برگزیده های پرشین تولز

کسی را میشناسید که از سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر درامد داشته باشه؟

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
کسی را میشناسید که از سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر درامد داشته باشه؟ اصولا واریزی دارند برای این سیستم؟ وبلاگ هایمان روزی چقدر باید بازدید کننده داشته باشد تا نتیجه مطلوب بگیریم از این سیستم؟
مثلا وبلاگ های من سر جمع روزانه 1700 بازدید دارند.
من می شناسم . راه داره کسب در آمد ازش ! درامد بالا هم داره !.... اینجا رو بخون اگه اطلاعات بیشتر خواستی به من پیغام بده...

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
من می شناسم . راه داره کسب در آمد ازش ! درامد بالا هم داره !.... اینجا رو بخون اگه اطلاعات بیشتر خواستی به من پیغام بده...

اتفاقا من از روش شما خیلی خوشم اومد.اگر دوستان استقبال کنند که شما نونت توی روغن که چه عرض کنم توی بوقلمون میره :rolleyes:
من قبلا هم گفتم وبلاگ هایم روی سیستم وردپرس هست و امکان استفاده از کد های جاوا را ندارم بنابراین به طور دستی همین روش شما رو انجام دادم، یعنی برای هر مطلب مرتبط اومدم لینک محصولات مرتبط رو دستی قرار دادم و خلاصه که کلی هم نسبت به روش دسته بندی نشده سود داشته این کارم.

موفق باشید :cool:

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
اتفاقا من از روش شما خیلی خوشم اومد.اگر دوستان استقبال کنند که شما نونت توی روغن که چه عرض کنم توی بوقلمون میره :rolleyes:
من قبلا هم گفتم وبلاگ هایم روی سیستم وردپرس هست و امکان استفاده از کد های جاوا را ندارم بنابراین به طور دستی همین روش شما رو انجام دادم، یعنی برای هر مطلب مرتبط اومدم لینک محصولات مرتبط رو دستی قرار دادم و خلاصه که کلی هم نسبت به روش دسته بندی نشده سود داشته این کارم.

برای هر پست یه کد اختصاصی بزارید بعد اگر یه موقعه بخوایید تبلیغات یه سیستم دیگر رو بزاردی رو سایتتون می دونید چه قدر دنگ و فنگ داره تا اونها رو پاک کنی:)

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
خب میدونی من چند تا وبلاگ تخصصی زدم.مثلا در وبلاگ فلان فقط موضوعات و محصولات فلان رو لینک کردم.توی دو سه تا پست بیشتر نگذاشتم تبلیغ ها را.گفتم بعدا شر میشه :دی

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95

ممنون دوست عزیز . شما چه نوع تبلیغی میتونید بزارید ؟ اگه بخواید من همون نوع را در اختیارتون قرار می دم . الان هم امکان جاوا اسکریپت هست هم اچ تی ام ال و فریم و... . اگه خواستید بفرمایید تا نمونه را نشان بدم بهتون برا درصدشم با هم حتما طوری کنار می آیم که راضی باشید :)

shahramg

Registered User
لایک‌ها
0
هیچ کدوم از سفارشات من بعد از یک ماه وصول نشدن.
حدود 20 تا سفارش بوده که اکثرش انصرافی بوده.مقدار
انصرافی ها به نظرم غیر عادی میرسه، چون خودم قبلا
فروشگاه اینترنتی داشتم این رو میگم ها.مردم به طور
پنجاه درصدی که پشیمون نمیشن از خرید. :eek:

منم یه سری سفارشهام بیشتر از یک ماهه که تو وضعیت ارسال شده مونده و تکون نخورده :( یعنی چی؟! :hmm:

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
احتمالا شرکت پست یا مارکت سنتر دیر گزارش ها رو تو سایت اعمال می کنند.

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
آره منم همین احتمال رو میدم. پست ایرانه دیگه... چه میشه کرد، امیدوارم همین باشه.

