• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
با این ادبیات صحبتهای شما من جای بحثی نمیبینم این تاپیک باشد ک رستگار شوید عزیزان بای

Sent from my UIMI3 using Tapatalk

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دیگه ببخشید اگه قرار بود باشگاه بتونه کل ستاره های ایران رو واسه آقای قلعه نویی بخره که الان با 10 امتیاز صدر جدول بودیم!! هنر مربی وقتیه که با چند ستاره و بازیکن های معمولی نتیجه بگیره که قلعه نویی دیگه نمیتونه!

مگه علی منصور تیمش عقیلی و خلعتبری و حاج صفی رو داره که صدر جدوله و رفته فینال حذفی!!!!

بعضیا هر چیزی میگن که قلعه نویی رو از همه تقصیر ها تبرئه کنن در حالی که خود ایشون گفت مقصر 100% این نتایج هست! پس وقتی خود ایشون قبول داره مقصر هست پس دفاع الکی نکنید

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
دیگه ببخشید اگه قرار بود باشگاه بتونه کل ستاره های ایران رو واسه آقای قلعه نویی بخره که الان با 10 امتیاز صدر جدول بودیم!! هنر مربی وقتیه که با چند ستاره و بازیکن های معمولی نتیجه بگیره که قلعه نویی دیگه نمیتونه!

مگه علی منصور تیمش عقیلی و خلعتبری و حاج صفی رو داره که صدر جدوله و رفته فینال حذفی!!!!

بعضیا هر چیزی میگن که قلعه نویی رو از همه تقصیر ها تبرئه کنن در حالی که خود ایشون گفت مقصر 100% این نتایج هست! پس وقتی خود ایشون قبول داره مقصر هست پس دفاع الکی نکنید
پست بنده رو درست بخونيد در پاسخ به دوستاني كه مبگن قلعه نويي بازيكن بدردبخور نميخره و ضعف تيم رو نميپوشونه بنده عرض كردم قلعه نويي اينطور ليستي داشت ، و در دو پست قبلي هم عرض كردم قلعه نويي در نتايج ضعيف چند هفته گذشته مقصر بوده واين چيز معلوميست
ضمنا خود قلعه نويي هم قبول داره كه مقصر بوده

Sent from my iPad using Tapatalk

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
به نظر من مربی که فعلا تو تیم مشغول هست رو باید حمایت کرد .با توجه به رتبه فعلی هم خیلی هم بد نتیجه نگرفتیم . به نظرم همین شهباز زاده رو هم قلعه نویی آورده . پارسال هم با اون وضع نفرات بد نتیجه نگرفت

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
مدافعان استقلال آرام ترین تماشاگران دنیا

مدافعان استقلال به جاي آن كه مدافع باشند، تماشاگرند... تماشاگراني آرام كه خيلي ساكت توپ را تماشا مي‌كنند، به توپ زل مي‌زنند و خدا شاهد است هيچ مزاحمتي براي مهاجمان حريف ندارند. سرمربي استقلال هرچه فرياد مي‌زند «يار، اول يار، يار بگير» هيچ فايده‌اي ندارد و اين دوستان فقط تماشاچي‌اند! كاش سرمربي استقلال، اين تماشاگران آرام را روي سكوها بنشاند و به جاي آنها از چند بوقچي كه ثابت كرده‌اند خيلي خوب پاچه مي‌گيرند، در خط دفاع استفاده كند. در اين صورت هم بوقچي‌ها به يك دردي مي‌خورند و هم مدافعان استقلال در نقش بهترين و ساكت‌ترين تماشاگران دنيا سر جاي خودشان مي‌نشينند. حيف است اين بچه‌ها كه خيلي پيگير توپ را تماشا و تعقيب مي‌كنند، سر پست اصلي خود نباشند و روي سكوها ننشينند!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
این پیرهن فروزان چه مشکلی داشته که کمیته اخلاق بهش گیر داده؟ #

%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%863%281%29.jpg

مگه مصدومیتش چی بوده ؟
رباط صلیبی و مینیسک داخلی پای چپ او دچار آسیب‌دیدگی شده

خدائیش...ما داریم سر موفقیت تیم اینجا حرص میخوریم و تو سرو کله هم میزنیم...اونوخ آقایون میرن تعطیلات انگار نه انگار...بیکاریم بخدا خودمون رو درگیر این مسائل میکنیم!!! (در همین راستا شاعر میفرماید: منو باش زندگیمو به پای تو ریخته بودم.......)
Ashampoo_Snap_2014.12.14_22h45m12s_116_.png

