برگزیده های پرشین تولز

کسی جزوه های ارشد رو داره ؟؟؟؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام

اینجا کسی جزوه های ارشد رو داره ؟؟؟؟ بشه دانلودش کرد ؟؟؟؟؟؟:rolleyes:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اینجا هیچکس از این جزوه های کارشناسی ارشد نداره ؟!!؟!؟! مال هر رشته ای

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دریغ از یه نظر دوستان

کسی اینجا کارشناسی ارشد نمیخونه ؟!؟!

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
دریغ از یه نظر دوستان

کسی اینجا کارشناسی ارشد نمیخونه ؟!؟!

من جزوه های ارشد پارسه مربوط به رشتهٔ خودم يعنی کامپيوتر سخت افزار رو دارم !( البته hard کپی است و نميشه بزارمشون واسه دان کردن ) حالا به چه کارت ميآد ؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من جزوه های ارشد پارسه مربوط به رشتهٔ خودم يعنی کامپيوتر سخت افزار رو دارم !( البته hard کپی است و نميشه بزارمشون واسه دان کردن ) حالا به چه کارت ميآد ؟

توضیح میدی این قضیه hard کپی یعنی چه !؟!؟!

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
توضیح میدی این قضیه hard کپی یعنی چه !؟!؟!

:happy:به جزوه يا مطلبی که به صورت ديجيتالی باشه و بشه اون رو از طريق pc به تعداد نا محدود کپی کرد ميگن softcopy !
hardcopy هم نقطهٔ مقابلشه ! جزوه اي که روی کاغذ باشه و برای کپی کردن مجبور باشی از دستگای فتکپی استفاده کنی:happy:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
میشه اسکنش کرد !؟!؟!؟

من جزوه های پارسه مربوط به رشته های صنایع غذایی و کامپیوتر رو می خوام ؟!؟!؟

کسی داره ؟!!؟!؟

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
بیخیالش شو
جزوه های پارسه اکثرا پر از اشکال و اشتباه هستن و به جز 2-3 مورد بقیه ش بدرد نمیخورن :blink:
پیشنهاد میکنم از کتابهای پوران پژوهش استفاده کنی ;)

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
میشه اسکنش کرد !؟!؟!؟

من جزوه های پارسه مربوط به رشته های صنایع غذایی و کامپیوتر رو می خوام ؟!؟!؟

کسی داره ؟!!؟!؟

اسکن که نميتونم بکنم ، اما اگه تهران باشی ، ميتونی هزينش رو بدی ، من همش رو برات فتو بزنم ، پيک کنم ( که البته يک هفته اي وقت ميخوام ، چون بايد به uni سر بزنم )

بیخیالش شو
جزوه های پارسه اکثرا پر از اشکال و اشتباه هستن و به جز 2-3 مورد بقیه ش بدرد نمیخورن :blink:
پیشنهاد میکنم از کتابهای پوران پژوهش استفاده کنی ;)

اگه تعريف از خود نيست اجازه بديد بگم که بنده در علم و صنعت ( که البته سرشم به تنش اصلا نميارزه ) درس خوندم و تقريباً ميدونم دارم چی ميگم
تقريباً 70% کتاب های پوران رو خود بچه های پارسه نوشتند و خيلی از شباهت های بين اين دو هم به همين دليله !
پارسه در بعضی جزوه هاش بسيار عالی و تقريباً بدون رقيبه و در بعضی جزوه ها هم مشکل زياد داره !
من همش رو تأييد نميکنم اما به طور کلی پارسه رو تأييد ميکنم !
اگه خواستيد به طور خاص ميتونم در رشتهٔ خودم بگم که کدوم يک از جزوه هاش رو بگيريد و کدوم رو نگيريد .

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اقا ميشه بگيد براي نرم افزار كدوماش خوبه
امسال امتحان داريم اصلا درمورد منابع اين چيزاش هيچ چي نميدانم
جزوه داري؟ من رشتم فتو يعني ميتواني بزني چند ميشه كه بعد بفرستي با پست
راستي اين جزوه مال كي يعني چند سال پيش؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
پارسه مزخرف ترین جزوه ها رو با نجومی ترین قیمت های ممکن میده !
من توی رشته خودم یکی از جزوه هاشو داشتم کپی کتاب پوران پژوهش بود که یه کم از سر و تهش زده بودند ! مولفشونم یه نفر بود !
اسمش رو نمیگم ولی دوستان ممکنه بشناسنش ! آدمی سر کلاس به آدم فضایی ها درس میده :d

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شما که میگی پارسه مزخرفه

میشه لطف کنی بگی پس چی از بقیه بهتره ؟!؟!؟!

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
ببينيد دوستان ! من بازم ميگم ، من سابقهٔ خواندن از همين جزوه های مزخرف پارسه و کسب رتبهٔ 400 رو دارم ! پس اينقدر هی بدون اطلاع نگيد مزخرفه مزخرفه ! بله ، بعضی از جزوه هاش بده ، اما خوب ، مگه کلاغيم بريم اون جزوه هاش رو بخونيم ؟ من بازم ميگم ، بعضی از مواردش خوب و بعضی از مواردش بده !
اون مواردی که بده رو دوستان ميتونند از پوران پژوهش اسفتفاده کنند .

ضمناً ، دوستی که ، گفته بود راهيان ارشد ، راست ميگفت با اين توضيح که ، راهيان رو بعد از خوندن کامل درس و اين جزوه ها و برای تکميل کردن خوندن آخرسر بايد خوند .
البته گسترش علوم رایانه هم فراموش نشه که ، بعضی از کتاب هاش کولاکه !

اون دوستی هم که پرسيده بود ، فتو رو ميشه براش بفرستم ، مشکلی نيست اگه خواست بگه من هزينش رو ازش ميگيرم ميزنم و ميفرستم

من به طور خاص به رشتهٔ کامپيوتر اشاره ميکنم :
رياضيات مهندسی خوبه ولی مثله پورانه !
آمار و احتمالات کولاکه مثله پوران هم نيست !
محاسبات عددی خوبه و کمی با پوران فرق داره
الکترنيک ديجيتال اصلاً خوب نيست و بايد راهيان خونده بشه
مدار الکتريکی کولاکه و کاملا با پوران فرق داره
انتقال داده کولاکه و تا پارسال که اصلاً پوران نبود !
vlsi مزخرفه !
مدار منطقی خوبه ولی کپی پورانه
ساختمان داده خوبه ولی کپيه پورانه
ساختمان گسسته خوبه ولی کپيه پورانه
سيستم عامل خوبه ولی من انتشارات گسترش علوم رايانه رو پيشنهاد ميکنم
شبکه های کامپوتری خوبه و کمی با پوران فرق داره
معماری کامپيوتر مزخرفه
نظريه زبانها و ماشين ها خوبه ولی کپيه پورانه

از موارد فوق اونهايی که کپيه پورانه خوب ميشه بريد پوران رو بخريد ، اونهايی که مزخرفه رو هم اصلاً نخريد ، بقييه موارد خوندنش توصيه ميشه ! مال من برای سال 84 و 85 يعنی پارسال و 2 سال پيشه !البته کنکور سراسری نيست که هر 2 ماه يه بار عوض بشه !

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
ببينيد دوستان ! من بازم ميگم ، من سابقهٔ خواندن از همين جزوه های مزخرف پارسه و کسب رتبهٔ 400 رو دارم ! پس اينقدر هی بدون اطلاع نگيد مزخرفه مزخرفه ! بله ، بعضی از جزوه هاش بده ، اما خوب ، مگه کلاغيم بريم اون جزوه هاش رو بخونيم ؟ من بازم ميگم ، بعضی از مواردش خوب و بعضی از مواردش بده !
اون مواردی که بده رو دوستان ميتونند از پوران پژوهش اسفتفاده کنند .

ضمناً ، دوستی که ، گفته بود راهيان ارشد ، راست ميگفت با اين توضيح که ، راهيان رو بعد از خوندن کامل درس و اين جزوه ها و برای تکميل کردن خوندن آخرسر بايد خوند .
البته گسترش علوم رایانه هم فراموش نشه که ، بعضی از کتاب هاش کولاکه !

اون دوستی هم که پرسيده بود ، فتو رو ميشه براش بفرستم ، مشکلی نيست اگه خواست بگه من هزينش رو ازش ميگيرم ميزنم و ميفرستم

من به طور خاص به رشتهٔ کامپيوتر اشاره ميکنم :
رياضيات مهندسی خوبه ولی مثله پورانه !
آمار و احتمالات کولاکه مثله پوران هم نيست !
محاسبات عددی خوبه و کمی با پوران فرق داره
الکترنيک ديجيتال اصلاً خوب نيست و بايد راهيان خونده بشه
مدار الکتريکی کولاکه و کاملا با پوران فرق داره
انتقال داده کولاکه و تا پارسال که اصلاً پوران نبود !
vlsi مزخرفه !
مدار منطقی خوبه ولی کپی پورانه
ساختمان داده خوبه ولی کپيه پورانه
ساختمان گسسته خوبه ولی کپيه پورانه
سيستم عامل خوبه ولی من انتشارات گسترش علوم رايانه رو پيشنهاد ميکنم
شبکه های کامپوتری خوبه و کمی با پوران فرق داره
معماری کامپيوتر مزخرفه
نظريه زبانها و ماشين ها خوبه ولی کپيه پورانه

از موارد فوق اونهايی که کپيه پورانه خوب ميشه بريد پوران رو بخريد ، اونهايی که مزخرفه رو هم اصلاً نخريد ، بقييه موارد خوندنش توصيه ميشه ! مال من برای سال 84 و 85 يعنی پارسال و 2 سال پيشه !البته کنکور سراسری نيست که هر 2 ماه يه بار عوض بشه !

اين جزوه ها هم تست داره هم درس است؟
چون من كه كتابي به عنوان منبع ندارم براي همين مي خوام ببينم باخواندن اين جزوه ها كامل ميشه ميشه رتبه خوبي اورد
تو سراسري
راستي براي پيام نور چطور؟ توي اونجا 4تا درس فقط است اونجا چي؟
من اگر بشه تو فناوري ميخوام برم

توش رياضي مهندسي ...نداره

الکترونيک ديجيتال اين درس! براي رشته ماست؟
انتقال داده اين چي؟
vlsi اين ديگه چيه؟

شما ميگيد مثلا انتشارات ديگر توقسمت هاي ديگر خوبه يعني اونا رو داري؟
من اونايي كه خوبه رو ميخوام؟
اگر امكان داره هركدام رو بگي چند ميشه كپي قيمتش ممنون ميشم
كه بعد پست كني؟
راستي قيمت اصلي خودشون چند اصلا خبر ندارم بايد پرسيد

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
یادمه تو یکی از تاپیکهای همین انجمن برای رشته کامپیوتر(نرم افزار) کتابهایی رو که باری هر درس غنی تر و کاربردی تر بود رو گزاشته بودند، شاید اون تاپیک بتونه بگه ، مثلا برای درس طراحی الگوریتم کدوم جزوه یا کتاب خوبه:)

.

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
اين جزوه ها هم تست داره هم درس است؟
چون من كه كتابي به عنوان منبع ندارم براي همين مي خوام ببينم باخواندن اين جزوه ها كامل ميشه ميشه رتبه خوبي اورد
تو سراسري
راستي براي پيام نور چطور؟ توي اونجا 4تا درس فقط است اونجا چي؟
من اگر بشه تو فناوري ميخوام برم

توش رياضي مهندسي ...نداره

الکترونيک ديجيتال اين درس! براي رشته ماست؟
انتقال داده اين چي؟
vlsi اين ديگه چيه؟

شما ميگيد مثلا انتشارات ديگر توقسمت هاي ديگر خوبه يعني اونا رو داري؟
من اونايي كه خوبه رو ميخوام؟
اگر امكان داره هركدام رو بگي چند ميشه كپي قيمتش ممنون ميشم
كه بعد پست كني؟
راستي قيمت اصلي خودشون چند اصلا خبر ندارم بايد پرسيد

آره هم تسته و هم درسه ! اگه يه کم هوش بالا داشته باشی با همينا سراسری رتبهٔ خوب ميآری !
در مورد پيام نور نميدونم متأسفانه !
اگه بخوای it يا فناوری بری بايد هوش مصنوعی و شبکه های کامپوتری ( و البته يه درس مديريت ) رو هم بخونی در عوض اونجا اصلاً از رياضی هيچ خبری نيست نه آمار نه محاسبات و نه رياضی مهندسی ! کتابهای شبکه و هوش هم ميتونی هم از رو پارسه بخونی هم از رو پوران پژوهش چون تقريباً شبيه هم هستند !
3 تا درسی که اسم بردی و گفتی چيه هم نگرانشون نباش دروس تخصصی سخت افزاره که به درد تو نميخوره !
بله انتشاراته ديگری که گفتم خوبه رو دارم اما لازم نيست از من بگيری چون اگه تهران - انقلاب کسی رو داشته باشی راحت ميتونی اونجا از هر مغازه اي تهيه کنی !

در مورد قيمت اصلی کل جزوه های پارسه ( که به دليل وجود جزوه های بد و خوب در هم اصلاً به صرفه نيست بخری ) هم بايد بگم ، پارسال به کسانی که در کلاس هاش ثبت نام ميکردن بستهٔ کاملش رو ميدادن 85 تومان !
در مورد کپی هم اگه جزوه هاش رو به طور متوسط 90 يا 100 صفحه بگيری و هر صفحهٔ 2 رو رو تو دانشگاه بتونم 20 تومان بزنم هر جزوه حدودا ميشه 1200 تومان يا يه کم بالا پايين ! از پستش هم به خاطر وزن خبر ندارم ، فقط ميدونم بستهٔ 1 کيلويی رو با پست سفارشی بفرستيم ميشه 7700 تومان بالاترش رو نميدونم همينقدر ميگيرن يا بيشتر !

ضمناً اسم من فروشنده است ولی اين مورد چون در ضمينهٔ فروش بنده نيست يک قرون هم روش نميخورم ها !
در خدمتم !

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
آره هم تسته و هم درسه ! اگه يه کم هوش بالا داشته باشی با همينا سراسری رتبهٔ خوب ميآری !
در مورد پيام نور نميدونم متأسفانه !
اگه بخوای it يا فناوری بری بايد هوش مصنوعی و شبکه های کامپوتری ( و البته يه درس مديريت ) رو هم بخونی در عوض اونجا اصلاً از رياضی هيچ خبری نيست نه آمار نه محاسبات و نه رياضی مهندسی ! کتابهای شبکه و هوش هم ميتونی هم از رو پارسه بخونی هم از رو پوران پژوهش چون تقريباً شبيه هم هستند !
3 تا درسی که اسم بردی و گفتی چيه هم نگرانشون نباش دروس تخصصی سخت افزاره که به درد تو نميخوره !
بله انتشاراته ديگری که گفتم خوبه رو دارم اما لازم نيست از من بگيری چون اگه تهران - انقلاب کسی رو داشته باشی راحت ميتونی اونجا از هر مغازه اي تهيه کنی !

در مورد قيمت اصلی کل جزوه های پارسه ( که به دليل وجود جزوه های بد و خوب در هم اصلاً به صرفه نيست بخری ) هم بايد بگم ، پارسال به کسانی که در کلاس هاش ثبت نام ميکردن بستهٔ کاملش رو ميدادن 85 تومان !
در مورد کپی هم اگه جزوه هاش رو به طور متوسط 90 يا 100 صفحه بگيری و هر صفحهٔ 2 رو رو تو دانشگاه بتونم 20 تومان بزنم هر جزوه حدودا ميشه 1200 تومان يا يه کم بالا پايين ! از پستش هم به خاطر وزن خبر ندارم ، فقط ميدونم بستهٔ 1 کيلويی رو با پست سفارشی بفرستيم ميشه 7700 تومان بالاترش رو نميدونم همينقدر ميگيرن يا بيشتر !

ضمناً اسم من فروشنده است ولی اين مورد چون در ضمينهٔ فروش بنده نيست يک قرون هم روش نميخورم ها !
در خدمتم !

ممنون
من كه رشت هستم تهران نيستم
پس يعني 10 تا جزوه كپيش حدود 12تومان ميشود
پس مي توني ديگه اوني كه خوبه رو بزني يعني اگر مال پارسه مثلا هوشش خوبه اون بزني واگر درس ديگر مال پوران بهتره اونو بزني؟

راستي درمورد راهيان ارشد چطور؟ http://rahian-arshad.com
كلا تو باغ باشم
چون تازه دارم ميام تو باغ
ببينم چي ميشه

teer

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام

دانشجویان عمرانی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد را دارند دی وی دی حاوی جزوات زیر با قیمت استثنایی به فروش میرسد.همه باید در یک سطح از امکانات ازمون دهند.

دی وی دی شامل 3 قسمت است.

1) جزوات کلاسی عمران پارسه + صدای اساتید

مکانیک خاک (mp3 + pdf) (مدرس دکتر جسمانی)...مقاومت مصالح (mp3 + pdf) (مدرس دکتر عرفانی)

مکانیک سیالات (mp3 + pdf) (مدرس دکتر اصغری)... تحلیل (mp3 + pdf) (مدرس دکتر عرفانی)

زبان (pdf) (مدرس دکتر قاضی مرادی).............. ریاضیات(pdf) (مدرس دکتر معتقدی)

2) آزمون های کارشناسی ارشد

آزمون های کارشناسی ارشد سراسری و آزاد از 81 تا 89 به همراه پاسخ نامه و سال های78- 79-80-81-82-84 به همراه پاسخ تشریحی

آزمون های آزمایشی نظیر پارسه(4آزمون قدیم + 8آزمون جدید مطابق کنکور 89) و نصیر(4آزمون) و کیان(4آزمون) به همراه پاسخ تشریحی

3) 16 عنوان جزوه

بتن 1و 2 (7 جزوه) + ایین نامه و پروژه ........فولاد 1و 2 (6 جزوه) + ایین نامه و پروژه و کتاب لاتین

مکانیک خاک (6 جزوه) + کتاب لاتین و حل المسايل......... تحلیل (5 جزوه) + کتاب لاتین

مکانیک سیالات (6 جزوه) + کتاب لاتین و..........روسازی و راه سازی (2جزوه) + پروژه

زبان (2 جزوه) +کتاب 504 و TOEFL Words for the Essential و نرم افزارموبایل این 2 کتاب و Civil Engineering Glossaries for Babylon و لایتنر...

پی (1 جزوه) + حل تمرین....... ریاضیات (6 جزوه)....... زلزله (2 جزوه) + ایین نامه بارگذاری (3 جزوه)..... هیدرولیک (1 جزوه)......تاسیسات (2 جزوه).......برنامه نویسی(2 جزوه) مقاومت مصالح (4 جزوه) استاتیک (1 جزوه) + کتاب لاتین مریام..... امار(1 جزوه)

آموزش اتوکد – ایتبس - فیلم آموزشی- کتاب فرمول های مهندسی عمران – نرم افزار تخمین رتبه ونتایج رتبه های مجازو...

اول مقایسه کنید بعد خرید.

هزینه پست + قیمتDVD برابر با 10 هزار تومان

به ۱۰نفر اول نیم بها

سریع ترین راه پاسخگویی :

از طریق E-mail: [email protected] یا pm

بالا