برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری شرکت خدمات اینترنت صبا آنلاین

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
عرضي داشتم خدمت تمامي دوستاني که مي خوان adsl براي خودشون تهيه کنند .
من چند وقت پيش که منطقه مخابراتي محل زندگيمون adsl رو ساپورت کرد براي تهيه adsl اقدام کردم همين که داشتم توي اينترنت مي گشتم با يه شرکتي!! آشنا شدم
زنگ زدم به شرکتشون براي اينکه بياد adsl رو براي ما راه بندازه
به من گفتند که نياز به يک مودم adsl دارم به همراه 10 تومن هزينه نصب با يه مبلغي براي شارژ ماهيانه
رفتم توي سايتشون ليست مودم ها رو ديدم ديدم آخرين مدلش 75000 تومنه وايرلس رو هم ساپورت ميکنه واسه همين بهشون گفتم که اون مودم رو مي خوام اما اينا که بي تجربگي من تو اين زمينه پي برده بودند گفتند که اون مودم وايرلس نداره و اگر شما وايرلس ساپورت بخواين قيمتش 100
تومنه !!
منم که حرفشون رو باور کرده بودم با 1000 بار چونه زدن تونستم مودم 75 تومني D-link 604+ رو ازشون 95 تومن بخرم!! (تا اينجا 20 تومن به ما انداختند)
من با توجه به اينکه تبليغات adsl 2 رو خيلي ديده بودم تاکيد کردم بهشون که مودم اين تکنولوژي رو هم ساپورت کنه طرف گفت خيالت راحت باشه!!!
اما بعد از اينکه مودم رو آوردندخونمون 2 ماه بعدش که خواستم برم adsl 2 بگيرم ديدم ساپورت نميکنه!! اينم يه کلاه برداريه ديگه!!
حالا بازم مونده
من که براي خريد اين سيستم ها خيلي بهم فشار اومده بود بهشون گفتم که کار نصبش رو خودم انجام ميدم که 10 تومن رو ديگه بهشون ندم اينا گفتند باشه و مودم رو براي من فرستادند ولي spilliter رو نفرستادند!! (پولش رو گرفته بودند)
من که تمام تنظيمات رو درست انجام داده بودم هر کاري مي کردم ديدم وصل نميشه زنگ زدم دفترشون گفتند که بايد خودمون بيايم
خودشون اومدند و اسپیليتر رو وصل کردند با همون تنظيماتي که من خودم انجام دادم به اينترنت وصل شد . فقط 10 تومن ديگه سر ما کلاه گذاشتند!!
حالا خودتون قضاوت کنيد اينطوري پول در آوردن درسته؟؟ !!
اين داستان رو اينجا گفتم تا دوستاني که مي خوان با اين شرکت کار کنند حواسشون جمع باشه!!
از لحاظ پشتيباني هم خيلي ضعيفند!! سرعت اينترنتشون خوبه چون اونا ريسلره نداگستر صبا هستند صرفا يه واسطه کلاه بردارند!!

Last edited:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آقا درکت می کنم؛من هم یه ماه تو اردیبهشت تا خرداد،مشترکشون بودم؛پشتیبانی به شدت ضعیفی داره؛
سایر مسائل رو هم که شما باز کردید؛

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
امروز که زنگ زدم فهمیدم
مثل اینکه این بنده خدا ها بی تقصیر بودند و آدمای خوبی هستند چون واقعا میخواست کار من رو راه بندازه

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
امروز که زنگ زدم فهمیدم
مثل اینکه این بنده خدا ها بی تقصیر بودند و آدمای خوبی هستند چون واقعا میخواست کار من رو راه بندازه

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
سر همه این بلا رو میارن ..تو همه شهرها
حالاقضیه این 10000 تومن چیه!؟..برای من که نیومدن وصل کنن!!پس چرا گرفتن!؟
البته بعدا گفتن که مخابرات میخواد

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
اون 10000 تومن هزینه تنظیمات سیستمه که میگیرن

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان توجه کنن که این نماینده های این شرکت هستن که عوضی بازی در میارن و شرکت مادر که مجوز داره،اینطوری نیست و مواردی که ذکر کردید،فقط به نامردی نمایندشون بر میگرده و اینجا که من 512 صبانت دارم،با نمایندش رفیق هستم و مودم و سایر تشکیلات را خودم خریدم..اونا فقط پیشنهاد دادن اینو بگیری بهتره!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان توجه کنن که این نماینده های این شرکت هستن که عوضی بازی در میارن و شرکت مادر که مجوز داره،اینطوری نیست و مواردی که ذکر کردید،فقط به نامردی نمایندشون بر میگرده و اینجا که من 512 صبانت دارم،با نمایندش رفیق هستم و مودم و سایر تشکیلات را خودم خریدم..اونا فقط پیشنهاد دادن اینو بگیری بهتره!
دقیقا همین طوره ...

نماینده های خیلی بدی داره ... از همه چی می خواند پول در بیارند!

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
الان که با خود شرکت صبا صحبت می کردم می گفتند که اونا اصلا مودم d-link رو پیشنهاد نمی کنند ولی نمی دونم چرا این نمایندگی بر خلاف اونا عمل کرده و این مودم رو با قیمتی بیش از قیمت واقعی و خارج از انتظارات مشتری داده

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
امروز که زنگ زدم فهمیدم

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اون 10000 تومن هزینه تنظیمات سیستمه که میگیرن منتها چون دیدن من خودم تنظیماتش رو می خوام انجام بدم(که درست هم انجام دادم) spilliter رو نفرستادند که مودم نتونه وصل شه بعدش که من نتونستم وصل بشم مجبور بشم به اونا بگم بیان
اینم بگما که من پول splitter رو داده بودم منتها اونا پیچوندنش و با مودم نفرستادن
خوب بدون اسپلیتر هم که میشه وصل شد ! فقط همزمان از خط تلفن نمیشه استفاده کرد !

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نویز می ندازه :D البته اسپلیتر هم جدا عرضه میشه :D

farhadgreat

Registered User
لایک‌ها
0
نه اتفاقا بدون اسپیلیتر وصل نمیشه بعد از اینکه طرف رفت یه بار چک کردم این قضیه رو در ضمن من پول اسپیلیتر رو بهشون داده بودم منتها اینا نفرستادنش

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نه اتفاقا بدون اسپیلیتر وصل نمیشه بعد از اینکه طرف رفت یه بار چک کردم این قضیه رو در ضمن من پول اسپیلیتر رو بهشون داده بودم منتها اینا نفرستادنش

:blink::wacko::f34r:

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
خب اگه مودمت همونی باشه که من دارم ( روتر + وایرلس + چهار پورت Lan ) قیمت خوبی بهت دادن. البته شایدم ارزون شده ولی من حدود 6-7 ماه پیش از شرکت ایزایران سفارش دادم 105 تومن

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها بحث فعالیت نماینده ها را با خوده شرکت کاملا جدا کنید!

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
شرکت داتک هم تمام اکانتهای ماهیانه دایل آپ ماهیانه رو که 8900 تومن میفروشه به اسم یک ماهه (که میگن 30 روزهست) 28 روزه میبنده

یعنی اگه 3000 تا مشتری اینطوری داشته باشه(که بیشتره) هرماه 6000 روز کلاه برداری میکنه ! وقتی هم که زنگ بزنین انقدر پاسگاریتون میکنن که کلا بیخیال قضیه بشین!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نه خوشبختانه صبا آنلاین همگی 31 روزه هستن.حتی زمستون.

بالا