Last edited:

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
ماشالله این تولیدی مجید دوزار وقت نمیذاره ۴ تا پیرن طراحی کنه زارپ اومده یکی از پیراهن دوم های پرتغال کپی کرده که برگرفته از صلیب هست شاید برای این بوده گیر داده

فایل های ضمیمه

• image.jpg
    image.jpg
    58.9 KB · نمایش ها: 23
  • image.jpg
    image.jpg
    52.7 KB · نمایش ها: 23

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
کلا دغدغه مسئولین ما یا پروپاچه و حجابه! یا خالکوبی و طرح پیرهن!! اینقدر که اینا به این جور مسائل توجه دارن اگه به فساد در فوتبال توجه داشتن الان وضعمون بهتر بود!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
ملی پوشای استقلال دارن مخ نغمه جدایی رو میزنن! یعنی آفریقا زده شدن و خوشی زدن زیر دلشون....
بنظرم الان بهترین موقع هست که هر کی دلش با تیم نیست رو عذرشو بخوان و یه خونه تکونی اساسی انجام بشه که بنظرم امیرخان قدرت ریسک پذیری در این حد اونم تو این سرمای زمستون رو نداشته باشه
ولی بنظرم الان وقتشه..امیرحسین و هاشم بعیده تا اخر فصل اونم بعد بازیهای آسیایی درست بشن

چقدر خوبه بدترین بازیها رو برای تیم باشگاهی ات انجام بدهی و اعصاب مصاب میلونها هوادار رو تیلت کنی تو کاسه چکنم،
انوخ تو اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی غمت هم نباشه!!! بخور هاشم جون ..نوش جونت!

Ashampoo_Snap_2014.12.16_00h27m50s_010_.png

Last edited:

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
دوستانی که میگن ( البته اگه بشه دوست خطاب کرد چون دوست ادم به این شکل صحبت نمیکنه ) خرید های قلعه نوعی رو مقایسه میکنیم .. ببینید قلعه نوعی دنبال جوان گرایی و استعداد یابی نبوده .. هر بازیکنی که توی اوج بودهه خریده نمیتونید با تیمی مثل نفت مقایسه کنید که نصفش جونن ...
اینکه قلعه نوعی اشتباهاتشو قبول کرده و باز هم تیم میبازه به نظرتون جالبه ؟ مث اینه من بزنم توی گوش شما بگم ببخشید .. دوباره بزنم ببگم ببخشید .. خو این که نشد که ..
من قبول دارم اشتباه کردم پس کی اصلاح میکنم ؟ !! شما اینو قبول میکنی از من ؟؟؟ هیچ فرقی نداره حالا شما میخوای بگو مثال اشتباس

ععکس اخر که گذاشتید میگیدد هاشم بخور .. خو مث بچه ها که نمیتونه قهر کنه .. بشینه نخوره خخخخ باو بزرگ شدیم خونه هم دعوا میکنیم عذامونو که باید بخوریم .. پ ن پ بریم بمیریم ..
درضمن کسی که خون مارو توی شیشه کرده قلعه ننوعیه ..
استقلال در نزدیکی صدر هست و قلعه نوعی قول قهرمانی داده .. نه یک بار نه دوبار چندین بار اعلام کرده قهرمانیم .. دوس دارم ببینم قهرمان نمیشه .. اونوقت شماهایی که میگین اشتباهاتشو میگین قبول کرده چه حرفی دارین بزنین دفاع کنید ..

استقلال نیاز به یک مربی خوب داره نه بازیکن خاص .... با همین بازیکن ها میتونستیم پرسپولیس رو ببریم .
. یه سوال به من بگید چرا بازی پرسپولیس یعقوب کریمی بازی نکرد ؟ درست میگ دیگه بازی نکرد ؟ که قهر کرد ؟ درسته ؟ مصدوم نبودش که قهر کرده دیگه

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
دوستانی که میگن ( البته اگه بشه دوست خطاب کرد چون دوست ادم به این شکل صحبت نمیکنه ) خرید های قلعه نوعی رو مقایسه میکنیم .. ببینید قلعه نوعی دنبال جوان گرایی و استعداد یابی نبوده .. هر بازیکنی که توی اوج بودهه خریده نمیتونید با تیمی مثل نفت مقایسه کنید که نصفش جونن ...
اینکه قلعه نوعی اشتباهاتشو قبول کرده و باز هم تیم میبازه به نظرتون جالبه ؟ مث اینه من بزنم توی گوش شما بگم ببخشید .. دوباره بزنم ببگم ببخشید .. خو این که نشد که ..
من قبول دارم اشتباه کردم پس کی اصلاح میکنم ؟ !! شما اینو قبول میکنی از من ؟؟؟ هیچ فرقی نداره حالا شما میخوای بگو مثال اشتباس

