برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری و مشکل جدی با سایت فدک میزبان

M2003

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
اخیرا یکی از دامین هام رو برای تمدید به سایت فدک میزبان بردم ،
قبلا با این سایت کار کرده بودم و توی انجمن وب هاستینگ تاک هم زیاد تبلیغ می کنه

پیش این سایت دو هفته پیش یه دامین برای انتقال سفارش دادم سه روز اول به تیکت ها و پیام های تلگرام و تلفن همراهشون جواب ندادند، روز سوم یا چهارم با تیکت ها و پیامک های متعدد تحت فشار جواب دادند دو روز دیگه مشکل حل میشه و مشکل از رجیسترار هستش یعنی رجیسترار 4 روز مشکل داشت ، مگه میشه ؟ مگه داریم ؟ بازم گفتیم اوکی دو روز گذشت و خبری نشد و بعد از اون هم که الان 7 8 روز می گذره دیگه جواب گو نیستند ،

از طرفی دو ماه هم هست پنل دامین هاشون بستست و اتفاقا دو ماه هست من بابت اون هم تیکت زدم و باز هم جواب ندادند.

ذر کل 12 روزه که نه حاضر هستند دامین رو تمدید کنند و نه مبلغ رو برگشت بزنند ، من از اونجایی که از کلاهبرداری بدم میاد و باج به کسی نمی دم قانونی پیگیری می کنم.

اینا تبلیغ زیاد می کنند ، اما هرگز سمت این سایت نرید این سایت ابتدا با اسم ارزشی وتصور پروفایل گول زننده ... شروع به جذب مشتری کرد و بعد از اون به مشکلی خوردند که دیگه گویا پاسخگو نیستند ، اگه کسی پیش اینا سرویس داره یه سر بزنه الان دیگه پنل دامین هم بالا نمیاد ، منم باز یکی دو روز صبر می کنم و بازم اتفاقی نیفتاد شکایتم رو رسمی می کنم

موید باشید...

بالا