• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
واقعا دست گُلشون درد نکنه!
فخرالدینی میخواد بره! از اونورم اگه بخواد این بره اینا بیخیال جذب بابک حاتمی شدن! پس کی میخواد وایسته دفاع راست! این حرکت رسما خودزنیه!
سر قضیه مسلمان هم که دارن امروز و فردا میکنن
چه خبره تو باشگاه؟!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
هر چند بحث فوتبال حرفه ای فراتر از این حرفاست ولی خب هر چیزی سر جای خودش
این سید صالحی تو بازی قبلی خوب گل میزد به استقلال.....قبلش هم که رفته بود تیم همسایه......بقول یکی از دوستان تو بازی قبلی هم شده بود کریس رونالدو....باشه سید خان....
فقط میتونم بگم نویسندش خیلی طبع داستان پردازیش قوی بوده و در آینده میتونه کاندید دریافت اسکار بشه!
کرار اصلا تو این هواپیما نبوده و از همون اهواز رفته عراق!
آقا بذار ملت یه داستانی تخیلی هیجانی هم بخونن!!!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
فخر الدینی ظاهرا از ژاپن و جی لیگ پیشنهاد داشته باشه
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1191146&title=فخرالديني_در_راه_خاور_دور
تو قضیه یکی از سوتی هایی هم که داد و باعث شد برد رو با مساوی عوض کنیم (یادم نیست الان کدوم بازی بود)گمونم امیرخان ازش خیلی شاکیه.....بازیکن خوبی بود ولی اونم درجه هوشیش پائین بود....باید سریع جایگزین کنیم...هر چند خیلی میتونست تو استقلال بدرخشه
کلا ناامیدی چیز بدیه ..ولی باید بگیم که:
امسال با این وضعیت هیچی نمیشیم ...هیچی!!!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
فخر الدینی ظاهرا از ژاپن پیشنهاد داشته باشه
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1191146&title=فخرالديني_در_راه_خاور_دور
تو قضیه یکی از سوتی هایی هم که داد و باعث شد برد رو با مساوی عوض کنیم گمونم امیرخان ازش خیلی شاکیه.....بازیکن خوبی بود ولی اونم درجه هوشیش پائین بود....باید سریع جایگزین باشیم
کلا ناامیدی چیز بدیه ..ولی باید بگیم که:
امسال با این وضعیت هیچی نمیشیم ...هیچی!!!
بزرگوار باید برای دانش نداشتش شاکی باشه! باید برای حفظ امثال دفاع چپ نابغمون شاکی باشه!
رفته وینگ راست خریده گذاشته دفاع راست بعد میاد ازشم شاکی میشه! خب مرد حسابی برای بازی دادن به سوگولیات پست چند تا بازیکن رو عوض کردی و خیلیاشونو خراب کردی حالا طلبکارم هستی!
نمونش شهباززاده بیچاره! باز خدا خیرش بده، بنده خدا رو توی 3 تا پست گذاشته ولی بازم صداش درنمیاد و داره برامون گل میزنه
راستی از آقا میلاد نوری چه خبر؟ مگه قرار نشد بیاد؟

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
بزرگوار باید برای دانش نداشتش شاکی باشه! باید برای حفظ امثال دفاع چپ نابغمون شاکی باشه!
رفته وینگ راست خریده گذاشته دفاع راست بعد میاد ازشم شاکی میشه! خب مرد حسابی برای بازی دادن به سوگولیات پست چند تا بازیکن رو عوض کردی و خیلیاشونو خراب کردی حالا طلبکارم هستی!
نمونش شهباززاده بیچاره! باز خدا خیرش بده، بنده خدا رو توی 3 تا پست گذاشته ولی بازم صداش درنمیاد و داره برامون گل میزنه
راستی از آقا میلاد نوری چه خبر؟ مگه قرار نشد بیاد؟
تو اون صحنه کاملا اشتباه از فخرالدینی بود که اومد و خطای بدی هم کرد....کلا امیرخان مثل سابق از بازیکنا بازی نمیگیره!
همین مهندس ایمان مبعلی رو شما ببین..خیلیا تو همین تاپیک میگفتن بازیش تموم شده و بدرد تیم نمیخوره
الان تو نفت درخشیده و دعوت شد تیم ملی..من به استایل بازی ایمان خیلی اعتقاد داشتم
کلا دارم به این نتیجه میرسم اینکه میگن امیرخان با برنامه ریزی قبلی اومد استقلال، احتمالا....همون زمان که سید مهدی می گفت بمن گفتن برو کنار ما داریم میایم!
اگر اینطور باشه واقعا دست به دست سپرده است!
امیرخان داره چوب حراج میزنه به تمام افتخاراتش.... که امیدوارم اینطور نشه..شما حساب کن تو تمام سالهایی که حضور داشت چقدر بازیکن مصدوم داشت! البته اینا ها برمیگرد به اینکه امیرخان خودشو رو با علم روز تطبیق نداد و مجید صالح به عنوان برگ برنده امیرخان تو بازیهای آسیایی بود که الان جایی در تیم نداره- مربی بدنساز و .. هم بگیر و برو...
کلا من بعید میدونم از جواد زرینچه استفاده چندانی در تیم بشه
فقط امیدوارم امسال یه جوری به خوبی و خوشی تموم بشه ...و لی در کل باز هم میگم که امیرخان یکی از بهترین سرمربیان ایران هست

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
تو اون صحنه کاملا اشتباه از فخرالدینی بود که اومد و خطای بدی هم کرد
احسان جان الان من خوب متوجه نشدم! شما کدوم صحنه رو میگی؟

والا من توی یکی از پست های قبلیمم اشاره کردم:
چیزی که در مورد قلعه نوعی امسال خیلی به چشم اومد این بود که نشون داد به جز بازیکن های خوب اگه یک دستیار قوی و چند مشاور خوب مثل امیر حاج رضایی و مرتضی محصص کنارش نباشن، خودش به تنهایی نمیتونه کاری رو به پیش ببره.
نمیخوام افتخارات سابقش رو زیر سوال ببرم اما واقعا عیار دستیارهای سالهای قبلش مشخص شده

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
احسان جان الان من خوب متوجه نشدم! شما کدوم صحنه رو میگی؟

والا من توی یکی از پست های قبلیمم اشاره کردم:

نمیخوام افتخارات سابقش رو زیر سوال ببرم اما واقعا عیار دستیارهای سالهای قبلش مشخص شده
راستش تو بازی های همین فصل بو.د....یادم نیس با کدوم تیم..همونی که دفاع ها جامونده بودن و فخرالدینی از سمت راست اومد سمت چپ و خطا کرد رو بازیکن حریف...احتاملا دربی باشه...آره همون دربی گمونم...شایدم بازی دیگه.... و همون خطی فخرالدینی منجر به ضربه کاشته شد و گل خوردیم!
در مورد امیرخان باید بگم مجید عزیز خیلی موافق نظرت نیستم..اتفاقا امیرخان خیلی مشورت میگیره و بنظرم اصلا درست نیست که موفقیت یه نفر رو ربطش بدیم به مشاوران و دستیارانش...بالاخره موفقیت برای سرمربی هست....چه زمانی که با استقلال قهرمان شد چه زمانی که تو تراکتور و سپاهان بود....و چه الان که دستیارای خوبی نداره
در هر صورت امیرخان به خودی خودش شم مربیگری خوبی داره ولی الان همه پیشرفت کردند و امیرخان پسرفت
زمانی که پرویز مظلومی از فریدون زندی افت کرده بازی میگرفت الان امیرخان نمیتونه از آندو و سایرین بخوبی بازی بگیره

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
راستش تو بازی های همین فصل بو.د....یادم نیس با کدوم تیم..همونی که دفاع ها جامونده بودن و فخرالدینی از سمت راست اومد سمت چپ و خطا کرد رو بازیکن حریف...احتاملا دربی باشه...آره همون دربی گمونم...شایدم بازی دیگه.... و همون خطی فخرالدینی منجر به ضربه کاشته شد و گل خوردیم!
در مورد امیرخان باید بگم مجید عزیز خیلی موافق نظرت نیستم..اتفاقا امیرخان خیلی مشورت میگیره و بنظرم اصلا درست نیست که موفقیت یه نفر رو ربطش بدیم به مشاوران و دستیارانش...بالاخره موفقیت برای سرمربی هست....چه زمانی که با استقلال قهرمان شد چه زمانی که تو تراکتور و سپاهان بود....و چه الان که دستیارای خوبی نداره
در هر صورت امیرخان به خودی خودش شم مربیگری خوبی داره ولی الان همه پیشرفت کردند و امیرخان پسرفت
زمانی که پرویز مظلومی از فریدون زندی افت کرده بازی میگرفت الان امیرخان نمیتونه از آندو و سایرین بخوبی بازی بگیره
اگه راجع به فخرالدینی بخوایم با یکی دوتا اشتباه قضاوت کنیم بی انصافیه و اینطوری باشه باید در مورد هاشم و صادقی سر به بیابون بذاریم!
در مورد بزرگوار خب نظر شما محترمه و من بهش احترام میذارم. هر کسی یه دیدگاهی داره

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
کدوم از اینا مربی بزرگ بودن ؟ کخ که کلا کمک مربی بود و یه مربی خوب تمرین دهنده تا یه سرمربی - گاسپادین ( تعجب نکنین لقب سکوموروخوف هستش شاید بعضیا فقط اسمشو بدونن من لقبشم میدونم ) هم تو سال اول سرمربی گری اگه اشتباه نکنم تیم رو از لیگ 3 بالا اورد و بار دوم که سرمربی شد ناموفق بود
ضمنا جهت یاداوری ( میدونم اینا رو هم نمیدونین ) یکی از قهرمانی های تاج تو اسیا با یه مربی خارجی بود به نام رایکوف و قهرمانی هایی نیز با یه مربی دیگه داشتیم به نام جکیج ( اصلا میشناسین اخه )
ضمنا من گفتم مربی با دانش و بزرگ خارجی اگه قراره مثال زده بشه باید کلی گفت
من هنوزم میگم امثال کرانچار - دنیزلی - شنول گونش و مربی هایی که احتمال حضورشون تو لیگ ایران هست با اینا همین تیم قهرمان میشه

اینم برا مطالعه میزارم براتون خوبه یه چیزایی یاد میگیرین : http://fa.wikipedia.org/wiki/زدراکو_رایکوف

شما اول تکلیف اون دو تا جملت رو مشخص کن بفهمیم با خودت چند چندی ، بعد بیا اینجا افه ی دانستنیهات رو بذار که تازه همشون رو با یه سرچ ساده توی اینترنت میشه به دست آورد ...

اینو واسه خودت میگم ... نه من بلکه هر کس دیگه ای که ندونه و بیاد این جور جمله ها رو که بولد کردم بخونه (با توجه به اینکه سابقه ی قبلی هم توی این جور جملات داری) با خودش فکر میکنه عقده ای چیزی داری ...

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
نیکبخت و طباطبایی هم خوب بودن ززمان قلعه ن‌عی خراب شدن و از نظر شما بازیکن نیستن اما هر دو دوران اوج خیلی خوبی داشتن و الان حرفهای جالبی راجبشون نیش دلیل نیست که بگید بازیکن نبودن خکهر بازیکنی دوران اوج نزول داره

Sent from my UIMI3 using Tapatalk

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
نیکبخت و طباطبایی هم خوب بودن ززمان قلعه ن‌عی خراب شدن و از نظر شما بازیکن نیستن اما هر دو دوران اوج خیلی خوبی داشتن و الان حرفهای جالبی راجبشون نیش دلیل نیست که بگید بازیکن نبودن خکهر بازیکنی دوران اوج نزول داره

جدا نيكبخت زمان قلعه نويي خراب شد ؟
چون تا جايي كه بنده به خاطر دارم اوج بازي نيكبخت زمان قلعه نويي بود
حاتمي هم تا جايي كه به خاطر دارم جايي غير استقلال اونم تو همون نيم فصل بازي درستي نكرد

از طرفي دوستان از خريدهاي نيم فصل گله ميكنن
خب من يه سوال دارم ، بهنظرتون الان هادي عقيلي ، خلعتبري ، مهدي رحمتي كدوم رو ميشه براي تيم فصل خريد ؟
اصولا تو نيمفضل تيمها بازيكن مازادشون رو ميفروشن نه ستاره هاشون رو
فقط ما بد بختيم از بي پولي پژمان منتظري و نمونام و آندو رو از دست ميديم ، اونم تا جايي كه ميدونم مربي با رفتن هيچ كدوم موافق نبوده
كلا يه داستانيه هر چي راست و دروغه به هم ميبندن يه سري دوستان كه يكيو بكوبن
در صورتي كه نيازي نيست ، آقا قلعه نويي امسال تيمش تو بازيهلي آخر خوب نبود و خودشم گفته بارها مقصر بوده
حالا هي داستان سر هم كنيم كه چي آخه ؟ واقعا سر در نميارم اصلا منظور يه سري چيه از پست زدن

ميگين مربي نميتىنه از يازيكن بازي بگيره ، مگه هد زدن و كيروش به صادقي ياد داده كه حالا آقا يادش رفته
مگه سانتر كردن رو كيروش به خسرو ياد داده كه يادش رفته ، يا مثلا كيروش خسرو رو تو نوك حمله ميزاشته كه الان قلعه نويي ميزاره جاي ديگه؟

Sent from my iPad using Tapatalk

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158

اولا این پیشداوریتون راجع به من جای تاسف داره!
ثانیا منم به قول آقا مهدی دارم راجع به خریدهای نیم فصل حرف میزنم شما همش دوست داری بکشی جاده خاکی! حالا دلیلش رو خودت میدونی!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
اگه راجع به فخرالدینی بخوایم با یکی دوتا اشتباه قضاوت کنیم بی انصافیه و اینطوری باشه باید در مورد هاشم و صادقی سر به بیابون بذاریم!
در مورد بزرگوار خب نظر شما محترمه و من بهش احترام میذارم. هر کسی یه دیدگاهی داره
به شخصه فخرالدینی بازیکن آینده داریه و من نظرم این نبود که بخاطر یه اشتباه بندازیمش بیرون گفتم احتمالا امیرخان بخاطر اشتباهات میلاد حسابی ازش شاکی باشه
ميگين مربي نميتىنه از يازيكن بازي بگيره ، مگه هد زدن و كيروش به صادقي ياد داده كه حالا آقا يادش رفته
مگه سانتر كردن رو كيروش به خسرو ياد داده كه يادش رفته ، يا مثلا كيروش خسرو رو تو نوك حمله ميزاشته كه الان قلعه نويي ميزاره جاي ديگه؟
آقا مهدی من منظورم این نیست که امیرخان بلد نیست از بازیکن بازی بگیره..منظورم این هست که نمیتونه از بازیکن بازی بگیره، اینا با هم فرق دارن
چون ممکنه بازیکن نخواد بازی کنه..هزاری هم مربی خودشو بکشه که بازی بگیره...
اتفاقا امیرخان از کسایی بازی گرفته که هیشکی فکرشو نمیکرده و نتونسته از اون بازیکن بازی بگیره
محمد قاضی- نیکبخت واحدی تو اون دوران و با اون سن و سال- حاتمی- و....
همین عباس محمد رضایی چند دقیقه پیش از پدیده جدا شد! معلوم میشه اگر بازیکن قابلی بود امیرخان ردش نمیکرد بره
ولی خب بازیکنای خوبی رو هم چب حراج زدو فرستاد رفت مثل:
یرکویچ- ساموئل- سید- مبعلی- و خیلیا که الان یادم نیست ..همین یعقوب کریمی که فرستادش رفت دوباره جذبش کرد

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
به شخصه فخرالدینی بازیکن آینده داریه و من نظرم این نبود که بخاطر یه اشتباه بندازیمش بیرون گفتم احتمالا امیرخان بخاطر اشتباهات میلاد حسابی ازش شاکی باشه

آقا مهدی من منظورم این نیست که امیرخان بلد نیست از بازیکن بازی بگیره..منظورم این هست که نمیتونه از بازیکن بازی بگیره، اینا با هم فرق دارن
چون ممکنه بازیکن نخواد بازی کنه..هزاری هم مربی خودشو بکشه که بازی بگیره...
اتفاقا امیرخان از کسایی بازی گرفته که هیشکی فکرشو نمیکرده و نتونسته از اون بازیکن بازی بگیره
محمد قاضی- نیکبخت واحدی تو اون دوران و با اون سن و سال- حاتمی- و....
همین عباس محمد رضایی چند دقیقه پیش از پدیده جدا شد! معلوم میشه اگر بازیکن قابلی بود امیرخان ردش نمیکرد بره
ولی خب بازیکنای خوبی رو هم چب حراج زدو فرستاد رفت مثل:
یرکویچ- ساموئل- سید- مبعلی- و خیلیا که الان یادم نیست ..همین یعقوب کریمی که فرستادش رفت دوباره جذبش کرد
درود
احسان عزيز منظور بنده اصلا شما نبودين
بنده صحبتم با دوستاني هست كه آسمون ريسمون ميبافن براي و به هر دري ميزنن تا چيزي كه معلوم هست رو ثابت كنن
چيز معلوم اينه كه استقلال خوب بازي نميمنه و در دفاع مشكل داره
همه ميدونيم قبولم داريم
ديگه هي بيايم بگيم خريد كردن مربي ما خوب نيست و هزار تا داستان كه اصلا ربطي به مربي نداره
هممون ميدونيم مربي عقيلي رو ميخواست ، سيد جلال رو ميخوسات ، پژمان منتظري رو ميخواست ، فرشيد طالبي رو ميخواست ، حالا وقتي باشگاه نتونسته جذب كنه تقصير مربي چيه ؟
مصلا اگر جباري رو بر ميگردوندن ميرفت دنبال كريميان ؟
حاج صفي رو ميگرفتن هاشم رو نگه ميداشت ؟

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
شقایق! درد من یکی دو تا نیست!!!

هافبک تیم فوتبال استقلال(رمضانی) در پایان تصریح کرد: به احتمال زیاد در اواخر خرداد سال آینده می‌توانم پا به توپ شوم.

@ آقا مهدی ما ارادت داریم...

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
شما اول تکلیف اون دو تا جملت رو مشخص کن بفهمیم با خودت چند چندی ، بعد بیا اینجا افه ی دانستنیهات رو بذار که تازه همشون رو با یه سرچ ساده توی اینترنت میشه به دست آورد ...

اینو واسه خودت میگم ... نه من بلکه هر کس دیگه ای که ندونه و بیاد این جور جمله ها رو که بولد کردم بخونه (با توجه به اینکه سابقه ی قبلی هم توی این جور جملات داری) با خودش فکر میکنه عقده ای چیزی داری ...

یه ذره دیگه تحت فشارت بزارم حتما فحش میدی ؟؟؟؟؟؟
خب بگذریم معنی دو جمله رو خواستید تو پست قبلی توضیح دادم به جای اینکه سریع بیای باری به هر جهت جواب بدی پستی که زده بودم رو خوب میخوندی جواب دادم
در مورد مربی خارجی هم ظاهرا قانع شدید که با مربی ( خوب و با دانش - تاکید میکنم باز نیای بگی کخ ) تیم قبلا تو اسیا و لیگ هم قهرمان شده اگه قانع نشدید دیگه !! .........
در مورد اطلاعات هم که 100 % در مورد شخص شما مطمئن هستم که چیزی به نام اطلاعات فوتبالی ندارین حتی با سرچ کردن تو اینترنت. اگه بخواین هم ثابت میکنم یه عکس دهه 70 استقلال رو بزارم ببینم کیا رو میشناسید البته ملاک خوبی نیست ولی در مورد شما فکر کنم کارایی داشته باشه

Last edited:

silly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
137
یکی از بازیکنایی که تو این دوسال واقعا بدرد تیم میخورد بعد از جباری ویسنته آرزه بود که بزرگوار راحت ردش کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا