برگزیده های پرشین تولز

کلاس های آمادگي، كتب و اطلاعات درباره آزمون های TOEFL, FCE, IELTS, GRE

AmirKhanTala

Registered User
لایک‌ها
4
برای چی میخوای ؟ IELTS ? toefl?

من شخصا ترجیح میدم خودم بخونم تا برم آموزشگاه , چیز درست حسابی یاد نمیدن .

برای IELTS میخوام.

cavendish college یک شعبه پل سید خندان، یکی هم میدان ولیعصر. کلاس IELTS داره، تا جایی که شنیدم خوب هست. بعضی روزاش هم مختلط هست. شماره تلفن میشه اینجا داد؟

pm بزن دوست عزیز

ممنون

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
سلام.دوستان کسی هست در مورد شرایط آزمون تولیمو و اعتبارش و نحوه ی ثبت نامش توضیح بده!

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
آیلتس سیستم آزمون برای لحجه های انگلیسی هستش که به درد مهاجرت به کانادا و استرالیا و تحصیل در دانشگاههای این کشور ها میخوره.

تافل سیستم امتحان و برای لحجه آمریکایی هستش و تستی برگزار میشه...

تولیمو یه آزمون تخمی هستش که توسط سازمان سنجش و وزارت علوم برگزار میشه و نه به درد این دنیا میخوره نه به درد اون دنیا...

الان همه این آزمونها در ایران انجام میشه.....

کلاس هم میتونی زبان سرا بری که فعلا از همه جا معتبر تره و مختلط هم هستش:)

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
مرسی اما اینارو من قبلا رفتم باز نمیکنه نمیدونم چرا!

نکنه فیلترش کردند؟::rolleyes:

من که چیز زیاد بدردبخوری توش پیدا نکردم :
به منظور ايجاد زمينه تقويت وتوسعه زبان آموزي در كشور و فراهم آوردن امكان سنجش توانايي دانش زباني دانش آموزان ، دانشجويان و دانش آموختگان، دوره سي ام آزمون زبان انگليسي پيشرفته(TOLIMO:E-A2007) با شرايط ذيل ، توسط سازمان سنجش آموزش كشور برگزار مي شود .
تذكرات مهم:
1- كليه علاقه مندان در سطوح مختلف آموزشي مي توانند در اين آزمون ثبت نام و شركت كنند.
2- توصيه مي شود داوطلبان علاقه مند كه در مراحل اوليه زبان آموزي قرار دارند و توانايي دانش زباني آنها در سطح پاييني مي باشد، از شركت در اين آزمون خودداري نمايند.
3- به كليه داوطلبان توصيه مي شود، مطالب انگليسي ذيل اين اطلاعيه را به دقت مطالعه نمايند.
4- به كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون دوره هاي دكتراي اعزام به خارج كشور ويا دكتري داخل كه توسط دانشگاهها و موسسات آموزش عالي برگزار مي شود، تاكيد مي شود در اين آزمون شركت نمايند.
الف - مواد امتحاني و مدت پاسخگويي به سوالات آزمون
آزمون ((Tolimo:E-A2007 شامل 140 سوال چهار گزينه اي و يك سوال دربخش نوشتاري درحيطه هاي زباني زير است :
1- بخش نوشتاري (يك سوال و مدت پاسخگويي 30 دقيقه )
2- ساختار و نوشتار زباني ( 40 سوال و مدت پاسخگويي 30 دقيقه ).
3- خواندن و درك مطلب ( 50 سوال و مدت پاسخگويي 55 دقيقه ).
4- درك مطلب شفاهي (50 سوال و مدت پاسخگويي 35 دقيقه).
ب- محاسبه نمره كل
نمره هر قسمت آزمون در مقياس معمول محاسبه و ده برابر ميانگين اين نمرات به عنوان نمره كل منظور مي شود. دامنه نمره كل از 310تا 677 است . نمره بالاتر از 600 عالي ،بين 520 تا 599 خوب ، بين 480 تا 519 متوسط و كمتر از 479 ضعيف تلقي مي گردد.لازم به ذكر است كه بخش نوشتاري نمره جداگانه دارد و نمره آن بين 1 الي 6 مي باشدكه در كنار نمره كل در كارنامه درج خواهدشد.
ج- تكاليف داوطلبان براي ثبت نام و شركت در آزمون
داوطلب متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون بايد يكايك اقدامات زير را به موقع ودر مهلت مقرر انجام دهد.
1- براي شركت در آزمون ثبت نام كند.
2- كارت ورود به جلسه آزمون را در موعد مقرر دريافت دارد.
3- درمحل وحوزه اي كه براي او تعيين مي شود حاضر شده ، در آزمون شركت كند و به سوالات آن پاسخ دهد.

د- ثبت نام براي شركت در آزمون
ثبت نام براي شركت در دوره سي ام آزمون زبان انگليسي پيشرفته(TOLIMO:E-A2007) از روز دوشنبه 10/02/86 آغاز و درروز پنجشنبه 27/02/86 پايان مي پذيرد و لذا داوطلب بايد براي ثبت نام در آزمون به يكي از شعب بانك ملي ايران در سراسر كشور مراجعه و مبلغ 000/85 ريال ( هشتاد و پنج هزار ريال) به عنوان وجه ثبت نام و شركت در دوره سي ام آزمون زبان انگليسي پيشرفته به حساب شماره 748 ( هفتصدوچهل و هشت ) خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران واريز و رسيد دريافت دارد.

ز-تاريخ برگزاري آزمون و توزيع كارت
1- تاريخ برگزاري آزمون : دوره سي ام آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2007) روز جمعه 11/03/86 در تهران و تعدادي از شهرستانهاي بزرگ برگزار خواهدشد.
2-تاريخ توزيع كارت : كارتهاي ورودبه جلسه آزمون در روز پنجشنبه 10/03/1386 توزيع خواهدشد.
3-اطلاعيه سازمان درخصوص نحوه توزيع كارت و محلهاي آن و همچنين محل يا محلهاي برگزاري آزمون در نشريه پيك سنجش (هفته نامه خبري و اطلاع رساني ) روزهاي دوشنبه 31/02/1386 و 7/03/1386 منتشر خواهدشد.

ضمنآً به اطلاع مي رساند كه واحد اطلاعات و پاسخگويي به سوالات در اين باره از اين تاريخ لغايت 10/03/86 همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 8 الي 12 و از ساعت 14 الي 17 آماده پاسخگويي به سوالات مي باشد. لذا داوطلبان گرامي به منظور پاسخگويي به سوالات خود مي توانند فقط با شماره تلفنهاي 88923595 الي 88923596 تماس حاصل نموده و ازمراجعه حضوري به اين سازمان خودداري فرمايند. !

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
آیلتس سیستم آزمون برای لحجه های انگلیسی هستش که به درد مهاجرت به کانادا و استرالیا و تحصیل در دانشگاههای این کشور ها میخوره.

تافل سیستم امتحان و برای لحجه آمریکایی هستش و تستی برگزار میشه...

تولیمو یه آزمون تخمی هستش که توسط سازمان سنجش و وزارت علوم برگزار میشه و نه به درد این دنیا میخوره نه به درد اون دنیا...

الان همه این آزمونها در ایران انجام میشه.....

کلاس هم میتونی زبان سرا بری که فعلا از همه جا معتبر تره و مختلط هم هستش:)

جدی تولیمو به درد نمیخوره؟مگه معتبر نیست؟:eek: نه من شکوه میرم زبانسرا واسه خودتون!:D

aida2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بچه ها میخواستم ببینم کسی در تهران کلاس زبان انگلیسی که سیستم آموزش فشرده حدود یکسال رو داشته باشه سراغ داره؟

و یک سوال دیگه اینکه کلاسهای Ielts چه مدتی طول میکشه و کلا یه اطلاعاتی درمورد کلاسهای Ielts

متشکرم:)

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
بهتره بری استرالیا! زبانت هم زود خوب میشه!

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
بچه ها میخواستم ببینم کسی در تهران کلاس زبان انگلیسی که سیستم آموزش فشرده حدود یکسال رو داشته باشه سراغ داره؟

و یک سوال دیگه اینکه کلاسهای Ielts چه مدتی طول میکشه و کلا یه اطلاعاتی درمورد کلاسهای Ielts

متشکرم
براي ايلتس من كلاسهاي آريان پور را به شما پيشنهاد مي كنم چوم يكي از بهترين آموزشگاهها براي آيلتس است

و دوم كلاسهاي ايران وكانادا مي باشد

akbar22

Registered User
لایک‌ها
0
كلاسهاي آريانپور كه گفتيد تلفن تماس آن را داريد.

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من قصد دارم یه دوره فشرده IELTS بگذرونم

از دوستان اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره مدت و زمان آموزش و ... ممنون میشم راهنمایی کنه

در ضمن شنیدم فعلا برای امتحان IELTS باید به دبی یا باکو بریم صحت داره ؟؟؟؟؟؟

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من قصد دارم یه دوره فشرده IELTS بگذرونم

از دوستان اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره مدت و زمان آموزش و ... ممنون میشم راهنمایی کنه

در ضمن شنیدم فعلا برای امتحان IELTS باید به دبی یا باکو بریم صحت داره ؟؟؟؟؟؟
كلاس خوب مي خواي برو آريان پور

براي امتحان از بس شلوغ شده كه جواب نميده و منم شنيدم بايد بري كشورهاي اطراف
ارمنستان - دبي و...

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
كلاس خوب مي خواي برو آريان پور

براي امتحان از بس شلوغ شده كه جواب نميده و منم شنيدم بايد بري كشورهاي اطراف
ارمنستان - دبي و...

میشه شماره تلفن یا آدرسی چیزی بهم بدی

ممنون

راستی دوره فشرده چند ماه طول می کشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

مرغابی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه تاپیک خوبی

دوستان لطفا اطلاعاتتون رو در مورد ایلس اینجا بگید ما هم فیضی ببریم

توی ایران سالی چند بار آزمونش برگزار میشه ؟ توی دوبی چطور ؟
برای ثبتنام توی تهران کجا باید بریم ؟
کسی اینجا هست که آیلس امتحان داده باشه ؟

خیلی ممنون :)
منم دارم شدیدا برا ایلس میخونم .

بالا