فروشگاه من مدتهاست که تعطیل شده.حدود 6 ماه ولی هنوز هم سفارشاتی داره که در پست تکلیفشون معین نشده و روی هوا هستند.فکرشو بکن ...:eek::p

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
تجربه چند ساله من تو نت می گه کار کردن با سیستم های درصدی تو ایران اشتباه محض هست من با همشون کار کردم و اصلا راضی نیستم انواع و اقسام تقلبها را پیاده می کنند حتی فروشگاه زدن هم بدرد نمی خوره دیگه.
فعلا فقط سیستم کلیکی معتر.

ولی من تا به حال دو بار از این سیستم دریافتی داشتم.حتی این ماه 4 روز زودتر واریز کردن.به نظرم دوستان در کنار سیستم کلیکی این سیستم رو هم استفاده کنن.به نظر من که مطمئن تره.

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
من 4 بار واریزی داشتم محصولات هم زیاده اینطوری فروش هم میره بالا
تصویه حساب هم هر ماه 16 -17

shop2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 4 بار واریزی داشتم محصولات هم زیاده اینطوری فروش هم میره بالا
تصویه حساب هم هر ماه 16 -17

جدیدا تسویه حساب شده هر هفته روزهای یک شنبه . هر روز داره روند تسویه حساب با فروشنده و تبلیغ کننده رو بهتر میکنند . من که از ایران مارکت خیلی راضیم . کسی خبر داره نمایشگاه الکامپ غرفه دارن یا نه ؟

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
الان از وقتی که این تاپیکو زدم خیلی میگذره و دارم با خودم میگم کاش خیلی زودتر شروع کرده بودم.مثلا یک سال پیش.الانم دارم کارمو با سیستمشون گسترش میدم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیام خصوصی بذاره

hossein131

Registered User
لایک‌ها
2
سلام بچه ها
منم توی 2-3 ماه کار کردن 4 بار پرداخت پول داشتم تا حالا 114000 تومان گرفتم
یه عالمه هم سفارش ارسال شده و معلق و اماده به ارسال دارم
از من میشنوین از همین امروز واسی خودتون وبلاگ درست کنید و شروع کنید
تبلیغ نمیکنم اما واقعا خوبه به عنوان شغل دوم

اینم سند

zy1xa7r7s6t18rjmlvxe.jpg

cmnd2gllomxifp238py0.jpg

imanbaraty

Registered User
لایک‌ها
136
به نظر من تو این آشفته بازار تجارت الکترونیک ایران یک سیستم مثل ایران مارکت یک نعمته
نمی دونم اگه ایران مارکت نبود ... سیستم پرداخت چه بلایی بر سر ملت می آورد
من که صاحب یک فروشگاه هستم از سیستم ایران مارکت سنتر کاملا رضایت دارم
1- از پرداخت ها
2- از پشتیبانی
3- از پیگیری ها
و ... خلاصه سیستم ایران مارکت سنتر رو به تمام دوستان پیشنهاد می کنم
چه پنل فروش پستی چه سیستم همکاری در فروش

خدا لعنت کنه این سیستم پرداخت رو که یک سال باهاشون کار کردم و به اندازه صد سال عذاب کشیدم
هنوز هم از سال 86 ازشون طلب دارم . ده جا هم شکایت کردم ولی هیچ ... نمی دونم این آدما
اصلا خدا رو میبینند ؟ !! نمی دونم این پولی که از مردم بالا میکشن اصلا خوردن داره ؟؟
نمی دونم به یه دنیا دیگه اصلا اعتقاد دارن ؟​

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
حرف شما صد در صد تائید میشه.شرکت پرداخت من رو هم خیلی اذیت کرده.با این تفاسیر خودم رو خوش شانس میدونم که بعد از یک سال تونستم تصفیه حساب کنم باهاشون

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من 2 هفته ای میشه که یه وبلاگ راه انداختم
تا الان 4 سفارش ارسال شده داشتم بازدید حدود 70-80 در روز

imarketcenter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز لطفا بحثهای مربوط به سیستم خرید پستی ایران مارکت سنتر را در انجمن ایران مارکت سنتر در آدرس زیر ادامه دهید تا جوابگوی مشکلات شما باشیم .

http://www.tejaratfa.com

بالا