برگزیده های پرشین تولز

کشتی کچ

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
تو این تاپیک در مورد کشتی کچ بحث میکنیم.از کی خوشتون میاد،مسابقات مختلف،زمان پخش مسابقات و ...
من که از undertaker خیلی خوشم میاد.:cool:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
منم ازش خوشم میاد ولی این یه ورزش نمایشیه.

محبوب ترین ورزشکارش هم هالک هوگن هستش که الان باز نشسته شده و بیشتر فیلم بازی میکنه.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
من فکر نمیکنم نمایشی باشه.شاید یه کم نمایشی به نظر بیاد ولی بعضی موقع واقعا همدیگر رو میزنن و داغون میکنن.بعضی موقع واقعا خونین و مالین میشن.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از hadipro :
من فکر نمیکنم نمایشی باشه.شاید یه کم نمایشی به نظر بیاد ولی بعضی موقع واقعا همدیگر رو میزنن و داغون میکنن.بعضی موقع واقعا خونین و مالین میشن.
نمایشیه اکثرش ... اون قسمتهاشم که نمایشی نیست موضوع اینه که این ضربه ها برای اونا ضربه نیست ... بیشت اوقاتی هم که مشت میزنن به هم اگه دقت کنی صداش رو با پاشون ایجاد میکنن :blink:

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
پس فکر کنم شما اون خفن هاش رو ندیدین.باور کنین خون از سر و صورتشون میریخت رو تشک.یارو همچین با صندلی کوبوند تو سر اونیکی که یارو چسبید به زمین.:wacko: :blink:

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
نه والا اینجوریش رو ندیدم ! من همین ورژن نمایشی رو که تلویزیون میزاره دیدم ... یه دفعه هم دوستم بزور دستم رو گرفت و برد از نزدیک ببینم !!!! البته بیلیطش رو من نخریدم چون عمرا" پولم رو بابت این دیوانه ها بدم :wacko:

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
مگه شما کجا زندگی میکنید؟!

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از hadipro :
مگه شما کجا زندگی میکنید؟!
من فیلادلفیا هستم .. بعد پارسال اینا اومده بودن همینجا توی Wachovia Spectrom برنامه گذاشته بودن ! بیلیطشم 45$ !!! منم به زور بردن که تنها نباشن ... دوست خلم رو میگم :)
آدم باید خل باشه این همه پول بیلیط برای اینا بده ... جدی میگم ... یه مشت از خودشون خل تر هم میان تو سالن ... فقط شانس آوردیم کسی نخوردمون :D

mordab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
riot خوبه البته تو زنا

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
میبینم چی درباره کشتی کج بحث میکنید:lol:
من از کین با اندرتیکر خوشم میاد ولی کین یه چیز دیگست:)
کشتی کج چند تا سطح داره اونایی که شماها میبینید یک سری کارها داخلش ممنوع است فقط با مشت و... میتونن همدیگه رو بزنن که بیشترش نمایشیه یک سری هست که داخل قفس است که اون واقعی است هم دیگه رو به قصد کشتن میزنن که همه چیز هم ازاده از صندلی گرفته تا پوتک و..... که کسی رو من ندیدم با صورت سالم بیرون بیاد:D
زمان پخش مسابقات اسمکدان شنبه ها ساعت 9:30 دقیقه شب کانال Italia 1 زمان پخش مسابقات raw ساعت 1 صبح جمعه از کانال RTL9 :blush:
اینا مسابقات معمولی رو نشون میده قفس رو نشون نمیده (مگه اینکه یکم نشون بده)مسابقات معمولی اونایی که صندلی و... داخلش ازاد هست واقعی تره:p

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
اینی که اندر تیکر و بقیه هستن نمایشیه کاملا .

اگه هم میبینی از شون خون میاد اگه اون پولو به منم بدن حاضرم تو مسابقه دستمم بشکنه.

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
به نقل از hamedsullivan :
اینی که اندر تیکر و بقیه هستن نمایشیه کاملا .

اگه هم میبینی از شون خون میاد اگه اون پولو به منم بدن حاضرم تو مسابقه دستمم بشکنه.
دوست من همینی که اندرتیکر اینا هستن توش قفس هم هست واقعی هم داره جیگر میترسم چند تا عکس از خونریزی اینا بزارم سکته بکنین خدایی نکرده:) مخصوصا شما که طرفدار شکی هستین:D

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعی هم داره جیگر میترسم چند تا عکس از خونریزی اینا بزارم سکته بکنین خدایی نکرده
شکیرا جون بذار من طاقت دیدنشو دارم.:lol:
در ضمن کسی می دونه مسابقه تو قفس رو کدوم شبکه نشون می ده؟
آهان داشت یادم می رفت زمان مسابقات به چه صورتیه ...هفتگیه ...ماهانه س؟ کلا چه جوریاس ...

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
این مسابقه اندرتیکر با رندی ارتون در قفس:)

72.jpg

این تریپل اچ با ریک فلر:happy:

21hh.jpg

جی بی ال:p

3B.jpg

سینا با جی بی ال:cool:

07.jpg

اینم اج با مت هاردی:blush:

29uu.jpg

بعد بگین کشتی کج همش علکیه:D

فقط کاربران زیر 18 سال نگاه نکنن شرمنده:f34r:

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
به نقل از bocelli :
شکیرا جون بذار من طاقت دیدنشو دارم.:lol:
در ضمن کسی می دونه مسابقه تو قفس رو کدوم شبکه نشون می ده؟
آهان داشت یادم می رفت زمان مسابقات به چه صورتیه ...هفتگیه ...ماهانه س؟ کلا چه جوریاس ...
چون طاقتشو داشتی گذاشتم:lol:
دوست من مسابقات قفس رو کانال های که کارتی هستن نشون میده یکیش شو تایم است که من چون ندارم نمیتونم اطلاعات کامل تر بهت بدم:blush:
این دو تا کانالی که گذاشتم(در چند تا پست قبل زمان پخش رو هم گذاشتم با اسم کانال) هر هفته نشون میده :blush: مسابقات اسمکدان رو با یک هفته تاخیر مسابقات raw رو با حدود یک ماه و چند روز تاخیر اگه بخوای بدون تاخیر ببینی کانال کارتی باید بگیری که حدود 100 تومن اب میخوره فکر کنم:p

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون طاقتشو داشتی گذاشتم
ممنون از لطفتون):lol:
ولی عکسها خیلی توپ بود به خصوص با صورت خونی jblکلی حال کردم. حالم ازش به هم می خوره.بازم ممنون:rolleyes:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
من خودم نمیگم . ولی کسی که اونجاست (از دوستان) و مسابقات رو از نزدیک میبینه میگه اینا از قبل تمرین میکنن و کاملا کارگردانی میشه.

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر شما اندر میبره یاکرت آنگل؟ من که فکر میکنم اندرتیکر آنگلو اینطوری میکنه:wacko:
ولی تو WrestleMania تریپل اچ برنده س و یازدهمین قهرمانیش رو به دست میاره

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
من هنوز میگم الکیه !!! وقتی از نزدیک دیدم دیگه باورم شد الکیه !!! پشت دوربین خب خیلی جاها کات میشه
اگه تو سالنشو باشین میبینین که کارگردان برنامه میاد براشون توضیح میده این کار رو بکنین و اون جوری همدیگه رو بزنین !! :blink:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
زمان تین اجیری ما این آقاهه قهرمان بود کلی هم باهاش حال میکردیم . ورزیده و فنی بود و با همین هیکل متوسط و فنهایی که بلد بود غولهای 3 برابر خودش رو میزد یادش به خیر

cornicehart.jpg

bret%20e%20la%20wwf.jpg

دقیقا بعد از هالک هوگان اومد و چند دوره قهرمان بود

Bret%20Hogan.jpg

بالا