برگزیده های پرشین تولز

کسی میکروفن مخفی با برد مناسب برای فروش داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

coopunzero

Registered User
لایک‌ها
7
سلام

دوستان کسی میکروفن واسه فروش داره؟
حدود 100 متر بورد موثر داشته باشه صدا با کیفیت بالا شنود بشه و رکورد صدا هم داشته باشه
یه چیز درست حسابی باشه از این 5000 هزار یا 7000 هزار تومانی نباشه که تو این سایت ها میفروشن

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
اگه بخوای میتونم روی موج کوتاه درست کنم ... بردش متغییر و طول موج هم قابل تنظیم... اندازش هم میتونم تا اندازه ی یه حبه قند × 2 کوچک باشه... یعنی دو سانت در دو سانت... در این حالت منبع تغذیه میشه باطری سکه ای ... بهترین حالت باطری نیم قلمیه... از فتوسل هم میشه استفاده کرد

coopunzero

Registered User
لایک‌ها
7
اگه بخوای میتونم روی موج کوتاه درست کنم ... بردش متغییر و طول موج هم قابل تنظیم... اندازش هم میتونم تا اندازه ی یه حبه قند × 2 کوچک باشه... یعنی دو سانت در دو سانت... در این حالت منبع تغذیه میشه باطری سکه ای ... بهترین حالت باطری نیم قلمیه... از فتوسل هم میشه استفاده کرد

ممنون دوست عزیز ترجیح میدم آمادشو بخرم

erfan33

همکار سخت افزار
همکار انجمن
لایک‌ها
466
برد بالا یعنی منظور کیلومتری ؟!!!!!!

king_v

Registered User
لایک‌ها
0
بهترین میکروفن برای شنود یکی هست که متاسفانه نمیدونم از کجا باید تهییه کرد ولی شدنش شدنیه چون تو ایران دیدم اونم میکروفنیه که بعد از رکورد صدا اون رو پس از اتصال به اینترنت بصورت اتوماتیک آپلود میکنه
اگر پیدا کردمش خبرتون میکنم ولی باید روی کیس نصب بشه

persiandiscus

Registered User
لایک‌ها
36
سلام

دوستان کسی میکروفن واسه فروش داره؟
حدود 100 متر بورد موثر داشته باشه صدا با کیفیت بالا شنود بشه و رکورد صدا هم داشته باشه
یه چیز درست حسابی باشه از این 5000 هزار یا 7000 هزار تومانی نباشه که تو این سایت ها میفروشن

دوست عزیز یه میکرفون هایی هست که با سیم کارت کار میکنه اندازه 2 تا بند انگشته سیم کارت میزاری توش و یه جا مخفی میکنی بعد اون شماره رو میگیری بدون زنگ خوردن وصل میشه بعد شما میتونی با تلفنت رکورد کنی..دز ضمن محدودیت بردی هم نداری .

coopunzero

Registered User
لایک‌ها
7
دوست عزیز یه میکرفون هایی هست که با سیم کارت کار میکنه اندازه 2 تا بند انگشته سیم کارت میزاری توش و یه جا مخفی میکنی بعد اون شماره رو میگیری بدون زنگ خوردن وصل میشه بعد شما میتونی با تلفنت رکورد کنی..دز ضمن محدودیت بردی هم نداری .
تشکر دوست عزیز منم دنبال همچین چیزی هستم

M.fazel

Registered User
لایک‌ها
0
اقا اگه همچین چیزی باشه که سیمکارت بوخوره منم میخوام فقط از کجا و قیمت؟

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800

i o s

Registered User
لایک‌ها
211
یکی از دوستان من از مالزی گرفته بود واقعا شاهکار بود خوب شنود میشد و صدا واضح بود به پول ما35 بود . ولی کلا اینکارا به دل آدم نمیچسبه چون سر خودت هم میارن.

farewell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا