برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
برد حق ما بود با این ترکیب داغووووووووون
خدارو شکر
و تبریک به دوستانی که از برد تیمشون خوشحال میشن ;)
و این برد تقدیم به منصور پورحیدری ، بزرگی که بزرگ بودن رو بلد بود و بزرگ موند.

01157857.jpg

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
دوستان یه تبریک دیر هنگام به همتون بابت صعود تیم به مرحله ی یک چهارم ...

تیم با اینکه چندین بازیکن اصلی رو در اختیار نداشت ولی نسبتن قابل قبول بازی کرد ... خصوصن اینکه بازی جام حذفی جای اشتباه نیست ... صبا هم تدافعی بازی میکرد

من مطمئنم اگر جای صمد مرفاوی ، علی دایی روی نیمکت صبا بود توی همون وقتای قانونی میبردیمشون

نمیدونم چه بدبختی داریم ما هر کسی مقابلمون بازی میکنه میخواد دنبال ضد حملس فقط ... بدبختی

Terova

Registered User
لایک‌ها
813
دیروز ورزشگاه بودم واقعا تماشاگرا 120 دقیقه تشویق کردن
این حامد لک هم از اون **** هاست ئو ملیون فحش خوردو لی بازم وقت تلفی می کرد و با دستا و رفتاراش تماشاگرا رو تحریک میکرد

واقعا اسم کشور های عربی بد درفته این صبا با این مربی به ظاهر استقللالیش خیللی از اونا بدترن

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
به گزارش "ورزش سه"، انتشار فیلم صحبت های مهدی رحمتی و صالحی داور دیدار استقلال و صبای قم پیش از ضربه کیوان امرایی که دروازه بان آبی ها موفق به مهار آن شد، حاشیه های زیادی را به همراه داشته است. هر چند با توجه به صدای هواداران حاضر در ورزشگاه، صدای داور در این لحظه به خوبی مشخص نیست اما لب خوانی صحبت های صالحی در این صحنه شائبه های زیادی را به وجود آورده است.

فرضیه اول که البته بیشتر توسط هواداران تیم های رقیب استقلال مطرح می شود در توضیح این صحنه به این موضوع اعتقاد دارند که داور دیدار جهت ضربه پنالتی امرایی را به دروازه بان استقلال می گوید. در این فرضیه عده ای عقیده دارند که صالحی از رحمتی خواسته تا به سمت "چپ حرکت کند" و نکته جالب توجه این است که رحمتی با انجام دادن این کار پنالتی سرنوشت سازی را مهار کرده است. در صورتی که این موضوع اثبات شود، نه تنها داور دیدار بلکه رحمتی و بازیکن تیم صبا، کیوان امرایی در این صحنه که یک تبانی آشکار است متهم هستند که می تواند تبعات زیادی را برای استقلال و حتی فوتبال ایران در پی داشته باشد. همچنین در رد فرضیه اول می توان این موضوع را مطرح کرد که اگر امرایی و رحمتی تصمیم به تبانی داشتند، چه نیازی به کمک صالحی داور بازی بود؟

فرضیه دوم که در دفاع از رحمتی و صالحی مطرح می شود در لب خوانی صحبت های صالحی به موضوع دیگری اشاره می کند. در این فرضیه صالحی در واکنش به دعا خواندن مهدی رحمتی که اتفاقی همیشگی است، از او خواسته تا با پرهیز از اتلاف وقت، بعد از اینکه درون دروازه قرار می گیرد، "بچرخد" و بعد از سوت او به سمت راست و چپ حرکت کند. فرضیه ای که با توجه به سابقه خوب رحمتی در مهار پنالتی ها موضوعی محتمل تر است.

