برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری جدید :: گول اس ام اس های جعلی ایرانسل را نخورید !

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
امروز یک اس ام اسی از شماره 9360644787 برام اومد که توش نوشته شده بود شما برنده 50000 ریال اعتبار در قرعه کشی ایرانسل شدید , و خواسته بود عدد 12 رو به شماره 1112 اسم ام اس کنم و شماره ای که از این شماره برای من اس ام اس میشه رو به همون شماره 936 که بالا گفتم ارسال کنم. شک کردم که کلکی توی کاره ولی این اس ام اس رو زدم به شماره 1112 و شماره رمز اومد !! دیدم توش نوشته سرویس خط به خط ایرانسل !! شصتم خبردار شد که این کلکه برای اینکه اعتبارم رو کش برن !! توی اینترنت سرچ کردم سرویس خط به خط ایرانسل و این صفحه رو دیدم http://www.irancell.ir/Layer2/?id=212 خلاصه مطمعن شدم که جریان همون انتقال اعتباره , ولی با خودم گفتم تا سیم کارت منو نداشته باشه که نمیتونه با این رمز اعتبارمو کش بره !! خلاصه شماره رمزو براش فرستادم !! دوباره پیغام داد که پیغامی به گوشی شما میاد و باید تاییدش کنید یعنی به شماره 1112 بفرستم ( تا جایزه رو بگیرید ) ! بعد پیغامی برام اومد که در حقیقت کد انتقال اعتبار من به این شماره بود 09377940418:8448:*****
قسمت ستاره شده کد خط به خط من بود قسمت بعدی هم که شماره این دزد محترم هست 8448 هم فکر کنم مبلغ اعتبار باشه.
خلاصه دوستان در جریان باشید کلاه سرتون نره !!
البته بچه های اینجا که از این کلاها سرشون نمیره ولی به دیگران که وارد نیستن به این مساعل بگید جریان چیه تا گول نخورن.
اگه کسی هم میتونه جلوی این کلاهبردارو بگیره ثواب کرده .

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
قبلن هم این صحبت ها بود،کلا ایرانسل اومد یه خورده کلاس کاری به خودش بگیره که خیلی مشکلات رو به وجود آورد!همین انتقال شارژ و...

به خاطر همینم هست که خدا ازش نمیگذره..یادمِ که یه مدت یه برنامه اومده بود،که شما هر پیامکی که میدادی،از شارژت کم نمیشد،یکی از دوستان خواست بخره،پیشنهاد شد،که منم قبول نکردم، چند روز بعد هم ایرانسل ( ول ) فهمید و درستش کرد!

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
يه همچين اس ام اسي هم يه بار واسه من اومد يه چند تا فحش آب دار مهمونش كردم

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
برای منم هم یه چندباری اومد
بهترین فحش هایی که بلد بودم رو سری کردم , یه چندتا توپ هاشو گلچین کردم براش فرستادم
nerdylaff.gif

و در آخر هم این رو براش فرستادم iilij

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
روش ارسال از طریق نت که شماره طرف معلوم نمیشه هم هست، که البته وقتی اون کد رو می ده می گه بزن، شماره خودش توشه
من یک بد بختی این رو برام فرستاد(اولین و آخرین اس ام اس این مدلی که داشتم ) ، شبش نت رو گشتم عکس یک دختر ایرانی از این قرتی ها توو کلوب رو پیدا کردم، رفتم یکی از فرومها ( نمی گم که دستم روو نشه ) پر بازدید، آواتورم رو اون گذاشتم و در خواست کمک کردم که بلد نیستم تاپیک باز کنم ! شماره موبایلم(ش) رو دادم که لطفا کمکم کنین :blush:

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
روش ارسال از طریق نت که شماره طرف معلوم نمیشه هم هست، که البته وقتی اون کد رو می ده می گه بزن، شماره خودش توشه
من یک بد بختی این رو برام فرستاد(اولین و آخرین اس ام اس این مدلی که داشتم ) ، شبش نت رو گشتم عکس یک دختر ایرانی از این قرتی ها توو کلوب رو پیدا کردم، رفتم یکی از فرومها ( نمی گم که دستم روو نشه ) پر بازدید، آواتورم رو اون گذاشتم و در خواست کمک کردم که بلد نیستم تاپیک باز کنم ! شماره موبایلم(ش) رو دادم که لطفا کمکم کنین :blush:

ایـــــول اینو شدیدا خوب اومدی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
من يه بار داشتم تو دلم به ايرانسل فحش ميدادم ، همون موقع تصادف كردم ( چون كمربند بسته بودم آسيب جدي نديدم ) /

شما رو هم نصيحت ميكنم بيخيال توهين به ايرانسل بشيد ، ارزش نداره جوونيتون رو فداي اين چيزا بكنيد .

( ايرانسل ؟ .... ايرانسل خوبه ..... ايرانسل دوست دارم )

بالا