برگزیده های پرشین تولز

کسی mainboard تایتن سراغ داره!؟

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام،مشکل از این قراره که موقع نصب official wm6 ROM رو گوشیم( تایتن) -که از سایت htc دانلودش کرده بودم-سر 13% گیر میکنه،بعد 1 ساعت انتظار کشیدن مجبور شدم usb جدا کنم و باقی قضایا...
از شانس بد من این نوع brick شدن جز دسته ای که به نظر میاد تا الان راهی براش پیدا نکردن.فقط جهت اطلاع بگم دستگاه من موقع نصب GSM بریک شده و من بعد از 3 هفته مکاتبه با xda developers به این نتیجه رسیدم که راهی جز تعویض mainboard ندارم:(
البته تو xda هم کم نبودن کسایی که این مشکل براشون پیش اومده!!تنها راهی که تا حالا پیدا کردن اینه که یه رام OS only رو گوشیمون نصب کنیم و phone گوشیمونو بی خیال شیم:( که راه جالبی نیست.از نظر اونا radio chip گوشی از کار افتاده و چون نمیشه بصورت مجزا تعویضش کرد باید کل mainboard عوض کنم.
اینارو گفتم که خیالتون راهت باشه من هر راهی که میشد(یعنی همه روش هایی که تو xda بود)امتحان کردم و الان دنبال mainboard هستم.
اگه از دوستان کسی میدونه کجا میتونم یه نو یا دسته 2 پیدا کنم،لطفا راهنمایی کنه.من فقط تونستم با پارت آسیا تماس بگیرم که بهم گفت 270000 تومن.:blink:اگه تو دوبی هم جایی باشه میتونم تهیه کنم.ممنون

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
به همون نمایندگی فکر کنید:)

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دیروز به آکسون زنگ زدم،گفت mainboard تایتن داره قیمتشم: 180000 .فقط موندم چرا بین قیمت آکسون و پارت آسیا انقدر تفاوت کمه;) البته اصرار داشت که گوشیمو بیارم ببینن،میگفت اگه نرم افزاری خراب شده بشه،نرم افزاری هم درست میشه!

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
دیروز به آکسون زنگ زدم،گفت mainboard تایتن داره قیمتشم: 180000 .فقط موندم چرا بین قیمت آکسون و پارت آسیا انقدر تفاوت کمه;) البته اصرار داشت که گوشیمو بیارم ببینن،میگفت اگه نرم افزاری خراب شده بشه،نرم افزاری هم درست میشه!
يه زنگ به سرابيان بزن. با انصافتر از همه اينهاست:
- تانی موبایل - آقاي محمد رضا سرابيان
موبايل : 09121152590 - 09355312927
تلفن شركت : 02166712831 - 02166738723
آدرس : تهران - خیابان امام ***** - چهار راه حسن آباد - جنب بیمه تامین اجتماعی - پلاک 234 - طبقه اول

به موبايلش زنگ بزن...

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
يه زنگ به سرابيان بزن. با انصافتر از همه اينهاست:
- تانی موبایل - آقاي محمد رضا سرابيان
موبايل : 09121152590 - 09355312927
تلفن شركت : 02166712831 - 02166738723
آدرس : تهران - خیابان امام ***** - چهار راه حسن آباد - جنب بیمه تامین اجتماعی - پلاک 234 - طبقه اول

به موبايلش زنگ بزن...

بگو از طرف رحمانيان ( جهرم ) زنگ مي زني با انصاف تر هم ميشه :D:happy:

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اولا ممنون از راهنماییتون.
به سرابیان زنگ زدم،گفت اصلشو میده 340000 و چینیشو میده 230000.میگفت چینی مشکلش اینه که وقتی برنامه نصب میکنی،ویندوز میپره!!(اینم از اون حرفا بودا)
من گوشیمو پنج شنبه دادم به آکسون.قراره روش کار کنه ببینه درست میشه یا باید بردشو عوض کنم.چقدر هم بد برخورد میکنه مردیکه....
یکی از دوستام داره تو همین هفته از دوبی میاد،کسی نمیدونه اینجور چیزارو تو دوبی کجا دارن؟؟

Micro_Tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مشکل گوشیتون برطرف شد ؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوست عزيز يك بار دقيقا گوشي من (تايتن) همين مشكل رو پيدا كرد. xda developers هم جواب درستي بهم نداد. تو فكر مين بورد بودم اما آكسون رديفش كرد. 45 تومن آب خورد(اگه درست يادم باشه).

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من گوشیمو بعد از 2 هفته انتظار، 3 روز پیش گرفتم.180000 تومن ازم گرفتن،البته بعد یک روز متوجه شدم دکمه voice commander گوشیم کار نمیکنه!!واسه همین یه بار دیگه دادم بهشون که درستش کنن.اما نکته مهم:
وقتی گوشیمو گرفتم،تو پاساژ نشسته بودم و داشتم تستش میکردم یکی از مغازه دارا اتفاقی صحبتش با من باز شد.وقتی بهش گفتم آکسون واسه تعویض mainboard ازم 180 تومن گرفت بهم گفت مطمئن باش تعویضش نکرده چون قیمت mainboard بیشتر از این حرفاست!!
اینم بگم که mainboard خودمو بهم ندادن!!نمیدونم چی کار کردن،ولی IMEI گوشیم عوض شده.
آقا سیاوش میشه بگید مشکل گوشیتون دقیقا چی بوده؟؟

