برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
من فقط می خوام ببینم امسال با وجود جباری که هر وقت توی ترکیب هر تیمی بوده اون تیم به جای بازی روی هوا به بازی روی زمین رو آورده ( حتی زمان مظلومی و قلعه نوعی ) ببینیم آقای منصوریان اینقدر مربی هست که بتونه تاکتیک توی تیم پیاده کنه و از جباری استفاده لازم رو بکنه یا بازم مثل فصل پیش سانتر از وسط زمین !!!
عیار منصوریان بزودی تا نیم فصل معلوم میشه که واقعا منصوریانی که توی یک نیمه پرسپولیس رو خرد میکنه هست یا منصوریانی که شش تا از تیم چهارم لیگ امارات می خوره ...
بنظرم بعد 4 سال این حق هوادار هست که قهرمانی بخواد

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
شک نکنین امسال یکی از رقابتی ترین ترکیب ها و با کیفیت ترین هاش رو تو لیگ خواهیم داشت ولی تو اسیا یکم داستان فرق میکنه یکم برای اسیا میانگین سنی بالاست ولی با همین به اصطلاح بازیکنان پا به سن گذاشته به راحتی قهرمان میشیم ;)

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اینم از مجتبی جباری! تبریک میگم
فقط خدا کنه مصدوم نباشه و در خدمت تیم باشه و همون مجتبایی که میشناختیم باشه و جای جوونا رو تنگ نکنه(پژمان منتظری اخر کارخودشو کرد...ضمنا یه لنگ شکسته مجتبی رو به صد تا رامین رضائیان نمیدم!)

مجتبي جباري به استقلال پيوست

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مجتبی جباری هافبک فصل گذشته الاهلی قطر با امضای قراردادی ٢ ساله به استقلال پیوست. سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال با اعلام این خبر به سایت باشگاه گفت: با مجتبی جباری جهت حضور در استقلال برای لیگ هفدهم به توافق رسیدیم و این بازیکن در فصل پيش رو بازيكن استقلال خواهد بود.

مدیرعامل استقلال افزود: مجتبی جباري بازيكن بزرگي است كه در باشگاه استقلال پرورش يافته و سالها در استقلال و تيم ملي درخشيده است. او محبوبيت بالايي نزد هواداران دارد و حالا هم به خانه خود بازگشته است. اين اتفاق را به هواداران تبريك مي گويم و به جباري نيز خوش آمد مي گويم. اين عيدي ما بود به هواداران به مناسبت عيد سعيد فطر.

افتخاری در پایان عنوان کرد: تمام تلاش خود را برای فراهم کردن بازیکنان مورد نیاز کادرفنی انجام دادیم. استقلال تيم بزرگي است و به همين دليل بازيكنان بزرگي را به خدمت گرفته است. اميدوارم با حمايتهاي هواداران، تلاشهاي كادر فني و بازيكنان و حمايتهاي مجموعه مديريتي باشگاه، استقلال فصل موفقي را پيش رو داشته باشد.
بازیکن همیشه مصدوم برگشت

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
این که میگن امیر ارسلان مطهری میخواد بره تیم لنگ حقیقت داره؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خدا کنه بره! من شنیدم آلوز نانگ رو میخوان

اعصابم از دست امید ابراهیمی و کادر پزشکی تیم خورده!!!
آقا امروز عمل کرد! پس بگو چرا بدون ناز کردن تمدید کرد.....تا 2 ماه نمیتونه بازی کنه! یعنی تا نیم فصل!!
چرا بعد از اتمام لیگ عمل نکرد! یکی بیاد توضیح بده هوادار!

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
كانال رسمى باشگاه استقلال:
[emoji843]بر اساس مصوبه جلسه روز شنبه هیات مدیره استقلال با حضور جناب آقای دکتر مسعود سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان و آقای محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان، آقای سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال به عنوان نایب رئیس هیات مدیره و سخنگو هیات مدیره انتخاب شد

[emoji843]آقای حسین قریب نیز به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شد

@EsteghlalFcTelegram

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
خبر ورزشي/ حضور مجتبي جباري و البته قرارداد دو ساله او در روزهاي گذشته به بحث روز رسانه ها تبديل شده است.
با وجود اين که منصوريان در ابتدا اصلا موافق حضور مجتبي جباري در استقلال نبود، با اين حال اين بازيکن روز پنجشنبه به استقلال برگشت آن هم با قراردادي دو ساله که با توجه به سن وسال اين بازيکن اتفاق بسيار عجيبي است.
اما منابع آگاه در باشگاه استقلال خبر مي دهند که قرارداد جباري با استقلال همان شبي بسته شد که خبر توافق نهايي اين باشگاه با منتظري منتشر شد و در روزهاي گذشته مسوولان باشگاه استقلال به دنبال راضي کردن عليرضا منصوريان بودند تا اين قرارداد را رسما اعلام کنند.
در اين بين گفته مي شود جباري يک بار زماني که منتظري از ام صلال کنار گذاشته شد به رفيق قديمي اش لطف کرد و مقدمات حضور او در الاهلي را فراهم کرد و حالا منتظري به اين شکل لطف دوست قديمي اش را جبران کرده است.
وقتی میگم سرای سالمندان به بعضی از دوستان بر میخوره.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خبر ورزشي/ حضور مجتبي جباري و البته قرارداد دو ساله او در روزهاي گذشته به بحث روز رسانه ها تبديل شده است.
با وجود اين که منصوريان در ابتدا اصلا موافق حضور مجتبي جباري در استقلال نبود، با اين حال اين بازيکن روز پنجشنبه به استقلال برگشت آن هم با قراردادي دو ساله که با توجه به سن وسال اين بازيکن اتفاق بسيار عجيبي است.
اما منابع آگاه در باشگاه استقلال خبر مي دهند که قرارداد جباري با استقلال همان شبي بسته شد که خبر توافق نهايي اين باشگاه با منتظري منتشر شد و در روزهاي گذشته مسوولان باشگاه استقلال به دنبال راضي کردن عليرضا منصوريان بودند تا اين قرارداد را رسما اعلام کنند.
در اين بين گفته مي شود جباري يک بار زماني که منتظري از ام صلال کنار گذاشته شد به رفيق قديمي اش لطف کرد و مقدمات حضور او در الاهلي را فراهم کرد و حالا منتظري به اين شکل لطف دوست قديمي اش را جبران کرده است.
وقتی میگم سرای سالمندان به بعضی از دوستان بر میخوره.

از کجا معلومه این خبر راسته!؟؟؟
بعدشم همه میدونن جنازه مجتبی جباری به کل هافبک های طراح ایرانی می ارزه!
توتی مگه پیر نشده بود؟ به سن نیست که!

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
از کجا معلومه این خبر راسته!؟؟؟
بعدشم همه میدونن جنازه مجتبی جباری به کل هافبک های طراح ایرانی می ارزه!
توتی مگه پیر نشده بود؟ به سن نیست که!
اولا منبع یه خبرگزاری کاملا معتبری هست.
دوما پس چرا صدای دکتر نوروزی در اومد.
سوما هر گردی که گردو نمیشه شما داری جباری رو با توتی مقایسه میکنی.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اولا منبع یه خبرگزاری کاملا معتبری هست.
دوما پس چرا صدای دکتر نوروزی در اومد.
سوما هر گردی که گردو نمیشه شما داری جباری رو با توتی مقایسه میکنی.

شما داری سن جباری رو ملاک قرار میدی! نه مشکلات مربوط به مصدومیتش. راجع به مصدومیت هاش همه میدونیم و میدونن برای همین مشروط باهاش بستن. مصدوم بشه یه طرف فسخ میشه!
توتی یه مثال بود! در ضمن جباری همون گردی هست که گردو ست! یعنی بازیکنیه که در سن بالا هم به خاطر هوش ذاتیش میتونه نتیجه بازی رو برگردونه.
برفرضم که جباری دیگه اون جباری نباشه حقشه که با پیراهن استقلال خداحافظی کنه. نیست؟
شما به جای اینکه به جباری گیر بدی به این گیر بده که چرا با امید ابراهیمی مصدوم تمدید کردند و ایشون بعد از ۲ ماه امروز جراحی کرد و تا نیم فصل بیرونه! یعنی فقط یه نیم فصل میتونه بازی کنه!

Last edited:

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
شما داری سن جباری رو ملاک قرار میدی! نه مشکلات مربوط به مصدومیتش. راجع به مصدومیت هاش همه میدونیم و میدونن برای همین مشروط باهاش بستن. مصدوم بشه یه طرف فسخ میشه!
توتی یه مثال بود! در ضمن جباری همون گردی هست که گردو ست! یعنی بازیکنیه که در سن بالا هم به خاطر هوش ذاتیش میتونه نتیجه بازی رو برگردونه.
برفرضم که جباری دیگه اون جباری نباشه حقشه که با پیراهن استقلال خداحافظی کنه. نیست؟
شما به جای اینکه به جباری گیر بدی به این گیر بده که چرا با امید ابراهیمی مصدوم تمدید کردند و ایشون بعد از ۲ ماه امروز جراحی کرد و تا نیم فصل بیرونه! یعنی فقط یه نیم فصل میتونه بازی کنه!
والا دوست گلم من کلا با مدیریت و کادر فنی مشکل دارم بنظرت چه کسی و با صلاحدید چه کسی با ابراهیمی قرارداد بسته تازه ابراهیمی یکی داره میشه مثل چشمی چون معلوم نیست نیم فصل بعدی بتونه برامون بازی کنه اونوقت فصل بعد قراردادش تموم میشه و ببینیم اینقدر معرفت داره مثل چشمی که با استقلال تمدید کنه.حالا همین دونفر با جباری اونم با فشار یک بازیکن باهاش قرار داد بستن.
روز به روز که میگذره بیشتر متوجه حرفهای مجیدی میشم اونجایی که گفته بود زمانی که من بازیکن بودم هیچ بازیکنی نمیتونست برای باشگاه تعیین تکلیف کنه اول من و البته همه فکر کردیم منظورش با سید بوده الان میفهمم منظورش منتظری هست.

Last edited:

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
والا دوست گلم من کلا با مدیریت و کادر فنی مشکل دارم بنظرت چه کسی و با صلاحدید چه کسی با ابراهیمی قرارداد بسته تازه ابراهیمی یکی داره میشه مثل چشمی چون معلوم نیست نیم فصل بعدی بتونه برامون بازی کنه اونوقت فصل بعد قراردادش تموم میشه و ببینیم اینقدر معرفت داره مثل چشمب که با استقلال تمدید کنه.حالا همین دونفر با جباری اونم با فشار یک بازیکن باهاش قرار داد بستن.
روز به روز که میگذره بیشتر متوجه حرفهای مجیدی میشم اونجایی که گفته بود زمانی که من بازیکن بودم هیچ بازیکنی نمیتونست برای باشگاه تعیین تکلیف کنه اول من و البته همه فکر کردیم منظورش با سید بوده الان میفهمم منظورش منتظری هست.
اتفاقن کاملن اشتباه فهمیدی اصلن هم منظورش منتظری نبود

من کاری به اینکه چه زمانی و تحت چه شرایطی با منتظری یا جباری تمدید کردن ندارم چون اطلاعی هم ندارم منبعم هم کانال تلگرام و شایعات نیست.

خود ابراهیمی باید جوابگوی افکار عمومی باشه که خب هیچوقت نیستن

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
ضمن اینکه این احتمال هم وجود داره که ابراهیمی مبلغی از بدهی فصل گذشته خودش رو هم به تیم تخفیف داده باشه سر این ماجرا ولی آیا کی مصدوم شد؟ توی لیگ؟ بعد از لیگ؟ اگه توی بازی آخر لیگ مثلن بوده خب دو ماه وقت داشت جراحی میکرد

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
ضمن اینکه این احتمال هم وجود داره که ابراهیمی مبلغی از بدهی فصل گذشته خودش رو هم به تیم تخفیف داده باشه سر این ماجرا ولی آیا کی مصدوم شد؟ توی لیگ؟ بعد از لیگ؟ اگه توی بازی آخر لیگ مثلن بوده خب دو ماه وقت داشت جراحی میکرد

همین اتفاقات میفته که به همه اتفاقات باشگاه به دیده شک نگاه میکنم چرا هیچوقت راستشو نمیگن تا گندش دربیاد.
برای اون خبر قرار داد با جباری که با فشار منتظری ابن اتفاق افتاده نه از خودم در آوردم نه از کانال تلگرام گفتم از یه منبع معتبر به نام خبر ورزشی گفتم اینم لینکش

http://www.khabarvarzeshi.com/p/124807

آقا همه چی شایعه کلا چرا صدای دکتر نوروزی بعد از قرارداد با جباری در اومد که بعدش سریع گفتن بعد تست باهاش قرارداد امضا میکنیم لابد همون تستی که از ابراهیمی گرفتن بعد باهاش قرارداد بستن از همون تست پزشکی احتمالا استفاده میکنن.
چرا هیچکس فکر نمیکنه قرارداد با شجاعیان و منتظری و جباری فقط برای بستن دهن هوادارها انجام شد شما اگه شجاعیان رو میخاستین چرا دو هفته زودتر اقدام نکردین که ۱۷۰۰ پول رضایت نامه بدین خوب حالا شجاعیان و منتظری به کار تیم میان ولی اصلا تو کتم نمیره جباری که تو بهترین حالتش یکی درمیون تو بازیها مصدوم بود الان که پا به سن گذاشته چکار میتونه برامون بکنه آخه.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
مطمئن باش جباری بهترین بازیهای دوران بازیگریش رو برامون انجام میده

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
Last edited:

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
بدجوری صدای پای رامین رضائیان میاد..یعنی میخواد بیاد استقلال؟ منکه چشمم آب نمیخوره!

http://90tv.ir/news/403203/افتخاریرضاییان-به-اروپا-نرود-آخرین-بازیکن-استقلال-است

جناب اسطوره تیم استیل اذین....سینا خادم پور هم نخواستیم..باشه برای شما..

ووریا اگه مصدوم نشه خیلی بهتر از رضاییانه ...
همین ووریا رضایانو تو تیم ملی نیمکت نشینش کرد ...

خسرو + ووریا + رضاییان = 3 نفر تو یه پست خیلی بد میشه ...

خسرو که دیگه واقعا فوتبالش داره تموم میشه ...

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
جباری بازیکن خوبیه ولی حاشیه و مصدومیت زیاد داره . تازه الان هم معلوم نیست کیفیتش مثل جباری 4 سال پیش باشه . در کل فکر نکنم این فصل بیشتر از 10 تا بازی برامون کنه منتها سر بزنگاهها کمک حال خوبیه مثل آسیا .

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
ووریا اگه مصدوم نشه خیلی بهتر از رضاییانه ...
همین ووریا رضایانو تو تیم ملی نیمکت نشینش کرد ...

خسرو + ووریا + رضاییان = 3 نفر تو یه پست خیلی بد میشه ...

خسرو که دیگه واقعا فوتبالش داره تموم میشه ...
فعلا که وریا غفوری از خداش بود تمدید کنن باهاش......تمدید کرد قول داد بهتر بازی کنه..چون افت کرده بود این اواخر
وریا غفوریِ کِی؟؟؟؟ این تازگیا یا اون قبلنا؟ ما از خدامونه همیشه تو اوج باشه
رضائیان هم استقلال بیا نیس

بالا