برگزیده های پرشین تولز

کسی اینجا جادوگری بلد نیست؟!

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
نمیدونم فیلم سفر به ماورا الطبیعه رو دید یا نه اگه ندید حتما برید ببینید چیز خیلی باحالیه یه قسمتهایشو تو شبکه 4 هم پخش کرده . چند وقت پیشا به یه وبلاگ سر زدم اونجا توضیحات زیادی درباره ماوراالطبیعه و نیروهای فرا حسی و تلپاتی و ... توضیح داده بود حرکت دادن اجسام و ظاهر کردن اجسام و .... این کار هارو بر خلاف گفته یکی از دوستان که گفتش کار هر کسی نیست ، همه می تونن انجام بدن این نیرو تو همه وجود داره حالا هر کس تونست از این نیرو استفاده کنه شرطه .این وبلاگی هم که گفتم تو blogfa بود و درشو تخته کردن :(
ولی در این ضمینه کتاب ها و مقالات و ... زیادی هست

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
منم به این مطالب علاقه مندم کسی برای بحث هست ؟ ترجیحن در یکی از مسنجر ها !
البته من تجربه خاصی ندارم ولی اطلاعات کمی درباره علم های درون و " وودوو " و این عروسک هندی ها دارم ، ولی خوب یه نوشته خطی که میشه گفت یه طلسم هست رو دوستم امتحان کرده و من هم اون صفحه رو ازش گرفتم " طلسم چون در مورد دوستی بود من خودم امتحان نکردم "
راستی تو زیمباوه بعد از 100 سال آموزش جادوگری باز آزاد شده ( هند و آفریقا مهد جادوگری هستند و زمانی هم ایران تو این زمینه به پیشرفت رسیده بوده ! )

در جواب به کسانی که میگن جادوگری و جن و EVP و ... همش خرافات هست ، فقط می تونم بخنندم !

اگه هم فراز و نشیب پیشرفت انسان رو نگاه کنیم شبیه یه موج سینوسی هست !

yahoo! : cyb3r.ninja666
msn passport : [email protected]

abraham66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظور شما از جادوگری چیست؟
ارتباط با ارواح و اجنه (که اگه سو استفاده کنی می توی دعا بنویسی که مثلا طرف گورش رو گم کنه یا دختره عاشقت بشه که متاسفانه در حال حاضر اکثرا پول میگیرن هیچ کاری هم نمی تونن بکنن و شیاد هستن)
حرکت جسم رو بدون نیروی دست میگی؟
و کلا همون علوم متافیزیک که موارد فوق رو شامل میشه...
اینها تمرین و اراده ی قوی میخواد که وسط کار جا نزنی من دوباره شروع کردم دارم یاد میگیرم دفعه ی قبل که به جایی نرسیدم
(شایدم منظورت شعبده بازی هست؟)

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از Fatal Error :
کسی اینجا جادوگری، چیزی بلد نیست بیاد یاد بده؟!
:p

من بلدم
برای جادوگری باید شناخته کامل از چیزی که قصده جادو کردنشو داری داشته باشی

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يادش بخير . اون زمانها با آيدي پينوكيو پست ميزدم. ولي اين روش تخم جارو و خاك قبرستان رو كه گفتم تو رو بخدا از اينجا برداريد خواهش ميكنم.ازش سو استفاده ميشه و مسئوليت سنگين و عواقب بدي خواهد داشت.نمي خواهم مثل هاروت و ماروت باشم!!.من حتي پستم رو اديت كرده بودم

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از cyb3rninja666 :
منم به این مطالب علاقه مندم کسی برای بحث هست ؟ ترجیحن در یکی از مسنجر ها !
البته من تجربه خاصی ندارم ولی اطلاعات کمی درباره علم های درون و " وودوو " و این عروسک هندی ها دارم ، ولی خوب یه نوشته خطی که میشه گفت یه طلسم هست رو دوستم امتحان کرده و من هم اون صفحه رو ازش گرفتم " طلسم چون در مورد دوستی بود من خودم امتحان نکردم "
راستی تو زیمباوه بعد از 100 سال آموزش جادوگری باز آزاد شده ( هند و آفریقا مهد جادوگری هستند و زمانی هم ایران تو این زمینه به پیشرفت رسیده بوده ! )

در جواب به کسانی که میگن جادوگری و جن و EVP و ... همش خرافات هست ، فقط می تونم بخنندم !

اگه هم فراز و نشیب پیشرفت انسان رو نگاه کنیم شبیه یه موج سینوسی هست !
yahoo! : cyb3r.ninja666
msn passport : [email protected]

دوست عزيز چند سوال پيش اومد:
1- اين وودوو و عروسك هندي چي هستن.ميشه بيشتر توضيح بدي.
2- EVP چي هست؟
3- منظورت از جمله اخر چيه.يعني در ادوار مختلف پيشرفت و ركود در انسان ديده ميشه؟
اگر اطلاعات بيشتري داري خوب بهتره تايپيك رو پر بار كنيد.
ممنون

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Persiana :
من ظاهر کردن اجسام به دردم نميخوره، لطفا يکي بگه چه جوري ميشه همسايه هاي موي دماغ و بدجنس و مغازه داراي بدجنس تر از اونا رو که ميان کاميونشونو رو ماشين آدم پارک ميکنن و تازه طلبکارم هستن، انگاري خيابونو خريدنو تبديل به سوسک کرد که بعد بشه با لنگه کفش (من دختر شجاعي هستم، از سوسکم نميترسمممممم!!) دخلشونو آورد و اعدامم نشد؟!!!!
53.gif
-----------------------------
پنچرش كن!

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mohandes_milad :
نمیدونم فیلم سفر به ماورا الطبیعه رو دید یا نه اگه ندید حتما برید ببینید چیز خیلی باحالیه یه قسمتهایشو تو شبکه 4 هم پخش کرده . چند وقت پیشا به یه وبلاگ سر زدم اونجا توضیحات زیادی درباره ماوراالطبیعه و نیروهای فرا حسی و تلپاتی و ... توضیح داده بود حرکت دادن اجسام و ظاهر کردن اجسام و .... این کار هارو بر خلاف گفته یکی از دوستان که گفتش کار هر کسی نیست ، همه می تونن انجام بدن این نیرو تو همه وجود داره حالا هر کس تونست از این نیرو استفاده کنه شرطه .این وبلاگی هم که گفتم تو blogfa بود و درشو تخته کردن :(
ولی در این ضمینه کتاب ها و مقالات و ... زیادی هست

اين فيلم رو از كجا بايد گير آورد.دوستان كسي داره برام بفرسته(دوبله شدشو) آيا مستنده؟؟
اين وبلاگي كه گفتي احيانا save نكردي.يا نميشه مطالبشو به طريقي پيدا كرد. وبلاگ مال كي بود. آدرسي ايميلي؟؟؟؟
منتظرم.

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
تو کشور ما همه جادو گرند!!!!!می گید نه؟؟؟باور کنید....مثلا اینکه یکی با 4 تا بچه و خونه مستاجری با ماهی 200 هزار تومن زندگی می کنه جادو گری نیست؟؟؟؟یا اینکه مثلا قیمت پنیر از پارسال تا الان 2 برابر شده خودش جادو جنبل هست!!!!

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
من براتون عقربه ساعت با چشمام وای میستونم
هر ساعت عقربه آی که باشه !!!
1 زمانه 2 زمانه و......:D

بالا