• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
برای اولین بار در عمرم از باخت استقلال خوشحال شدم , برای اینکه باعث رفتن قلعه نوعی و باندش از استقلال بشه
خیلی از هوادارا این رفتار هارو میبینن پشیمون میشن بیان ورزشگاه , شعار دیگه بدید باهاتون دعوا میکنن , خلاف میل لیدر ها یا دارو دسته قلعه نوعی عمل کنی یهو به طور کاملا اتفاقی !! کتک میخوری !

بله دوست عزیز دقیقا همینطوره البته متاسفانه
من و چند تا از دوستانم تقریبا هر ماه حداقل یه بازی رو میرفتیم استادیوم از خیلی سال پیش
ولی الان از وقتی این ارازلین اوباش اومدن هم جو استادیوم رو خراب کردن هم اینکه از لحاظ شخصیتی در حد فاجعه هستند , دیگه به هیچ وجه استادیوم نمیریم
مطمئن باشید که وضعیت فعلی که میبینید تماشاچی نمیره , اگر نگم 100% باید بگم 50% بخاطر همین آقا و نوچه هاش هستند
ای کاش دعوا میکردن !
جلوی چشم خودمون توی جایگاه نشسته بودیم بازی رو میدیدیم بیچاره یکی ساکت نشسته بود لیدره بهش فحش ناموس داد که تشویق کن !!!
فکر کن !
امیدوارم سال دیگه قلعه نوعی بره سراغ کشاورزیش و دیگه طرف این تیم هم نیاد ( اشاره به نقل قول معروف و مشت های گره کرده)
به امید روزی که این باشگاه به معنای واقعی باشگاه بشه و طرفداران از دیدن فوتبال لذت ببرن
منم از وقتی یادم میاد استقلالی بودم و دیدن این شرایط خیلی برام دردناکه
اگر پست هام کسی رو ناراحت کرد شرمنده
خدانگهدار

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
شخصا فکر میکنم اوضاعمون اینقدرا هم وخیم نیست که فکر میکنیم
سیستم فوتبال ما از پایه ویرانه و تا وقتی که اینجوری باشه نمیشه انتظار زیادی هم داشت

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
بله دوست عزیز دقیقا همینطوره البته متاسفانه
من و چند تا از دوستانم تقریبا هر ماه حداقل یه بازی رو میرفتیم استادیوم از خیلی سال پیش
ولی الان از وقتی این ارازلین اوباش اومدن هم جو استادیوم رو خراب کردن هم اینکه از لحاظ شخصیتی در حد فاجعه هستند , دیگه به هیچ وجه استادیوم نمیریم
مطمئن باشید که وضعیت فعلی که میبینید تماشاچی نمیره , اگر نگم 100% باید بگم 50% بخاطر همین آقا و نوچه هاش هستند
ای کاش دعوا میکردن !
جلوی چشم خودمون توی جایگاه نشسته بودیم بازی رو میدیدیم بیچاره یکی ساکت نشسته بود لیدره بهش فحش ناموس داد که تشویق کن !!!
فکر کن !
امیدوارم سال دیگه قلعه نوعی بره سراغ کشاورزیش و دیگه طرف این تیم هم نیاد ( اشاره به نقل قول معروف و مشت های گره کرده)
به امید روزی که این باشگاه به معنای واقعی باشگاه بشه و طرفداران از دیدن فوتبال لذت ببرن
منم از وقتی یادم میاد استقلالی بودم و دیدن این شرایط خیلی برام دردناکه
اگر پست هام کسی رو ناراحت کرد شرمنده
خدانگهدار

دوستانی که استادیوم میرن حرفای شمارو دقیقا متوجه میشن خود ما بارها شاهد همچین چیزایی بودیم
به شخصه ترجیح میدم تو خونه فوتبال تماشا کنم تا اینکه برم استادیوم
امیدوارم بلاخره یکی پیدا شه اینارو از تیم بندازه بیرون , نرن 2 فصل مربی یه تیم دیگه باشن دوباره برگردن !

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
از چارچوب یه تعداد پست معلومه که دوستای تازه واردمون میخوان یکم از چارچوب تاپیک خارج بشن.

صرفا به لحاظ دوستی عرض میکنم وگرنه سابقه بنده در اون حدی نیستش که بیام اشکال بگیرم و یا.../

1.جای اینجور مباحث اینجا نیست.نمیدونم فلان آدم فلان شخصیت رو داره و یا از این قبیل مباحث

2.جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت

3.هدف تیم استقلال هستش که کلوب هواداری شکل گرفته.زدن همچین حرفایی در این برهه زمانی به خیر تیم نیست.اگر به چارچوب تاپیک نگاه بکنیم بحث فقط فوتبالی هستش.پس اگر میخوایم از شخصی انتقادی بکنیم صرفا به لحاظ فوتبالی باشه نه چیز دیگه.

سه تا دلیل آوردم دو تا دلیل که هیچ(افرادی که هوادار تیم نیستن) امیدوارم هوادار واقعی استقلال باشیم و بخاطر دلیل سوم انتقاد بیجا نکنیم(دانسته یا ندانسته)

ممنون از گوشزد شما دوست عزیز و کهنه کار
فکر نمیکنم تاپیک قوانین خاصی داشته باشه یا اینکه گفته باشن فقط بحث فوتبالی کنید و به حاشیه نپردازید بلاخره حاشیه هم جزئی از فوتباله
با این حال قصد بنده خراب کردن تیم محبوب ام نبوده و نیست , حرفمم جز حقیقت نبوده و صرفا از سر دلسوزی برای تیم محبوبم بوده

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
این پرتقالیه هنوز دست از سر سید مهدی رحمتی بر نمیداره!! سید خیلی وقته ول کرده پرتقالی ول نمیکنه!!!!

این از اعضای هیئت مدیره

ShowObjectPicture.aspx

اینم تیم امید استقلال و شاگردان سیروس خان دین محمدی

ShowObjectPicture.aspx

اینم عکسهایی از تمرین تیممون:
1- کرار ساپورت پوشیده!
ShowPicture.aspx

3- اینم رفیق فابریک مجید جان!
ShowPicture.aspx

این خبر ورزشی چه غلطی نوشته؟ میلاد فخر الدینی در راه پرسپولیس؟!! عمرا!
ضمنا الکی دلتون رو صابون نزنید آقا مغلم نمیذاره کاوه رضایی بیاد استقلال!
مخالفت جلالي با جدايي رضايي

Last edited:

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
بله آقای حاتمی هی داره میگه من دلم با تیم همشهری هست ولی بازم بزرگوار اهمیتی نمیده..
احتمالاً امروز آبی پوش میشه

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
ولی من هیچوقت نخواهم فهمید فلسفه خرید رسول نوید کیا رو!کسی تونست بفهمه به منم بگه لطفا!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
خب اون آرزه چش بود
O_O
اصن مشکل داره بزرگوار
آرزه رو تا اونجایی که یادمه جای خسرو حیدری و وینگ راست استفاده میکرد. حالا دقیقا من نمیدونم پستش واقعا اونجا بود یا بزرگوار توی اون پست میذاشتش

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
توی سایت رسمی خودش برداشتم.
  • Full name: Vicente Arze Camacho
  • Date of birth: 22.11.1985
  • Place of birth: Santa Cruz de la Sierra
  • Height: 1,78
  • Nationality: Bolivian
  • Position: Midfield-Attacking Midfield
  • Foot: both
  • Current Club: Royal Charleroi SC
  • Number: 8

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
آنتونیو کاروالیو (تونی) هم خوب بود(فصل پیش)
هم شوت زن بود هم کار با توپش خوب بود
یکی از بهترین خریدهای خارجی رو که خیـــــــــــــــلی هم مفت از دستش دادیم و الانم من دارم حسرتش رو میخورم ولید علی بود! یه چپ پای فرصت طلب. میشد از لحاظ رفتاری کنترلش کرد اما خیلی مسخره از دست دادیمش

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
از جدیدترین افاضات شیخنا الحسن الروشن:

روشن: جذب مهاجم يعني توهين به برهاني

(یعنی تا الان که شهبازازاده و قاضی و ... رو گرفته بودیم به برهانی داشتیم فحش میدادیم..از این به بعد هم هر چی مهاجم بگیریم باز داریم به برهانی فحش میدیم)

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
از جدیدترین افاضات شیخنا الحسن الروشن:

روشن: جذب مهاجم يعني توهين به برهاني

(یعنی تا الان که شهبازازاده و قاضی و ... رو گرفته بودیم به برهانی داشتیم فحش میدادیم..از این به بعد هم هر چی مهاجم بگیریم باز داریم به برهانی فحش میدیم)
این بنده خدا هم فقط میخواد تیتر باشه ... متاسفم

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
صد در صد مهاجم لازم داریم. اما اینکه الان تمام بازیکنمامون (نه فقط مهاجما) از لحاظ روحی دچار افت شدید شدن رو نمیشه کتمان کرد. نمونه واضحش هم امید ابراهیمی! اول فصل یه تنه وسط رو میچرخوند اما انقدر از لحاظ روحی افت کرده و استرس داره که دست و پاش موقع زدن یه پنالتی ساده هم میلرزه! یا مثلا در رفتن توپ از دست محسن فروزان نشون از استرس بالاشه!
شما نگاه کنید الان حمل توپ مهاجمای ما چقدر ضعیف شده! با این حال من هنوزم اعتقاد دارم اگه با یک روانشناس بشینن روی مسائل روحی و روانی بازیکن ها کار کنن و یه کم اعتماد به نفسشون بیشتر بشه یه کم از این وضعیت درمیان.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا