برگزیده های پرشین تولز

کسی میدونه نژاد مردم ترکیه چیه؟!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
بلاخره چی شد؟؟؟

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
بلاخره چی شد؟؟؟

هیچی آرمین جان، اساس سوالی که این تاپیک برای پرسیدن داره بیهوده است. در واقع جوابش حایز اهمیت نیست: مردم در هر جای دنیا از هر نژادی بخوان باشن، هیچ فرقی در انسان بودنشون نمی کنه. در حقوقشون تفاوتی ایجاد نمی شه، در خوب یا بد بودنشون تاثیری نداره...

اما سوال اینه که چرا باید این سوال پرسیده بشه؟ (ه نژاد مردم ترکیه چیه؟)

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
من یه چیزایی خونده بودم
پاسخ سایر عزیزان رو هم نخوندم :D
این خلاصش:

المانی ها مثلا ایرانی ها از نژاد آریایی ها هستند

چرا ترکیه ای ها تو آلمان زیادن:
چون انگاری ترکیه و آلمان جنگ های زیادی داشتند.
بعد ترکیه ای ها قید چنگ نظامی رو زدند.
ترکیه های زیادی تو المان هستند
همشون هم یه ایل بچه دارند.
برای اینکه جمعیتشون رو تو آلمان زیاد کنند و دیگه کسی چیزی بهشون نگه..
اینو تو یه بولتن خارجی خودنم

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
هیچی آرمین جان، اساس سوالی که این تاپیک برای پرسیدن داره بیهوده است. در واقع جوابش حایز اهمیت نیست: مردم در هر جای دنیا از هر نژادی بخوان باشن، هیچ فرقی در انسان بودنشون نمی کنه. در حقوقشون تفاوتی ایجاد نمی شه، در خوب یا بد بودنشون تاثیری نداره...

اما سوال اینه که چرا باید این سوال پرسیده بشه؟ (ه نژاد مردم ترکیه چیه؟)

تشکر درسته که بحثتون طولانی بود و حوصله ام نکشید همشو بخونم اما نتیجه ای که گرفتی 20 بود
دمتان گرم:)

به نظر من بدترین چیز نژاد پرستیه اما خوشبختانه یا بدبختانه مردم یه نژاد یه خصوصیت رو معمولا یکسان دارن که نمیشه ازش غافل شد
آقای محترم حرف دهنتو بفهم بعد حرف بزن با این حرفت به ناموس 35 میلیون توهین میکنی و باید منتظر عواقبش باشی...
حواستو جمع کن
بهزاد من ترکی نمیفهمم مگه چی گفت؟؟؟

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
ترک و لر و عرب وقتی به سرزمینی حمله کنند
افراد گرامی آن سرزمین را خوار و ذلیل میکنند

نژاد لرها چیه؟؟؟ اینطوری باشه که همه جای ایران نژاد های مختلفی هس

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
نژاد اصیل آریایی نژاد ژرمن هست یعنی قد بلند پوست سفید موهای بور و چشم های آبی
اینکه الان ایرانیها این شکلی نیستن به خاطر مخلوط شدن با نژادهای دیگست و همینطور تا حدودی عوامل آب و هوایی و جغرافیایی

ضمنا اونایی که میگن هیچ شباهتی بین ایرانی ها و آلمانی ها نیست لابد بین ایرانیها و چینیها خیلی شباهت می بینن یا آفریقایی ها!
اگر به شباهت باشه که ایرانیها از همه بیشتر به عرب ها شبیهن در حالی که عربها از نژاد سامی هستن و کلا هیچ ربطی به آریایی ها ندارن
ولی همنژاد بودن ایرانیها و آلمانیها از ریشه های مشترک زبانیشون هم مشخصه!

تناقض در نوشته های شما موج می زنه. از یک طرف می گی آلمانی ها و ایرانی ها هم نژادند. از طرف دیگه ادعا می کنه ایرانی ها در طول قرن های گذشته اصالت نژادی خودشون رو از دست داده اند.

بالاخره این آریایی ها کی هستند؟ هندی ها، افغانی ها، ایرانی ها، یونانی ها، ایتالیایی ها، فرانسوی ها یا آلمانی ها؟
همه اینها ادعا می کنند آریایی فقط اون ها هستند. بین بعضی از این ها هم هیچ نقطه اشتراکی وجود نداره.

منظورت از ریشه مشترک زبانی چیه؟ ساده و صریح تو چند خط شرح بده نه اینکه مثل جناب نسیم پارسی خزعبلات یه سری روان پریش لس آنجلسی رو اینجا کپی کنی. ایشان حتی به سوالات ما هم جواب نداد.

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
هیتلر اینطوری گفته

فقط مانده بود حرف در دهان من بگذارید. من کجا گفتم هیتلر همچین چیزی گفته؟ من گفتم هیتلر اینگونه فکر می کرده و حق هم داشته. بین این دو جمله از نظر شما تفاوتی وجود نداره یا نظر عموم هم اینطوره؟

جناب Duke از نظر شما امپراطوری بریتانیای کبیر هم تجزیه شد؟ لطفا صریح جواب بدید.

این را همه می دانند که عراق قدمت تاریخی داشته و به هیچ وجه جزئی از کشور ترکیه نبوده. فقط در بازه های زمانی خاصی ترک ها به عراق و سوریه و ... حکومت کرده اند.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا