• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
با نگاه به لیست بازیکنان به این نکته میشه پی برد که کلا مهره های سوخته 3 ماهه مثل پارسال میخوان جذب تیم بشن

لیست بازیکنانی چون رسول نویدکیا، محسن مسلمان، رضا عنایتی، بابک حاتمی، میلاد نوری و میلاد سلیمان فلاح و دو بازیکن خارجی حضور دارند.به احتمال زیاد رسول نویدکیا با آندرانیک تیموریان معاوضه خواهد شد و استقلال علاوه بر این معاوضه مبلغی را هم از سپاهان دریافت خواهد کرد.

برن دنبال فریدون زندی که خوب شده و میخواد برگرده
زندی با یدونه پا میارزه به کل این لیست

والا بخدا صد رحمت به خریدهای پرویزخان آخه چه وضعشه

آندو رو گویا میخوان با رسول نویدکیا تعویض کنن

یعنی واقعا شرم بر سرمربی این تیم

دست گل جدید در تمرین استقلال !

امیر قلعه نوعی دستور داده عکاسان و خبرنگاران رو از تمرین بیرون کنن...

همون موقع که واعظ اشتیانی اومد گیر داد که توی جشن قهرمانی این نوچه ها چکاره هستند کل ملت ایران باید ایشون رو طرد میکردن تا دست برداره از این کاراش

lomp.jpg

این تازه به دوران رسیده های بنز سوار بدونن مکتب استقلال و تاج یعنی شخصیت و شعور وجود ناصرخان حجازی منصور پور حیدری مظلومی و .... علی منصوریان داریوش یزدانی مهندس تقوی و فرهاد مجیدی نه لمپن های چاقوکش !
شرمنده ام از زدن این پست
بدرود

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
رسول نوید کیا که خیلی خوبه! سپاهان بعیده بد تش به ما!

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
میخوان با آندو تعویضش کنند رسول نوید کیا رو

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
با نگاه به لیست بازیکنان به این نکته میشه پی برد که کلا مهره های سوخته 3 ماهه مثل پارسال میخوان جذب تیم بشن

لیست بازیکنانی چون رسول نویدکیا، محسن مسلمان، رضا عنایتی، بابک حاتمی، میلاد نوری و میلاد سلیمان فلاح و دو بازیکن خارجی حضور دارند.به احتمال زیاد رسول نویدکیا با آندرانیک تیموریان معاوضه خواهد شد و استقلال علاوه بر این معاوضه مبلغی را هم از سپاهان دریافت خواهد کرد.

همون موقع که واعظ اشتیانی اومد گیر داد که توی جشن قهرمانی این نوچه ها چکاره هستند کل ملت ایران باید ایشون رو طرد میکردن تا دست برداره از این کاراش

مشاهده پیوست 718958

این تازه به دوران رسیده های بنز سوار بدونن مکتب استقلال و تاج یعنی شخصیت و شعور وجود ناصرخان حجازی منصور پور حیدری مظلومی و .... علی منصوریان داریوش یزدانی مهندس تقوی و فرهاد مجیدی نه لمپن های چاقوکش !
شرمنده ام از زدن این پست
بدرود
موافقم بعضی ها میگن دوروبریهاش ! من خودم با چشم خودم دیدم خودشم دسته کمی از این ارازل دوروبریش نداره ! متاسفم واسه ی تیم محبوبم که باید این مردک رو تحمل کنه مربی که دامادش چک تو گوش کاپیتان تیم میزنه دیگه از این بهتر نمیشه !

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
موافقم بعضی ها میگن دوروبریهاش ! من خودم با چشم خودم دیدم خودشم دسته کمی از این ارازل دوروبریش نداره ! متاسفم واسه ی تیم محبوبم که باید این مردک رو تحمل کنه مربی که دامادش چک تو گوش کاپیتان تیم میزنه دیگه از این بهتر نمیشه !
چه این فصل چه فصل دیگه اصلا هتریک کنه در قهرمانی ! بحث من جدا از فنی هست انشالله زودتر بره از تیم

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
رسول نوید کیا که خیلی خوبه! سپاهان بعیده بد تش به ما!
علی جان ، سپاهان خیلی وقته رسول نویدکیا رو نیمکت نشین کرده و خود نویدکیا اصلا از این شرایطش راضی نیست ، چون فکر کنم توی پست تخصصیش ازش استفاده نمیشد و برده بودنش یک خط عقب که اگه این معاوضه هم انجام بشه ما هم دقیقا همون اشتباه رو داریم تکرار میکنیم! پست رسول نوید کیا دقیقا جای جباریه! نه آندو!
از توی این لیست اگه بتونن کاوه رضایی و مسلمان (که خیلی بعیده) رو جذب کنن خیلی هنر کردن چون جذب بقیشون همچین دستاورد بزرگی نیست!

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
علی جان ، سپاهان خیلی وقته رسول نویدکیا رو نیمکت نشین کرده و خود نویدکیا اصلا از این شرایطش راضی نیست ، چون فکر کنم توی پست تخصصیش ازش استفاده نمیشد و برده بودنش یک خط عقب که اگه این معاوضه هم انجام بشه ما هم دقیقا همون اشتباه رو داریم تکرار میکنیم! پست رسول نوید کیا دقیقا جای جباریه! نه آندو!
از توی این لیست اگه بتونن کاوه رضایی و مسلمان (که خیلی بعیده) رو جذب کنن خیلی هنر کردن چون جذب بقیشون همچین دستاورد بزرگی نیست!
فکر کنم امید ابراهیمی رو میاره هافبک دفاعی . این و کرار رو میگذاره وسط

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
فکر کنم امید ابراهیمی رو میاره هافبک دفاعی . این و کرار رو میگذاره وسط
امید ابراهیمی که از اول لیگ هافبک دفاعی بوده!
فقط بازی با ذوب آهن وقتی بزرگوار کرار رو کشید بیرون امید ابراهیمی رفت جای کرار!
آخه مشکل این کار یکی دوتا نیست! اولا چون بزرگوار اصلا به بازی با یه دونه هافبک دفاعی اعتقادی نداره چون عاشق 2-4-4 لوزیه و توی این سیستم از یک هافبک دفاعی استفاده نمیشه! ثانیا اگه رسول نویدکیا و میلاد نوری رو جذب کنن من موندم چجوری میخواد از اینا همزمان استفاده کنه! چون ایشون اعتقاد شدیدی به تجمع هافبک توی میدون داره باید شاهد تغییر پست های این بازیکنان هم باشیم! مثال بارزش هم آوردن سجاد شهباززاده به عقب هستش!

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
امید ابراهیمی که از اول لیگ هافبک دفاعی بوده!
فقط بازی با ذوب آهن وقتی بزرگوار کرار رو کشید بیرون امید ابراهیمی رفت جای کرار!
آخه مشکل این کار یکی دوتا نیست! اولا چون بزرگوار اصلا به بازی با یه دونه هافبک دفاعی اعتقادی نداره چون عاشق 2-4-4 لوزیه و توی این سیستم از یک هافبک دفاعی استفاده نمیشه! ثانیا اگه رسول نویدکیا و میلاد نوری رو جذب کنن من موندم چجوری میخواد از اینا همزمان استفاده کنه! چون ایشون اعتقاد شدیدی به تجمع هافبک توی میدون داره باید شاهد تغییر پست های این بازیکنان هم باشیم! مثال بارزش هم آوردن سجاد شهباززاده به عقب هستش!
طبق کارهایی دیدم از امیر . دنبال یک بازیساز شش دونگ میگرده .کرار رو همه میدونیم زیاد بهش اعتباری نیست . هم اینکه سنش بالا رفته . این میخواد دو سه بازیکن تو این پست بگیره ببینه کدومشون میتونه تفکراتش رو اجرا کنه .

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
طبق کارهایی دیدم از امیر . دنبال یک بازیساز شش دونگ میگرده .کرار رو همه میدونیم زیاد بهش اعتباری نیست . هم اینکه سنش بالا رفته . این میخواد دو سه بازیکن تو این پست بگیره ببینه کدومشون میتونه تفکراتش رو اجرا کنه .
دادا تفکرات کجا بوده بازی شلنگ تخته علی حسینی دیگه این حرفا نداره تاکتیک نداره که بازیساز بخواد

سانتر سانتر سانتر
از وسط زمین یه خطای کوچیک شده بازی رو نگه میدارن تا دفاعا بیان بلکن گل شد

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334

خب جای جباری باشه!!! مگه جباری الان استقلاله!؟!! هر بازیکنی الان جای جباری هست بهتر از نوید کیا نیست! کرار هم چند پسته هست میتونه جای دیگه بازی کنه.

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
شما درست میگید ، اما مشکل ایشون با گرفتن هزار تا هافبک هجومی دیگه هم حل نمیشه! چون باید توی سیستمش تغییر ایجاد کنه که بیاد از حالت یه هافبک دفاعی به تنهایی استفاده کنه که بازم این کار ریسک بالایی داره و چون ساختار دفاع کردن تیمی مشکل داره دست به چنین کاری نمیزنه و نهایتش میاد کرار رو میبره گوشه و نویدکیا یا میلاد نوری رو میذاره هافبک نفوذی.
کرار چون یه مکمل خوب کنارش نیست مجبور میشه خیلی توپ رو نگه داره و بعضی وقتا عملا با چندتا خطا از کار میوفته!

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
اگر رسول نویدکیا همون بازیکنی باشه که تو نفت کار میکرد خریدش خیلی ارزشمند خواهد بود.البته من زیاد در جریان بازیش تو سپاهان نیستم بقول دوستان ظاهرا نیمکت نشینه اگر به این شکل باشه اونوقت نیم فصل دوم زیاد بدرد تیم نمیخوره اما برای آینده جای تعمل داره و میشه خرید خوبی حساب کردش.

بازیکنی که هم شوت زنیش فوق العادست و هم بازیساز تمام عیاری میتونه باشه دقیقا مثل برادرش محرم.فکر نمیکنم سپاهان به این راحتی راضی بشه مگه اینکه پای آندو وسط باشه که ظاهرا هم اینطوره.

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
شما درست میگید ، اما مشکل ایشون با گرفتن هزار تا هافبک هجومی دیگه هم حل نمیشه! چون باید توی سیستمش تغییر ایجاد کنه که بیاد از حالت یه هافبک دفاعی به تنهایی استفاده کنه که بازم این کار ریسک بالایی داره و چون ساختار دفاع کردن تیمی مشکل داره دست به چنین کاری نمیزنه و نهایتش میاد کرار رو میبره گوشه و نویدکیا یا میلاد نوری رو میذاره هافبک نفوذی.
کرار چون یه مکمل خوب کنارش نیست مجبور میشه خیلی توپ رو نگه داره و بعضی وقتا عملا با چندتا خطا از کار میوفته!
یکی از مشکلات که هم تیم ما داره هم تیم ملی به خاطر یکسری کپی برداری های سر مربی تیم ملی از امیرخان . پاسهای رو به عقب وحشتناکه . کل روند رو به جلو رو تیم رو تعطیل میکنه

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
خب جای جباری باشه!!! مگه جباری الان استقلاله!؟!! هر بازیکنی الان جای جباری هست بهتر از نوید کیا نیست! کرار هم چند پسته هست میتونه جای دیگه بازی کنه.
بحث سر اینه که کرار وسط بمونه کاراییش بیشتره . در صورتی که گوشه چپ هم بد کار نمیکنه

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710

مشاهده پیوست 718958

شرمنده ام از زدن این پست
بدرود

برای اولین بار در عمرم از باخت استقلال خوشحال شدم , برای اینکه باعث رفتن قلعه نوعی و باندش از استقلال بشه
خیلی از هوادارا این رفتار هارو میبینن پشیمون میشن بیان ورزشگاه , شعار دیگه بدید باهاتون دعوا میکنن , خلاف میل لیدر ها یا دارو دسته قلعه نوعی عمل کنی یهو به طور کاملا اتفاقی !! کتک میخوری !

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
از چارچوب یه تعداد پست معلومه که دوستای تازه واردمون میخوان یکم از چارچوب تاپیک خارج بشن.

صرفا به لحاظ دوستی عرض میکنم وگرنه سابقه بنده در اون حدی نیستش که بیام اشکال بگیرم و یا.../

1.جای اینجور مباحث اینجا نیست.نمیدونم فلان آدم فلان شخصیت رو داره و یا از این قبیل مباحث

2.جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت

3.هدف تیم استقلال هستش که کلوب هواداری شکل گرفته.زدن همچین حرفایی در این برهه زمانی به خیر تیم نیست.اگر به چارچوب تاپیک نگاه بکنیم بحث فقط فوتبالی هستش.پس اگر میخوایم از شخصی انتقادی بکنیم صرفا به لحاظ فوتبالی باشه نه چیز دیگه.

سه تا دلیل آوردم دو تا دلیل که هیچ(افرادی که هوادار تیم نیستن) امیدوارم هوادار واقعی استقلال باشیم و بخاطر دلیل سوم انتقاد بیجا نکنیم(دانسته یا ندانسته)

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا