برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
استقلال و نبرد احتمالی با صبا در یک هشتم

استقلال موفق شد در یک ماراتن 120 دقیقه‌ای حریف دسته اولی خود را با تک گل کریمی از پیش رو بردارد.
+++++++++++++++++++++++++
علی قربانی باز هم موثر برای آبی‌ها

علی قربانی مهاجم شماره 17 استقلال با پاس گلی تماشایی با ضربه سر زمینه‌ساز پیروزی آبی‌پوشان مقابل حریف سختکوش کرمانی شد.

01153595.jpg

به گزارش "ورزش‌سه"، مهاجم غالبا نیمکت‌نشین استقلال بار دیگر با حضور در ترکیب اصلی این تیم توانست روی شرایط بازی تاثیرگذار باشد و این‌بار با پاس تماشایی خود محسن کریمی را روانه دروازه مس کرمان کرد که مقاومتی 113 دقیقه‌ای از خود به جا گذاشته بود.

قربانی بهترین آمار گلزنی در استقلال را در مقایسه با دقایق حضورش در زمین از خود بجا گذاشته است و این‌بار با پاس گل سرنوشت‌سازش در ترکیب این تیم تاثیرگذار بوده است

+++++++++++++++++++

خلاصه بازی استقلال 1-0 مس کرمان

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
یه بازیکن خلاق و تکنیکی و پا به توپ اون وسط نداریم. بختیار که الان در حد لیگ محلات هم بازی نمیکنه. بازیکنی میخوایم مثل داریوش شجاعییان یا سروش رفیعی.
این رابسون هم باید بندازه روی نیمکت و مجید حسینی رو به جاش بزاره. این فرشید باقری هم کلا تعطیله و خدا کنه هر چه زودتر روزبه آماده بشه.
حداقل با این اوصاف باید از بازیکنای جوونمون مثل محسن کریمی و بهنام برزای بیشتر استفاده بکنه.

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
به امید پیروزی ...

شرایط بازی جام حذفی کاملن متفاوت از لیگه ...

مس کرمان اومده که بازی رو بکشونه به ضربات پنالتی از ابتدا بازی رو بسته ... قشقایی صدرنشین لیگ برتر رو مرحله ی قبل حذف کرد اینکه مس کرمان بود ... نوی بازی با این شرایط هر چی جلوتر میریم استرس تیمی که ازش انتظار میره بازی رو ببره بیشتر میشه ... کارش هم سخت تر

در هر صورت به کوری چشم دشمنان و بدخواهان و هوادارنماها ، کسایی که از خداشونه استقلال نتیجه نگیره تا بیان اینجا و بگن دیدید ما گفتیم و دیدید ما چقدر واردیم ، بازی رو بردیم ... هر چند که از استقلال انتظار میره به جایی برسه که توی یه همچین بازی ای با دو سه تا گل بدون دردسر بیاد بیرون که البته ما خیلی وقته همچین استقلالی رو ندیدیم

ضمن اینکه باز هم نبود خسرو حیدری و ابراهیمی حس میشد ... وریا هم که نبود ... مهاجم هم که هیچی نگیم بهتره ...

تبریک به همه ی آبی دلان بابت پیروزی و صعود به مرحله ی بعدی جام حذفی

اولا مودب باش
دوما هرچي گفتي با خودت بودي
مراقب باش وگررنه ميشم مثل خودت

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
اول تبریک
دوم تحلیل :
تنها لطف این برد ، بالا رفتن اعتماد به نفس تیمی هستش.
وگرنه همه ما میدونیم که تیم از نداشتن یه **** ، لیدر ، یا حتی یه بزرگتر که توی زمین قلدری کنه ، رنج میبره .
خدا کنه جای روزبه درست و حسابی پر بشه ، من که چشمم آب نمیخوره حتی خود روزبه هم بتونه سریع و راحت این نقص رو پوشش بده بازیکنی با این مصدومیت برگشتش به فوتبال سخته چه برسه که انتظار برگشت به اوج رو داشته باشیم.
در نتیجه ، منصوریان باید توی باد درست شدن روزبه یا بازیکن شدن بختیار نمونه ، و دنبال یه بازیکن بگرده ، شک نکنید اینجوری کج دار و مریز ادامه دادن باعث فاصله افتادن توی جدول میشه .
پ.ن : گزارشگر احمق کلید کرده بود که تشویق هوادارا هماهنگ نیست ، خب گلابی موج مکزیکی هم دور اول و دومش نمیگیره ، حالا استقلال توی یه بازی وسط هفته با این دوزار تماشاچی که همت کردن اومدن استادیوم داره تلاش میکنه مدل تشویقش رو تمرین کنه ، تو هی حرف مفت بزنه ، اونجا هم که مدل تشویق میگیره ، خودش رو میزنه به کری و کوری انگار نه انگار.

نکته آموزشی : http://www.parsi.wiki/fa/wiki/topicdetail/b543faae84fd47e587a6443dba3d98e8

s_mina_1369

کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
یه بازیکن خلاق و تکنیکی و پا به توپ اون وسط نداریم. بختیار که الان در حد لیگ محلات هم بازی نمیکنه. بازیکنی میخوایم مثل داریوش شجاعییان یا سروش رفیعی.
این رابسون هم باید بندازه روی نیمکت و مجید حسینی رو به جاش بزاره. این فرشید باقری هم کلا تعطیله و خدا کنه هر چه زودتر روزبه آماده بشه.
حداقل با این اوصاف باید از بازیکنای جوونمون مثل محسن کریمی و بهنام برزای بیشتر استفاده بکنه.

عزيز من فقط تعريف كن نميدوني اينجا متعصب كور كورانه هست
فقط تعريف
هوادار يعني تعريف كور كورانه و الكي
و هيچي نبينه وگرنه ميريزه سرت

فقط تعريف كن بابا

يه وقت نگيرشانسي برديم
يه وقت نگي هيچي نميشيم
يه وقت نگي بختيار بده
يه وقت نحي تيم مشكل داره
يه وقت نگي بازيكن نداريم
يه وقت نگي تكنيك نداريم

بگو همه چي ارومه و خوب و عالي

بعضيا هستن اسمشون گذاشتن هوادار
كاري به هيچي ندارن
فقط ميان جلو كه بگن ما هم هستيم و همه چي عاليه و به زور ميخوان عقيده تند و بي دليلشون تحميل كنن و همه بحن تيم عاليه و توپ

s_mina_1369

کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
اول تبریک
دوم تحلیل :
تنها لطف این برد ، بالا رفتن اعتماد به نفس تیمی هستش.
وگرنه همه ما میدونیم که تیم از نداشتن یه **** ، لیدر ، یا حتی یه بزرگتر که توی زمین قلدری کنه ، رنج میبره .
خدا کنه جای روزبه درست و حسابی پر بشه ، من که چشمم آب نمیخوره حتی خود روزبه هم بتونه سریع و راحت این نقص رو پوشش بده بازیکنی با این مصدومیت برگشتش به فوتبال سخته چه برسه که انتظار برگشت به اوج رو داشته باشیم.
در نتیجه ، منصوریان باید توی باد درست شدن روزبه یا بازیکن شدن بختیار نمونه ، و دنبال یه بازیکن بگرده ، شک نکنید اینجوری کج دار و مریز ادامه دادن باعث فاصله افتادن توی جدول میشه .
پ.ن : گزارشگر احمق کلید کرده بود که تشویق هوادارا هماهنگ نیست ، خب گلابی موج مکزیکی هم دور اول و دومش نمیگیره ، حالا استقلال توی یه بازی وسط هفته با این دوزار تماشاچی که همت کردن اومدن استادیوم داره تلاش میکنه مدل تشویقش رو تمرین کنه ، تو هی حرف مفت بزنه ، اونجا هم که مدل تشویق میگیره ، خودش رو میزنه به کری و کوری انگار نه انگار.

نکته آموزشی : http://www.parsi.wiki/fa/wiki/topicdetail/b543faae84fd47e587a6443dba3d98e8

عزيز فقط تعريف كن
نميدوني اينجا بايد تعريف كني نه انتقاد نميدوني اينجا افرادي هستن كه نميبينن مشكلاتو
همه هوادار نما هستن بعضيا عالي و توپ

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
باید با رفتن رضایی موافق کنند و یک بازیکن ششدانگ برای خط حمله پیدا کنند . چون با پول ترانسفرش راحت میتونند بازیکن خوب بگیرن

s_mina_1369

کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
باید با رفتن رضایی موافق کنند و یک بازیکن ششدانگ برای خط حمله پیدا کنند . چون با پول ترانسفرش راحت میتونند بازیکن خوب بگیرن
داداش تعريف كن فقط تعريف

Last edited:

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
عزيز فقط تعريف كن
نميدوني اينجا بايد تعريف كني نه انتقاد نميدوني اينجا افرادي هستن كه نميبينن مشكلاتو
همه هوادار نما هستن بعضيا عالي و توپ

من نوعی هم بجاش دفاع میکنم
هم انتقاد میکنم
اصلاً هم شعار زنده باد و مرده باد نمیدم .
جایی لازم باشه از تیم حمایت کنم ، حتماً حمایت میکنم
جایی لازم باشه ایراد رو اعلام کنم ، حتماً ایراد میگیرم.
از هیچ بشری هم دستور نمیگیرم یا پیروی نمیکنم.
.
.
.
نکته 1 : جامع آماری اینجا بسیار محدود و بسته هستش ، و به هیچ وجه نمود واقعی جامعه نیست ، پس تعریف و تمجید یا ایراد و انتقاد تاثیری توی تیم و هوادار نداره .
نکته 2 : اینجا عین آب خوردن همه دچار سوتفاهم میشیم ، منم اول فصل با 1 نفر همین مشکل رو داشتم ( من از تيم دفاع ميكردم) ، بهترین و راحت ترین کار " موسی به دین خویش، عیسی به دین خویش " و گرنه حالا حالا ها بايد ريپلي و گوشه كنايه ميزديم.

Last edited:

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
به نظرم این تیم یه جباری اون وسط کم داشت , واقعا گره ، گنگ بازی کردن این تیم ( به نظرم) با ی بازیکنی مث جباری باز میشه

s_mina_1369

کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
من نوعی هم بجاش دفاع میکنم
هم انتقاد میکنم
اصلاً هم شعار زنده باد و مرده باد نمیدم .
جایی لازم باشه از تیم حمایت کنم ، حتماً حمایت میکنم
جایی لازم باشه ایراد رو اعلام کنم ، حتماً ایراد میگیرم.
از هیچ بشری هم دستور نمیگیرم یا پیروی نمیکنم.
.
.
.
نکته 1 : جامع آماری اینجا بسیار محدود و بسته هستش ، و به هیچ وجه نمود واقعی جامعه نیست ، پس تعریف و تمجید یا ایراد و انتقاد تاثیری توی تیم و هوادار نداره .
نکته 2 : اینجا عین آب خوردن همه دچار سوتفاهم میشیم ، منم اول فصل با 1 نفر همین مشکل رو داشتم ، بهترین و راحت ترین کار " موسی به دین خویش، عیسی به دین خویش "
حرفتون دقيقا
ديشب من با يكي از دوستان صحبت ميكنم ايشون پريده وسط
هركي نظر داره
من انتقاد دارم
انتقادي كه حد احقل ١٠ نفر هم گفتن ايشون به بدترين شكل جواب منو دادن و كشش دادن
و به اجبار ميگن يا تعريف من يا انتقاد كني تماشگر نمايي
حتما بايد كوركورانه فقط تعريف كرد

dvb595959

Registered User
لایک‌ها
323
بردیم[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
حیف شد ،دیگه فینال به قشقایی نمیخوریم.
خدایی این پست رو دیگه پاک نکن.در مورد تیم خودم نظر دادم.

فرستاده شده از Che2-L11ِ من با Tapatalk

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
دوستان این بحث های بچه گانه و... دور از شان شماست , بی خیالش بشید
هرکس نظرشو بگه , بحث کنید , نقد , خوشحالی , ناراحتی تونو با رعایت احترام بیان کنید
توجه کنید جز ما این تاپیک توسط خیلی های دیگه اللخصوص هوادارای رقیب رصد میشه , خیلی بده دست مایه خنده سایرین بشیم

پس بی خیال

s_mina_1369

کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
دوستان این بحث های بچه گانه و... دور از شان شماست , بی خیالش بشید
هرکس نظرشو بگه , بحث کنید , نقد , خوشحالی , ناراحتی تونو با رعایت احترام بیان کنید
توجه کنید جز ما این تاپیک توسط خیلی های دیگه اللخصوص هوادارای رقیب رصد میشه , خیلی بده دست مایه خنده سایرین بشیم

پس بی خیال

داداش من شروع كردم
من اومدم ناراحتيمو گفتم
ايشون پست منو گرفته تا تونسته توهين كرده
من مقصرم ؟؟؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
این باقری دست کمی از یه کلوخ نداره با این تفاوت که کلوخ بی جان ثابته ولی باقری جان داره ثابت نیست ! دارم فکر میکنم چطور اینو خریدیم !؟ یعنی مجید حسینی رو بذاریم تو این پست خیلی بهتر کار میکنه . 1دهم درصد هم نکته مثبتی نداره
کاوه رضایی اصلا مهاجم نوک نباید باشه همون پشت هجوم باشه کاراییش بیشتر و مثبته
بختیار رحمانی یعنی 10 درصد فرشید اسماعیلی بازی کنه هم خوبه !! خیلی اوته . بجای منصوریان باشم اونو میفرستم رو نمیکت یا میفروشمش . حداقلش این جوانان رو بذاریم انرژی دارن و دوندگی بالا و پول خیلی خیلی خیلی کمتر میگیرند
فرشید اسماعیلی باید فیکس بشه
دفاع نسبتا نسبتا به چند بازی اول بهتر شده ! ولی زیاد کار داره
باید از علی قربانی بیشتر استفاده شه
به امید پیشرفت تیم استقلال

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
به نظر من با توجه به اينكه بازي جام حذفي رو برديم
جاداره يادي كنيد از
قشقايي
و لبخندي بر لب همه اين مسائل رو فراموش كنيد.
قشقايي حالا حالا ها ، ظرفيت خنده و لبخند رو داره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
هر دروازه بانی به جز سید بود مشکل دفاع مشخص میشد . متاسفانه بعد از جباری وسط زمین را نداریم . بازیسازی فقط از راست انجام میشه . حالا تو این چند بازی یعقوب کریمی باعث راه افتادن سمت چپ شده .

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
داداش من شروع كردم
من اومدم ناراحتيمو گفتم
ايشون پست منو گرفته تا تونسته توهين كرده
من مقصرم ؟؟؟
بیخیال دوست عزیز . هدف همه ما تیم محبوبمون هست . هر کسی با دید خودش به قضیه نگاه میکنه . نباید به هم خورده گرفت .

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
به نظرم دوستان من و شما که هیچ تأثیری نه تو تاکتیک میتونیم بزاریم نه تو چینش بازیکنها ، نه گرفتن بازیکنها و نه ...... پس بهتره با همین داشته هامون سر کنیم و با حمایت از تیم باعث پیشرفت بشیم به قول معروف همینی که هست میخای بخاه نمیخایی هم نخاه پس بهتره به فکر هماهنگی باشیم تا تفرقه.

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
اینقدر مجری یک مسی , دو مسی , چند مسی گفت
این خواهرزاده کوچولو ما گفت : اشتخلال چندتا مشی داره o_O
طفلک هنگ کرده بود !!!:D

بالا