برگزیده های پرشین تولز

کسی تا حالا از مقداد آی تی خرید داشته ؟

حامد کرمانیون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود دوست عزیز
فکر کنم 4 سال قبل بود اوایل اسفند ماه خواستم یه پردازنده i3 نسل 9 خریداری کنم داخل انجمن تاپیک زدم کسی موجود نداشت سایتها رو چک کردم دیدم قیمت مقداد مناسب هست خلاصه خرید رو انجام دادم 5-6 روز صبر کردم دیدم خبری نشد زنگ زدم گفتن درخواست شما ثبت شده خیالتون راحت در اسرع وقت ارسال میکنیم گفتم مشکلی نیست بازم دیدم خبری نشد حدود 20 روز گذشته بود زنگ زدم گفتم آقا چرا ارسال نمیکنید چند روز دیگه عیده میخوریم به تعطیلات عید نوروز گفتن نمیزاریم به اون موقع بخورید قبل سال نو به دستتون میرسونیم بازم صبر کردم دیدم خبری نیست تعطیلات شروع شد کسی تو شرکت پاسخگو نبود صبر کردیم تعطیلات تموم شد زنگ زدم جهت پیگیری اینبار گفتن آقا ببخشید قبلا موجود نداشتیم الان موجوده ولی قیمت ها افزایش پیدا کرده گفتم به من مربوط نیست منکه همون موقع خریدم اگه ارزون میشد زنگ میزدید بگید آقا این جنس ارزون شده شماره کارت بده مابقی وجه رو خدمتتون واریز کنیم؟طرف برگشت گفت یا براتون کنسل کنیم یا مابقی پول رو الان بزن تا گرونتر نشده منم گفتم زیر بار حرف زور نمیرم پولم رو پس بدید گفتن پس از طریق سایت اقدام کنید و گوشی رو قطع کرد خلاصه رفتم داخل سایت فرم رو پر کردم 2 هفته بکوب زنگ زدم تا پولم رو پس بدن هر سری میگفتن اسمتون تو لیسته و بزودی واریز میکنیم بعد حدود 1 ماه پول من رو واریز کردن یعنی کلا حدود 2 ماه این خرید من طول کشید
با پولی که برا کالای نو پرداخت کرده بودم تونستم یه کارکرده رو پیدا کنم 100 تومن هم گزاشتم روش تا کارکرده رو بخرم...
این برای من تجربه شد دیگه هیچوقت جز 2 3 تا سایت که میشناسم دیگه از هیچ جای دیگه خرید نکنم حتی اگه مفت بود!
خیلی از سایتها براشون شده یه روش که قیمت پایین بزنن مشتری براشون پول بزنه بعد چند روز بگن موجود نیست پول طرف رو پس بدن اینجوری براشون گردش حساب ایجاد میشه
یا طرف یکم وجدان داشته باشه علاف نکنه قیمت پایین میزنه تا سایتش ویوو بگیره
سلام
با من تماس بگیرید، از موضوع که فرمودید بی اطلاعم
یه مطلب مهم، والا هیچ سایتی نمیاد واسه خاطر اینکه چهار روز پول کسی دستش باشه این کارا رو بکنه
جهت استحضار شما دوست گرامی سایت های فروش آنلاین و مارکت پلیس ها ماهیانه حدود چندین میلیارد فقط خرج بروز رسانی می‌کنند، مقداد آی تی هم بخش خصوصی است و باید با کار کردن و تلاش بیشتر به جایگاه های بالاتر برسه، چیزی که پر واضح است اینست که هم اکنون حدود 200 نفر پرسنل داره و این تعداد روزبروز بیشتر هم خواهد شد، ایراد در همه شرکت ها وجود داره ولی واقعا خیلی از موارد از چشم مدیریت دور میمونه، علیرغم کنترل 24 ساعته ولی خب طبیعی است که مواردی نیز از دستمون در میره
ولی اینو مطمئن باشید که هیچ شرکتی و هیچ سایتی نمیاد واسه خاطر حتی چندین میلیارد تومان پول، سفارش مشتری رو کنسل کنه و پول رو برگردونه،
ایران تحریم است و سالهاست تهیه خیلی از تجهیزات برای ما سخت شده و پروسه ای عجیب درست کردند و ما هم یه مهره تسبیح هستیم.

هر وقت صلاح دونستید در خدمتتان خواهم بود و خوشحال میشم ببینمتون

حامد کرمانیون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قبل از خرید یه سرچ میکردید در همین انجمن چند تاپیک درموردش پیدا میکردید
جسارتا مخالف نظرتون هستم

معیارهای سنجش اعتبار سازمان ها تاپیک نیست عزیز من، البته که فضای چت و فضای مجازی هم معیار معتبری محسوب نمیشه، با دیدگاه انتقادی مردم میتونن به ناسا هم انتقاد کنند، میتونن به هر چی که توی مخیله شونه انتقاد کنند ولی نقادی هم اصولی دارد و شرایطی،
و صد البته خوشا بحال آنان که دریچه نقادی را منصفانه و از روی آگاهی باز می‌کنند.
ارادت

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,301
مشکل مقداد آی تی از قدیم که من یادم هست خالی فروشی بوده
کالایی که موجود نداشتن میفروشن بعد میرن که تهیه کنن، به خاطر همین ارسال هاشون با تاخیر بود و همه ناراضی ...
در کل پیشنهاد نمیشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اسم سایت مقداد آی تی بیشتر بهش میخوره
پایگاه سایبری برادرا باشه تا سایت قطعه فروشی
akbar.gif

-------
دو سه سال پیش یدونه nvme سامسونگ خریدم ازش راضی هستم

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
درود بر شما
والا حدود 10 ساله ازشون خرید میکنم،
درود بر شما و ارادتمندم
در خدمتتونم
اصلا اگر صلاح میدونید روزی خدمتتون باشیم و از نزدیک بحث و تبادل نظر کنیم.

یعنی هم از این مجموعه هستید و هم از مجموعه خودتون خرید میکنید؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
جسارتا مخالف نظرتون هستم

معیارهای سنجش اعتبار سازمان ها تاپیک نیست عزیز من، البته که فضای چت و فضای مجازی هم معیار معتبری محسوب نمیشه، با دیدگاه انتقادی مردم میتونن به ناسا هم انتقاد کنند، میتونن به هر چی که توی مخیله شونه انتقاد کنند ولی نقادی هم اصولی دارد و شرایطی،
ارادت
خب مخالف باش !!! واقعیت رو که نمیتونی تغییر بدی !! سرچ بزن مقداد آی تی ببین چی پیدا میکنی

به پیشنهاد اول سرچ گوگل دقت کنید !!!!!!!! این فقط یه نمونه هست ! تازه من به انگلیسی سرچ کردم !!! حتما گوگل هم با مقداد خصومت داره !
Screenshot 2023-07-22 153716.png

Dr.Lecter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
حقیقتش 2 3 سال پیش بدترین خریدم رو از این سایت تجربه کردم دو هفته طول کشید تا یک مادربرد که قابش شکسته بود برام فرستادن و اون زمان توی ایمالز همه شاکی بودن اینفدر که خود ایمالز تماس گرفته بود و میخواست باشون جلسه بزاره. من دیگه سمتش نرفتم . البته اون زمان نمیدونستم میشه از نماد شکایت کرد .

dashakol

Registered User
لایک‌ها
44
بنده تجربه شخصی خودمو گفتم . محض امتحان زنگ بزن به 422265 ( شماره مقداد ) . غیر از شماره هایی که برای فروش هست ( از 1تا 6 ) ، هر داخلی دیگه ای رو بگیری محاله وصل بشی ( مثلا حسابداری که 400 و 406 ) هست . محض نمونه امتحان کن . تنها قسمتی که سریع وصل میشه همون قسمت گوش بریدنه ( یعنی قسمت فروش ) . هر کس که تونست به داخلی های دیگه وصل بشه ، اونوقت بیاد برای من روضه بخونه . من یه ادعای روهوایی نمیکنم . میگم برید امتحان کنید . اصلا من دروغگو . خودتون برید تست کنید .
یعنی یه کسب و کار چقدر میتونه کلاه بردار باشه؟! این پست شما مربوط به ۴ سال پیشه الان من دقیقاً‌ با همین مشکل مواجه هستم. یعنی از روز اول بنا رو بر فریبکاری و دغلکاری گذاشتن. موقع خرید که تماس گرفتم بلافاصله برداشتن گفتن ۱-۲ روزه ارسال میکنیم الان دو هفته گذشته حالا که پول رو گرفته به سختی تلفن پیگیری سفارش جواب میده ۵-۶ دقیقه تو صف انتظار باید باشی تازه اگر جواب بده که یه جواب بی و سر تهه! به من گفتن انبارمون مشکل سیستمی به هم زده. متاسفانه موقع خرید عجله داشتم قیمت اینجا هم کمتر بود بیشتر نظرات رو بررسی نکردم.
داستان اصلی اینه که اینها موجودی ندارن پول رو از مردم جمع میکنن بعد تازه میرن سراغ خرید.
برای شکایت از مقداد آی تی به این سامانه یکپارچه شکایت مراجعه کنید.
comp.ecsw.ir

dashakol

Registered User
لایک‌ها
44
خب مخالف باش !!! واقعیت رو که نمیتونی تغییر بدی !! سرچ بزن مقداد آی تی ببین چی پیدا میکنی

به پیشنهاد اول سرچ گوگل دقت کنید !!!!!!!! این فقط یه نمونه هست ! تازه من به انگلیسی سرچ کردم !!! حتما گوگل هم با مقداد خصومت داره !
مشاهده پیوست 1326923

اتفاقاً به چشم منم خورده بود کلاه برداری مقداد آی تی دومین رتبه پیشنهاد سرچ گوگل هست. یعنی چه کرده این مجموعه!
Screenshot (11804).png

یه جا دیدم هلدینگ خلیج فارس ازش حمایت کرده بود یعنی اگر قبل از خرید دیده بودمش این خودش بزرگترین دلیل می‌شد برای اینکه کلاهمو دو دستی بچسبم و فرار کنم. متاسفانه موقع خرید و مقایسه قیمتها از طریق ترب به مقداد آی تی رسیدم و هیچکدوم از این موارد رو چک نکردم.

Adsenseir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
جسارتا مخالف نظرتون هستم

ارادت
درود وقتتون بخیر
در کدام قسمتش مشغولید؟

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
سلام
یه مطلب مهم، والا هیچ سایتی نمیاد واسه خاطر اینکه چهار روز پول کسی دستش باشه این کارا رو بکنه
جهت استحضار شما دوست گرامی سایت های فروش آنلاین و مارکت پلیس ها ماهیانه حدود چندین میلیارد فقط خرج بروز رسانی می‌کنند، مقداد آی تی هم بخش خصوصی است و باید با کار کردن و تلاش بیشتر به جایگاه های بالاتر برسه، چیزی که پر واضح است اینست که هم اکنون حدود 200 نفر پرسنل داره و این تعداد روزبروز بیشتر هم خواهد شد، ایراد در همه شرکت ها وجود داره ولی واقعا خیلی از موارد از چشم مدیریت دور میمونه، علیرغم کنترل 24 ساعته ولی خب طبیعی است که مواردی نیز از دستمون در میره
ولی اینو مطمئن باشید که هیچ شرکتی و هیچ سایتی نمیاد واسه خاطر حتی چندین میلیارد تومان پول، سفارش مشتری رو کنسل کنه و پول رو برگردونه،
ایران تحریم است و سالهاست تهیه خیلی از تجهیزات برای ما سخت شده و پروسه ای عجیب درست کردند و ما هم یه مهره تسبیح هستیم.

بله دروغ گفتن که فاکتور نمیندازه ... ابتدا خودتون رو به عنوان یک خریدار جا زدید الان صحبت مدیریتی میکنید !!

حتما سودی در تعداد زیاد توی این کار هست که شما و بعضی دیگر از سایت ها انجام میدینش...!

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
سلام

پله های ترقی رو چطوری طی کردی که اولش مشتریشون بودید یه ماهه شدید مدیرشون؟؟

چه قشنگ هم قسم میخورید والا ۱۰ ساله مشتریشون هستم.

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,822
بابا ولش کنید بنده خدا رو ،
ادم بدبخت و غیر حرفه ایی هست .
اگه کارشو بلد بود که اینجوری کودکانه نمیومد ماستمالی بکنه.
چند ماهه که دیگه نیومده پرشین تولز و احتمالا فهمیده مسجد جای این کارا نیست و دیگه انلاین نشده

1694691621412.png

بالا