برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
خوش آمدی برادر

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
اگه ایشالا العین رو ببریم
بازی بعدیمون با برنده استقلال خوزستان و الهلاله ؟؟

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
اگه ایشالا العین رو ببریم
بازی بعدیمون با برنده استقلال خوزستان و الهلاله ؟؟
بازم قرعه کشی میشه بین 4 تیم صعود کننده غرب آسیا
شرق آسیا هم همینطور تا فینال به شرق نمیخوریم

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
بازم قرعه کشی میشه بین 4 تیم صعود کننده غرب آسیا
شرق آسیا هم همینطور تا فینال به شرق نمیخوریم
مطمئنی؟ پس چرا اینجا بچه ها میگن با برنده ی پرسپولیس لخویاست بازی

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
آقا میگم یه وقت زشت نباشه ما با پنالتی بردیم ولی ارتش سرخ آسیا همون کارم نتونست بکنه.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
مشخصا این دشمنی ها بوده و هست ولی در این شرایط فعلی کشور من یکی که دوست ندارم عربها برنده بشن ولی اگر شما یا هر کس دیگه ای دوست دارید پرسپولیس جلوی هر تیمی ببازه اصلا نمیگم منافع ملی رو باید بهش نگاه میکردید چون شما از زاویه ای دیگه بهش نگاه میکنید و این رقابت رو فوتبالی میبینید که اتفاقا هیچ اشکالی هم نداره....اونها هم باید دشمن ما باشند چون ما همیشه تحقیرشون کردیم به خصوص داخل زمین تو دربی ها تو آسیا و ....مستقیم و غیر مستقیم ولی اونها که واسه ما حکم پیش غذا رو داشتند چرا باید دشمن باشن....!!

آخه عزیز قضیه اینه که ما 100 بار هم عرب ها رو در فوتبال ببریم هیچ تغییری در مسائل سیاسی و اقتصادی و نگاه دنیا به ما به وجود نمیاد..میاد؟..یعنی اینجوری نمیشه که بقیه دنیا بگن خب اینا 20 بار عرب ها رو بردن پس حق با ایناس....یا مثلا خود عرب ها احساس پشیمانی بکنن!!! نهایت نهایتش دل خودمون خوش و خنک میشه همین!من 4 سال یه کشور عربی زندگی کردم به خدا اونجا اینقدر که ما برامون مهمه این چیزا براشون مهم نیست!!! این چه سودی داره؟ مثلا وقتی ایران آمریکا رو برد در جام جهانی چه اتفاق خاصی افتاد؟ هیچی! یا اینکه والیبال آمریکا بارها والیبال ما رو برده چی شده؟ آمریکا که هر روز در حال تحقیر کردن ماست در سیاست! بهمون میگن سردسته تروریست ها! حالا بردن اونا در فوتبال و کشتی مگه باعث میشه نگاه ها در دنیا یهو به سمت ما برگرده و بگن ایول ایران آمریکا رو برد پس بیاید تحریما رو برداریم!!؟
یا ما 10 بار کشتی آمریکا رو ببریم آمریکا سر افکنده میشه؟ به خدا نمیشه...
ولی اگر پرسپولیس بره فینال آسیا تا چند سال این قضیه رو علم میکنن سر ما؟ یه بازی پیزوری کردن 50 سال پیش که داخلش کلی هم حرف و حدیث بوده من جمله خریدن بازیکن ما....فقط یه بازی! دارن 50 سال سالگرد میگیرن براش توی فلان سالنبا حضور پیشکسوت!!! هاشون....حالا فرض کن همچین ملت عقده ای بیان به خاطر روحیه ملی! ما برن تا فینال آسیا! شما میخوای جواب این ملت رو بدی بعدش؟
منچستر یونایتد زمان فرگوسن همین سال های اخیر 6 تا از سیتی خورد توی داربی....الان کجا هوادارای سیتی میگن 6 تاییا به اونا؟ اصلا نتیجه یه بازی مهم نیست. حالا میخوای 10 تا بزن....
بعد ما بیایم به خاطر اینکه عربا در دنیا با ایرانیا مشکل دارن بخوایم همچین آدمایی عربا رو ببرن و برن بالا! تا برای 50 سال آینده شاخ بشن برای ما.
دلایل من و امثال من کاملا منطقی و کاملا بر پایه همون چیزیه که در دنیا داره اتفاق میفته بین هوادارای بارسا و رئال...لیورپول و منچستر...بنفیکا و پورتو ..آژاکس و فاینورد و....ولی منطق کسی که استقلالیه ولی میگه دوس داره پرسپولیس ببره چون باخت از عربا تحقیر آمیزه رو درک نمیکنم هیچ وقت.
ما 1000 بار هم اماراتی ها رو در فوتبال و هر ورزش دیگه ای ببریم آخرش شما یه روز در یه شهری مثل تهران راه بری و یه روز هم در دوبی! کاملا متوجه میشی که جهان سوم کجاست! و کی پیشرفت کرده و کی نکرده .

Last edited:

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
مطمئنی؟ پس چرا اینجا بچه ها میگن با برنده ی پرسپولیس لخویاست بازی

اینجا رو ببین : https://1varzesh.com/football/asia/afc-championsleague/tree
با پرسپولیس فقط تو نیمه نهایی میتونیم بازی کنیم ...

فک نکنم اینجوری باشه ...
چون احتمال داره با الاهلی بازی کنیم ک همگروه بودیم ...
من احتمال میدم با برنده الهلال و اس خوزستان بازی کنیم ...

فقط خدا کنه به تیم عربستانی نخوریم ...
اگه به پرسپولیس بخوریم ک عالی میشه .. مث آب خوردن میتونیم بریم بالا ...
حریف تمرینیمونه :D
البته بعید میدونم بتونن صعود کنن ...

لخویا ک خیلی ضعیف بود ... پرسپولیسم که :D:rolleyes: ...
اگه با برنده پرسپولیس و لخویا بازی کنیم خیلی خوب میشه ...

Last edited:

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
تفاوت طارمی و رضایی همین بس که تو حساس‌ترین لحظات کاوه هواداراشو خوشحال میکنه ولی طارمی باعث هجوم چند صد هزار نفری هواداراش به پیجش و فحاشی به خودش میشه

SW-ZX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
نظرتون چیه؟!

139403261014195425502084.jpg

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
آخه عزیز قضیه اینه که ما 100 بار هم عرب ها رو در فوتبال ببریم هیچ تغییری در مسائل سیاسی و اقتصادی و نگاه دنیا به ما به وجود نمیاد..میاد؟..یعنی اینجوری نمیشه که بقیه دنیا بگن خب اینا 20 بار عرب ها رو بردن پس حق با ایناس....یا مثلا خود عرب ها احساس پشیمانی بکنن!!! نهایت نهایتش دل خودمون خوش و خنک میشه همین!من 4 سال یه کشور عربی زندگی کردم به خدا اونجا اینقدر که ما برامون مهمه این چیزا براشون مهم نیست!!! این چه سودی داره؟ مثلا وقتی ایران آمریکا رو برد در جام جهانی چه اتفاق خاصی افتاد؟ هیچی! یا اینکه والیبال آمریکا بارها والیبال ما رو برده چی شده؟ آمریکا که هر روز در حال تحقیر کردن ماست در سیاست! بهمون میگن سردسته تروریست ها! حالا بردن اونا در فوتبال و کشتی مگه باعث میشه نگاه ها در دنیا یهو به سمت ما برگرده و بگن ایول ایران آمریکا رو برد پس بیاید تحریما رو برداریم!!؟
یا ما 10 بار کشتی آمریکا رو ببریم آمریکا سر افکنده میشه؟ به خدا نمیشه...
ولی اگر پرسپولیس بره فینال آسیا تا چند سال این قضیه رو علم میکنن سر ما؟ یه بازی پیزوری کردن 50 سال پیش که داخلش کلی هم حرف و حدیث بوده من جمله خریدن بازیکن ما....فقط یه بازی! دارن 50 سال سالگرد میگیرن براش توی فلان سالنبا حضور پیشکسوت!!! هاشون....حالا فرض کن همچین ملت عقده ای بیان به خاطر روحیه ملی! ما برن تا فینال آسیا! شما میخوای جواب این ملت رو بدی بعدش؟
منچستر یونایتد زمان فرگوسن همین سال های اخیر 6 تا از سیتی خورد توی داربی....الان کجا هوادارای سیتی میگن 6 تاییا به اونا؟ اصلا نتیجه یه بازی مهم نیست. حالا میخوای 10 تا بزن....
بعد ما بیایم به خاطر اینکه عربا در دنیا با ایرانیا مشکل دارن بخوایم همچین آدمایی عربا رو ببرن و برن بالا! تا برای 50 سال آینده شاخ بشن برای ما.
دلایل من و امثال من کاملا منطقی و کاملا بر پایه همون چیزیه که در دنیا داره اتفاق میفته بین هوادارای بارسا و رئال...لیورپول و منچستر...بنفیکا و پورتو ..آژاکس و فاینورد و....ولی منطق کسی که استقلالیه ولی میگه دوس داره پرسپولیس ببره چون باخت از عربا تحقیر آمیزه رو درک نمیکنم هیچ وقت.
ما 1000 بار هم اماراتی ها رو در فوتبال و هر ورزش دیگه ای ببریم آخرش شما یه روز در یه شهری مثل تهران راه بری و یه روز هم در دوبی! کاملا متوجه میشی که جهان سوم کجاست! و کی پیشرفت کرده و کی نکرده .
با حرفهات تا حد زیادی موافقم ولی این بیشتر یک حالت روانی برای خود شخص داره خود من مثلا در قطر به شکل عینی مورد تبعیض قرار گرفتم! و همین جایی که الان زندگی میکنم در اروپا همکاران عربی داشتم که به شکل علنی آرزوی نابودی ایران و ایرانی رو میکردن البته این رو نمیشه بسط داد و گفت عربها همه با ایرانی ها مشکل دارند ولی من قبلش هم گفتم اگر بخوام انتخاب کنم دوست دارم پرسپولیس برنده بشه شاید دل یک عده زیادی تو ایران با این همه مشکلات شاد بشه...درسته که پرسپولیسیها بیشترشون این نگاه رو اصلا در مورد ما ندارن ولی خوب میگم قضیه کاملا شخصیه و شما هم کاملا حق داری که دوست داشته باشی پرسپولیس در اسیا ببازه

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
العینو ببریم
تیم تقویت میشه
خیلی از بازیکنایی ک ناز میدن با برد العین با کله میان به استقلال
تیم تو طراحی و حمله خیلی ضعیفه
فرشید اسماعیلی داشتیم ک اونم پر شد
امیدوارم امیدمون برسه

ازحق نگذریم فرشیدباقری بازی قبلی خیلی خوب بود
دمش گرم

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
العینو ببریم
تیم تقویت میشه
خیلی از بازیکنایی ک ناز میدن با برد العین با کله میان به استقلال
تیم تو طراحی و حمله خیلی ضعیفه
فرشید اسماعیلی داشتیم ک اونم پر شد
امیدوارم امیدمون برسه

ازحق نگذریم فرشیدباقری بازی قبلی خیلی خوب بود
دمش گرم

منصوریان که بعد بازی گفت فقط دو تا جا داریم!

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
منصوریان که بعد بازی گفت فقط دو تا جا داریم!
همین الان با مصلح و پژمان و رحیم زهیوی و بیت سعید مذاکره کردن.
این سیاسته ک بازیکنا فکرشون موقع بازی با العین مشغول نباشه تمرکز کامل کنن
خود منصوریانم میدونه تو تمام نقاط ضعف داره و جایگزین نداره
امیدوارم بازیکنای تاپ بخره و قلدر بازی واسه نخریدن بازیکن درنیاره
واسه وسط هم شجاعیان خیلی خوبه.
میگوییان افتضاح شد
یعقوب کریمی هم که هیچ
خسرو حیدری عملا فوتبالش تموم شد

فرشید باقری هم که تازه داره فوتبال بازی میکنه

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
تبریزی دیگه خبری نشد ازش نه؟!

mohammad5

Registered User
لایک‌ها
8,293
گفته میشه
حسن بيت سعيد بعد از ديدار استقلال خوزستان مقابل الهلال، رسما به استقلال مي پيوندد!
مرتضي تبريزي كه بازيكن آزاد هم محسوب مي شود، هنوز پيشنهاد رسمي براي حضور در استقلال دريافت نكرده و درحال حاضر نمي تواند تصميمي براي حضور در اين تيم بگيرد!
كرانچار خواهان جذب سيد مجيد حسيني كه بازيكن آزاد محسوب مي شود، است و باشگاه سپاهان به زودي مذاكرات را با او آغاز مي كند!
وكيل ايراني جپاروف مدعي شده، اين بازيكن قرارداد خود را با باشگاه استقلال فسخ كرده و هيچ مشكلي براي عقد قرارداد با سپاهان ندارد!
اميد ابراهيمي يك پيشنهاد عالي از تيم قطري دريافت كرده و قرار است بعد از بازي تيم ملي ايران و ازبكستان، تصميم گيري كند.
كاوه رضايي يك پيشنهاد ٢.٣ ميلياردي از قطر و يك پيشنهاد ٣.٥ ميلياردي از چين دارد، بنابراين استقلالي ها كار دشواري براي تمديد قرارداد وي خواهد داشت!

mohammad5

Registered User
لایک‌ها
8,293
اميد ابراهيمي، امروز در تمرينات گروهي استقلال شركت كرد و به نظر مي رسد مشكلي براي ديدار مقابل العين نخواهد داشت.
آندرانيك تيموريان، بازيكن سابق استقلال، در آستانه پيوستن به تيم سپيدرود رشت قرار دارد!
عليرضا نقي زاده، بازيكن ٢٣ ساله مدنظر استقلال، گسترش فولاد، به آبي ها جواب منفي داد!

بالا