برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران آرژانتین

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
attachment.php

خب ما اومدیم.

اینجا برای طرفدارای تیم ملی آرژانتینه.

از حالا هم برای جام جهانی کری میخونیم.

آخرین عنوان هم قهرمانی المپیک 2008 بود. :cool:

فایل های ضمیمه

• Argentina-Squad-World-Cup-2010_2389091.jpg
    Argentina-Squad-World-Cup-2010_2389091.jpg
    59.3 KB · نمایش ها: 95
Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
به عنوان يك طرفدار آلمان به طرفداران آرژانتين افتتاح اين تاپيكو تبريك ميگم . البته من در آمريكاي جنوبي طرفدار پر و پا قرص اين تيم هستم . ممنون حسام جان .

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
یادمه قبل از اینکه به عضویت هواداران فرانسه در بیام شدیدا طرفدار ارژانتین بودم

از بازیکنایی مثله اورتگا .. باتیستوتا .. یه دروازه بان عالی داشتن اون موقع ( اسمش روئا فک کنم باید باشه) ... ورون

واقعا دوران طلایی بود ... هرچند الان هم تیم فوق العاده ای داره

توز ... مسی .. زانتی و الباقی

ما هم هستیم در خدمتتون اگه کاری از دستمون ساخته باشه
wink.gif

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
من هم مثل شما طرفدار آلمان هستم... ولی آژانتین رو هم دوست دارم چون لباس آدیداس هست...!!

این برای شما

yfjoh.jpg

maradona1.jpg

3410326186.jpg

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
منم اول و دوم و سوم طرفدار آرژانتین هستم:happy:

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
چه جالب!

اینجا خیلی ها شبیه من هستند!

برای من هم اول آلمان بعد آرژانتین

هرچند این طرفداری بیشتر از اینکه از علاقه به آرژانتین باشه..از تنفر نسیت به برزیل ناشی میشه

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
مگر میشه کسی طرفدار اینترمیلان باشه و از تیم ملی آرژانتین خوشش نیاد.

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
مگر میشه کسی طرفدار اینترمیلان باشه و از تیم ملی آرژانتین خوشش نیاد.
والا اینتر شما هویت آرژانتینی اش رو از دست داد! :D الان نسبت آرژانتینی ها به برزیلی هاتون 6 به 5 شده. اگه شایعات مربوط به تیاگو سیلوا درست باشه تعداد برزیلی هاتون تا ژانویه میشه 6 تا!

جالبه از وقت پای برزیلی ها (سزار / مکسول / مایکون) به تیم تون باز شد شروع کردید به قهرمان شدن :rolleyes: سزار که بدون تردید یکی از بهترین دروازه بان های دنیا شده. دیگه شک ندارم بهش. مایکون هم به نظر من بهترین دفاع راست دنیاست. مکسول هم بازیکن خوبیه.

البته من خودم طرفدار برزیل و ایتالیا هستم ولی چند وقت هست که دیگه مثل قبل از آرژانتین بدم نمیاد، از وقتی فهمیدم 70% آرژانتینی ها اصل و نسب ایتالیایی دارن (البته با درجات مختلف!).

البته هنوز نظرم اینه که تیم ملی آرژانتین شخصیت تیمی نداره (به جز رده های سنی جوانان)... فقط پر از بازیکن های بزرگ و خوبه.

Last edited:

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
به به، دوستان ترکوندن :rolleyes:

پ.ن : ما قهرمان جام جهانی هستیم، شک هم نکنید :rolleyes:

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
والا اینتر شما هویت آرژانتینی اش رو از دست داد! :D الان نسبت آرژانتینی ها به برزیلی هاتون 6 به 5 شده. اگه شایعات مربوط به تیاگو سیلوا درست باشه تعداد برزیلی هاتون تا ژانویه میشه 6 تا!

جالبه از وقت پای برزیلی ها (سزار / مکسول / مایکون) به تیم تون باز شد شروع کردید به قهرمان شدن :rolleyes: سزار که بدون تردید یکی از بهترین دروازه بان های دنیا شده. دیگه شک ندارم بهش. مایکون هم به نظر من بهترین دفاع راست دنیاست. مکسول هم بازیکن خوبیه.

البته من خودم طرفدار برزیل و ایتالیا هستم ولی چند وقت هست که دیگه مثل قبل از آرژانتین بدم نمیاد، از وقتی فهمیدم 70% آرژانتینی ها اصل و نسب ایتالیایی دارن (البته با درجات مختلف!).

البته هنوز نظرم اینه که تیم ملی آرژانتین شخصیت تیمی نداره (به جز رده های سنی جوانان)... فقط پر از بازیکن های بزرگ و خوبه.

خوب باید بگم که حرفتو قبول دارم اینتر دو سال هست که یک تیم آرژانتینی - برزیلی شده :eek: البته منم اشکالی توش نمی‌بینم ولی نباید فراموش کرد که اینتر سالهای قبل یک تیم کاملا آرژانتینی بود زمانی بود که حتی 9 - 10 بازیکن آرژانتینی توی اینتر توپ می‌زدند. :) الان هم که کاپیتان اینتر آرژانتینی هست و فکر نکنم تا دو سه سال دیگه هم کاپیتان اینتر عوض بشه.

زانتی واقعا یکی از بهترین بازیکنای اروپا و جهان هست. حالا نمی‌دونم این آمار چقدر صحت داره ولی گزارشگر تلویزیون می‌گفت که زانتی از نظر توانایی زمان نگه داشتن توپ سال پیش توی اروپا بهترین بازیکن بوده (زانتی تا حالا توی 14 سال حضورش توی اینتر 592 بار برای اینتر بازی کرده و 19 گل زده و البته یکی از بازیکنای موثر توی سالهای اخیر قهرمانی اینتر بوده)

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با سلام خدمت دوستان
آلفيو باسيله سرمربي تيم ملي آرژانتين بعد از شكست بازي اخيرش در مقابل تيم ملي شيلي در مقدماتي جام جهاني 2010 از سمتش استعفا داد و تا انتخاب سرمربي جديد براي اين تيم سرجيو باتيستا سرمربي تيم المپيك آرژانتين كه به همراه تيم المپيك توانست قهرمان مسابقات 2008 پكن بشه هدايت اين تيم را بر عهده گرفت.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
تو تمام طول زندگیم هیچ تیم فوتبالی رو به اندازه ارژانتین دوست نداشتم و ندارم و نخواهم داشت!
فوتبال برای من در رده ملی در ارژانتین خلاصه میشه!
باتیستوتا بت من در میون ارژانتینی هاست!
عشق است ارژانتین

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
مارادونا می خواهد مربی تیم ملی فوتبال آرژانتین شود

به دنبال کناره‌گیری غافلگیرکننده "آلفیو باسیله" از سمت مربیگری تیم ملی فوتبال آرژانتین، دیه گو مارادونا از علاقمندی خود برای به دست گرفتن هدایت این تیم خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، اسطوره فوتبال آرژانتین در گفتگو با تلویزیون کابلی TyC در این خصوص اظهار داشت: "واقعا دوست دارم - چه کسی دوست ندارد - مربی تیم آرژانتین شوم. من واقعا خواهان این سمت هستم و آمادگی خود را اعلام می کنم".
این در حالی است که اسامی میگوئل آنخل روسو، دیه گو سیمئونه و کارلوس بیانکی به عنوان نامزدهای احتمالی جانشینی باسیله مطرح شده‌اند.
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین گفته بیشتر علاقمند است در این تیم نقش کمک مربی و مشاور را داشته باشد بویژه اگر باتیستا، هم تیمی او در رقابت‌های جام جهانی 1986، هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد.
خوزه لوییس براون که در حال حاضر هدایت تیم زیر 17 سال آرژانتین را بر عهده دارد از دیگر نامزدهای جانشینی سرمربی مستعفی تیم ملی فوتبال آرژانتین است.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
مارادونا می خواهد مربی تیم ملی فوتبال آرژانتین شود

به دنبال کناره‌گیری غافلگیرکننده "آلفیو باسیله" از سمت مربیگری تیم ملی فوتبال آرژانتین، دیه گو مارادونا از علاقمندی خود برای به دست گرفتن هدایت این تیم خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، اسطوره فوتبال آرژانتین در گفتگو با تلویزیون کابلی TyC در این خصوص اظهار داشت: "واقعا دوست دارم - چه کسی دوست ندارد - مربی تیم آرژانتین شوم. من واقعا خواهان این سمت هستم و آمادگی خود را اعلام می کنم".
این در حالی است که اسامی میگوئل آنخل روسو، دیه گو سیمئونه و کارلوس بیانکی به عنوان نامزدهای احتمالی جانشینی باسیله مطرح شده‌اند.
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین گفته بیشتر علاقمند است در این تیم نقش کمک مربی و مشاور را داشته باشد بویژه اگر باتیستا، هم تیمی او در رقابت‌های جام جهانی 1986، هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد.
خوزه لوییس براون که در حال حاضر هدایت تیم زیر 17 سال آرژانتین را بر عهده دارد از دیگر نامزدهای جانشینی سرمربی مستعفی تیم ملی فوتبال آرژانتین است.

واقعا اگه بشه چی میشه. کاش همین و باتیستوتا ***** این تیم رو به عهده میگفرتن :rolleyes:

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
ونگر رسما عقلش رو از دست داده:

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=918122

چطور میتونه حتی نام والکات و مسی رو در یک جمله بکار ببره من که نمیدونم!

کلا کساییکه در لیگ انگلیس هستن زیاد دچار این توهمات میشن.. معلوم نیست اگه مسی زیر دست اش بود چی میگفت.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414

کلا کساییکه در لیگ انگلیس هستن زیاد دچار این توهمات میشن.. معلوم نیست اگه مسی زیر دست اش بود چی میگفت.

میگن گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بود میده (یا یه همچین چیزی :blush:)

کلا این یارو دیوونس. این والکات رو پارسال حالا هیچکس آدم حسابش نمیکرد حالا میان در حد مسی ازش حرف میزنن.

اگه بارسلون و آرسنال تو لیگ قهرمانان به هم بخورن تازه میفهمه چی گفته :D

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17

در مورد شرق شناسان گفته میشه که اونها هیچ وقت نمیگن ماست سفیده مگر اینکه بخوان ثابت کنن قیر سیاهه . نمی دونم چرا با دیدن این پست یاد اون حرف افتادم ...

میگن گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بود میده (یا یه همچین چیزی :blush:)
کلا این یارو دیوونس. این والکات رو پارسال حالا هیچکس آدم حسابش نمیکرد حالا میان در حد مسی ازش حرف میزنن.
:D

آقا بدون توهین هم میشه طرفداری از یه تیم رو نشون داد ها . ونگر مربی ایه که همه حتی مخالفانش هم بهش احترام می ذارن (متاسفم) ...

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
آقا بدون توهین هم میشه طرفداری از یه تیم رو نشون داد ها . ونگر مربی ایه که همه حتی مخالفانش هم بهش احترام می ذارن (متاسفم) ...

حالا الان ناراحت شدی ؟!

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
در مورد شرق شناسان گفته میشه که اونها هیچ وقت نمیگن ماست سفیده مگر اینکه بخوان ثابت کنن قیر سیاهه . نمی دونم چرا با دیدن این پست یاد اون حرف افتادم ...

والا منظورت رو از این حرف که نفهمیدم... هنوز هم فکر میکنم مقایسه ی ولکات با مسی (از هر نظر) یه جورایی مضحک ئه.

بالا