• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
آقا ما چکار کنیم این پرتقالی دست از سر سید برداره..بازم میگم، سید بنده خدا ول کرده این پرتقالیه ول نمیکنه!!! (بابا اصلا سید دیگه نمیخواد دروازه تیم ملی باشه...پرتقالی بی خیال!)
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1190055&title=رحمتي-هيچ-جايي-در-تيم‌ملي-ندارد
این بنده خدا هم فقط میخواد تیتر باشه ... متاسفم
نه تیتر که هست...میخواد بیاد تو کمیته 15 نفره پیشکسوت ها..متاسفانه نمیذارن!

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
کاپیتان خوب تو زمین خیلی تاثیر دارد . مثلا تیم ملی رو اگر یادتون باشه . عابدزاده به همه کمک میکرد.
از وقتی که مجیدی و منصوریان از تیم رفتن هیچکدوم از کاپیتانامون لایق کاپیتانی نبودن
کاپیتان باید قدرت ***** داشته باشه از همه مهمتر میان هوادار محبوب باشه تا بازیکن ازش حرف شنوی داشته باشه
اما متاسفانه کسانی که این یکی دو سال اخیر کاپیتانمون بودن همه هدفشون از بازوبند بالا بردن قیمتشون تو نقل وانتقالات بود

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
آخیش! نوید کیا نمیاد!!! به جاش حالا دیگه دل پیرو و پیرلو رو میگیریم!

واقعا بعضیا چه فکرایی میکنن پیش خودشون ادم فقط باید سکوت کنه و کلا چیزی نگه تا شروع لیگ!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
منم رسول نوید کیا رو قبول دارم و بنظرم میتونست به ما کمک کنه.....ولی باید دقت داشت که بازیکنای سپاهان پشت قباله شون مهر سپاهان خورده و به این راحتیا از این تیم جدا نمیشن که همونطور که با لباس زرد اومدن با لباس زرد هم از فوتبال خداحافظی کنن..خیلی کم پیش بیاد مثل این یعقوب کریمی رو که نمیدونم چه وردی خوند که آزادش کردن بیاد استقلال(البته احتمالا زحمت دلالا یکم بیشتر شد..)
بعد تازه کی؟؟ رسول نوید کیا....اونم داداش محرم نوید کیا.......خدائیش وقتی محرم نوید کیا رو با مجتبی جباری خودمون مقایسه میکنم به عرق و تعصّب محرم و به زیرکی و فراست مسئولان باشگاه سپاهان آفرین میگم..درسته اونا پول دارن..
ولی خب محرم از سپاهان تکون نخورده..ولی اقا مجتبای ما از استقلال رفت سپاهان..بعدش هم که فهمید کارش اشتباه بوده رفت قطر!!! ولی سپاهانی ها هیچ وقت چنین اشتباهی رو نمیکنن...
تازه مورد معامله رو ببین....مثل رسول نوید کیای با انگیزه و جوون رو بدن و بعد آندوی قلّک پول و افت کرده و بی انگیزه و پا به سن گذاشته رو تحویل بگیرن؟؟ عمرا اونا از این خبطا بکنن
مثل این میمونه یه تیبای مدل 90 رو بدی یه پژو 405 مدل 81 دست دوم به خرج افتاده رو بخوای بگیری!!!

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
آخیش! نوید کیا نمیاد!!! به جاش حالا دیگه دل پیرو و پیرلو رو میگیریم!

واقعا بعضیا چه فکرایی میکنن پیش خودشون ادم فقط باید سکوت کنه و کلا چیزی نگه تا شروع لیگ!
شما دقیقاً روی صحبتت با من بود..
خب ناراحتی داداش ؟مشکلی نیست من دیگه پست نمیزارم تا با تفکرات خودتون راحت باشین..
هرکسی ازاده نظر خودشو بده ولی اینکه شما بیای اینجوری بگی درست نیست..نه عزیز بجاش میشه مسلمان رو گرفت،بجای این همه بازیکن پیر..
به هر حال خداحافظ همگی..

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
مسلمان داره جدی میشه.....(چون خود بزرگوار رفته تو جلسه مشترک مدیران عامل استقلال و ذوب)چه خوب میشه مسلمان اون رفیق فابریکشم بیاره ......
یعنی من روانیه این مثال زدناتم:general304:
نه خدائیش بد میگم؟؟11 تو مثال زدن که ما جلوی پای آقا مجید عزیز لنگ میندازیم...(به هاشم میگی: همسر دوم بزرگوار!)

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
شما دقیقاً روی صحبتت با من بود..
خب ناراحتی داداش ؟مشکلی نیست من دیگه پست نمیزارم تا با تفکرات خودتون راحت باشین..
هرکسی ازاده نظر خودشو بده ولی اینکه شما بیای اینجوری بگی درست نیست..نه عزیز بجاش میشه مسلمان رو گرفت،بجای این همه بازیکن پیر..
به هر حال خداحافظ همگی..

برادر اینجا نه مهد کودکه که قهر میکنی نه داریم خاله بازی میکنیم...آخه یه جوری میگی خوب شد نوید کیا نشد انگار بلای آسمانی در حد قاسم دهنوی و شیث رضایی رو از سرگذروندیم!
شما اصلا بازی های رسول نوید کیا رو دیدی؟؟ به قول دوستمون این بازیکن اینقدر آینده داره که عمرا سپاهان اینو از دست بده...بعد شما داری برای نیومدنش که اصلا قرار هم نبوده که بیاد و نمیاد و نمیدن! شکر میکنی درگاه حق تعالی رو؟ خب آدم زورش میگیره!
حالا میخوای بمون میخوای برو دیگه اینش به من ربطی نداره! قرار نیست حالا فرضا من گفتم نظر شما درست نیست شما قهر کنی....مهد کودک که باز نکردیم برادر من.
رسول نوید کیا پیره؟
شما فکر کردی یحیی گل محمدی پرسپولیسی همینجوری رضایت میده مسلمان جدا بشه بیاد اس اس؟ نه برادر من!
نهایت موافقت هم کنه برای جداییش و رفتنش به تیم محبوب خودش موافقت میکنه....
حرف مربیان هم در این لیگ شرطه....فقط که باشگاه نیست.

Last edited:

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
برادر اینجا نه مهد کودکه که قهر میکنی نه داریم خاله بازی میکنیم...آخه یه جوری میگی خوب شد نوید کیا نشد انگار بلای آسمانی در حد قاسم دهنوی و شیث رضایی رو از سرگذروندیم!
شما اصلا بازی های رسول نوید کیا رو دیدی؟؟ به قول دوستمون این بازیکن اینقدر آینده داره که عمرا سپاهان اینو از دست بده...بعد شما داری برای نیومدنش که اصلا قرار هم نبوده که بیاد و نمیاد و نمیدن! شکر میکنی درگاه حق تعالی رو؟ خب آدم زورش میگیره!
حالا میخوای بمون میخوای برو دیگه اینش به من ربطی نداره! قرار نیست حالا فرضا من گفتم نظر شما درست نیست شما قهر کنی....مهد کودک که باز نکردیم برادر من.
رسول نوید کیا پیره؟
شما فکر کردی یحیی گل محمدی پرسپولیسی همینجوری رضایت میده مسلمان جدا بشه بیاد اس اس؟ نه برادر من!
نهایت موافقت هم کنه برای جداییش و رفتنش به تیم محبوب خودش موافقت میکنه....
حرف مربیان هم در این لیگ شرطه....فقط که باشگاه نیست.
من نه برادر شمام نه دوست شما
بله نویدکیا پیره!متولد 1362
موفق باشی عزیز..
نظر شما محترم
ولی شما حق نداری راجع به من اینجوری صحبت کنی!

Last edited:

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
آذري: مسلمان 80 درصد استقلالي است

فکر نمی کنم مسلمان باز به تیم همشهری بره چون موفقیتی اون زمان نداشت.حالا تیم دیگه رو نمیدونم

امیدوارم جور شه بهترین خریدمون میتونه باشه

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
موفق باشی عزیز..
ولی شما حق نداری راجع به من اینجوری صحبت کنی!
رفتن من دلیلش اینه که امثال بعضی ها رو نمیشه باهاشون حرف زد..و فکر میکنن که بزرگن و باید همه جا بزرگی کنن

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
رفیق ناراحتی ندارد. هر کس نظر خودش رو دارد.
حرف شما درست.
ولی ایشون خطاب به من دارن،اگه من حق دارم نظرمو بدم پس ایشون حق داره نظر خودشو بده نه اینکه روی حرف من بیاد جواب بده

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
حرف شما درست.
ولی ایشون خطاب به من دارن،اگه من حق دارم نظرمو بدم پس ایشون حق داره نظر خودشو بده نه اینکه روی حرف من بیاد جواب بده
درسته . ولی مهم نیست . به هر حال اختلاف نظر هست .خودتو ناراحت نکن .

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
آندو رفت ذوب؟
مثل اینکه افشارزاده اینجوری گفته

وضعیت
موضوع بسته شده است.