• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
آقا تو رو خدا ادامه ندید وگرنه متهم میشید به سیاه نمایی کردن وضعیت فعلی تیم!:)

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
اخه میگین اگه جوون بیاره همین ماها و روزنامه ها خودمون میکوبیمش اگه ببازیم . من خودم خوشم میاد جوون بگیره ولی جوونی که به درد تیم بخوره نه هر جوونی .

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
معین جان اگه یادت باشه و آخر فصل پیش به اینجا سر میزدی ، اکثر بچه های اینجا با این نظر موافق بودن که تیم یه تکون اساسی بخوره و به اصطلاح یه پوستی بندازه. اون موقع هم اکثرا موافق بودن که تیم توی چند تا پست از جوونا استفاده کنه و 3-4 تا بازیکن با تجربه هم کنار اونا باشه که به خاطر کم تجربگی یهو شوت نشیم ته جدول! حتی کسی طلب قهرمانی نمیکرد و خیلیا به فکر سهمیه بودن تا سال بعدش تیم با یه استخوون بندی محکم و تجربه خوب بره برای درخشش.
کاری با این ندارم که ایشون(بزرگوار) فقط حرف از جوون گرایی زد و عملا ما تغییری به اون صورت ندیدیم. صحبت اینه که ما جوون های خوبی رو تو این چند سال از دست دادیم و موقعیت استفاده از این جوون ها رو داشتیم و بازم ازشون استفاده نکردیم.
به جوون هم باید میدون داده بشه تا خودشو نشون بده و عیارش مشخص بشه وگرنه اگه ما با دوتا بازی بخوایم بازیشو بسنجیم کار اشتباهیه!
الان بازیکن های جوون خوبی هم داریم مثل امید نورافکن - محسن کریمی - سعید امرایی (متاسفانه رباط پاره کرد) - امیرحسین طاحونی - محمد خلیلی - محمدرضا ******* و....... اما خب بهشون اعتقادی ندارن (شاید واقعا بازیکن نیستن و بازیکن های بالای 32 سال الان به کار تیم میان!)

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
معین جان اگه یادت باشه و آخر فصل پیش به اینجا سر میزدی ، اکثر بچه های اینجا با این نظر موافق بودن که تیم یه تکون اساسی بخوره و به اصطلاح یه پوستی بندازه. اون موقع هم اکثرا موافق بودن که تیم توی چند تا پست از جوونا استفاده کنه و 3-4 تا بازیکن با تجربه هم کنار اونا باشه که به خاطر کم تجربگی یهو شوت نشیم ته جدول! حتی کسی طلب قهرمانی نمیکرد و خیلیا به فکر سهمیه بودن تا سال بعدش تیم با یه استخوون بندی محکم و تجربه خوب بره برای درخشش.
کاری با این ندارم که ایشون(بزرگوار) فقط حرف از جوون گرایی زد و عملا ما تغییری به اون صورت ندیدیم. صحبت اینه که ما جوون های خوبی رو تو این چند سال از دست دادیم و موقعیت استفاده از این جوون ها رو داشتیم و بازم ازشون استفاده نکردیم.
به جوون هم باید میدون داده بشه تا خودشو نشون بده و عیارش مشخص بشه وگرنه اگه ما با دوتا بازی بخوایم بازیشو بسنجیم کار اشتباهیه!
الان بازیکن های جوون خوبی هم داریم مثل امید نورافکن - محسن کریمی - سعید امرایی (متاسفانه رباط پاره کرد) - امیرحسین طاحونی - محمد خلیلی - محمدرضا ******* و....... اما خب بهشون اعتقادی ندارن (شاید واقعا بازیکن نیستن و بازیکن های بالای 32 سال الان به کار تیم میان!)
بد بختی ما اینجاست که امیر خان زیاد به جوونا میدون نمیده اینو همه میدونن ، البته در مقایسه با مربی های دیگه فرکی و یحیی یا داش علی و ...
امیر خان بیشتر نگران منسبشون هستن و دنبال فوتبال زیبا یا اینجور چیزا نیستن ، تیم ببره حالا تو هر شرایطی بقیشو بیخیال .

من فوتبالم زیاد میبینم و از بچگی طرفدار این باشگاه بودم نه تو این یکی دوسال طرفدار شده باشم ولی واقعیتش اینجا ماشالله انقد استاد هست فقط میومدم میخوندم و میرفتم . هر کسیم نظر شخصیه خودشو میگه و بعضیاشونم اشتباهو غلط هست ولی خوب نظر شخصیه دیگه کاریشم نمیشه کرد و نظر هر کسیم محترم هستش . منم به عنوان یه استقلالی میام اینجا چون واقعا استقلالو دوست دارم و با بردش خوشحال میشم و من جز پی تی تو 30 تا سایت دیگه عضو هستم و تو جاهای دیگه بحث فوتبالی میکنم واقعیتش اینجارو بیشتر برا معاملات استفاده میکردم ولی بعد این تو این تاپیکم سالی یبار پست میدیم اگه دوستانمون اجازه بدن .

