برگزیده های پرشین تولز

کلاه برداری و فروش مودم های sierra at&t 754s

amirtabaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام . مودم سیرا 754 متاسفانه باند 4g ایران رو ساپورت نمیکنه و به صورت 3g متصل میشه . باند lte این مودم 1700 هستش .ولی چون این مودم به سفارش شرکت at&t طراحی شده روی lcd مودم دو باند 3g و 4g رو فقط میزنه 4g که باعث شده به این وسیله یه جورایی تو ایران کلاه برداری کنن . مخصوصا سایت راستین بازار که اصلا باند فرکانس رو از قصد زده 1800 . لطفا اطلاع رسانی کنید . جالب اینکه هیچ کدوم از سایت های فروش مودم اجازه ثبت نظر رو به من ندادن . قبل از خرید حتما بررسی کنید . من چون این مودم رو تهیه کردم و با این مشکل مواجه شدم خواستم اطلاع رسانی کنم بقیه با مشکل مواجه نشن .

amanj1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام . مودم سیرا 754 متاسفانه باند 4g ایران رو ساپورت نمیکنه و به صورت 3g متصل میشه . باند lte این مودم 1700 هستش .ولی چون این مودم به سفارش شرکت at&t طراحی شده روی lcd مودم دو باند 3g و 4g رو فقط میزنه 4g که باعث شده به این وسیله یه جورایی تو ایران کلاه برداری کنن . مخصوصا سایت راستین بازار که اصلا باند فرکانس رو از قصد زده 1800 . لطفا اطلاع رسانی کنید . جالب اینکه هیچ کدوم از سایت های فروش مودم اجازه ثبت نظر رو به من ندادن . قبل از خرید حتما بررسی کنید . من چون این مودم رو تهیه کردم و با این مشکل مواجه شدم خواستم اطلاع رسانی کنم بقیه با مشکل مواجه نشن .
سلام
دوست عزیز من این مودم را دارم و از خود راستین بازار خریداری کردم . سایتهای دیگه رو هم سر زدم و مطالعه کردم ولی تنها سایتی که از نظر فنی و دانش، اطلاعات کامل و جامع و منسجم در اختیار مشتریهاش قرار میدهد سایت راستین بازار است.اگر الان شما هم به سایت راستین بازار مراجعه بکنید میبیند که فرکانس و باند lte را 1700 زده است پس نتیجه میگیریم که حرف شما غیر منطقی و به دور از اخلاق می باشد. از نظر قیمتی از همه جا ارزون تر و منصفانه تر قیمت گذاشته بود/ و هر موقع که مشکلی داشتم تماس گرفتم و به صورت تخصصی راهنماییم کردن.

Last edited:
بالا