برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری از طریق اینترنت و بانک پاسارگارد جعلی(اطلاع رسانی کنید)

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
به نقل از بهنام :happy:

سلام من بهنام هستم امروز که ساعت 11 از خواب بیدار شدم رفتم پشت نت و خواستم ایمیلم رو چک کنم به یک ایمیل مشکوک برخوردم... که ضمیمه رو تو عکس میبینید

که من رو به سایتی راهنمایی میکرد برای خرید کارت شارژ 2000 تومانی اون هم به قیمت 1500 تومن از همینجا فهمیدم که یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست...
آدرس سایت هم http://charge-98.com/ بود لامصحب نه تو سایت ارتباط بامایی بود نه پشتیبانی ایمیلی نه آنلاینی نه یه شماره تلفنی!! فقط یه خرید شارژ!
و بعد شما رو به سایت جعلی برای پرداخت میفرسته که جعلی هست...
این پایینی همون سایتی هست که جعلی هست آدرس رو جوری ثبت کرده یه شخص تازه وارد سریع گول میخوره و اطلاعات کارتش رو میده و اونوقت هست که زنبیل بزار و گل بچین تمام پولی که تو اون حساب هست به فنا میره .

سایت جعلی

سایت واقعی

این آدم های از خدا بی خبر و دزد با این کار باعث میشند امنیت رو تویه اینترنت پایین بیارند
و فضا رو برای کسانی که میخواند تو نت بدون دوز و کلک کاسبی کنند خراب میکنند

یکم با ور رفتن با این سایت فهمیدم که اصلان کارت شارژی در کار نیست شما اطلاعت حساب رو وارد میکنید ثبت رو وقتی زدی اطلاعات میره واسه یارو ولی مینویسه
شماره کارت معتبر نمی باشد.
اینم شد حرف!! من 10-20 بار شماره های مختلف رو زدم با رمز های جعلی بزار حالش گرفته بشه
امیدوارم که کسی سرش کلاه نرفته باشه از شما هم میخوام تو انجمن ها،وبلاگ ها و سایت ها بزارید که اطلاع رسانی بشه که یه وقت خدای نکرده کسی ناراحت نشه .

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
قبلا هم یکی دو سایت دیگه از این کارا کرده بودند
خیلی باید احتیاط کرد و از هر سایتی به این صورت خرید نکنیم
من خودم از سایت همراه اول معمولا شارژ میخرم یا سات بانک ملت و ... البته خیلی از سایتها امکان پرداخت آنلاین دارن و واقعا به سایت بانک میبرن امکان عالی هست و میشه اعتماد کرد

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
این دامین پسوندش .org هست دات کامش ف.یل.تره! احتمالا قبل از این آدرس با دات کامش کلاهبرداری میکرده!!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504

radium

Registered User
لایک‌ها
4
چقدر این سایتا زیاد شدن.
فیلتر نشده

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
این قضیه داره دردسر میشه واسه فروشنده های انلاین.

امیدوارم زودتر بانک ها و پلیس یه فکری بکنن !!!

Ali_Nazari

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون بابت اطلاع رسانی ولی با رمز دوم هیچ کاری نمیتونه بکنه. فقط میتونه در ازاش سرویس بگیره که قابل برگشته و اگر هم کالا بگیره تا بیاد اون کالاهه برسه ترفو گرفتن. گیریم هم که رمز شما لو رفت. هیچ کسی بجای اون، پول به طرف نمیده و هرجا که اون پول رو برای خرید سرویس خرج کنه لو میره. مگه اینه بلافاصله یک سایت دیگه هم زده باشه که اونم برای شارژ باشه و با این از یک جا خرید کنه و در جای دیگه سری اونو بفروشه. برای اینکه این آدم رو پیدا کنید کافیه بگردید ببینید چه کسی بر روی اینترنت در حال حاضر داره کارت شارژ با قیمت بالاتر از بازار میفروشه و تازه وارد این سیستم شده....

اینطوری هست که پلیس به راحتی مردم رو دستگیر میکنه با کمی فکر... و تجهیزات در مرحله دوم هست...

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
واقعاً بايد تف انداخت تو صورت اين دزداي مدرن :|
من خودم از همين سايت بانک پاسارگاد خريدامو انجام ميدم

نکته بسيار جالب اينه که منو هاي بغلش اولاً توي فايرفاکس تابلو ميکنه که سايت جعليه (خودتون با سايت اصلي تطبيقش بديد) و همچنين گزينه شارژ ايرانسل نداره که يه وقت ملت بدبخت نفهمن که خود بانک هم کارت شارژ ميفروشه :))

راستي، هم تو اين سايت هم تو سايت اصلي کد هارو حروف بزنيد و تفاوت و اينجام نيگا کنيد :D

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ممنون بابت اطلاع رسانی ولی با رمز دوم هیچ کاری نمیتونه بکنه. فقط میتونه در ازاش سرویس بگیره که قابل برگشته و اگر هم کالا بگیره تا بیاد اون کالاهه برسه ترفو گرفتن. گیریم هم که رمز شما لو رفت. هیچ کسی بجای اون، پول به طرف نمیده و هرجا که اون پول رو برای خرید سرویس خرج کنه لو میره. مگه اینه بلافاصله یک سایت دیگه هم زده باشه که اونم برای شارژ باشه و با این از یک جا خرید کنه و در جای دیگه سری اونو بفروشه. برای اینکه این آدم رو پیدا کنید کافیه بگردید ببینید چه کسی بر روی اینترنت در حال حاضر داره کارت شارژ با قیمت بالاتر از بازار میفروشه و تازه وارد این سیستم شده....

اینطوری هست که پلیس به راحتی مردم رو دستگیر میکنه با کمی فکر... و تجهیزات در مرحله دوم هست...
با رمز دوم میتونه وارد سیستم پرداخت آنلاین کارت شما بشه و هرچقدر خواست به هر کارتی واریز کنه.
این سایتها رو قبل از اینکه جایی اعلام کنید تا فراری بشن باید به بانک مربوطه سریعا اطلاع بدید وگرنه زود میفهمه و تعطیل میکنه و هیچ مدرکی باقی نمیگذاره

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72

اين روش که شما ميگی ميشه يه روش ديگه هم هست که نقدش کنه که پيگيری هم ديگه نداره
به همين دليل هم پابليک نميکنم
ولی اگه طرف اينکاره باشه ميبره پول رو خوب هم ميبره
کمترين زمان واکنش پليس در ايران هم شما يه 2 هفته بگير سريعتر از اين محاله

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
راهنمای تشخیص این سایتت خیلی باحاله lol :D
خوب مرد حسابی یه ssl میخره میندازه رو سایتش , اون علامت قفل و https هم میاد کنار ادرس و استیتوس بار , اون آیکون هم که کاری نداره انداختنش اونجا :D

ولی خوب اینا رو باید سریع گذارش داد هم به بانک هم به بخش فیلترینگ عزیز, سریع فیلتر میکننش !!

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
با رمز دوم میتونه وارد سیستم پرداخت آنلاین کارت شما بشه و هرچقدر خواست به هر کارتی واریز کنه.
این سایتها رو قبل از اینکه جایی اعلام کنید تا فراری بشن باید به بانک مربوطه سریعا اطلاع بدید وگرنه زود میفهمه و تعطیل میکنه و هیچ مدرکی باقی نمیگذاره

شما بايد درگاه پرداخت آنلاين رو فعال کرده باشی مثلاً کارت های ملی و صادرات که اکثريت کارتها هستند
نميشه ولی با رمز دومشون ميشه خريد کرد

Abzarha

Registered User
لایک‌ها
0
اتفاقا یکی یک هفته پیش در سایت ما یک پرداخت انجام داد از بانک پاسارگاد و بصورت کارت به کارت. که بدلیل اینکه با تلفن ثابت یا غیر اعتباری تماس نگرفت و هویتش رو تائید نکرد. پولش رو بهش بر نگردوندیم و بهش سرویس ندادیم. حتی ایمیل زد و تهدید کرد که شما کلاهبردارید و از شما شکایت میکنم. گفتم آقا جان شما تا زنگ نزنین نه پولتونو بهتون پس میدیم نه بهتون سرویس میدیم. که گفت شما دزدید و قضیه شما پیگیری میشه که ما کلی اینجا با بچه ها سرش خندیدیم... این فرد هم هیچ وقت به ما زنگ نزد!!! ولی بعد از یک هفته با کسر 5000 تومان هزینش رو برگردوندیم سر جاش...

این هم احتمالا از همین روش بالا که گفتید به ما پول فرستاده چون به هیج وجه من الوجوهی نمیخواست زنگ بزنه !!!

اطلاعات این فرد رو هم میزام اینجا شاید بدردتون بخوره:
Des. Card: 6393 4711 1443 0775
Holder: Masoud Hatami

1240

Registered User
لایک‌ها
28
روزگارش سیاه هست با اسم بانک دزدی میکنه اون هم چه دزدی

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
همیشه کلاهبردارن از طمع مشتریان برای اهداف خودشون استفاده کرده اند
خوب اصلا اگه سایت رو هم باز نکنیم مشخصه که هیچ کس شارژ 2000 تومانی رو 1500 نمی ده!

اون حروم.... که این سایت رو درست کرده هم خیلی احمق بوده... دیگه گذاشتن ایکون برای سایت که کاری نداره.... همچنین ssl

بالا