ععکس اخر که گذاشتید میگیدد هاشم بخور .. خو مث بچه ها که نمیتونه قهر کنه .. بشینه نخوره خخخخ باو بزرگ شدیم خونه هم دعوا میکنیم عذامونو که باید بخوریم .. پ ن پ بریم بمیریم ..
درضمن کسی که خون مارو توی شیشه کرده قلعه ننوعیه ..
استقلال در نزدیکی صدر هست و قلعه نوعی قول قهرمانی داده .. نه یک بار نه دوبار چندین بار اعلام کرده قهرمانیم .. دوس دارم ببینم قهرمان نمیشه .. اونوقت شماهایی که میگین اشتباهاتشو میگین قبول کرده چه حرفی دارین بزنین دفاع کنید ..

استقلال نیاز به یک مربی خوب داره نه بازیکن خاص .... با همین بازیکن ها میتونستیم پرسپولیس رو ببریم .
. یه سوال به من بگید چرا بازی پرسپولیس یعقوب کریمی بازی نکرد ؟ درست میگ دیگه بازی نکرد ؟ که قهر کرد ؟ درسته ؟ مصدوم نبودش که قهر کرده دیگه
یه استقلالی واقعی نمیگه دوست دارم قهرمان نشیم تا ببینم قلعه نویی چی میگه !!!

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
بزرگوار هنوز هم اصرار دارد که تقصیر لغزش‌های تیمش را به گردن هر کسی بیندازد الا خودش و ترکیب‌هایی که برای هر مسابقه انتخاب می‌کند.
مدت‌ها او مدعی بود که مشکلات دفاعی استقلال به خاطر مصدومیت‌های طولانی مدت حنیف‌ عمران‌زاده و امیرحسین صادقی است اما از زمانی که آنها برگشته‌اند دفاع استقلال صد درجه بدتر شده به طوری که به کمتر توپی نه می‌گویند.
دو سه فصلی است که قلعه نویی در نیم فصل حدود 80 درصد نفراتی را که خودش در ابتدای فصل خریده است، جواب می‌کند و عده‌ای دیگر را می‌آورد و آنها را هم در پایان فصل رد می‌کند و این دور پراشتباه با طی دوباره در فصل بعدی تکرار می‌شود.
در دو فصل گذشته امثال موسوی، حاتمی، منوچهری، اشجاری، اولادی و البته نکونام به استقلال آمده و همگی توسط ژنرال به سرعت مازاد تشخیص داده شده بودند و جدیدترین نمونه پژمان نوری است.
اگر سیدمهدی رحمتی که معمولا در طول هر فصل با Save ها و حرکات محیرالعقولش به طور متوسط 15 امتیاز برای تیمش به ارمغان می‌آورد در جمع آبی‌ها می‌ماند، استقلال با همین ترکیب پر ایراد فعلی‌اش هم قهرمان می‌شد اما اینک ژنرال باید افسوس تدابیر نامعقولی را بخورد که محصول آن جدایی برترین دروازه‌بان 10 سال اخیر کشور از جمع آبی‌ها و رفتن وی به پیکان بود و حالا که او نیست گل زدن به استقلال نه پیچیده و نه کاری سخت است و تیم عبدا... ویسی اواخر هفته پیش در اهواز این را به کرات ثابت کرد.
منبع ایران ورزشی
25 آذر 93

• Like
Reactions: bnc

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
یه استقلال واقعی .. دنبال یه قهرمانی دلچسب و با اقتدار و واقعی هستش نه بدنبال باندبازی و .......... سیاست .. بیخیال

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
خیلی جالبه به تعداد خروجی های استقلال نگاه کنید:
البته شاید یه سریا رو این نقل و انتقالات به نون و نوایی برسن

600_IranVarzeshi-1393-09-25.jpg

• Like
Reactions: bnc

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
با سلام دوباره خدمت کاربران عزیز

داسیلوا رضایت نامشو گرفت و بدون یک بازی رسمی ، از تیم رفت . اینم یکی دیگه از خرید های بی حاصل که میشد کارهای بهتری باهاش انجام داد .
سایت سازمان لیگ امید ابراهیمی رو محروم از بازی با سپاهان اعلام کرده . امیدوارم که اشتباهی رخ داده باشه چون این بازی تاثیر مستقیمی روی آینده و روند تیم داره.

این تیم پتانسیل خیلی بالایی داره و میشه امیدوار بود تا روزای خوبی که بهش عادت کرده بودیم ، بازم برگرده

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
یه استقلال واقعی .. دنبال یه قهرمانی دلچسب و با اقتدار و واقعی هستش نه بدنبال باندبازی و .......... سیاست .. بیخیال
متاسفم واستون که به این راحتی راجع به چیزی که نمیدونید رای صادر میکنید. واسم جالبه که چقدر راحت افتخارات باشگاه در زمان این بابا رو لکه دار میکنید. کسی که زمین خوردن قلعه نویی و بخواد حتی به قیمت زمین خوردن استقلال ، استقلالی نیست

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
هاوالله بالله.............

600_KhabarVarzeshi-1393-09-26.jpg

لیست خرید جدید یکشنبه بازار در فصل نقل و التماسات!
فوتبال ایران لیگ برتر - با باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی تحرکات تیم‌ها برای جذب نفرات مد‌نظر به اوج خود رسید. یکی از این تیم‌ها استقلال تهران بود به خصوص بعد از نتایج ناامید‌کننده در 10 هفته اخیر که قصد داشت با چند خرید نقاط ضعف خود را ترمیم کند. در همان روزهای ابتدایی در رسانه‌ها لیستی 5 تا 7 نفره منتشر شد تحت عنوان لیست خرید نیم‌فصل استقلال اما این لیست نه به تأیید باشگاه رسید و نه کادرفنی تا تنها گمانه‌زنی محسوب شود.
با رسيدن به نيمه راه نقل و انتقالات ديروز خبري به دست‌مان رسيد مبني بر تغييرات كلي در فهرست بازيكنان مد‌نظر استقلال چون طبق ليست اوليه بسياري از باشگاه‌ها حاضر به همكاري و صدور رضايتنامه بازيكنان‌شان براي آبي‌پوش شدن نشدند. گويا در ليست جديد سرمربي استقلال تغييرات گسترده‌اي ايجاد كرده چون شنيده مي‌شود نام دو بازيكن خارجي در فهرست نفرات مد‌نظر گنجانده شده است تا نيازهاي تيم از بازارهاي خارجي تأمين شود.

با قطعي شدن فسخ قرارداد رافائل داسيلوا دروازه‌بان برزيلي، استقلالي‌ها اين فرصت را به ‌دست ‌آوردند تا يك مدافع خارجي را جايگزين او در سهميه نفرات خارجي كنند. مدافعي كه گفته مي‌شود از تيم‌ملي كاستاريكا خواهد آمد تا دو تيم مطرح پايتخت زوج خط دفاعي اين كشور آمريكاي شمالي كونكاكاف را در اختيار داشته باشند. البته نام اين مدافع رسانه‌اي نشده چون مذاكرات دو طرف هنوز به نتيجه‌اي نرسيده است. ديگر مدافع مد‌نظر كادرفني استقلال رامين رضاييان مدافع ملي‌پوش راه‌آهن است. با توجه به اتفاقات رخ داده در باشگاه راه‌آهن جذب اين مدافع سخت نيست تا جناح راست استقلال تقويت شود. در خط مياني علاوه بر محسن مسلمان، استقلالي‌ها در آستانه جذب يك برزيلي 28 ساله هم هستند.

بازيكني كه در تيم باشگاهي خود در ليگ دو برزيل جزو نفرات كليدي محسوب مي‌شود و در آستانه توافق با استقلالي‌ها قرار دارد. در خط حمله، استقلال دو گزينه دارد؛ اولين گزينه رضا عنايتي است كه گفته مي‌شود در آخرين تماس اعلام كرده خانواده‌‌اش دوست ندارند مشهد را ترك كنند ضمن اينكه به عنوان كاپيتان پديده براي جدايي از تيم شهرش مردد است. بعد از عنايتي، استقلالي‌ها همچنان چشم به جذب كاوه رضايي دوخته‌اند بلكه بتوانند رضايت سايپا را جلب كنند و اين بازيكن جوان و آينده‌دار را به عنوان زوج سجاد شهباززاده در اختيار بگيرند.

Last edited:

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
متاسفم واستون که به این راحتی راجع به چیزی که نمیدونید رای صادر میکنید. واسم جالبه که چقدر راحت افتخارات باشگاه در زمان این بابا رو لکه دار میکنید. کسی که زمین خوردن قلعه نویی و بخواد حتی به قیمت زمین خوردن استقلال ، استقلالی نیست

اتتقاد به قلعه نوعی حرف فقط عوام نیست حتی پورحیدری نفر اول افتخارات بزرگ استقلال صداش در اومدهه تا جایی که چندین بار اقدام به استعفا کرده و گفته جای من توی این استقلال نیست ، دوستان استقلالی واقعی میدونن افتخارات که بشه صحبت کرد ازش تنها مربی ایرانی فوق العاده استقلال پورحیدری بوده و هست ، شما که یادتون نیست نبایدم یادتون باشه و البته متاسفم اما تاجیهای عزیز یادشونه که دو مربی باعث دو ستاره قشنگ روی پیراهن استقلال شدن رایکوف و تنها مربی پرافتخار و بدون حاشیه و سالار مربیها منصور پورحیدری .. کسی که سال 72 واسه استقلال سه تا پاساژشو داد ..البته خیلی ها اعلیه ناصر خان حرف میزنن مرد بی اداعای فوتبال ایران اما همین ناصر خان که همه ازش ایراد میگیرن استقلال رو تا پای فینال اسیا برد
شما در جریان نیستی اما تاجیها ایانو میدون تاج یعنی حسن روشن ها .. عقاب اسیا یعنی ناصر حجازی و .. البته اردشیر روزگار خوبی در استقلال داشت از نازی به قیطریه رسید اما فرهنگ بی فرهنگی در اون موند چون مکتب اون علی پروین بود تا جایی که گفت قیطریه مث نازی اباد کثیف نیست و ادمهای نازی اباد

و تو چه دانی که تاج چیست

Last edited:

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
اتتقاد به قلعه نوعی حرف فقط عوام نیست حتی پورحیدری نفر اول افتخارات بزرگ استقلال صداش در اومدهه تا جایی که چندین بار اقدام به استعفا کرده و گفته جای من توی این استقلال نیست ، دوستان استقلالی واقعی میدونن افتخارات که بشه صحبت کرد ازش تنها مربی ایرانی فوق العاده استقلال پورحیدری بوده و هست ، شما که یادتون نیست نبایدم یادتون باشه و البته متاسفم اما تاجیهای عزیز یادشونه که دو مربی باعث دو ستاره قشنگ روی پیراهن استقلال شدن رایکوف و تنها مربی پرافتخار و بدون حاشیه و سالار مربیها منصور پورحیدری .. کسی که سال 72 واسه استقلال سه تا پاساژشو داد ..البته خیلی ها اعلیه ناصر خان حرف میزنن مرد بی اداعای فوتبال ایران اما همین ناصر خان که همه ازش ایراد میگیرن استقلال رو تا پای فینال اسیا برد
شما در جریان نیستی اما تاجیها ایانو میدون تاج یعنی حسن روشن ها .. عقاب اسیا یعنی ناصر حجازی و .. البته اردشیر روزگار خوبی در استقلال داشت از نازی به قیطریه رسید اما فرهنگ بی فرهنگی در اون موند چون مکتب اون علی پروین بود تا جایی که گفت قیطریه مث نازی اباد کثیف نیست و ادمهای نازی اباد

و تو چه دانی که تاج چیست
همه فهمیدیم که شما انسان با دانش و معلوماتی هستی که فشار این اطلاعات اینقدر زیاد شده که داره ازت میزنه بیرون

کلا حرفای یه انسان بی منطق جای هیچ بحثی نداره، منصورخان پورحیدری از قلعه نویی انتقاد کرده؟ خب حق داشته همینطور که تک تک هوادارا حق دارن ولی این انتقاد کجاش به شما این مفهوم رو رسونده که قهرمانیهای استقلال باند بازی و این حرفا بوده؟
اصلا شما تو چه جایگاهی هستی که به خودت اجازه میدی افتخارات باشگاه رو زیر سوال ببری؟

ضمنا، بله شما درست گفتی ، من سنم اونقدری نیست که رایکوف رو یادم باشه و اصلا نمیدونم تاج چیه، اتفاقا اصلا هم دوست ندارم شناختم از تاج من رو همردیف افرادی مثل شما بکنه که بوی کمبود از صحبتهاشون به خوبی به مشام میرسه

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا