• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
دوست عزیز @griefcottage به خاطر یه اختلاف نظر ارزش نداره این صحبت ها پیش بیاد!
اینجا همه میتونن نظر بدن و دیدگاهشون رو بگن و حتی دیدگاه همدیگه رو نقد کنند البته به دور از توهین و مشاجره!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
بنظرم میلاد فخرالدینی حیف بود

سه بازيکن از ليست استقلال خارج مي شوند

در روزهايي که آبي ها مذاکراتشان را براي جذب بازيکنان جديد آغاز کرده اند حالا خيلي ها منتظرند ببينند که چه بازيکناني ليست استقلال را خالي مي‌ کنند تا آبي ها بتوانند با بازيکنانشان قرارداد امضا بکنند.
00995120.jpg

به گزارش "ورزش سه"، استقلال هم اکنون سه جای خالی دارد اما مذاکرات خود را با 7 بازیکن آغاز کرده اند. پس اگر قرار باشد تمام این 7 بازیکن جذب استقلال شوند، نیاز است که 4 بازیکن در لیست مازاد قرار بگیرند. بابک حاتمی، کاوه رضایی، رسول نویدکیا، میلاد نوری، رضا عنایتی و میلاد سلیمان فلاح بازیکنانی هستند که مورد نظر امیر قلعه‌نویی هستند. میلاد سلیمان فلاح اولین بازیکنی است که با استقلالی ها قرارداد امضا کرده است.

البته امیر قلعه‌نویی هنوز نام بازیکنانی که نظری روی آنها ندارد را به صورت رسمی اعلام نکرده است و دلیل آن هم مشخص است. آبی ها باید پنجشنبه با استقلال‌خوزستان بازی کنند و بنابراین منطقی نیست که الان بخواهد تیمش را به هم بریزد.

با این حال از آندو تیموریان، مهدی کریمیان و میلاد فخرالدینی به عنوان جدی ترین گزینه های خروج از استقلال نام برده می‌ شود.

آندو تیموریان
آندرانیک تیموریان که بی تردید یکی از بهترین بازیکنان تیم‌ملی در جام‌جهانی بود، در این فصل نتوانسته عملکرد خوبی در جمع آبی‌پوشان داشته باشد. او مدتی است که نغمه جدایی سر داده و گفته می‌ شود امیر قلعه‌نویی هم از جدایی او راضی است و فقط مانده که تیم جدیدش را معرفی کند. شاید به همین دلیل هم باشد که هنوز اعضای هیات مدیره استقلال حاضر نشدند با شرایط این بازیکن برای ماندن در استقلال کنار بیایند.

مهدی کریمیان
کریمیان چندی پیش به دلیل مشکلات سربازی از بازی در استقلال منع شد اما هنوز رفتنش به تیم های نظامی قطعی نشده است. گفته می‌شود او پیگیر کارهایش است تا شاید بتواند ثابت کند که کارت معافیتش قانونی بوده است. با این حال شنیده ها حاکی از آن است که امیر قلعه‌نویی نظری روی ادامه فعالیت کریمیان در استقلال ندارد و به احتمال فراوان او هم در نیم فصل از آبی ها جدا خواهد شد.

میلاد فخرالدینی
فخرالدینی در اوایل فصل بی تردید یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود. او که از تراکتور به استقلال آمد و سابقه همکاری با امیر قلعه‌نویی در این تیم را داشت، در اوایل فصل همه را امیدوار کرد تا بتواند به عنوان یک مدافع راست مطمئن سال ها این پست آبی ها را بیمه کند. اما هر چه گذشت افت او بیشتر به چشم آمد تا جایی که یک بازی بعد از دربی، در بازی با ذوب‌آهن در یک چهارم نهایی جام‌حذفی روی نیمکت نشست تا خیلی ها به این نتیجه برسند، این پایان کار مدافع کرمانی استقلال است. گفته می‌ شود باشگاه استقلال قصد دارد او را در ازای گرفتن بابک حاتمی و کاوه رضایی و پرداخت مبلغی به باشگاه سایپا او را معاوضه کند.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
بازار طاق زدن بازیکن چه گرم شده؟ شریفات فولاد رو میخوان با جابر انصاری گسترش طاق بزنن...اندوی ما رو بامسلمان
بیا مجید جان بالاخره برای همسر دوم بزرگوار شوهر پیدا شد:
(البته بنظرم بانک ورزش چرت و پرتی بیش نگفته!)
تیموریان و بیک زاده در ازای نویدکیا و حاج‌صفی

من حقیقتش از اومدن محسن مسلمان واهمه دارم....چون اینم رفیق پیام صادقیانه و خدای حاشیه اس
اصلا بری تو سایت ویکپدیا اولین ویژگی محسن مسلمان رو تحریک تماشاگرای تراکتور تو بازی با ذوب اهن زده..خلاصه میترسم بیاد استقلال کل تیم رو ببره به حاشیه...
دخترا هم که دوستش دارن دیگه وامصیبت!

اینم دم خروس مسلمان!
http://www.bankvarzesh.com/NewsDetail.aspx?Ser_Id=4&News_Id=33553

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
این در پیت چی میگه این وسط ؟میخوام به استقلال کمک کنم گمشو باو .همین مونده اینو بیارن تیم
خرید مسلمان زیاد اون طور نیست که تاثیر گذار باشه .نوید کیا خیلی بهتر از این هست

این کاوه رضای رو بیاریم خیلی خوبه
سگ تو روحت ارش افشین نیومدی استقلال کمپلت محو شدی اصلا" خبری ازش نیست زندس؟
رفتن اندو به نفع استقلاله . اینکه رفتن هاشم هم خیلی به نفع استقلاله اونم اگر تعویض بشن با نویدکیا و حاج صفی خیلی خوب میشه گرچه احتمالش 5 درصد هست
از رفتن فخرالدینی هم استقبال میشه 2 تا بازی 3 امتیازی رو ایشون از دستمون دراورد

Last edited by a moderator:

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
بیا مجید جان بالاخره برای همسر دوم بزرگوار شوهر پیدا شد
نزن این حرفوووو! گلاب به روت!:D بزرگوار بشنوه غیرتی میشه میاد گردن جفتمونو میزنه:general304:
بانک ورزش مخش تاب برداشته. اگه هاشم رو بخوان که باید به مشاعیر حسین خان فرکی با اون سابقه درخشان در مربیگری شک کرد!

Behro0oz

Registered User
لایک‌ها
412
افشارزاده: آندو به ذوب آهن مي‌رود
رام افشارزاده در این باره به "ورزش سه" گفت: هنوز جدایی آندو از استقلال نهایی نشده است و او باید تیم جدیدش را معرفی کند. اما جدایی تیموریان از استقلال قطعی است و من خودم با او صحبت کرده ام. او دوست دارد به ذوب آهن برود.

او در مورد جذب محسن مسلمان هم گفت: من امروز با آقای آذری مدیرعامل ذوب آهن صحبت کردم و او از ما خواست در ازای جذب محسن مسلمان، آندو را به آنها بدهیم. فکر می کنم به زودی این انتقال انجام خواهد شد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چی شد بالاخره ؟ نهایی نشده به زودی میشه خودش دوس داره بره

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
محسن مسلمان رو فعلا قطعی ندونید....خود آذری مدیرعاملشون داره بازار گرمی میکنه..گفته شاید مسلمان رو دادیم به تیم همسایه استقلال....
شایدم خود مسلمان نخواد بیاد استقلال...البته آندو هم شرطه......شاید دوست نداشته باشه بره زیر دست گل محمدی کار کنه

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
من نه برادر شمام نه دوست شما
بله نویدکیا پیره!متولد 1362
موفق باشی عزیز..
نظر شما محترم
ولی شما حق نداری راجع به من اینجوری صحبت کنی!

اوکی جناب هفت پشت غریبه:D....فرهاد مجیدی هم لابد پیر بود و نا کار آمد!
اگه به سن باشه که کل تیم رو باید بذارن کنار! جباری هم سنش زیاده ولی همین الانش بهترینه در بین هافبک های ایرانی.
کلا هر چی هافبک باهوشه در این لیگ سنش بالاست....خود محرم نوید کیا..جباری..کرار.. .و....رجب زاده...
من خودم پست زدم گفتم مدرسه پیرمزد ها راه انداخته....الانم میگم! عنایتی رو اصلا لازم نداریم..ولی هافبک بازی ساز سنش بالا باشه مهم نیست...فقط باهوش باشه!
نمیگم رسول نوید کیا عالیه ولی در حدی هم نیست که بخوایم به خاطر نیومدنش خدا رو شکر کنیم.
به هر حال کاملا مشخص بود که سپاهان اینو نمیده! سپاهان بازیکن خوب به کسی نمیده.
پست من این بود :

آخیش! نوید کیا نمیاد!!! به جاش حالا دیگه دل پیرو و پیرلو رو میگیریم!

واقعا بعضیا چه فکرایی میکنن پیش خودشون ادم فقط باید سکوت کنه و کلا چیزی نگه تا شروع لیگ!

قسمت بولد شده که تابلو خطاب به خودم هست.اگر فکر کردی خطاب به شماست !..در بقیه این دو خط اگر به شخص شما توهین شده من عذر میخوام ! :general710:

Last edited:

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
من خودم به شخصه میلادو خیلی دوست دارم بازیشم خوبه ، بازیکن افتم میکنه ولی با افت سریع نباید یه جوونو بندازی که بیرون .

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خب غلامرضا عنایتی ظاهرا منتفی شده و دنده عقب گرفته به سمت پدیده:
و در مورد رفتن به استقلال؟ ديروز به ما گفتي با اجازه پديده، آبي‌پوش مي‌شوي!
من بايد با مسئولان پديده و كادر فني صحبت كنم در ضمن بايد با مسئولان استقلال هم صحبت كنم و ببينم آنها چه شرايطي دارند. اگر پديده در نيم‌فصل بازيكن خوب جذب كند مي‌توانم راحت‌تر به جدايي از اين تيم فكر كنم ولي اگر قرار باشد مردم مشهد از من ناراحت شوند و دل‌شان بشكند، نمي‌روم.

بالاخره مي‌روي يا مي‌ماني؟
من قبلاً هم گفتم كه دوست دارم با پيراهن اين تيم خداحافظي كنم ولي فعلاً چيزي معلوم نيست.

اینم برادر مسلمان! جایگزین مرد ارمنی (بقول یک از روزنامه ها) ولی کاش آندو نره و بمونه...من به این مسلمان دلخوش نیستم و بعید میدونم آبی ازش گرم بشه!

600_Goal-1393-09-18.jpg

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
ای بابا.....باز برو بچز این تاپیک نشستن برنامه 90 دیدن همه خواب موندن که...بابا نبینید این برنامه مضخف رو.....

بفرما...نه خانی اومد ......و......نه خانی رفت!
انتقال تیموریان به ذوب آهن تکذیب شد/باشگاه استقلال چنین پیشنهادی ارائه نکرده است

ظاهرا مورد معامله تغییر کرد!
بنا بود پژو405 مدل 81 (آندو) رو بدیم.............پراید صندوقدار مدل 88 (محسن مسلمان) بگیریم!!!
ظاهرا قضیه عوض شد...
بناست مروارید 90 یا همون پراید 111(یعقوب کریمی)بدیم......همون پراید صندوقدار مدل 88 رو بگیریم
پیشنهاد استقلال به ذوب آهن/ کریمی در ازای مسلمان به اصفهان می رود
خود آذری مدیرعاملشون گفته پراید صندوقدار 88 فقط در ازای پژو 405 مدل 81
تازه پراید صندوقدار88 هم میگه سندش دست اوله و 12 سال دست خودمون بوده!
آقا بنظرم کلا این صندوقدار 88 یعنی مسلمان منتفیه....

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
هاشم بیگ زاده هم که الان تو ورزش 3 از قولش نوشته بود که میخواد برای همیشه از استقلال جدا بشه. حتماً همه شما خوندید دیگه لازم نیست من اینجا کپی پیست کنم. اگه همچین اراده ای که در وجود آندو و بیگ زاده هست رو امیرحسین صادقی هم میداشت خیلی عالی میشد.

chem_eng

Registered User
لایک‌ها
578
برادر مسلمان نرو به سمتِ قلیان
14 سامورایی با مسلمون ؟؟؟ مسلمان برا استقلال ؟؟؟
به نظر کاربرد نداره ... آبی ازش گرم نمیشه ... در ضمن این دوستمون دوستِ همون آبانی نیس؟

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
نمیدونم چرا بعضیا تلاش میکنن واقعیت ها رو نبینن و بگن همه چی آرومه و اونا چقدر خوشحالند......

اولا شما چرا به خود میگیری ؟
ثانیا یه دونه پست از من که دارم تلاش میکنم واقعیت ها رو نبینم و بگم همه چی آرومه و این چرت و پرتا بیار تا من صد تا پست از شما توی تاپیک بیارم بالا که داری سیاه نمایی میکنی ... سیاه نمایی هم که میدونی یعنی چی ؟ اوضاع رو بدتر از اونچه که هست نشون بدی میشه سیاه نمایی

پس لطفا قبل ازحرف زدن کمی هم تفکر کن

در نهایت اینکه امیدوارم رشته های هر کسی که چشم به ذلت استقلال داره پنبه بشه ...

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
محسن مسلمان به استقلال پیوست!

این به درد میخوره حالا؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
مسلمان قراردادش قرضی و 6 ماهه هستش. به نظرم جالب نیست همچین قراردادی .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا