برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری گلد هاست ایران همه بشناسند

roadcloud

Registered User
لایک‌ها
61
با سلام من نمیخواستم این تاپیک رو بزنم ولی دیگه مجبور شدم . من چند روز پیش سایتم ساسپند شد و به پشتیبانی تیکت دادم که علت اینکه سایت ما ساسپند شده چی هست و اینا در جواب گفتند که به علت اینکه سایت شما به سرور فشار آورده ساسپند شده و بازگشایی مجدد وجود نداره . من هم قبول کردم و گفتم اشکالی نداره و تصمیم گرفتم که سایت رو برای میزبانی به هاستینگ دیگه ای انتفال بدم و به پشتیبانی تیکت دادم که یک فول بک آپ از سایت بدید که من سایت رو انتقال بدم اما با وجود اینکه 5 روز از تیکت دادن من گذشته هنوز پاسخی دریافت نکردم . هرچی زنگ میزنم ، اس ام اس میدم انگار نه انگار که این هاستینگ پشتیبانی داره . اینم سایتشون : www. goldhostiran.net . من حتی تو تیکت گفتم که هزینه ای که بابت یک سال میزبانی رو دادم نمیخوام برای خودتون . دوستان کسی راه حلی داره ؟؟؟؟

TIEST0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقیقا این مشکل رو من داشتم ولی فشار به هاستینگ نبود و به خاطر اینکه فاکتورها خعلی بد و پشت سر هم میومد و بدون اطلاع کل اطلاعات سایت من از دست رفت....این شرکت که خعلی هم ادعاش میشه پارس پک هستش.زحمات 2 ساله بنده خعلی راحت از بین رفت.فکر کنم شما هم مشکلتون همینجوری باشه و کاری نمیتونید بکنید.

بعد از پرداخت فاکتور یه فاکتور دیگهه بدون اطاع صادر میشد.دقیقا 3 تا فاکتور رو با هم پرداخت کردم اخرشم هیچ....

roadcloud

Registered User
لایک‌ها
61
دقیقا این مشکل رو من داشتم ولی فشار به هاستینگ نبود و به خاطر اینکه فاکتورها خعلی بد و پشت سر هم میومد و بدون اطلاع کل اطلاعات سایت من از دست رفت....این شرکت که خعلی هم ادعاش میشه پارس پک هستش.زحمات 2 ساله بنده خعلی راحت از بین رفت.فکر کنم شما هم مشکلتون همینجوری باشه و کاری نمیتونید بکنید.

بعد از پرداخت فاکتور یه فاکتور دیگهه بدون اطاع صادر میشد.دقیقا 3 تا فاکتور رو با هم پرداخت کردم اخرشم هیچ....

عزیز من مشکلم فاکتور نیست مشکل این هست که گلد هاست ایران جواب نمیده . الان یک هفته هست هرچی زنگ میزنم ، تیکت میدم ، اس ام اس میدم که یک فول بک آپ از سایت بدند پشتیبانی پاسخگو نیست شما خودت میتونی بررسی کنی و ببینی تیکت بده ، اس ام اس بده ، زنگ بزن اما دریغ از یک پاسخ .

new24

Registered User
لایک‌ها
300
برین خدا رو شکر کنید!
من پول ریختم واسه هاست
پولو گرفتن و هاستی ندادن
تازه گفتن شکایت هم میکنیم ازت :)

new24

Registered User
لایک‌ها
300
همین گلد هاست ایران ؟؟؟ یا جای دیگه ؟؟؟

نه
ببخشید،یادم رفت بگم که این هاستینگ نبوده!
اسمش مهرگان وب بود
اولش گفتم هرجور شده پولو ازشون میگیرم،10ت بود!الآ« میبینم چقدر بیکار بودم واسه خودم!
الآن سایتشونو فیلتر کردن،با نام فکر کنم هما وب دارن هاست میفروشن:)
میتونستم راحت بخاطر تهدید و ... ازشون شکایت کنم

roadcloud

Registered User
لایک‌ها
61
نه
ببخشید،یادم رفت بگم که این هاستینگ نبوده!
اسمش مهرگان وب بود
اولش گفتم هرجور شده پولو ازشون میگیرم،10ت بود!الآ« میبینم چقدر بیکار بودم واسه خودم!
الآن سایتشونو فیلتر کردن،با نام فکر کنم هما وب دارن هاست میفروشن:)
میتونستم راحت بخاطر تهدید و ... ازشون شکایت کنم

خوب عزیز راه حل چی هست حالا به چه شکل میتونم از اینا فول بک آپ بگیرم ؟؟؟ کلی رو سایت پست دارم نمیتونم که به امان خدا ولش کنم . برای انتقال هم فول بک آپ نیاز هست .

new24

Registered User
لایک‌ها
300
خوب عزیز راه حل چی هست حالا به چه شکل میتونم از اینا فول بک آپ بگیرم ؟؟؟ کلی رو سایت پست دارم نمیتونم که به امان خدا ولش کنم . برای انتقال هم فول بک آپ نیاز هست .

به کنترل پنل هاست دسترسی داری؟

new24

Registered User
لایک‌ها
300
نه دیگه وقتی سایت ساسپند میشه دسترسی هم به سی پنل قطع میشه . اگه دسترسی داشتم که دیگه خودم فول بک آپ میگرفتم .

آها!
من فکر میکنم احتمالا مدیرش رفته مسافرت

roadcloud

Registered User
لایک‌ها
61
آها!
من فکر میکنم احتمالا مدیرش رفته مسافرت

عزیز مسافرت هم رفته باشه نباید پشتیبانی رو ول کنه به امون خدا . حتی جواب موبایلش هم نمیده . شما میری مسافرت با خودت موبایل نمیبری ؟

new24

Registered User
لایک‌ها
300
عزیز مسافرت هم رفته باشه نباید پشتیبانی رو ول کنه به امون خدا . حتی جواب موبایلش هم نمیده . شما میری مسافرت با خودت موبایل نمیبری ؟

به پلیس فتا اطلاع بده خو!

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
لینک تاپیک رو واسشون تیکت کن بگووو آبروتو بردم . تا بکاپ ندی هر روز توی چندتا جا دیگه هم اینکارو میکنم و آبروتو می برم اینطوری حساب میاد دستشون و بکاپتو میدن . ولی تو هم اگر ندادن هر روز برو یه جایی تاپیک بزن وبلاگ بساز و فلان کن و تیکت کن بگو اینجام گذاشتمت

roadcloud

Registered User
لایک‌ها
61
لینک تاپیک رو واسشون تیکت کن بگووو آبروتو بردم . تا بکاپ ندی هر روز توی چندتا جا دیگه هم اینکارو میکنم و آبروتو می برم اینطوری حساب میاد دستشون و بکاپتو میدن . ولی تو هم اگر ندادن هر روز برو یه جایی تاپیک بزن وبلاگ بساز و فلان کن و تیکت کن بگو اینجام گذاشتمت

عزیز اگه اینا آبرو داشتن که جواب تیکت و اس ام اس و موبایل رو تلفن من رو میدادند . الان برو تو سایتشون دو تا شماره گذاشته تا فردا صبج هم زنگ بزنی هیچکی جواب نمیده فقط برای دکور گذاشتند تو سایت .

ariamizban

Registered User
لایک‌ها
13
تو وب هاستینگ تالک تاپیک بزن مجبور میشه پیگیری کنه

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
همه این اسم گلد ها چرا کارشون خراب میشه ههههه

بالا