برگزیده های پرشین تولز

کسی این موجود عجیب غریب کامپیوتری رو می شناسه ؟؟!!!

sami naceri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان . نمی دونم جای پست رو درست زدم یا نه . از مدیران خواهش می کنم تاپیک بنده رو پاک نکنن چون من خودمم نفهمیدم این موجود کامپیوتری چی هست که کجا براش تاپیک بزنم . اول حرفای بنده رو بخونید بعد قضاوت کنید .

راستش داداشم یه لبتاپ توشیبا از انگلیش خریده که همراهش یه نمی دونم اصلا چی اسمشو بزارم میشه گفت همراهش یه مینی مینی مینی لبتاپ ! اشانتیون دادن !!!

این مینی مینی لبتاپ روش تا اونجایی که فهمیدم ویندوز CE نصبه ! جالب اینکه فن هم نداره !!! خیلی خیلی هم کم داغ می کنه

USB داره . اسپیکرش صداش بلنده ! WIFI داره و مودم وای فای خونمونو پیدا می کنه ! خروجی اسپیکر و میکروفون داره ! رم ریدر داره - نرم افزار TCTMP داره که آهنگ ها رو قشنگ پخش می کنه و کلیپ های رزولوشن بالا رو هم گیر می کنه ( دقیقا عین پاکت پی سی )

حالا من موندم این چه مدل ویندوز CE هست که USB و کارت صدا و .. رو ساپورت می کنه !!

آیا میشه روی این مینی لبتاپ ویندوز 98 یا XP ریخت ؟؟؟؟

اینجوری که من فهمیدم رم 128 داره و CPU 800 یا 1000 ( سی پی یو رو دقیق نفهمیدم )

الان این ویندوزش چه جوری پاک میشه ؟؟؟ هارد ریست داره ؟؟؟

هیچ جای دستگاه حتی کوچکترین اسمی ازش نبرده و هیچ مدلی نداره که من بفهمم این موجود عجیب غریب چی هست !!! مثل لبتاپ باتری داره و باتریشم شارژ میشه !

تنها چیزی که من از این تونستم بفهمم اینه که وقتی ریستش می کنم یه لوگو میاد که توش نوشته SMART BOOK
اینترنت سرچ زدم چیزی پیدا نکردم . اینم عکسای این موجود عجیب غریب . کسی می تونه کمک کنه ؟؟ در ضمن فارسی رو هم به هیچ وجه ساپورت نمی کنه

داداشم اینو داد به من ببینه چیزی ازش سر در میارم یا نه !!

عکسای این موجود ناشناخته :

3cssokg95vicka3mn0ln.jpg

dglqbnuw1q6vq8iy4g5v.jpg

zeb58wk47evlkqplr7w.jpg

b4izdnnk85107wwyj6s.jpg

ry9nsx3er51c26zg4sz.jpg

Last edited:

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
قيمت پايه ؟ :دي

مطمئني نت بوك نيست؟

برندش چيه اگه نداره برند لپ تاپ داداشت چيه؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
نت بوک هست عزیز.

sami naceri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قيمت پايه ؟ :دي

مطمئني نت بوك نيست؟

برندش چيه اگه نداره برند لپ تاپ داداشت چيه؟

بله نوت بوک نیست !
فروشی هم نیست . واسه خودم میخوامش بس که بامزس :p
برند نوت بوک داداشم توشیبا

این یه کیف هم داره که روش نوشته DELL

اما بعید می دونم مارکش DELL باشه . ویندوز CE داره که این ویندوز در حقیقت واسه پاکت پی سی هست .

هیچ برندی نداره . حتی جای باتریشم باز کردم که شاید پشتش چیزی نوشته باشه اما دریغ از کوچکترین کلمه و مدل !

sami naceri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوت بوك نه نت بوك ;)
رمش 128 بايد بيشتر باشه 128 خيلي ستمه

نه 128 هست !

مثل ویندوز 2003 پاکت پی سی یه اسلاید داره که از مموری داخلیش ور میداره به رم اضافه می کنه !!!

روی My computer که propertis میگیرم اینا رو داره

vpozubkw7uqvdo4zgfsr.jpg

1grnbn5q341wf9omfscy.jpg

اینم صفحه این موجود هنگام ری استارت و لود ویندوز

n0r4j5xccqapu43hr1.jpg

sami naceri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه بتوني ارتقا بدي seven starter نصب كني حيلي خوبه غير از اين اسباب بازيه:happy:

من به xp هم راضیم

در ضمن با رم 128 که نمیشه سون نصب کرد ؟؟؟

چرا اسباب بازی ؟؟؟؟ صداش خیلی خیلی بلنده .کیفیت تصویرشم خوبه . فلش هم که می خوره . lcd بزرگ هم که داره خوراک فیلم دیدنه . همین الان هم تونستم باهاش برم توی اینترنت !!!!!!!!!!!!!

خیلی فاز میده

مسئله اینجاست که چه جوری ارتقا بدم

میخوام ببینم می تونم xp live رو از طربق usb روش بوت کنم ؟؟؟ آخه بوتشو باید از کجا بخونه ؟؟؟؟ موقع ریست که نمیشه !

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
ميدونم باز رم 128 اذيت ميكنه سون استارتر از xp پروفشنال فكر كنم سبك تره
رم رو زياد كن
مباركه :)

sami naceri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عکس این موجود هنگام لود صفحه گوگل - کابل شبکه رو بهش وصل کردم و اکانت Adsl رو بهش دادم

می بینید که صفحه گوگل فارسی هست و همه فارسی ها رو مربع مربع نشون میده دقیقا عین پاکت پی سی . پس این نت بوک هم نیست . یه مدل پاکت پی سی پیشرفتس

lfgmk85rbyg7684j80.jpg

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
کسی این موجود عجیب غریب کامپیوتری رو می شناسه ؟؟!!!

اسمارت بوک :

http://forum.soku.ir/showpost.php?p=1278&postcount=2

اسمارت بوک (Smartbook) چیست؟

اسمارت بوک‌ها، دسته ای از کامپیوترهای قابل حمل هستند که امکانات اصلی تلفن‌های هوشمند (Smartphones) و نتبوک‌ها را دارا می‌باشند. امکاناتی از قبیل روشن بودن همیشگی، نگهداری شارژدر تمام روز، ۳G و شبکه‌های بیسیم (Wi-Fi/WiMAX)، جی پی اس (GPS)، که عموما در تلفن‌های همراه یافت می‌شوند، در قالب یک لپتاپ و یا تبلت، و با صفحه نمایش ۵ تا ۱۰ اینچ، و صفحه کلید استاندارد QWERTY، به صورت فیزیکی و یا لمسی. واژه اسمارت بوک از ترکیب دو واژه نتبوک اسمارت فون تشکیل شده است. اسمارت بوک‌ها معمولا با پردازنده‌های ARM تولید می‌شوند، که از پردازنده‌های سنتی x86 موجود در کامپیوترهای رومیزی و لپتاپ‌ها انرژی کمتری مصرف می‌کنند. این امر سبب افزایش چشمگیر زمان نگهداری شارژ باتری می‌گردد.

منبع

Last edited:
بالا