آژانس هواپیمایی
pop up

کسی میدونه چه طوری میشه یه فلش دیسک رو بوتیبل کرد ؟

شروع موضوع توسط shahram_sis ‏28 ژانویه 2008 در انجمن نرم افزار

1. shahram_sis

shahram_sis Registered User

سلام دوستان....من شدیدا دنبال راه خل این موصضوع هستم.یعنی میخوام یه فلش دیسک رو جوری بوتیبل کنم که درایو های Ntfs ام رو بهم تشون بده.....(البته سی دی از همین سایت دارم که بوتیبل هست و به راحتی میتونم درایو هامو ببینم...اما نمی دونم چه طوری باید او سی دی رو تو فلش برزیم؟)ایا نرم افزار لازم داره؟ممنون میشم کمکم کنید

2. shahram_sis

shahram_sis Registered User

یعنی هیچ کی نمیدونه؟

3. igimax

igimax کاربر فعال کامپیوتر

سلام [​IMG]

. چطوري دوست عزيز؟! پست جديدي در اينجا دادم ديدم شما هنوز به مرادتان نرسيدي. دارم مقاله جديدي را مي‌نويسم كه تا حدودي از كنار Bootable كردن Flash ها عبور مي‌كنه اما وارد آن نمي‌شود!!؟ به هر حال در تحقيقاتم به اين سايت ريسدم كه احتمال زياد، جوابتان را در آن خواهيد يافت. اگر موفق شديد لطفن طريقه‌اش را در اينجا بنويسيد تا من و ديگر دوستان ياد بگيريم و اگر زود به نتيجه برسيد ممكنه آموزش شما را در مقاله خودم وارد كنم. (البته افتخاري براي من هست اما منظور من از كلمه "ممكنه" اينه كه ممكنه! مقاله من Flash Memory را پوشش ندهد اما به هر حال بسيار دوست دارم ياد بگيرم) ممنون. درون سايت زير كلي راهنما و برنامه در چنين زمينه‌هايي وجود دارد. هرگز نا اميد نشويد، هميشه راهي هست...

www.bootdisk.info

موفق باشيد.

خداحافظ
    IgImAx
    86/11/11
    [​IMG] [​IMG]

4. Errick

Errick Registered User

5. darya_s

darya_s کاربر فعال دوربین دیجیتال کاربر فعال

با اجازه صاحب تاپیک، من یک سوال در مرود فلش دیسک بپرسم:
    من مجبور شدم فلش دیسکم رو فرمت کنم (quick) حالا دیگه autorun نمیکنه، اعصابم رو خورد کرده. چیکار کنم؟