون اطلاعی ندارم اما اگر مثل بقیه کشورهای دنیا باشند به چند روش میتونید برید . یکی پناهندگی ، یکی اقامت از طریق سرمایه گذاری که معمولا یه چیزی حدود 500 میلیون هزینه داره ( مبلغ رو دقیق نمیدونم فقط شبیه سازی کردم با بقیه ی کشورها مثل کانادا و امریکا ) . اگر هم اشنا داشته باشد که میتونه براتون دعوتنامه بده و از اون طریق برید ( مطمئنا شرایط پیچیده ای داره که متاسفانه من اطلاع ندارم ) .
تخمین میزنم ماهی 2-3 هزار دلار هزینه داشته باشید با توجه به نداشتن خونه و ماشین و ...
شرمنده که اطلاعاتم زیاد نبود . اگر چیز بیشتری توی نت پیدا کردم حتما میزارم .

موفق باشید .

دوست عزیز از لطفتون ممنونم. من سرمایه زیادی ندارم ولی درآمد ماهیانه ام برای گذران زندگی کافیه. شاید زیادی هم باشه. مشکل من اینه که نمی دونم از چه طریقی اقدام کنم؟ ویزای کار و تحصیلی و توریستی که به درد من نمی خوره. ظاهرا گرفتن اقامت دائم هم مشکلات خاص خودش رو داره و به این راحتی ها نیست.

تو کشورهای اسکاندیناوی فامیل و آشنا ندارم ولی تعداد زیادی از فامیل هام تو آمریکا و آلمان هستن ولی من دوست ندارم برم اونجا. دو تا پسر عمو تو آلمان دارم که مهندس یک کارخانه تولید مواد شیمیایی هستن. البته وضعیت اونها با من فرق می کنه. اون ها خانوادشون اونجاست و مایه دارن. گروه خونیمون یکی نیست.:D

ممنون می شم اگه راهی به ذهنتون رسید یا اطلاعاتی به دست آوردید کمکم کنید.

خوشبختانه از این نظر هم مشکلی ندارم. نژاد و فرهنگ خاورمیانه ای ندارم.:D

اگر میخوای به صورت تخصصی بهت جواب داده بشه
سری به اینجا بزن:
http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=20

ممنونم دوست عزیز.

orange

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان خواهش می کنم بحث رو به حاشیه نکشید تا شاید به نتیجه ای برسیم.

روی ازدواج با اتباع کشور مقصد می شه حساب کرد؟

یا اینکه راست می گن کشورهایی مثل فنلاند به اتباع کشورهایی مثل روسیه و آذربایجان راحتتر حق اقامت می دن تا به اتباع کشورهایی مثل ایران و ترکیه؟

دوست عزیز اینم بخون

از شما هم تشکر می کنم دوست عزیز.

کشورهایی مثل نروژ و سوئد به چه کسانی اجازه کار می دن؟ من مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر دارم. یعنی راحت می تونم با ویزای کار برم اونجا؟ اگه با این بهانه برم اونجا و کار نکنم چی میشه؟

dadbak

Registered User
لایک‌ها
158
برو سوئد عشق دنیا رو واقعا بکن
کشورش همش پر از دختر جوون
میبینی سیاوش قمیشی جوون مونده
بخاطر همینه دیگه

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,367
عزیز شما آزادی بیان رو شنیدی؟ این چیزیه که شما خاورمیانه ایهای پارازیت باهش آشنا نیستید. یک روزی، همین کثافتهای قهوه ای (بلانست شما) گند میزنن به وضعیت کشورهاشون. قطره قطره جمع گردد، وانگهی دریا شود. اونوقت یک آدمی، با تکیه بر آزادی بیان، میاد بر ضد کثافات تبلیغ و در آخر از کشور بیرونشون میرونه. با تکیه بر قانون، بدون یک دماغ خونین. فشار نژادی میفهمی چیه؟

جمع زیادی از مالیات دهنده گانشون رو بر باد نمیده، بلکه جمع زیادی از تروریستهاشون و کسایی که پتانسیل تروریسم رو دارن بر باد میده. من مشکلی درین امر نمیبینم.

در آخر میگم که شما بسیار احمقید که تصور میکنید با میانه روی کاری از پیش میره. مسعود دهنمکی رو چیکار کنیم؟ بذاریم روی سرمون حلوا حلواش کنیم؟ مصباح یزدی رو با نون پیاز بخوریم و به به بگیم؟ جنتی و احمد خاتمی رو ناز کنیم و باهاشون بخوابیم؟ برار کجای کاری. خون، خون میطلبه. باید این کثافتها رو کشت تا وضعیت درست بشه. نه تنها این کثافتها، بلکه پیروان این کثافتها هم باید از بین برن.

شما بمونید همینجا گریه کنید. من به شماها احتیاج ندارم. اگر من هستم، پیروان من هم هستن. کسانی که اونقدر عصبانی هستند که با یک رکاب به لشگر محافظه کاران همشون رو به فنا بدند. عیب نداره. توی کشور من جایی برای شما خواهد بود. گزامیتون هم خواهم داشت، چون ساکنین اصلی کشورید. اما شک دارم در بریتانیا یا سوئد بعد از یک انقلاب (مثل حرکتهای اخیر بریتانیا) جایی برای شما پارازیتها خواهد بود.

احتمالا شما اصفهانی نیستی؟ چون شنیدم دجال از اصفهان خروج میکنه. یه چشم هم تو پیشونی :دی :D

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
بالا