در نهایت اما با توجه به نامفهوم بودن صدای داور دیدار در این صحنه عجیب و بحث بر انگیز، صحبت های صالحی داوری بازی، مهدی رحمتی و البته کیوان امرایی بازیکنی که ضربه پنالتی را به سمت چپ رحمتی زده می تواند به حل این جنجال بزرگ کمک کند. رحمتی و صالحی اما درباره این اتهام فعلا سیاست سکوت اتخاذ کردند اما کیوان امرایی در گفت و گو با ورزش سه در این باره می گوید: من اگر دنبال این بود که تبانی کنم و یا به استقلال حال بدهم، که در جریان بازی این کار را می کردم تا بازی به پنالتی نرود! می توانستم هزار کار دیگر انجام دهم. داور هم اینقدر ساده نیست که جلوی این همه دوربین به سمت رحمتی برود و بگوید امرایی به سمت چپ می زند و شما هم به این سمت تشریف ببرید!

صحبت های امرایی در کنار کارنامه درخشان رحمتی و البته سلامتی که از داوران ایرانی می شناسیم نشان می دهد فرضیه دوم به واقعیت نزدیک تر است و این سه نفر و البته بسیاری از جامعه فوتبال از این اتهام تبرئه می شوند.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
ه گزارش "ورزش سه"، احمد صالحی در هنگام پنالتی اول صبا دقایقی با مهدی رحمتی صحبت می کند و از لب خوانی صحبت های او اینطور برداشت شده است که او به دروازه بان استقلال می گوید به سمت چپ شیرجه بزند.

محمد فنایی در این باره به خبرنگار ما می گوید: من خودم فیلم را دیده ام. داور به رحمتی می گوید که زود بچرخ تا تمرکز بازیکن صبا به هم نخورد. او هرگز به رحمتی نمی گوید به کدام سمت واکنش نشان بدهد.

او در پایان گفت: این شایعات فقط در فضای مجازی ارزش دارد و من فکر می کنم انتشار آن زشت است. این وصله ها به داوران ایران مخصوصا احمد صالحی نمی چسبد.

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
فعلا گند خودشون تو قضیه قاچاق لباسها دراومده دنبال یه چیزی می گردند تا بهش آویزون بشن

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
فعلا گند خودشون تو قضیه قاچاق لباسها دراومده دنبال یه چیزی می گردند تا بهش آویزون بشن

هميشه همين بوده
براي ماست مالي كارهاي خودشون به همه چي چنگ ميزنن

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
محسن کریمی
فرشید اسماعیلی
مجید حسینی
جوونای اینده داری هستن
نشون دادن عالین

بازی صبا بعداز مدتها دفاع چپمون عالی بود
مرسی یعقوب کریمی
کلا همه رو جا میزاشت سانترهاشم خوب بود جا داره بهتر بشه

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
وریا حیف شد مصدوم شد...تازه داشت خوب بازی میکرد...
اعصابم به هم ریخت.
تا کی نمیتونه بازی کنه؟؟؟؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
شت!
بختیار مصدوم میشد اینقدر ناراحت نمیشدم
وریا اول فصل روی مخ بود...ولی برعکس بختیار رفته رفته بهتر شد و این اواخر به نظرم عالی بازی میکرد.

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
خنده داره
تا دیروز اگه توی پستت از لنگ و ... حرف میزدی ، پست حذف میشد
حالا اسم قشقایی میاد
سریع میان حذفش میکنن.
جل الخالق

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
خنده داره
تا دیروز اگه توی پستت از لنگ و ... حرف میزدی ، پست حذف میشد
حالا اسم قشقایی میاد
سریع میان حذفش میکنن.
جل الخالق
تقسیر مدیر یا ناظر انجمن نیست این برمیگرده به عکسلعمل کاربرای تیم رقیب (اینجاست که جنبه هر شخص یا گروهی مشخص میشه) و بخاطر اینکه جنجال به پا نشه و یا متهم به رنگی بودن نشه مجبوره پاک کنه.
من هم از پاک شدن پستهام ناراحت میشدم ولی وقتی خودمو گذاشتم جای اونها کاملا بهشون حق دادم.

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
تقسیر مدیر یا ناظر انجمن نیست این برمیگرده به عکسلعمل کاربرای تیم رقیب (اینجاست که جنبه هر شخص یا گروهی مشخص میشه) و بخاطر اینکه جنجال به پا نشه و یا متهم به رنگی بودن نشه مجبوره پاک کنه.
من هم از پاک شدن پستهام ناراحت میشدم ولی وقتی خودمو گذاشتم جای اونها کاملا بهشون حق دادم.
!!!!!!!!
یعنی ما نباید بگیم اون تیمی که مدیر عاملش گفت " ما لنگی هستیم " از قشقایی باخته ؟؟؟
این هم روزنامش
600_AlborzVarzeshi-1391-11-24.jpg

این هم لینک خبرگزاری http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911123000758
این هم فیلمش http://www.aparat.com/v/lvPNe/رویانیان_:_ما_پرسپولیسی_ها_همه_لنگی_هستیم_!!
حالا ما چرا نباید بگیم تیم لنگ از قشقایی باخته ؟؟؟؟؟؟؟
چرا ؟؟؟؟؟
یعنی شما میگی نباید راجع به واقعیت حرف بزنیم ؟

Last edited:

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
دوست عزیزم من هم مثل شما طرفدار پرو پا قرص تاج کبیر هستم.
برداشتم از پاک شدن نوشته ها رو گفتم بماند که خیلی وقتها پستها رقیب بسیار رکیک و جنجالی هست که یا پاک نمی شه یا دیر و وقتی اعصاب همه رو بهم میریزه پاک میشه.
فعلا که اونها به کلمات لنگ و قشقایی حساس هستن و پستهای مربوط به این کلمات پاک میشه.
ولی کلا نظر من این هست که ما به مسائل تیم خودمون بپردازیم و به حرفها و حرکات تیم رقیب کاری نداشته باشیم یک ضرب المثل قدیمی هست که میگه ادب از که آموختی،از بی ادبان.

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
!!!!!!!!
یعنی ما نباید بگیم اون تیمی که مدیر عاملش گفت " ما لنگی هستیم " از قشقایی باخته ؟؟؟
این هم روزنامش
600_AlborzVarzeshi-1391-11-24.jpg

این هم لینک خبرگزاری http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911123000758
این هم فیلمش http://www.aparat.com/v/lvPNe/رویانیان_:_ما_پرسپولیسی_ها_همه_لنگی_هستیم_!!
حالا ما چرا نباید بگیم تیم لنگ از قشقایی باخته ؟؟؟؟؟؟؟
چرا ؟؟؟؟؟
یعنی شما میگی نباید راجع به واقعیت حرف بزنیم ؟

برداشتم از پاک شدن نوشته ها رو گفتم بماند که خیلی وقتها پستها رقیب بسیار رکیک و جنجالی هست که یا پاک نمی شه یا دیر و وقتی اعصاب همه رو بهم میریزه پاک میشه.
فعلا که اونها به کلمات لنگ و قشقایی حساس هستن و پستهای مربوط به این کلمات پاک میشه.
ولی کلا نظر من این هست که ما به مسائل تیم خودمون بپردازیم و به حرفها و حرکات تیم رقیب کاری نداشته باشیم یک ضرب المثل قدیمی هست که میگه ادب از که آموختی،از بی ادبان.

من 100% حرفای شمارو تایید میکنم
اما منظورم اینه
قرار نیست انواع اقسام بی احترامی بشه و ما ساکت نگاه کنیم
من اعتراض کردم به اون مزخرفات و حرفای مفتی که توی نت در خصوص پنالتی بازی صبا زده شده بود و جالبه گفتم سردسته این مزخرفات سایت بی وجود و آشغاله ورزش3 هستش ، اونوقت در کمال تعجب میام میبینم که آقایون جو زده این حرف هم بهشون زور میاد .

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417

راستی در خصوص حساسیت به لنگ و قشقایی
درد بی درمون که نیست باختن مثل بقیه تیم ها
ولی یادتون نره ، کل کل کردن و کری خوندن از قدیم الایام بوده ، حالا چون اینا حساسیت دارن ما بیایم ، کری نخونیم و باختشون رو جلوی قشقایی یاد آوری نکنیم !!!!!!!!
والا نمیشه ، بلا نمیشه
این مدلیش رو دیگه ندیده بودم .

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
به امید پیروزی در بازی فردا و کسب هر 3 امتیاز و کم کردن فاصله با صدر جدول

بالا