• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
من نمیدونم چرا بعض از دوستان ت اسم بازیکنی مصل صادقی و بیک زاده و.. رو میاری بهت حمله میکنند
شما برو نگاه کن به آمار ببین گل زده ما تو تیم ها رده دومین و توی اکثر بازی ها گل زدیم و اونم گل اول
بهتر بود بجای خرج کردن و دنبال مسلمان رفتن یه دوتا دفاع درست و درمون میخریدیدم

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
خب منم که میگم مدافع مشکل داره هم مربی ... مربی تاکتیک نداره همش مغز بازیکناس و بازیهارو ببینیم مشخص میشه عزیزان من کلا از نظر من دفاع داره ضعیف کار میکنه و حمله هم فقط خلاقیت کراره و هیچ برنامه خاص دیگ ای نداریم

Sent from my UIMI3 using Tapatalk

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
ما قبلا مربی خارجی رو هم امتحان کردیم ... سکوموروخوف (خدابیامرز ) و رولند کخ ، کدومشون تونستن تیم رو قهرمان کنن ؟

منصوریان و مجیدی هم از سرمایه های آینده ی استقلال هستن و به شخصه دوست ندارم لااقل تا یکی دو سال آینده علی منصور سرمربی بشه چون احتمال سرمایه سوزی وجود داره ...

دفاع ضعف داره اینا هی رفتن خرید غیره کردن ... فقط امیدوارم اگه سهمیه ی خارجی میشه جذب کرد حتما به فکر یکی دو تا دفاع باشن که در غیر این صورت هیهاته

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
این قضیه ای که شما میگید هیچ ربطی به اشراف فوتبالی نداره!!! نمیدونم چرا هر کسی منظور شما رو درک نمیکنه میشه بی شعور فوتبالی!! یا اینکه اشراف نداره به مسائل!!

بله نه تنها من بلکه همه به خیلی از مسائل پشت پرده در فوتبال جهان چه در ایران چه در ایتالیا و ....آگاه هستیم! ولی قضیه اینه که من هر چی فکر میکنم نمیتونم بفهمم باخت بوسنی چه ربطی به مسائل سیاسی داره!!!! اگر ما بوسنی رو می بردیم صعود می کردیم و این برای **** هم تبلیغ عالی میشد! بقیه بازیکنای ما هم 100% سر از تیم های اروپایی در میآوردن و کیروش هم کارنامه ش به عنوان کسی که برای اولین بار تونسته ایران رو از گروهش بالا بیاره قیمتش بالا می رفت...و....
به نظر منی که به مسائل فوتبالی اشراف ندارم!!! بله! کاملا ما فوتبالی به بوسنی باختیم! همین الان هم بازی کنیم می بازیم بهشون!
شما خودتم نمیدونی داری چه تهمت بزرگی میزنی به امثال دژاگه و...!!! برای کسی مثل دژاگه حکومت ایران ...ش هم نیست!!! که بخواد براش همچین کثافت کاری در جام جهانی کنه.

اتفاقا شما زیاد داری به قضیه فوتبالی نگاه میکنی من نمیخوام زیلد مسائل رو باز کنم شما میگید فوتبالی من میگم نه نه تنها این بازی بلکه کل ورزش ما به سیاست ربط داره و این سیاست که میتونه تصمیم گیری کنه و ..........
اگه از نگاه فوتبالی بخوایم بگیم بوسنی الان یه تیم درجه یک اروپایی نیست تیم خوبیه ولی در اون حد نیست که اونجوری مارو ببره نهایت نهایت با تفاوت یک گل
ضمنا من به شخص خاصی تهمت نزدم ولی اگه فکر کنیم که ورزشکارا ( کلی میگم ) تابع حکومت نیستن یه نگاه ساده لوحانه نسبت به کل مجموه ورزش و فوتباله
امیدوارم منظورمو گرفته باشین چون اگه باز بخواید به بحث ادامه بدید باید مثال هایی بزنم که زیاد صحیح نیست

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
ما قبلا مربی خارجی رو هم امتحان کردیم ... سکوموروخوف (خدابیامرز ) و رولند کخ ، کدومشون تونستن تیم رو قهرمان کنن ؟

منصوریان و مجیدی هم از سرمایه های آینده ی استقلال هستن و به شخصه دوست ندارم لااقل تا یکی دو سال آینده علی منصور سرمربی بشه چون احتمال سرمایه سوزی وجود داره ...

دفاع ضعف داره اینا هی رفتن خرید غیره کردن ... فقط امیدوارم اگه سهمیه ی خارجی میشه جذب کرد حتما به فکر یکی دو تا دفاع باشن که در غیر این صورت هیهاته

کدوم از اینا مربی بزرگ بودن ؟ کخ که کلا کمک مربی بود و یه مربی خوب تمرین دهنده تا یه سرمربی - گاسپادین ( تعجب نکنین لقب سکوموروخوف هستش شاید بعضیا فقط اسمشو بدونن من لقبشم میدونم ) هم تو سال اول سرمربی گری اگه اشتباه نکنم تیم رو از لیگ 3 بالا اورد و بار دوم که سرمربی شد ناموفق بود
ضمنا جهت یاداوری ( میدونم اینا رو هم نمیدونین ) یکی از قهرمانی های تاج تو اسیا با یه مربی خارجی بود به نام رایکوف و قهرمانی هایی نیز با یه مربی دیگه داشتیم به نام جکیج ( اصلا میشناسین اخه )
ضمنا من گفتم مربی با دانش و بزرگ خارجی اگه قراره مثال زده بشه باید کلی گفت
من هنوزم میگم امثال کرانچار - دنیزلی - شنول گونش و مربی هایی که احتمال حضورشون تو لیگ ایران هست با اینا همین تیم قهرمان میشه

اینم برا مطالعه میزارم براتون خوبه یه چیزایی یاد میگیرین : http://fa.wikipedia.org/wiki/زدراکو_رایکوف

leylandblue

Registered User
لایک‌ها
98
می بینم که از نظرات منور یک عده قرمز پوش تاپیک نورانی شده! البته نور نظراتشان به مانند نور جوشکاری می ماند نگاهش می کنی چشمتو می زنه!. واقعا ناراحت کننده است که یک عده اینچنین به امیر قلعه نویی دارند توهین می کنند به سرمربی رسمی تیم استقلال. نمی دانم مشکلشون کجاست شاید عنوان پرافتخار ترین مربی لیگ برتر اذیتشان می کند البته راهکار دارند و به قول کسی، آب رو بریز اونجا که می سوزه!

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
به قول عابدینی خطاب به خادم برو جوون برو بزرگ شو بیا زوده واست

Last edited:

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
می بینم که از نظرات منور یک عده قرمز پوش تاپیک نورانی شده! البته نور نظراتشان به مانند نور جوشکاری می ماند نگاهش می کنی چشمتو می زنه!. واقعا ناراحت کننده است که یک عده اینچنین به امیر قلعه نویی دارند توهین می کنند به سرمربی رسمی تیم استقلال. نمی دانم مشکلشون کجاست شاید عنوان پرافتخار ترین مربی لیگ برتر اذیتشان می کند البته راهکار دارند و به قول کسی، آب رو بریز اونجا که می سوزه!
دقیقا آب رو بریز اونجا که میسوزه درسته...تیم ما بد کار نکرده امتیازشم کم نیست تا آخر فصل هم خیلی مونده....درسته تاکتیک خاصی نیست ولی نگاه کنید میبینید لیگ ما همینه دیگه لالیگا که نیست

تیم ملیمونم تاکتیکی نداره ....کجا درسته که از قلعه نویی انقدر انتظار داریم....اگه مربی خوبی نبود انقدر قهرمانی نداشت .....اول فصل 7 بازی فک کنم برد 3 امتیازی داشتیم ولی دقت کنین با بازی هایی که باختیم تاکتیکمون فرقی نداشته همینه ایران دیگه همینه

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
خب مربی خارجی هم داشتیم که استقلال زمان اون مربی یوگسلاوی جزو بهترین دوران استقلال هم بود ..
که البته من دوران پورحیدری رو کامل یادم نمیاد ولی یادمه که زمانی که استقلال بازی میکرد خیلی حال میکردم با پورحیدری و واقعا به شخصه اگه دوس داشته باشم کسی سرمربی بشه پورحیدری برگرده .. که اونم تاکتیک داشت
تنها صحبتم اینه که ضعف فقط بازیکنا نیستن .. امیر قلعه نوعی بعنوان پرافتخارترین مربی نامبرده میشه در صورتی که تعداد جام های پورحیدری بیشتر و جامها و مقامهایی که با استقلال گرفته خیلی با ارزش تره ..
در مورد منصوریان منم متتعقدم خیلی زوده ولی منصوریان میادش .. این ریسک رو میکنه.. مجیدی حالاها نمیاد ..

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
من هم فکر نمیکنم فرهاد برای مربیگری حالا حالاها بیاد ایران.
اونطور که از کارهاش معلومه هدف رو روی اروپا بسته ، که به نظرم این کار درست تری هست. چون واقعا توی فوتبال ایران با این سیستم دلالی و فسادی که راه افتاده کار سخته.
چیزی که در مورد قلعه نوعی امسال خیلی به چشم اومد این بود که نشون داد به جز بازیکن های خوب اگه یک دستیار قوی و چند مشاور خوب مثل امیر حاج رضایی و مرتضی محصص کنارش نباشن، خودش به تنهایی نمیتونه کاری رو به پیش ببره.

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
متاسفانه چیزی که به چشم نمیاد نمیدونم چرا خریدهای بده امیره میخره میاره خراب میکنه
پژمان نوری
اولادی
فلاح
و ...

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
متاسفانه چیزی که به چشم نمیاد نمیدونم چرا خریدهای بده امیره میخره میاره خراب میکنه
پژمان نوری
اولادی
فلاح
و ...

کی میگه به چشم نمیاد؟؟؟!!!!!!!!!!
2 فصله همه دارن گلوشونو پاره میکنن این داغون ها و بنجل ها و ...... رو نگیر امــــــــــــــا کو گوش شنوا!
بعدش میخره میاره خراب میکنه یعنی چی؟! اینو من خوب متوجه نشدم! بازیکن رو خراب میکنه یا تیم رو؟! اگه بازیکن رو خراب میکنه که بسی جای تامل داره چون این خریدهایی که میکنه همچین آش دهن سوزی هم نیستند که بخوان با نیمکت نشینی هم خرابتر بشن. اما اگه تیم رو خراب میکنن که باز برمیگرده به اون توضیحی که توی خط دوم دادم!

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
اولادی خوب نبود ؟ منوچهری چطور ؟ حاتمی هم فکنم زمان امیر بود

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
هواپیمای تیم در راه برگشت چرخاش باز نشده و 40 دقیقه بین زمین و آسمون تیم در حال دعا و نیایش بوده..
کاش خلبان همون موقع می گفت هواپیما سنگینه و دو سه نفر رو باید پرت کنیم بیرون هواپیما...بعد هاشم بیک زاده و امیرحسین صادقی رو پرتشون میکردن بیرون...البته اگر شانس ما باشه جاسم کرار و یعقوب کریمی رو مینداختن بیرون!

صدای ارباب بهرام هم دراومد!!! (آندو که رفتنیه البته غیر از سپاهان- ضعیفه دوم بزرگوار موندنیه- مسلمان هم قرارداد داخلی امضا کرده باید بره از ولیش(ذوب) رضایتنامه بگیره)
افشارزاده: باید در یک بازی عیار داسیلوا سنجیده می شد/پول خارجی ها این هفته پرداخت می شود/آندو به خوبی از استقلال جدا می شود

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
هواپیمای تیم در راه برگشت چرخاش باز نشده و 40 دقیقه بین زمین و آسمون تیم در حال دعا و نیایش بوده..
کاش خلبان همون موقع می گفت هواپیما سنگینه و دو سه نفر رو باید پرت کنیم بیرون هواپیما...بعد هاشم بیک زاده و امیرحسین صادقی رو پرتشون میکردن بیرون...البته اگر شانس ما باشه جاسم کرار و یعقوب کریمی رو مینداختن بیرون!

صدای ارباب بهرام هم دراومد!!! (آندو که رفتنیه البته غیر از سپاهان- ضعیفه دوم بزرگوار موندنیه- مسلمان هم قرارداد داخلی امضا کرده باید بره از ولیش(ذوب) رضایتنامه بگیره)
افشارزاده: باید در یک بازی عیار داسیلوا سنجیده می شد/پول خارجی ها این هفته پرداخت می شود/آندو به خوبی از استقلال جدا می شود
:D
زرشک اینکه موند!!!!!!!!!!!!:general602::general602::general602::general602::general509:
جریان این 45 میلیارد به کجا رسید؟؟؟اصلا" صحت داشت یا نه

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
اولادی خوب نبود ؟ منوچهری چطور ؟ حاتمی هم فکنم زمان امیر بود

وقتی شما به این خریدها میگی خوب من دیگه چی دارم بگم؟!
در مورد اولادی چیزی نگم بهتره!
منوچهری وقتی اومد استقلال به خاطر بازیهای خوب فصل قبلش من خیلی خوشحال شدم اما هر چی زمان میرفت جلو میدیدم که چه افت وحشتناکی کرده و هافبکی هم نبود که تغذیه اش کنه.
حاتمی هم واقعا اگه بازیکن خوبی بود الان مشخص بود کجاست و چقدر پیشرفت کرده! چون بعد از ما به تیم همسایه هم رفت و خودتون دیدید که اونجا هم هیچ چی نشد!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
بزرگوار در رختکن:
«بابا یک حرف را چند بار باید زد؟ مگر... هستید. اگر به یک ... چند بار یک چیز را بگویی یاد می‌گیرد و تو مغزش فرو می‌رود اما برخی از شما نه! در طول تمرینات چند بار روی این صحنه‌ها کار کردیم؟ چند بار گفتیم هرکس بازیکن خودش را بگیرد؟ صد بار گفتیم سانتر می‌کنند، یه مدافع باید چند بار دریبل بخورد؟!»

فریادهای یاابوالفضل (ع) و یا حسین (ع) در فوکر100
«تا دقايقي ديگر در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد بر زمين خواهيم نشست. بنده خلبان به همراه ديگر خدمه پرواز از شما مسافران عزيز كه اين پرواز را انتخاب كرديد، تشكر مي‌كنم و اميدوارم در پروازهاي بعدي باز هم در خدمت‌تان باشيم.»
اين‌ها جملاتي بود كه خلبان پرواز 2165 اهواز به سمت تهران پنج‌شنبه شب از كابين پرواز بر زبان آورد ولي هرگز نمي‌دانست در هنگام فرود قرار است يكي از چرخ‌هاي هواپيما باز نشود و ترسي عجيب در بين مسافران به وجود بيايد!

هواپيماي فوكر 100 با يك ساعت و چهل دقيقه تأخير، اهواز را به مقصد تهران ترك كرد. حوالي ساعت 23 به آسمان تهران رسيد و هنگامي كه قصد نشستن داشت، چرخ جلوي آن باز نشد. خلبان مجبور بود دوباره اوج بگيرد. وقتي اين اتفاق براي بار دوم و سوم تكرار شد، ديگر مسافران حالت عادي نداشتند. ترس در چهره‌هاي‌شان موج مي‌زد و همه بيم آن داشتند كه مبادا اتفاق تلخ و ناگواري شكل بگيرد و...

حنيف عمران‌زاده براي ديدن خلبان به كابين پرواز رفته بود. او بعد از اينكه هواپيما در نشستن ناموفق بود، به صندلي‌اش برگشت و مدام زير لب دعا مي‌خواند. او بيشتر از همه ترسيده بود و مي‌گفت: «خدايا به پدر و مادرم رحم كن. من دوست دارم هنوز زندگي كنم.» سيدمهدي سيدصالحي كه در پرواز بود، به دوستان و همبازيان سابقش گفت: «من اشهدم را خوانده‌ام.» آرش برهاني هم ترسيده بود البته حق داشت،‌ هركدام از ما خودمان را جاي مسافران اين پرواز بگذاريم، به طور حتم فرق زيادي با آنها نخواهيم داشت. بهترين گلزن تاريخ استقلال حالش به هم خورد. جاسم كرار عراقي به فكر فرزندانش بود، او چند باري محكم به سرش كوبيد. وقتي يكي از همبازيانش گفت چيه، چرا اين‌جوري مي‌كني؟ فوقش سقوط مي‌كنيم، جواب داد: «من اگر بميرم، خانواده‌ام چه مي‌شود؟ فرزندانم را چه كسي بزرگ مي‌كند...»
مسافران عادي نيز دست‌كمي از استقلالي‌ها نداشتند. چند نفري از آنها با صداي بلند گريه مي‌كردند. برخي دعا مي‌خواندند، تعدادي يا ابوالفضل (ع) و يا حسين (ع) مي‌گفتند. مربيان استقلال هم حسابي ترسيده بودند. محسن فروزان براي سالم نشستن هواپيما نذر و نياز مي‌كرد و اميرحسين صادقي صلوات مي‌فرستاد.

مهماندارهاي هواپيما مدام تلاش مي‌كردند شرايط را عادي جلوه دهند. آنها مي‌گفتند اين يك اتفاق معمولي است. نگران نباشيد. تا حالا چند بار رخ داده است. خلبان براي باز شدن چرخ‌ها مجبور است اوج بگيرد. او يكي از خلبانان ماهر است و به طور حتم درست مي‌شود.

اين دلداري‌ها تأثير زيادي نداشت، مكويان رنگش مثل گچ سفيد شده بود. خسرو حيدري چشمانش را بسته بود و سجاد شهباززاده سرش را به صندلي جلويي تكيه داده و حرف نمي‌زد. اميد ابراهيمي شجاع‌تر از همبازيانش به نظر مي‌رسيد. او تعريف مي‌كرد اصفهان پروازهاي سخت‌تري دارد. به واسطه چاله‌هاي هوايي زياد مدام هواپيما تكان‌هاي شديدي مي‌خورد و به اميد خدا سالم بر زمين مي‌نشينيم.

ساعت 23:50 خلبان براي پنجمين بار ارتفاعش را كم كرد تا براي نشستن آماده شود. اين بار چرخ‌ها باز شد تا همه نفس راحتي بكشند. وقتي هواپيما بر زمين نشست، مسافران صلوات فرستادند. برخي‌ها اشك شوق ريختند و عمران‌زاده كه از همه بيشتر ترسيده بود، گفت: «خدايا شكرت، به خاطر دعاهاي پدر و مادرم زنده مانديم.»

در‌هاي هواپيما باز شد، همه با تصاوير عجيبي روبه‌رو شدند. ماشين‌هاي آتش‌نشاني و آمبولانس‌هاي امداد نشان از اين داشت كه تمامي پيش‌بيني‌هاي لازم انجام شده بود. وقتي بازيكنان سوار اتوبوس شدند، فارغ از اتفاقات به شوخي پرداختند. آنها با موبايل‌هايشان فيلم گرفتند تا اين پرواز را براي هميشه ثبت كنند. حنيف با همان لحن هميشگي‌اش مي‌گفت: «اگر مرده بوديم، برايمان تورنمنت مي‌گذاشتند و در شهرم جايي را به اسم من مي‌گذاشتند!»

:D
جریان این 45 میلیارد به کجا رسید؟؟؟اصلا" صحت داشت یا نه
قضیه 45 میلیارد رو ندارم..جریان اش چیه؟

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
فریادهای یاابوالفضل (ع) و یا حسین (ع) در فوکر100
«تا دقايقي ديگر در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد بر زمين خواهيم نشست. بنده خلبان به همراه ديگر خدمه پرواز از شما مسافران عزيز كه اين پرواز را انتخاب كرديد، تشكر مي‌كنم و اميدوارم در پروازهاي بعدي باز هم در خدمت‌تان باشيم.»
اين‌ها جملاتي بود كه خلبان پرواز 2165 اهواز به سمت تهران پنج‌شنبه شب از كابين پرواز بر زبان آورد ولي هرگز نمي‌دانست در هنگام فرود قرار است يكي از چرخ‌هاي هواپيما باز نشود و ترسي عجيب در بين مسافران به وجود بيايد!

هواپيماي فوكر 100 با يك ساعت و چهل دقيقه تأخير، اهواز را به مقصد تهران ترك كرد. حوالي ساعت 23 به آسمان تهران رسيد و هنگامي كه قصد نشستن داشت، چرخ جلوي آن باز نشد. خلبان مجبور بود دوباره اوج بگيرد. وقتي اين اتفاق براي بار دوم و سوم تكرار شد، ديگر مسافران حالت عادي نداشتند. ترس در چهره‌هاي‌شان موج مي‌زد و همه بيم آن داشتند كه مبادا اتفاق تلخ و ناگواري شكل بگيرد و...

حنيف عمران‌زاده براي ديدن خلبان به كابين پرواز رفته بود. او بعد از اينكه هواپيما در نشستن ناموفق بود، به صندلي‌اش برگشت و مدام زير لب دعا مي‌خواند. او بيشتر از همه ترسيده بود و مي‌گفت: «خدايا به پدر و مادرم رحم كن. من دوست دارم هنوز زندگي كنم.» سيدمهدي سيدصالحي كه در پرواز بود، به دوستان و همبازيان سابقش گفت: «من اشهدم را خوانده‌ام.» آرش برهاني هم ترسيده بود البته حق داشت،‌ هركدام از ما خودمان را جاي مسافران اين پرواز بگذاريم، به طور حتم فرق زيادي با آنها نخواهيم داشت. بهترين گلزن تاريخ استقلال حالش به هم خورد. جاسم كرار عراقي به فكر فرزندانش بود، او چند باري محكم به سرش كوبيد. وقتي يكي از همبازيانش گفت چيه، چرا اين‌جوري مي‌كني؟ فوقش سقوط مي‌كنيم، جواب داد: «من اگر بميرم، خانواده‌ام چه مي‌شود؟ فرزندانم را چه كسي بزرگ مي‌كند...»
مسافران عادي نيز دست‌كمي از استقلالي‌ها نداشتند. چند نفري از آنها با صداي بلند گريه مي‌كردند. برخي دعا مي‌خواندند، تعدادي يا ابوالفضل (ع) و يا حسين (ع) مي‌گفتند. مربيان استقلال هم حسابي ترسيده بودند. محسن فروزان براي سالم نشستن هواپيما نذر و نياز مي‌كرد و اميرحسين صادقي صلوات مي‌فرستاد.

مهماندارهاي هواپيما مدام تلاش مي‌كردند شرايط را عادي جلوه دهند. آنها مي‌گفتند اين يك اتفاق معمولي است. نگران نباشيد. تا حالا چند بار رخ داده است. خلبان براي باز شدن چرخ‌ها مجبور است اوج بگيرد. او يكي از خلبانان ماهر است و به طور حتم درست مي‌شود.

اين دلداري‌ها تأثير زيادي نداشت، مكويان رنگش مثل گچ سفيد شده بود. خسرو حيدري چشمانش را بسته بود و سجاد شهباززاده سرش را به صندلي جلويي تكيه داده و حرف نمي‌زد. اميد ابراهيمي شجاع‌تر از همبازيانش به نظر مي‌رسيد. او تعريف مي‌كرد اصفهان پروازهاي سخت‌تري دارد. به واسطه چاله‌هاي هوايي زياد مدام هواپيما تكان‌هاي شديدي مي‌خورد و به اميد خدا سالم بر زمين مي‌نشينيم.

ساعت 23:50 خلبان براي پنجمين بار ارتفاعش را كم كرد تا براي نشستن آماده شود. اين بار چرخ‌ها باز شد تا همه نفس راحتي بكشند. وقتي هواپيما بر زمين نشست، مسافران صلوات فرستادند. برخي‌ها اشك شوق ريختند و عمران‌زاده كه از همه بيشتر ترسيده بود، گفت: «خدايا شكرت، به خاطر دعاهاي پدر و مادرم زنده مانديم.»

در‌هاي هواپيما باز شد، همه با تصاوير عجيبي روبه‌رو شدند. ماشين‌هاي آتش‌نشاني و آمبولانس‌هاي امداد نشان از اين داشت كه تمامي پيش‌بيني‌هاي لازم انجام شده بود. وقتي بازيكنان سوار اتوبوس شدند، فارغ از اتفاقات به شوخي پرداختند. آنها با موبايل‌هايشان فيلم گرفتند تا اين پرواز را براي هميشه ثبت كنند. حنيف با همان لحن هميشگي‌اش مي‌گفت: «اگر مرده بوديم، برايمان تورنمنت مي‌گذاشتند و در شهرم جايي را به اسم من مي‌گذاشتند!»

فقط میتونم بگم نویسندش خیلی طبع داستان پردازیش قوی بوده و در آینده میتونه کاندید دریافت اسکار بشه!
کرار اصلا تو این هواپیما نبوده و از همون اهواز رفته عراق!

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
قضیه 45 میلیارد رو ندارم..جریان اش چیه؟
ضاهرا" اسپانسر بود. یکی از روزنامه هم نوشته بود(اول صفحه نوشته بودن که فدراسیون منتظر پیشنهاد اسپانسر 45 میلیاردی واسه استقلال)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا