برگزیده های پرشین تولز

کسی تا حالا از داروی ماینوکسیدیل برای موی سر استفاده کرده

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
اگه به حرفهای من اعتقاد نداشته باشین آخرش باید کلاه گیس بذارین یا موهانون رو از چپ به راست ببرین یا برین مو بکارین که از کچلی ضایع تره.
تاسی به بعضیا میاد به بعضیا هم نمیاد ، برای بعضیا هم خیلی دردناکه ...
من که اصلا دوست ندارم تاس باشم :(

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
چطوری کچل؟
viannen_56.gif

پ.ن: ماینوکسیدیل میگن هرکی بزنه باید تا آخر عمرش مصرف کنه
pok_rattttt.gif

چی میگی :lol:
فقط یکمی ریزش مو دارم

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
greenapple - fardin59: ممنون
آرش خان شما چرا اینقدر منفی بافی میکنی راستی عکس معلمتون را از کجا ورداشتی ناقلا

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2
کلا چند تا دارو واسه ریزش مو و رشد موهای جدید وجود نداره ، که یکی اش ماینوکسدیل هست .

تا اونجایی که من اطلاع دارم ، ماینوکسدیل در 90 درصد افراد باعث کاهش ریزش مو میشه و در 40 درصد هم باعث رشد موی جدید .

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
اگر می خواهی واقعا جواب بگیری
باید از ماینوکسیدیل و قرصهای فینستراید با هم استفاده کنی
این ترکیب رو یه دکتر معتبر برام تجویز کرده و جواب هم داده شامپو هم شامپی درست حسابی مثا شامپو سیر کریستال

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من ماينوکسيدل مصرف ميکنم ريزش هم متوقف شده.
کار ماينوکسيدل اينه که وقتي ميزني مويرگهايي که مو رو تغذيه ميکنند بزرگتر ميشن. پس بعد از چند ماه مصرف مداوم روي مو تاثير مثبت ميگذذاره اگر هم ولش کني بعد از چند ماه موهات دوباره شروع ميکنه به ريختن.
مصرفش زياد سخت نيست 30 ثانيه وقت ميخواهد من معمولا موقع مسواک زدن اين رو هم بعدش انجام ميدم. طرف داروهاي ديگه نريد که عوارض داره تاثيرشون هم ثابت نشده تاحالا

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
آرش خان شما درست میگی
اما خوب هر چیزی کاملش بهتر است

مو در چهره یک عنصر بسیار مهم محسوب میشود
به هر صورت جراحی بهترین راه میباشد

بدون تعارف عرض میکنم ماینوکسیدیل فقط حرام کردن پول است

نتیجه دلخواه حاصل نمیشود

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم پیشنهاد می کنم نزن ماینوکسیدیل.پول حرام کردنه.ولی روبیان خوبه. اونم هر شب باید بزنی.مو رو تقویت می کنه و جلوی ریزش رو میگیره و باعث رویش مو هم نمیشه!

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
فقط دو دارو داریم که اثرشون اثبات شده است ییکی پروپشیا و دیگری ماینوکسیدایل بقیه داروها فقط اثر تلقینی روی شما خواهد داشت. جالبه که بدونید خیلی از داروها هم مشتقاتی از این دو دارو هستند مثلا ریواییوژن که چندین برابر ماینوکسیدلی قیمتشه بیشترش همین ماینوکسیدیله که اثر دارو هم به خاطر همونه. فقط به نظر من با روشهای مادربزرگها(تخم مرغ و حنا و روغن زیتون و ...) سرکار نمونید.

Heinz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داروهاي مثل ماينوكسيديل فقط تا زماني كه مصرف مي شوند مي توانند جلوي ريزش بيشتر موها را بگيرند ولي موهايي كه از دست رفته ، معمولاً با درمان دارويي قابل بازگشت نيستند .
ولي مي توان با پيوند موي طبيعي موهاي پشت سر را برداشت و در جلوي سر كاشت . هزينه اين عمل هم حدود يك و نيم تا دو ميليون تومان است .
موهاي پشت سر نسبت به هرمونهاي مردانه مقاومند و ريزشي ندارند و وقتي به جلو منتقل شوند اين حالت را حفظ مي‌كنند .
البته اگر جلوي سر خيلي خالي باشد ، موهاي پيوندي چندان پرپشت نخواهند بود ولي ظاهري طبيعي خواهد داشت .
براي اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت http://www.dr-abdali.com برويد و درخواست CD و كاتالوگ تبليغاتي رايگان كنيد !

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
greenapple - fardin59: ممنون
آرش خان شما چرا اینقدر منفی بافی میکنی راستی عکس معلمتون را از کجا ورداشتی ناقلا

اتفاقا من دارم مثبت فکر می کنم. لینک عکس رو نیگا کن خودت می فهمی از کجا اومده. خیلی خوشتیپ هست مگه نه؟

sm_my%20photo2.jpg

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
ممنون جناب heinz
حرف حساب جواب ندارد

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
من پیشنهاد می کنم که با شامپو بچه سرتو بشوری

زیر آب ولرم اینکارو کنی نه داغ

مو هاتو خیلی کوتاه کنی سشورا نکشی

ژل اصلا نزنی

کلاه سرت نذاری

من ازاون اول همين كارروميكردم ولي ريزش مو دارم
ژل كه اصلا يه بارهم نزدم
تنها كار بدي كه ميكردم هرروز حمام نميرفتم:(

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
من یک زمانی روغن زیتون میزدم باور کنید خیلی موهام قوی شد
یکی روغن زیتون و یکی هم روغن کنجد

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چیز پسر نابالق هم خوبه

masoud908

Registered User
لایک‌ها
145
من ازاون اول همين كارروميكردم ولي ريزش مو دارم
ژل كه اصلا يه بارهم نزدم
تنها كار بدي كه ميكردم هرروز حمام نميرفتم:(
فقط بهت ميگم بيخوده...
من 15 سالمه...موهام ريزشش زياد بود ذقيقا يك سال پشت سر هم استفاده كردم خدا ميدونه چقدر پول اين دارو رو دادم...اخرم هيچي...
عزيز اگر خواستي شامپو پروتئينه سينره رو امتحان كن...شايد ريزشت خوب شد...البته اگر هم خوب نشد بازم بگير...چون شامپوي فوق العاده ايه...

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

من یک کمی در مورد این داستانها کنکاش کردم .
1- درمان با ماینوکسیدیل موقتیه و در سنین بالای 25 تاثیرش کمتر و کمتر میشه و در اکثر موارد موهای شما را درهمین حد فعلی نگه می داره و بیشتر نمی کنه و باید مرتبا استفاده بشه .

2- درمان با قرص های استرویید دار مثل پروپشیا یا نمونه هندیش با نام فینپشیا . اینها هم معمولا به رشد موهاتون کمک نمی کنند ولی از ریزش بیشتر جلوگیری می کنند . در ضمن چون این قرص در درمان پروستات استفاده می شده بر روی میل ج ..سی شما تاثیر داره که البته این در مدت زمان طولانی ( استفاده بیش از 1 سال ) مشخص می شه . در ضمن فقط برای آقایون استفاده داره .

3 - کمک گرفتن از شامپوها و تونیک ها که بهترینشون مارکی آمرکایی با نام ریوایوژن اسن که من امتحان نکردم ولی دوستانی که استفاده کردند خیلی خوب جواب گرفتند . مشکلش اینه که کمی گرونه ( فکر کنم حدود 200 تومن دوره 3 ماهه ))

من توصیه می کنم حتما با یک متخصص مشورت کنی چون درمان در بعضی از موارد ممکنه معکوس عمل کنه که من این مورد رو در یکی از دوستانم که از ماینوکسیدیل استفاده می کرد دیدم .
موفق باشید

بدرود .

بالا