برگزیده های پرشین تولز

کشتی کچ

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از IcedAngel :
من هنوز میگم الکیه !!! وقتی از نزدیک دیدم دیگه باورم شد الکیه !!! پشت دوربین خب خیلی جاها کات میشه
اگه تو سالنشو باشین میبینین که کارگردان برنامه میاد براشون توضیح میده این کار رو بکنین و اون جوری همدیگه رو بزنین !! :blink:

هماهنگ شده است ولی دلیل نمیشه الکی باشه. کسی با مشت نمیاد ناغافل بزنه تو دماغ کسی. ولی وقتی پول میلیون دلاری وسطه قضیه فرق میکنه هماهنگ میکنند تو بزن کله منو بشکن مردم حال کنند!. خون از سر و کله اومدن هم دیده میشه ولی طبق برنامست

اینجور هم نیست که تئاتر باشه یه رقابتهایی وجود داره و اونهایی که بیشتر تماشاچی میکشونند به سالن معمولا مهمترند و گرنه هرکسی دوست داره قهرمان باشه

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
کانال action هم شنبه ها 00:45 بامداد نشان میدهد (مسابقات raw ) دبی اسپورت هم اتفاقی نشان می دهد ولی بیشتر velocity پخش میکنه . smack down از همش قشنگ تره .
راستی فکر کنم catch ( کچ) باشه نه کج :D
کسی میدونه برای باتیستا چه اتفاقی افتاده که 4 هفته پیش اومد کمر بند را دادو رفت گوینده ایتالیایی این قدر حرف می زنه که نمیزاره بفهمیم چی میگن

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از DariushAgah :
هماهنگ شده است ولی دلیل نمیشه الکی باشه. کسی با مشت نمیاد ناغافل بزنه تو دماغ کسی. ولی وقتی پول میلیون دلاری وسطه قضیه فرق میکنه هماهنگ میکنند تو بزن کله منو بشکن مردم حال کنند!. خون از سر و کله اومدن هم دیده میشه ولی طبق برنامست

اینجور هم نیست که تئاتر باشه یه رقابتهایی وجود داره و اونهایی که بیشتر تماشاچی میکشونند به سالن معمولا مهمترند و گرنه هرکسی دوست داره قهرمان باشه

با اینکه میگی هماهنگ شده موافقم چون اگه مسابقه رندی با کریس بنت را دیده باشی اون صندلی که رندی می خواست بزنه تو صورت کریس اگه خورده بود بدون شک می مرد یا اونی که رندی رو زمین بود و کریس بهش زد که رندی جا خالی داد صندلی تا شد اگه بهش خورده بود کلش پکیده بود. ولی بعضیاشم الکی نیست مثل پارسال که پای کورت انگل شکست یا زانوی جان سینا شدیدا اسیب دید
یا وقتی که bigshow و kane باتیستا رو کوبیدند رو کاپوت ماشین که کتفش آسیب دید و خیلی های دیگ.ه

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
بچه ها نظرتون درباره مسابقه زیر چیه؟

2129512

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
برای من عجیبه که هاتبرد با اینهمه تنوع کانالی که داره چرا یه کانال مخصوص این مسابقات نداره؟
آیا تو ماهواره های دیگه هم همچین کانالی نیست؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از shakira :
دوست من همینی که اندرتیکر اینا هستن توش قفس هم هست واقعی هم داره جیگر میترسم چند تا عکس از خونریزی اینا بزارم سکته بکنین خدایی نکرده:) مخصوصا شما که طرفدار شکی هستین:D
سلام مهرشاد جان.خودتی؟حالت خوبه.میبینم این طرفا هم سر زدی!
بابت عکسها دستت درد نکنه.باز هم عکس بذار.:happy:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
میخواستم یک نکته فنی بگم و اون اینکه این مسابقات کشتی کجی که الان شبکه های مجانی میدن همه مسابقات فرعی و درجه 2 است . چه wcw و چه wwe
مسابقات اصلی این رشته و مرکزش مسابقات wwf است که به علت گرانی حق پخشش روی کانالهای هاتبرد و عرب ست پخش نمیشه قبلا ماهواره آسیا میداد و حالا نمیدونم . جالبترینش هم همینه بقیه کشکه و درجهه 2

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از DariushAgah :
میخواستم یک نکته فنی بگم و اون اینکه این مسابقات کشتی کجی که الان شبکه های مجانی میدن همه مسابقات فرعی و درجه 2 است . چه wcw و چه wwe
مسابقات اصلی این رشته و مرکزش مسابقات wwf است که به علت گرانی حق پخشش روی کانالهای هاتبرد و عرب ست پخش نمیشه قبلا ماهواره آسیا میداد و حالا نمیدونم . جالبترینش هم همینه بقیه کشکه و درجهه 2

از این wwf لینک نداری بزاری.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
يه فورم کشتي کج فارسي درست شده بود. اين فورم الان کجاست؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از DariushAgah :
سلام
لطفا یه توضیحی در مورد انواع مسابقات کشتی کج بدین.اصلا چند نوع هست.هر چند وقت برگذار میشه؟
wwf-wwe-wcw-raw-smackdawn و .... چی هستن و چه فرقی میکنن؟چه کسانی تو کدوم رده میتونن شرکت کنن.تو کدوم کشور بر گذار میشه و کلا هر نکته ای رو که لازم میدونید بدید.
خیلی ممنون.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از hadipro :
سلام
لطفا یه توضیحی در مورد انواع مسابقات کشتی کج بدین.اصلا چند نوع هست.هر چند وقت برگذار میشه؟
wwf-wwe-wcw-raw-smackdawn و .... چی هستن و چه فرقی میکنن؟چه کسانی تو کدوم رده میتونن شرکت کنن.تو کدوم کشور بر گذار میشه و کلا هر نکته ای رو که لازم میدونید بدید.
خیلی ممنون.

تا اونجا که من میدونم اصلیترینش wwf یعنی world wresling federation است
wcw جدیدا اومده و بیشتر هم بازنشسته های wwf رو جمع کردن تا کارشون بگیره wwe هم زیاد در موردش نمیدونم ولی چند باری که نگاه کردم دیدم که بیشتر مال اروپاست برای همین سطحش از wcw که آمریکایی هم پایینتره
ژاپنیها هم یک مسابقات درپیتی دارند
اما بهترینش سالی یکبار wresling mania برگذار میشه که همون حکم جام جهانی کشتی کج رو داره
که wwf رگذار میکنه برت هارت 2 بار و هالک هوگان هم 3بار برنده شدنش
آندرتیکر هم تو wwf بود حالا که پیر شده از اونجا انداختنش بیرون

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی میدونه برای باتیستا چه اتفاقی افتاده که 4 هفته پیش اومد کمر بند را دادو رفت
هیچی سهیل جان باتیستابه خاطر مصدومیت کمربندشو میده به مدیر اسمک داون تدی لانگ .بعد یه رویال 20 نفره ترتیب میدن برای کمریند باتیستا.تو این رویال کرت انگل برنده میشه. آخرین نفری رو هم که بیرون میندازه مارک هنریه.:rolleyes:
کمربند سنگین وزن جهان هم الان مال کرته.البته اگه اندرتیکر19 فوریه شکستش نده.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
کمربند سنگین وزن جهان هم الان مال کرته.البته اگه اندرتیکر19 فوریه شکستش نده.
این مسابقه رو جایی نشون میده؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
ولی انصافا هیکل بابتیستا رو هیچکس نداره.خیلی هیکلش ردیفه!

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مسابقه رو جایی نشون میده؟
راستش اگه بخوای با هاتبردببینی یک هفته باید صبر کنی تا از کانال italia1 پخش بشه
بدون تاخیر هم همونطور که دوستمون گفتن فقط با کانال کارتیه .البته من فکر میکنم تو این مسابقه اندرتیکر میبازه . احتمالا یکی مثل mnm یا مارک هنری میانو مسابقه رو به هم میریزن و تیکر بازنده میشه.
هر چند اندرتیکر همه شونو حریفه:rolleyes:

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
به نقل از hadipro :
سلام مهرشاد جان.خودتی؟حالت خوبه.میبینم این طرفا هم سر زدی!
بابت عکسها دستت درد نکنه.باز هم عکس بذار.:happy:
رفیق هم رفیق های قدیم:lol: اخه هادی من بتو چی بگم پسره بد منو بچه ها رو کاشتی رفتی:wacko: الان خیلی وقته نیستی چند وقت پیش یک فورم درست کرد یکی از بچه ها برای شکی الان من اونجا هستم به عنوان مدیر خیلی کم اینجا سر میزنم:happy: اگه ادرس فورم رو خواستی در تاپیک شکی هست:p بیا ثبت نام کن خوشحال میشم بازم ببینمت:(

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
ببینم این اندرتیکر همونیه که ما بچه بودیم و دبستان میرفتیم عکسش تو پوست آدامسها بود
47.gif
؟!؟!؟ هنوز زندس ؟
23.gif

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
یکی از بچه ها گفته بود یک فورم فارسی برای کشتی کج بود الان کجاست برای ورود به انجمن کشتی کج [URL="http://forum.wweiran.com/"]اینجا[/URL] کلیک کنید:blush:

اندر تیکر هم مسابقه با هنری رو برد:) وسط مسابقه گروه ملینا میان کمک مارک هنری بعد داور مسابقه رو به نفع اندرتیکر اعلام میکنه بعد کرت انگل هم میاد کمک اندرتیکر همه رو میزنن با هم الان هم قراره گروه ملینا با گروه تیکر و انگل مسابقه بده:happy: که به نظر من 99 درصد گروه اندرتیکر برنده است:p
در مورد کانال های هاتبرد هم توضیح داده بودم بازم تکرار میکنم اگه کسی بخواد مسابقات رو زنده تماشا کنه باید کانال های کارتی مثل شوتایم رو بگیره که باید سر کیسه رو شل کنه:lol:
سلطان رینگ فقط کین و اندرتیکر;) اینم چند تا عکس از برادران نابودگر یعنی گروه کین با اندرتیکر:blush:

bhlncg.jpg

bhlpfl.jpg

002.jpg

فکر کنم بدونید خیلی وقته ادی مرده:( اینم عکس ادی خدا بیامورز:eek:

37.jpg

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
به نقل از IcedAngel :
ببینم این اندرتیکر همونیه که ما بچه بودیم و دبستان میرفتیم عکسش تو پوست آدامسها بود
47.gif
؟!؟!؟ هنوز زندس ؟
23.gif
الان حدود 44 سالشه:)

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از hadipro :
سلام
خیلی ممنون.

بحث کشتی کج خب یه بحث خیلی قدیمی هست و می توان گفت دیگه از زمان 1985 خیلی خوب در میان مردم جا افتاده که اون موقع با نام WWF بود و قانونی به اون صورت نداشت طوری که در بعضی مسابقات دیگه به مرز شکستن اعضای بدن هم موکول می شد:D

معروفترین شخصیت هایی که تونستند خیلی طرفدار پیدا کنند و در تاریخ کشتی کج غوغا کردند عبارتند از:

Hulk Hogen-Undertaker-Bert Heart-HBK-Triple H-Stone Cold-Micke Floy-Kurt Angle-The Rock

و خیلی های دیگه که الان حضور ذهن ندارم

البته اون موقع فقط با نام Smack Down بود اما چون به مرور زمان تعداد کشتی کج کار ها زیاد شد و فضای جمعیت جوابگو نشد باشگاه Raw Is War هم تاسیس شد

کلا کشتی کج معمولا هر 7 تا 8 روز "می شه گفت اخر هر هفته" برگزار می شه و در هر ماه هم مسابقه فینال که باشگاه مخصوص به خودش هم داره اجرا می شه

مثلا در ماه March مسابقه Wrestle Mania هست که سالگرد کشتی کج هم هست و امسال 22 ساله می شه

البته قبلا کشتی کج با نام های TNA-WWF-WCW-ECW و چند تای دیگه بود اما به علت خشونتی که داشت یه خورده داشت بد جا می افتاد طوری که دیگه ملت جو گیر می شدن و ....:blink:

در سال 2001 به طور کامل باشگاه WWF برداشته شد و به جاش باشگاه WWE تاسیس شد که همانطور هم که از اسمش مشخصه مخفف World Wrestling Intertainmet که دیگه از کلمه اخر معموله که دیگه کشتی کج نیست بلکه نمایشی هست !!!

متاسفانه با تاسیس این باشگاه قانون های زیادی به کج اضافه شد و در واقع اختیاراتی به کج کار داده شد و در واقع دیگه خیلی نمایشی شد طوری که مثلا اگه وقت بازی کردن طول بکشه یه نفر از کج کار ها Finnisher بزنه طرف مقابل باید بلند نشه و اون کسی که Finnisher زده برنده بشه "البته در بعضی مسابقات اینطوری نیست":blink:

متاسفانه با اومدن WWE خیلی از کج کارهای قدیمی دیگه حضور پیدا نکردند و عده بسیار کمی در ECW موندن و اونجا بازی می کنند که چند ماه پیش هم این باشگاه کم بود تعطیل بشه که با صحبت های Vince Mcmohon و اعتراض مردم Cancel شد

....

کشتی کج یه مدل Smack Down هست و یه مدل Raw Is War که در زیر مجموعه Smack Down یه Velorcity هست که برای کسانی هست که می خوان تازه می خوان کج کار بشند و یا کسانی که امتیاز کمتری دارند به این باشگاه می یان و بازی می کنند تا اینکه امتیازشون بالا بره

در زیر مجموعه Raw هم Heat هست که که همانند Velorcity هست منتها در باشگاه Raw اعمال می شه

اما نوع مسابقات:

هر مسابقه یه قانون خاصی داره
معمول ترین مسابقه ای که می بینید به نام Singel Match هست که کاملا ساده با اختیارات زیر هست
DQ:ON
Time:OFF
...

در مورد DQ هم:
با خاموش بودن DQ کج کار می تونه با هر وسیله ای طرف مقابلش رو بزنه و حتی می تونه داور هم بزنه "خیلی خلاصه گفتم"

معمولا با مسابقات سر ماه یا رضایت دو کج کار نوع مساقه عوض می شه مثلا در مسابقه Loader یه نردبان در رینگ گذاشته می شه که در یکی از کج کار ها باید با استفاده از نردبان کمربند یا کیف و یا اون چیزی که بالا هست رو در بیاره

البته در مسابقات هر ماه معمولا یه مسابقه مخصوص که مربوط به اون باشگاه هست اجرا می شه مثلا در ماه گذشته که دومین سالگرد باشگاه جدید Revolution بود یه مسابقه مخصوص Elimenation Chamber بود که 6 نفر باید در داخل یه قفس بازی کنند که توضیح زیادی داره و اگه خواستید در موردش توضیح می دم

پس وارد شدن به کج دو حالت بیشتر نداره یا در مسابقات Heat,Velorcity با یه Superstar بازی کنید و برنده بشید یا باید با توجه به تمرین های حرفه ای که می بینید و اگه از طرف هیئت انتخاب کج کاران انتخاب شدید وارد کج بشید مانند Goldberg-Chris Master

ضمنا الان کشتی کج یه خورده نمایشی شده اما دیگه فیلم نیست که کارگردانی بشه و اینا همش شایعه ای بیش نیست;)

یه نکته مهمی هم که بگم اینه که معمولا مسابقات از 8.30 شب تا 12 برگزار میشه که در حدود 3.5 هست و در مسابقات سر ماه تا 5 ساعت هم ادامه پیدا می کنه اما در کانال های هاتبرد فقط تا 45 دقیقه پخش می شه که سانسور بسیار زیادی هم داره
مهمترین شبکه هایی که کامل کشتی کج پخش می کنه و با WWE قرارداد داره یکی UPN و Spike و TNN هست که در امریکا پخش می شه و روی ایران بیم نداره

کشتی کج در هاتبرد هم :
شنبه ها ساعت 9.30 از Italia 1 که Smack Down پخش می کنه
شنبه ها ساعت 12.30 از Action که Heat پخش می کنه
یکشنبه ساعت 7.10 تکرار Action رو می ده
چهارشنبه ها ساعت 10.30 از EDTV Sport "دبی اسپورت" که Velorcity پخش می کنه و ضمنا ساعت این کانال تغیر پیدا می کنه
پنج شنبه ها هم ساعت 12.30 از Rtl 9 که Raw Is War پخش می کنه

وینس مک مهن "Vince Mcmahon" سر منیجر کل کشتی کج و تمام اختیار کشتی کج که از پدرش به ارث برده

VKM.JPG

لیندا مک مهن "Linda Mcmahon" که همسر وینس هست و باهاش کار می کنه البته یه چند وقتیه که ازش خبری نیست

Linda_McMahon.jpg

شان مک مهن "Shane Mcmahon " که پسره وینس هست و بعد از وینس صاحب اختیار کامل کشتی کج می شه

shane.jpg

استیفانی مک مهن"Stephanie Mcmahon" که دختر وینس هست و چند وقتی سر منیجر بود و الان ازش خبری نیست

sm1.jpg

اریک بیشاف "Eric Bischoff" سر منیجر Raw

190px-EricBischoffBaldPortrait.jpg

تئودور لانگ"Theodore Long" سر منیجر Smack Down"

Theodore_Long.jpg

البته این سر منیجر ها به طول همیشگی نبودند مثلا Stephanie Mcmahon که دختر Vince هست در سال 2002 - 2004 سر مینجر Smack Down بود و یا میک فولی "Mick Foley" و خیلی های دیگه چون Stone Cold-Randy Orton-Ric Flair-Kurt Angle که یه چند ماهی سر منیجر بوده اند

پاول هیمن "Paul Heyman" که در 2003-2004 سر منیجر Smack Down بود و الان باشگاه ECW در دست اونه

HEYMAN.jpg

شرمنده یه خورده زیاد توضیح دادم سوالی بود در خدمت هستم:happy:

من خودم هم عاشق Undertaker هست که یه زمانی که با برادرش Kane بازی می کرد اوج مشهوری بود و الان با اینکه سنی ازش گذشته اما هنوز هم شهرت داره و دومین نفری هست که امتیاز بسیار بالا نسبت به کج کارهای دیگه داره...

به نقل از shakira :
الان حدود 44 سالشه

تیکر امسال 41 ساله می شه;)

بالا