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
استقبال برهانی از بانوی هوادار در محل تمرین استقلال + عکس
بانک ورزش
- آرش برهانی که معمولا با انتشار تصاویر احساسی در صفحه اینستاگرامش، سراغ دل‌های نه چندان راضی هواداران استقلال را می‌گیرد، امروز تصویری از خوش و بش خود با بانویی مسن را در محل تمرین باشگاه منتشر کرده و با این جملات احساس خود را بیان کرده است: "بهترین هواداران دنیا رو استقلال داره، یکی از هواداران که 40 سال طرفدار بهترین تیم آسیاست، امروز آمده بود سر تمرین. خدا حفظشون کنه"

Ashampoo_Snap_2014.12.06_23h01m00s_006_.png

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
منم حوصله نداشتم اینو بخونم ولی بخونید جالبه
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1189779&title=20-نکته-خواندني-از-فيناليست-هاي-جام-حذفي

خبری نشده از نقل و انتقالات؟
بزرگوار امروز بناست دفترچه خاطراتشو ورق بزنه! ببخشید منظورم اینه که بناست به باشگاه لیست بده

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خب خدا رو شکر یه اتفاقایی داره میفته!
نامه رسمي استقلال و پيکان براي جذب رضايي (کاوه رضایی)

خدا نکنه قاضی رئ بفرستن بره!
جلسه مهاجم استقلال با افشارزاده

میگن داوود سید عباسی و مومن زاده هم با عنایتی میخوان برگردن

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
نخیر...ظاهرا باختهایی که تو چند هفته اخیر داشتیم باعث شده خود حسن آقای روشن استوکهاشو که آویزون کرده دوباره برداره و تمریناتشو شروع بکنه
الان چند وقتیه دور زمین میدوه تا نفس بگیره و بتونه بازی کنه.....گمونم بره جای محمد قاضی بازی کنه!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
اگه انتقال کاوه رضایی انجام بشه خودم شخصا با یک جعبه شیرینی میرم سر تمرین خدمت بزرگوار و ازش تشکر میکنم (حتی اگه کاوه رضایی تا پایان فصل بشینه رو نیمکت!)

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
فک نکنم کسی رو پیدا کنید با انتقال کاوه رضایی مخالف باشه بابا یه حالی هم به هوادار بدین

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
گمونم بزرگوار تو پی تی عضو شده و یکی از کاربرای فعال تو این تاپیک شده که همه پست ها رو میخونه!!! (چون متوجه شد اینجا همه موافق جذلب کاوه رضایی هستن!)
البته مطمئن باشید که من نیستم!!! من نهایتش جانواریو یا واوایلا میداودی باشم!!!! خودتون بگردید بزرگوار رو پیدا کنید!!!

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
اسطوره به معنای واقعی:نصرالله عبداللهی

جمع کردن استقلال هنر مي‌خواهد

اینو خوب اومدی 37 ساله رو چه به آینده....

تمام حرفش پر از نکته هست مگه پیشکسوتا به داد تیم برسن
البته به جز روشن و امثالهم

فکر نمی کنم تو جذب کاوه رضایی موفق عمل بکنیم مگر اینکه آقا رضا یه تجدید نظری بکنن همون مشهد بمونن.خدا کنه که بشه

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
این روزها اسم های متعددی مطرح میشه
غیر از (عنایتی و جانواریو) بانک ورزش هم این اسم ها رو احتمال داده..البته بیشتر به بازار گرمی شبیه هست تا احتمال
1- محسن مسلمان (که خیلی بعیده بیاد)
http://www.bankvarzesh.com/NewsDetail.aspx?Ser_Id=4&News_Id=33393

2- بابک حاتمی (که اون هم بعیده)
http://www.bankvarzesh.com/NewsDetail.aspx?Ser_Id=4&News_Id=33280

3- قاسم دهنوی (نیرنگ باز که به شدت متنفرم ازش حتی اگر در حد کریس رونالدو باشه)
http://www.bankvarzesh.com/NewsDetail.aspx?Ser_Id=4&News_Id=33245

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
اون دوتای اولی که خیلی بعید به نظر میرسه بیان! در ضمن اگه قراره خسرو و فخرالدینی بمونن پس اون بابک حاتمی چی میگه این وسط؟!
آقا تو رو خدا اسم اون سومی رو حتی تکرار هم نکنید. عین آفتاب پرست میمونه هر لحظه عاشق یه جاست!

miladdn3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
:D
بیا.. صدای ممد نوازی هم دراومد!
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1189913&title=نوازي:_بگذاريد_من_هم_به_استقلال_برگردم

بازيکناني که قلعه‌نويي در نيم‌فصل مي‌خواهد

سرمربي استقلال ليست بازيکنان مورد نيازش را به افشارزاده داد.
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، قبل از جلسه هیات مدیره امروز باشگاه استقلال امیر قلعه نویی در دیداری که با افشارزاده داشت لیست بازیکنان مورد نیاز خودش را که باید در نیم فصل جذب شوند به او داد.در این لیست بازیکنانی چون
  • رسول نویدکیا،
  • محسن مسلمان،
  • رضا عنایتی،
  • بابک حاتمی،
  • میلاد نوری
  • و میلاد سلیمان فلاح
  • و دو بازیکن خارجی

حضور دارند. در بین این اسامی تنها میلاد سلیمان فلاح جذب شده است.
به احتمال زیاد رسول نویدکیا با آندرانیک تیموریان معاوضه خواهد شد و استقلال علاوه بر این معاوضه مبلغی را هم از سپاهان دریافت خواهد کرد. قرار است لیست مازاد استقلال نیز به زودی اعلام شود.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا