برگزیده های پرشین تولز

کسی تونسته فروش فوری سایپا ثبت نام کنه؟

خبات کریمی

Registered User
لایک‌ها
304
درود
یه سوال ساده و کوتاه داشتم، کسی تونسته فروش فوری ثبت نام کنه یا سرکاریه؟
تشکر.

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
بله کلیه لگن ها توسط مردم همیشه در صحنه خریداری شد

rfadayi

Registered User
لایک‌ها
83

eidur220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چجوری هستش ثبت نامش ، نیاز به چک داره ؟ و تحویلش چند وقتس

F.B.I govi

Registered User
لایک‌ها
212
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ تـــــــــــــهران بزرگ
ثبت نام های بعد عیدش همه سرکاریه!!! من پرایدم تحویل اردیبهشت بود تکمیل وجه هم کردم هنوز ندادن

خبات کریمی

Registered User
لایک‌ها
304
ما که بیخیال ثبت نام شدیم از بازار گرفتیم 10 تومن بالای قیمت روز کارخونه

خبات کریمی

Registered User
لایک‌ها
304
ثبت نام های بعد عیدش همه سرکاریه!!! من پرایدم تحویل اردیبهشت بود تکمیل وجه هم کردم هنوز ندادن
اردیبهشت من رفتم یه ماشینی که آگهی شده بود رو بگیرم
پارکینگ شخصی طرف چندتا ماشین از جمله سمند و ساینا و تیبا داشتن همگی پلاک نصب نشده بود و هرکدوم به اسم یکی از اعضای خونواده شون !
من که شاخ دار آورده بودم چحوری ثبت نام کردن اما نمیشد پرسید، موقع نوشتن قولنامه از طرف کارت شناسایی خواستیم وقتی گذاشت رو میز :کارمند استانداردی!

ماشین من که اسفند ثبت نام کرده بودن 43 تومن، اردیبهشت به من فروختن 63 تومن.

اون روز من یه حساب سر انگشتی کردم اون چند دستگاهی که ثبت نام کرده بودن حدود 200 تومن سود خالص اش بود.

MousaviAsl

Registered User
لایک‌ها
21
منم يه 111 ثبت نام كردم تحويل فوري يك ماهه! يك ماهم گذشته اما خبري نيست...

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
اون فروش فوری که کل پول ی جا میدی عمرا اگه ی ادم معمولی تونسته باشه بنویسه،۲,۳ هفته پیش بود این مدلی فروش گذاشتن روز اول حالا وقت سر پر کرد کردن فیلدا رفت میگیم هیچی ولی بعد اون به جان خودم ۵ روز سعی کردم ،اکسپلوره هم سیو میشه مشخصات یعنی میرفتم فقط ۱ ثانیه کد امنیتی میزدم میزد پر شده،هر کی میگه نوشته از خودشونه،ولی چکی میشد راحت نوشت

mehdiek

Registered User
لایک‌ها
325
الان که سایپا خیلی راحت شده ثبت نامش من ثبت نام کردم

ایران خودرو هم یکم سریع باشی میتونی ثبت نام کنی هفته پیش اونجا هم یه slx گرفتم

جفتشونم مثلاً تحویل یک ماهه

خبات کریمی

Registered User
لایک‌ها
304
الان که سایپا خیلی راحت شده ثبت نامش من ثبت نام کردم

ایران خودرو هم یکم سریع باشی میتونی ثبت نام کنی هفته پیش اونجا هم یه slx گرفتم

جفتشونم مثلاً تحویل یک ماهه
الان دیگه کسی ماشین نمیخواد!
ضمن اینکه تضمینی نیست تحویل بدن....

wolf021

Registered User
لایک‌ها
59
ثبت نام ماشین رویش خاصی داره هر دفعه میرم داخلش ارور میده

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
تجربه من از ثبت نام اینترنتی خودرو - سایپا - ایرانخودرو
@wolf021
سلام
دوستان من تاحالا تقریبا 7-8 بار برای ثبت نام توی ایرانخودرو اقدام کردم که فقط دومورد موفقیت آمیز بود.یک مورد هم ثبت نام سایپا که راحت بود و موفقیت آمیز بود.(همشون هم برای دوستان بوده - خخخ )
فروش فوری ها که دیگه خیلی وقته اجرا نمیشه.اگر اجرا بشه 99.99 مطمئن باشید نمیتونید ثبت نام کنید.
پیش فروش های ایرانخودرو برای دهه فجر هم دو بار اقدام کردم برای ثبت نام(راس ساعت 11 وارد سایت شدم و خیلی روی تایم هم حساسیت اجرا کردم).این پیش فروش تحویل شش ماهه و یک ساله بود.وقتی روی ثبت سفارش کلیک میکردم هر دفعه با ارور خاصی رو به رو میشدم.مثلا:
"تعداد درخواست ها زیاد است.لطفا بعدا مراجعه کنید"
"ظرفیت خودرو تکمیل شد" (این ارور بعد از چند ثانیه از اینکه سایت باز میشد میومد)
"خطا در کپچا "
"خطا در اتصال به درگاه بانک"
"خطا در ورود به سیستم"
"دوباره لاگین کنید" !!!
و انواع و اقسام خطا که خیلیاشون دیگه یادم نمیاد.

این اواخر برای یکی از دوستان تونستم با کلی مکافات 206 تحویل 24 ماه دیگه ثبت نام کنم - اونم فقط شانس آورد 206 کم طرفداره و ثبت نامش راحت تر از بقیه هست..(دوستمون اول سمند میخواست. حتی سمند هم برای تحویل 24 ماه دیگه ملت جارو کردن بردن).برای این ثبت نام از ساعت 10.30 تا 1.30 پای سیستم بودم تا تونستم.شاید صدبار امتحان کردیم تا جواب داد.
دو ماه پیش هم دناپلاس توربو اتومات برای یکی دیگه از دوستان تونستم ثبت نام کنم که ثبت نامش خیلی راحت بود و دلیلش این بود که یکی تحویل خودرو برای 19 ماه دیگه بود.یکی هم مبلغش 80 تومن بود.
--------------------
در کل ثبت نام ایرانخودرو برای خودرو هایی که ودیعه حدود 40 تومن میخوان خیلی سخت و تقریبا نشدنی هست.
ثبت نام 206 راحت هست.
خودرو هایی که ودیعه بالا نیاز دارن(مثلا 80 تومن) ثبت نام راحت هست.
-----------------------
برای سایپا هم سهمیه بندی هست.به این ترتیب که استان محل سکونتتون با استان نمایندگی باید یکی باشه.ممکنه استانتون تکمیل ظرفیت شده باشه و نتونید ثبت نام کنید.اگر فامیلی استان دیگه دارید میتونید آدرس خونه اونو بدید و نمایندگی های اون استانو انتخاب کنید.(استان هرمزگان - سیستان و بلوچستان و چند تای دیگه معمولا خیلی خیلی دیر تکمیل ظرفیت میشن و همیشه ظرفیت دارن)
ما میخاستیم کوییک برای دوست دیگه ای ثبت نام کنیم که استان خودمون پر شده بود.ناچار آدرس فامیل در استان هرمزگان دادیم و نمایندگی قشم انتخاب کردیم.(1000 کیلومتر از استان خودمون دورتره - خخخ)
سوالی بود در خدمتم.

خبات کریمی

Registered User
لایک‌ها
304
درود
اقای کریمی درگاه یو اس بی داره ؟
اگر بله شماره کارت لطف کنید
تجربه من از ثبت نام اینترنتی خودرو - سایپا - ایرانخودرو
@wolf021
سلام
دوستان من تاحالا تقریبا 7-8 بار برای ثبت نام توی ایرانخودرو اقدام کردم که فقط دومورد موفقیت آمیز بود.یک مورد هم ثبت نام سایپا که راحت بود و موفقیت آمیز بود.(همشون هم برای دوستان بوده - خخخ )
فروش فوری ها که دیگه خیلی وقته اجرا نمیشه.اگر اجرا بشه 99.99 مطمئن باشید نمیتونید ثبت نام کنید.
پیش فروش های ایرانخودرو برای دهه فجر هم دو بار اقدام کردم برای ثبت نام(راس ساعت 11 وارد سایت شدم و خیلی روی تایم هم حساسیت اجرا کردم).این پیش فروش تحویل شش ماهه و یک ساله بود.وقتی روی ثبت سفارش کلیک میکردم هر دفعه با ارور خاصی رو به رو میشدم.مثلا:
"تعداد درخواست ها زیاد است.لطفا بعدا مراجعه کنید"
"ظرفیت خودرو تکمیل شد" (این ارور بعد از چند ثانیه از اینکه سایت باز میشد میومد)
"خطا در کپچا "
"خطا در اتصال به درگاه بانک"
"خطا در ورود به سیستم"
"دوباره لاگین کنید" !!!
و انواع و اقسام خطا که خیلیاشون دیگه یادم نمیاد.

این اواخر برای یکی از دوستان تونستم با کلی مکافات 206 تحویل 24 ماه دیگه ثبت نام کنم - اونم فقط شانس آورد 206 کم طرفداره و ثبت نامش راحت تر از بقیه هست..(دوستمون اول سمند میخواست. حتی سمند هم برای تحویل 24 ماه دیگه ملت جارو کردن بردن).برای این ثبت نام از ساعت 10.30 تا 1.30 پای سیستم بودم تا تونستم.شاید صدبار امتحان کردیم تا جواب داد.
دو ماه پیش هم دناپلاس توربو اتومات برای یکی دیگه از دوستان تونستم ثبت نام کنم که ثبت نامش خیلی راحت بود و دلیلش این بود که یکی تحویل خودرو برای 19 ماه دیگه بود.یکی هم مبلغش 80 تومن بود.
--------------------
در کل ثبت نام ایرانخودرو برای خودرو هایی که ودیعه حدود 40 تومن میخوان خیلی سخت و تقریبا نشدنی هست.
ثبت نام 206 راحت هست.
خودرو هایی که ودیعه بالا نیاز دارن(مثلا 80 تومن) ثبت نام راحت هست.
-----------------------
برای سایپا هم سهمیه بندی هست.به این ترتیب که استان محل سکونتتون با استان نمایندگی باید یکی باشه.ممکنه استانتون تکمیل ظرفیت شده باشه و نتونید ثبت نام کنید.اگر فامیلی استان دیگه دارید میتونید آدرس خونه اونو بدید و نمایندگی های اون استانو انتخاب کنید.(استان هرمزگان - سیستان و بلوچستان و چند تای دیگه معمولا خیلی خیلی دیر تکمیل ظرفیت میشن و همیشه ظرفیت دارن)
ما میخاستیم کوییک برای دوست دیگه ای ثبت نام کنیم که استان خودمون پر شده بود.ناچار آدرس فامیل در استان هرمزگان دادیم و نمایندگی قشم انتخاب کردیم.(1000 کیلومتر از استان خودمون دورتره - خخخ)
سوالی بود در خدمتم.
سلام
سقف تراکنش بانکی 50 تومن رو چیکار کردی؟

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
سلام
سقف تراکنش بانکی 50 تومن رو چیکار کردی؟
برای یک خودروی 80 تومنی :
خود ایرانخودرو میگه امروز 50 تومن بده و فردا هم 30
خود سایت ایرانخودرو اتوماتیک 50 حساب میکنه از 80 تومن.

خبات کریمی

Registered User
لایک‌ها
304
برای یک خودروی 80 تومنی :
خود ایرانخودرو میگه امروز 50 تومن بده و فردا هم 30
خود سایت ایرانخودرو اتوماتیک 50 حساب میکنه از 80 تومن.
چه جالب
سال قبل من بعد 5 هزار بار تلاش، چندبار رسیدم مرحله پرداخت که بانکا بیشتر از 50 تومن قبول نمیکردن. هر بار میرفتم با کارت یه بانک دیگه....
حقه شون بود که مردم عادی نتونن ثبت نام کنن

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,256
ثبت نام جدید سایپا کی هست ؟

بالا