برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری ماهواره سایت www.poopa.ir

mr.moham9d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام و احترام
دوستان عزیز میخواستم به اطلاعتون برسونم شما هم مثل من کلاه سرتون نره
یکی از دوستام تو ماهواره یه تبلیغی از ساعت هوشمند طرح اپل به همراه هندزفری و داکت شارژ دیده بود به مبلغ 95 هزار تومان
که با ارسال عدد 5 به شماره 5000107088 سفارشات ثبت میشد
یه خانمی با بنده تماس گرفت به 09215726582 که آدرس و مشخصات را گرفت..
سفارش بدست بنده رسید که خودتون ساعت رو ببینید در عکس!!!سفارش از سایت http://www.poopa.ir ارسال شده بود که این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی هست.
بنده پیگیر این قضیه شدم و از طریق پلیس فتا و وزارت صنایع و معادن گزارشات را ارسال کردم و منتظر نتیجه هستم
5omo_ap1.jpg

5du5_ap_2.jpg

1qih_ap3.jpg

Last edited:

mr.moham9d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
مشکلش چیه حالا
دوست عزیز این همون ساعت هوشمند طرح اپل به همراه هندزفری و داکت شارژ!!!
فقط یک ساعته که روشن نمیشه و از تصاویر هم مشخصه دست سوم هست...بازش نکردم چون به پلیس فتا گفتم گفت دست بهش نزن چون مدرک هست...پر از خط و خش!!!

gazmeh13

Registered User
لایک‌ها
109
منم یه بار سرم کلاه رفته ! کلا از ماهواره فقط تبلیغات منوتو و جم و فارسی 1 و pmc رو قبول داشته باش بقیش چرتن .

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
محصولات ارزشمند و با کیفیت نیازی به تبلیغات ندارند ، چون افرادی که ازشون استفاده میکنند وقت دیدن این تبلیغات رو ندارن .

هیچ وقت از محصولاتی که در شبکه های ماهواره ای تبلیغات میکنند استفاده نکنید بسیار بی کیفیت هستند

mr.moham9d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
برا 95 تومن حالا باید بیش از 100 تومن خرج کنی همراه با وقت ارزشمندت زنگ بزن بهشون بگو شکایت کردی پولتو بدننت
دوست عزیز کارشون کلاهبرداریه معلوم نیست چندتا 95 نومان خوردن
بیشتر از اینها خرج میکنم تا دست این افراد شیاد رو بشه تا دیگه افراد دیگه سرشون کلاه نره

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288

ماشین از روش رد شده :general404: وگرنه ساعت دست دو هم اینقد خش نداره :general404:

نماد اعتماد فایدش در همین حده که ادرسی شماره ای چیزی از فروشنده داشته باشی؛ وگرنه هر چی فروشگاه دزد و متقلب هست رفته نماد گرفته....:general311:

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
این چیزایی که ماهواره تبلیغ میکنه همه آتو آشغالن.

کانالای عربی بنز آخرین مدل تبلیغ میکنن! کانالای ایرانی پیچ گوشتی با 6 برابر قیمت؛ :general404: ساعت تقلبی با 5 برابر قیمت و سایر اشغال جات :general711: متناسب با قدرت خرید ملت کار میکنن که اون دو قرون رو هم با ارائه جنس اشغال ازتون بگیرن.

seul

Registered User
لایک‌ها
261
من همیشه گفتم کسی که از تبلیغات ماهواره ای چیزی میخره حقشه که سرش کلاه بره:D
خوب عزیز من دو دقیقه پاشو برو بازار جنس بهتر از این با قیمت بهتر میتونی بخری. مگه مجبوری؟ حالا این تبلیغه یه کم قیمت و جنسش به هم میخورده اشکالی نداره ولی تبلیغای دیگه رو ببینی شاخ در میاری.
آیفون 6 زده 100 هزار تومن:general304: تازه دو سیم کارته:general304:

mr.moham9d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من همیشه گفتم کسی که از تبلیغات ماهواره ای چیزی میخره حقشه که سرش کلاه بره:D
خوب عزیز من دو دقیقه پاشو برو بازار جنس بهتر از این با قیمت بهتر میتونی بخری. مگه مجبوری؟ حالا این تبلیغه یه کم قیمت و جنسش به هم میخورده اشکالی نداره ولی تبلیغای دیگه رو ببینی شاخ در میاری.
آیفون 6 زده 100 هزار تومن:general304: تازه دو سیم کارته:general304:
سلام من خودم وارد کننده از چین هستم...اولین بارمم بود که ماهواره ای سفارش میدادم البته آخرین بارمم هست :general404: ولی دیدم قیمتش با خرید از چین تقریبا یکی هستش و دیگه گیر گمرک و اینجور برنامه هارو نداره گفتم بزار یدونه بگیرم ببینم چجوریاست ....که دیدم به به مملکت گل و بلبل...سایتی که نماد اعتماد داره و ....:general208:

mr.moham9d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
این چیزایی که ماهواره تبلیغ میکنه همه آتو آشغالن.

کانالای عربی بنز آخرین مدل تبلیغ میکنن! کانالای ایرانی پیچ گوشتی با 6 برابر قیمت؛ :general404: ساعت تقلبی با 5 برابر قیمت و سایر اشغال جات :general711: متناسب با قدرت خرید ملت کار میکنن که اون دو قرون رو هم با ارائه جنس اشغال ازتون بگیرن.
واقعا همینطور هست...همون کلمه بولد قرمز رنگ بالا;)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
فرقی نمیکنه یه ایرانی کجای دنیا باشه

اون ژن کلاه برداریش رو حفظ میکنه

زیاد با ایرانی ها وارد خرید و فروش نشید

بالا