برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
به زودی با مجیدی تمدید میشه
بهترین انتخاب وازرت ورزش تو این سال ها بودش و الان افسوس میخورن چرا زودتر انتخابش نکرده بودن! در همه زوایا کاملا در راستای اهداف مد نظر جلو میره . . .

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بهترین انتخاب وازرت ورزش تو این سال ها بودش و الان افسوس میخورن چرا زودتر انتخابش نکرده بودن! در همه زوایا کاملا در راستای اهداف مد نظر جلو میره . . .
واقعیته یا افعال معکوس بکار بردی شما؟ کجا خوندی؟

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
این خبر ورزشی خیلی تابلو داره زوم کرده رو استقلال که استقلالو بزنه ...حداقل به فکر بعد 1400 ات باش!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
واقعا علیرضا منصوریان یه چیزی دیده بود و یه چیزی میدونست که اجازه نمیداد از تیم نفت جدا بشه و به تیم دیگه بره....الحق و انصاف سهمش تو قهرمانی های اون تیم کم نیست...ولی ما چه کردیم؟ سید مهدی رحمتی رو از تیم فراری دادیم! گفتیم ارنج تیم رو سید میچینه! پنالتی رو سید میگه کی بزنه! ایناهمه از نداشتن بزرگتر در تیم نشات میگیره..یادش بخیر تازمانی که منصورخان پورحیدری زنده بود و سرحال..ما از این مشکلات نداشتیم..خدا رحمتت کنه منصورخان

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
منصوریان:
هواداران استقلال به استراماچونی فرصت دادند و در زمانی که من هدایت ذوب آهن را بر عهده داشتم، در دیدار با ما، استقلالی ها افتضاح بودند و ما موقعیت های زیادی را از دست دادیم. من در کنفرانس بعد از بازی نیز گفتم که تیم استراماچونی ریتم سیستم 352 را پیدا کرده است و برای رسیدن به آمادگی مطلوب، به چند هفته تمرین مستمر نیاز است.بعد از آن بازی، وریا غفوری در تماس با من گفت که استرا در تمرینات خیلی به ما فشار آورده و باعث هماهنگی ما شده است.
منصوریان گفت: تفاوت آشکاری که استراماچونی در استقلال ایجاد کرد این بود که تیم او ترسی از باخت نداشت. حتی اگر استقلال با یک گل عقب می افتاد، آنها به سمت دروازه ی حریف حمله می کردند تا 3 تا گل بزنند. این انرژی که استرا به تیم تزریق کرد، تفاوت را ایجاد کرد.
فصل قبل و زمانیکه من سرمربی ذوب آهن بودم، از فرهاد مجیدی خواهش کردم که چند سال به صورت پشت سر هم به عنوان دستیار سرمربی ها فعالیت کند و به او گفتم فعلا تفکرات سرمربی نداشته باش. چون به هر حال تو در بین قشر عظیمی از هواداران دارای محبوبیت بالایی هستی و نوبت سرمربی گری استقلال به تو خواهد رسید. این محبوبیت را زود خرج نکن.
شاید سال قبل مجیدی را مجبور کردند که به عنوان جانشین شفر بر روی نیمکت استقلال بنشیند ولی طبیعتا بعد از رفتن استراماچونی حتی اگر مدیران استقلال گواردیولا را برای نیمکت تیم می آوردند، هواداران استراماچونی را میخواستند. به نظر من این فشار روی فرهاد مجیدی تاثیر گذاشته است بخصوص اینکه اکنون بازیهای استقلال بدون تماشاگر برگزار می شود و یک نوع بار روانی از روی دوش حریفان برداشته شده است.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
4766.jpg

علی دشتی پس از تعویض تمایلی به رفتن روی سکو‌ها نشان نمی‌داد و تأکید داشت که می‌خواهد بازی را از روی نیمکت تماشا کند. وقتی به او گفتند نمی‌تواند نیمکت‌نشین شود و باید بالا برود، با صدای بلند تأکید کرد که نمی‌رود و می‌خواهد همان جا بنشیند. این حرف به گوش بهزاد غلامپور رسید و واکنش تند مربی دروازه‌بانان استقلال را در پی داشت. غلامپور با صدای بلند خطاب به دشتی فریاد زد‌: «بالا نمی‌روی؟ مگر می‌توانی نروی؟ تو چه‌کاره هستی که می‌گویی بالا نمی‌روم؟ همین الان بلند می‌شوی می‌روی بالا و دیگر هم از این چیز‌ها نشنوم. دستور ستاد ملی مبارزه با کروناست و همه باید رعایت کنند. اصلاً اینجا از این حرف‌ها نداریم.» داد و فریاد غلامپور باعث شد تا دشتی هم سریع خودش را به روی سکو‌ها برساند.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
:D
مگه مجیدی یک فصل دیگه قرارداد نداره ؟

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
واقعیته یا افعال معکوس بکار بردی شما؟ کجا خوندی؟
واقعیت دیگه - هر مربی اومد یکم بازی درمیاورد برای صاحب استقلال! ولی مجیدی کاملا مبتنی بر اهداف تدوین شده داره میره جلو
مگه مجیدی یک فصل دیگه قرارداد نداره ؟
رسمی تا آخر فصله قراردادش - تو بعد بازی با مسجد سلیمان فکر کنم خودش گفته بود- سال بعدش مشروط تمایل همکاری طرفین هست.

اصلاو ابدا قصدم طرفداری از قلعه نویی و امثال ایشون نیست که دورانشون خیلی خیلی وقته تموم شده. ولی سر همین قضایای اخیر به نظرتون منصوریان و قلعه نویی اگه بودن اینجوری بودن؟! به جایی که بیان حرف بزنن میرن قهر میکنن و تو فضا مجازی دو تا پست میزارن و امثال رمضانی رو پشتش وایمیسن بیاد سرپرست بشه و حرف بزنه؟!
همین هفته پیش رمضانی خیلی خیلی منفعلانه بود حرفاش

مدیریت تیم به جای اینکه به فکر تمدید ستاره ها و خرید و فروش اصولی بازیکن باشه هر روز داره یه پست ومقام مشاوره و مدیریتی به دور و اطرافیان میده!

اینجا خیلیاتون دشمن خطیر هستید . من قبلا هم گفتم و بازم میگم - همون یه مدتی که داشتیم لذت میبردیم از اومدن خارج از برنامه خطیر به تیممون بود که صاحب استقلال به کمک بازیکنان برده ی دلالان، از طریق همون دوتا مدیربرنامه معروف ( که میشه گفت دلال همه بازیکنان استقلال هستن) اونم به سلامتی رد کردن و اشتباه خودشون رو جبران کردن!کافیه فقط صحبت های استراماچونی درباره خطیر رو یک مرور کنید. همون روز که خطیر رو انداختن بیرون - استراماچونی رفت!

سرمربی ،کادر مربی گری و مدیریتی منفعل - بازیکنان همیشه مصدوم - بدهی های انباشته شده خارجی و داخلی - دیگه ترکیبی رویایی تر از این برای صاحب استقلال! پس حتما تمام سعیشون رو میکنن که حداقل تا زمانی که هستن این ترکیب طلایی کادر مربیگری و مدیریتی رو حفط کنند . . .

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
اینجا خیلیاتون دشمن خطیر هستید . من قبلا هم گفتم و بازم میگم - همون یه مدتی که داشتیم لذت میبردیم از اومدن خارج از برنامه خطیر به تیممون بود که صاحب استقلال به کمک بازیکنان برده ی دلالان، از طریق همون دوتا مدیربرنامه معروف ( که میشه گفت دلال همه بازیکنان استقلال هستن) اونم به سلامتی رد کردن و اشتباه خودشون رو جبران کردن!کافیه فقط صحبت های استراماچونی درباره خطیر رو یک مرور کنید. همون روز که خطیر رو انداختن بیرون - استراماچونی رفت!
1399/01/04
https://tamashachi.com/50433/حاشیه-سازی-جدید-علی-خطیر-برای-فوق-ستاره-استقلال

پ.ن: خارج از برنامه ؟ اشتباه ؟:rolleyes:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
این قسمت : بویان!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
سعادتمند میگه پول بویان آماده است....بنازم به این سعادتمند...یه یک میلیاردم بده من.. برم یه پانورامای کار کرده بخرم دیگه حرف نداره!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
هشدار؛ جریمه شفر سنگین‌تر از بویان است

استقلال در شرایطی امروز به خاطر پرداخت نکردن پول بویان از 3 پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد که قرار است به زودی حکم شفر هم اعلام شود. ماجرا از این قرار است که قرار بود کمیته انضباطی فیفا در تاریخ پانزدهم تیرماه در مورد پرونده شفر تشکیل جلسه بدهد و رای آن باید تا 15 روز بعد از این تاریخ اعلام شود که زمان زیادی از آن باقی نمانده است.

اما چرا رای شفر سنگین از بویان خواهد بود؟ رای بویان در کمیته تعیین وضعیت فیفا صادر شده است و استقلال اگر پول وی را پرداخت کند محرومیتش برطرف می شود اما ماجرا در مورد شفر متفاوت است چراکه رای او را کمیته انضباطی فیفا صادر می کند و حکم های این نهاد قطعی و غیر قابل بازگشت است. در این شرایط استقلال ممکن است به دلیل پرداخت نکردن بدهی شفر با جرائمی مثل کسر امتیاز، سقوط به دسته پایین تر یا جریمه مالی سنگین روبرو شود که هرکدام از این احکام قطعی و غیر قابل بازگشت است.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
آرش داجلیری؟ کی اسمشو شنیده بود؟ مدافع؟ خدا بخیر کنه:)

ترکیب استقلال مقابل نفت آبادان به شرح ذیل است:
سید حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، میلاد زکی‌پور، آرش داجلیری، آرش رضاوند، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، علی دشتی، مهدی قایدی و شیخ دیاباته .

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بالاخره بردیم

یا شاهین طاهرخانی

ارسلان گیتارشو بازم آورد

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها