برگزیده های پرشین تولز

کسی می تونه یه برنامه برای من بنویسه؟!

pinata_game

Registered User
لایک‌ها
37
سلام به همگی
زود میرم سر اصل مطلب.من از برنامه nokia pc suite برای اضافه کردن شماره ها به دفترچه تلفن موبایلم استفاده می کنم.مشکل من اینجاست چون تعداد افراد زیاد هستن و امکان تکرار این افراد زیاد هست و از اونجایی که این نرم افزار تشخیص نمیده که مثلا شما قبلا یه شخصیو با همین اسم و شماره موبایل سیو کردی،برای بار 2 و سوم...... هرچند بار که مشخصات طرفو سیو کنی،به لیست اضافش میکنه!!!
این برای من خیلی بده چون از این شماره ها برای فرستادن sms استفاده مکنم فکر کنید اسم و شماره طرف 10 بار سیو شده باشه از اونجایی هم که تعداد مشتریا بالاست من متوجه تشابه اسمی نمیشم!!!!

خوشبختانه این نرم افزار میتونه از notpad و excel ورودی بگیره.
اگه برنامه ای باشه که بتونه تشخیص بده که یه شماره توی این متن ها چندبار تکرار شده و حذفش کنه مشکل من حله حله

پیش پیش از شما ممنونم

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
اگر افردات رو توي excell وارد كني ميتوني از طريق يه شرط افراد و اسمي كه دوبار و بيشتر تكرار شده رو حذف ميكنه
شرطش رو يادم نيستش چون خيلي وقته اكسل كار نكردم
يكي از اساتيد جوابت رو حتما ميده

mosyhey1

Registered User
لایک‌ها
4
یک چند تا اسم با شماره تلفن و اینها درست کن در قالب notepad و excel که برای موبایل قابل خواندن باشد و بگذار اینجا.

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
سلام داداش خوبی؟
من رو یادت میاد؟
بهت سفارش یک سری بازی های x360 رو داده بودم!

بیا این برنامه شماره ها رو از یک ورودی میگیره ! و با زدن یک دکمه شماره های تکراری رو حذف میکنه!
به همره سورسش!
نوشته شده در دلفی (البته یکی از بچه های همین pt زحمتش رو کشیده بود و به من داده بود! چون خودم هم نیاز داشتم به این برنامه)
موفق باشی

فایل های ضمیمه

• delphi_test_2.rar
    172.9 KB · نمایش ها: 8

pinata_game

Registered User
لایک‌ها
37
آقا خیلی چاکریم
ممنون یخورده کارمو راحت تر کرد:heart:

بالا