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
:
من گوشیمو بعد از 2 هفته انتظار، 3 روز پیش گرفتم.180000 تومن ازم گرفتن،البته بعد یک روز متوجه شدم دکمه voice commander گوشیم کار نمیکنه!!واسه همین یه بار دیگه دادم بهشون که درستش کنن.اما نکته مهم:
وقتی گوشیمو گرفتم،تو پاساژ نشسته بودم و داشتم تستش میکردم یکی از مغازه دارا اتفاقی صحبتش با من باز شد.وقتی بهش گفتم آکسون واسه تعویض mainboard ازم 180 تومن گرفت بهم گفت مطمئن باش تعویضش نکرده چون قیمت mainboard بیشتر از این حرفاست!!
اینم بگم که mainboard خودمو بهم ندادن!!نمیدونم چی کار کردن،ولی IMEI گوشیم عوض شده.
آقا سیاوش میشه بگید مشکل گوشیتون دقیقا چی بوده؟؟

والا من موقع نصب يكي از رام هايي كه از xda developers به اسم هرمس(جنرال) گرفته بودم گوشي به كما رفت. بعد فهميدم فقط روي دوپود 888 كار ميكنه(رامو ميگم) هر چي پرسيدم كسي راهنمايي نكرد(xda) بعد با cid unlocker و ... به جون دستگاه افتادم !!!! نتيجه اينكه ديگه وارد بوت لودر هم نشد كه نشد و فقط يك صفحه اومد و نوشته بود no gsm . دادم به آكسون قبلش هم پرسيدم اگه مين بورد خواست چند ميشه گفت مين بدون دستمزد ميشه 150 تومن. بعد كه رفتم(يعني دوستم رفت) گفت كه به اين حرفها كشيده نشده و 45 تومن واسه احيا گرفت. (يه بابايي بود به اسم پيام تفضلي انصافا خيلي بهم حال داد من فقط تلفني باهاش حرف زدم ولي به جاي 15 روز انتظار كه معمولا به همه ميگن 3 يا 4 روزه تحويلش داد.) احتمالا به دليل خلاصه نويسي زياد حرف هام مفهوم نباشه

Arya Service

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انقدر ساده نباشید!!! Main Board تایتن 180000 تومان امکان نداره! ضمنا این گوشی به هیچ وجه احتیاج به تعویض برد نداره. گوشی مشکل نرم افزار پیدا کرده و احتمال بسیار زیاد با نرم افزار درست میشه البته قلق های خاصی داره اما اگر با نرم افزار نشد سخت افزار گوشی رو میشه در ظرف کمتر از 2 روز راه انداخت و گوشی رو بالا آورد!:cool:

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب،لازم شد چیزایی براتون یگم!
گوشیمو که یادتون هست،بعد اینکه بار دوم بهشون دادم واسه رفع مشکل دکمه voice commander،بهم گفتن که mainboard که گذاشتن رو گوشیم یه mainboard دسته 2 و مال dopod هستش!! و یا قاب گوشیتون مشکل داره بخاطر همین دکمه هاش قاطی میکنه.بهم قول دادن که یه مین دیگه روش امتحان کنن و اگه جواب نداد پولمو بهم برمیگردونن، ولی تا همین الان که حدودا یک ماه گوشیم اونجاست خبری نشده.هر بار هم که تماس میگیرم عذر خواهی میکنن و میگن هنوز مینی به دستمون نرسیده.
اما در مورد صحبت آقای Arya Service،
من 2 هفته کامل با xda developers (که فکر میکنم بهترین مرجع اینترنتی تو این زمینه باشه) مکاتبه کردم و تمام راههای نرم افزاری رو تست کردم.جالب اینجاست که بدونید افراد زیادی این مشکل برای گوشیشون(TyTN) پیش اومده و میاد و هر روز میتونید پست هاشونو تو xda developers تو این قسمت ببینید.ولی تا حال نتونستن راهی براش پیدا کنن.
من خودم هم اعتقاد دارم که مشکل نرم افزاری، ولی خوب،فعلا که راهی پیدا نشده.اما اینکه شما میگید اگه مشکل سخت افزاری هم باشه قابل حله،منظورتون چیه؟فرض کنید radio chip گوشیم از کار افتاده باشه،چطور میخواین درستش کنید!؟.ممنون میشم یه خورده بیشتر توضیح بدین.

Arya Service

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه توضیح ساده.1. اینترفیس خیلی مهمه و نرم افزار رابط دستگاه به کامپیوتر مهمتر!!! یه کابل ساده هیچ وقت توانایی یه دانگل یا یه باکس رو نداره!! 2. سخت افزار دستگاه: تقریبا هر قطعه ای که توی برد الکترونیکی آسیب ببینه رو میشه عوض کرد (یه زمانی تعویض آی سی های چسبی موبایل برای همه محال به نظر میومد اما الان هر کسی که یه مقدار تجربه داشته باشه کمتر از یک ربع این مدل آی سی ها رو تعویض میکنه)

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه توضیح ساده.1. اینترفیس خیلی مهمه و نرم افزار رابط دستگاه به کامپیوتر مهمتر!!! یه کابل ساده هیچ وقت توانایی یه دانگل یا یه باکس رو نداره!! 2. سخت افزار دستگاه: تقریبا هر قطعه ای که توی برد الکترونیکی آسیب ببینه رو میشه عوض کرد (یه زمانی تعویض آی سی های چسبی موبایل برای همه محال به نظر میومد اما الان هر کسی که یه مقدار تجربه داشته باشه کمتر از یک ربع این مدل آی سی ها رو تعویض میکنه)

ok،
اگه شما انقدر اطمینان دارین،حرفی نیست.من که همین الانشم گوشیم بی مصرف شده،هفته دیگه میام تهران و گوشیمو از آکسون میگیرم.فقط شما خودتون اینکارو انجام میدین؟اگه ممکنه شمارتونو واسم private message بذارین که بتونم باهاتون هماهنگ کنم.ممنون.

بالا