برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
حسینی: امروز با این گلری خیلی چیزها را ثابت کردم
دروازه بان تیم استقلال پس از پیروزی مقابل تراکتور گفت خیلی چیزها را در این بازی ثابت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، سید حسین حسینی پس از پیروزی استقلال مقابل تراکتور گفت: جو تبریز و هواداران تراکتور واقعاً سنگین بود ولی خوشبختانه توانستیم یک پیروزی خوب به دست بیاوریم.

او درباره اینکه هشت سال بود که استقلال در تبریز تراکتور را در لیگ شکست نداده بود گفت: این را نمی دانستم ولی شما دیدید که نسبت به بازی‌های اول چقدر فوتبال ما پیشرفت کرده است. زمانی که به هواداران می گفتیم صبر کنید و حمایت کنید این هم نتیجه اش است.
دروازه بان استقلال درباره تقابل با مظاهری گفت: من قبل از بازی کاری به این چیزها نداشتم و میخواستم بهترین عملکرد خودم را نشان بدهم. امروز با این گلری خیلی چیزها را ثابت کردم.

حسینی در پایان درباره عملکرد خوب خود اظهار داشت: چند هفته اول من خیلی تحت فشار بودم و هواداران در روزهای سخت از من حمایت کردند. خدا را شکر توانستم در یک روز سخت جواب حمایت آنها را بدهم.

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
تبریک می گم خدمت همه تاجی های عزیز
برد به شدت جذاب و لذت بخشی بود و خیلی چیزا ثابت شد
اینکه مربی اگر مربی باشه حتی با دست خالی هم میتونه کار رو در بیاره
امروز فرشید باقری نبود، روزبه چشمی نبود، شجاعیان هم نبود، هر کدوم از این بازیکن ها سال های قبل وقتی مصدوم می شدند تیم به شدت افت می کرد اما استراماچونی نشون داد که داره تیم میسازه ، تیمی که کار تیمی رو خوب بلده و وابسته به یک بازیکن و دو بازیکن نیست، استقلال قشنگ بازی می کنه و سالهاست منتظر این سبک بازی کردن تاج کبیر هستیم .
امیدوارم مدیران نالایق استقلال به خودشون بیان و با گرفتن چند تا بازیکن تراز اول و ستاره قدرت این تیم رو دو چندان کنند.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
حسینی: امروز با این گلری خیلی چیزها را ثابت کردم
دروازه بان تیم استقلال پس از پیروزی مقابل تراکتور گفت خیلی چیزها را در این بازی ثابت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، سید حسین حسینی پس از پیروزی استقلال مقابل تراکتور گفت: جو تبریز و هواداران تراکتور واقعاً سنگین بود ولی خوشبختانه توانستیم یک پیروزی خوب به دست بیاوریم.

او درباره اینکه هشت سال بود که استقلال در تبریز تراکتور را در لیگ شکست نداده بود گفت: این را نمی دانستم ولی شما دیدید که نسبت به بازی‌های اول چقدر فوتبال ما پیشرفت کرده است. زمانی که به هواداران می گفتیم صبر کنید و حمایت کنید این هم نتیجه اش است.
دروازه بان استقلال درباره تقابل با مظاهری گفت: من قبل از بازی کاری به این چیزها نداشتم و میخواستم بهترین عملکرد خودم را نشان بدهم. امروز با این گلری خیلی چیزها را ثابت کردم.

حسینی در پایان درباره عملکرد خوب خود اظهار داشت: چند هفته اول من خیلی تحت فشار بودم و هواداران در روزهای سخت از من حمایت کردند. خدا را شکر توانستم در یک روز سخت جواب حمایت آنها را بدهم.

من ندیدم کسی از خودش تعریف کنه

چلغوز ! گل دوم مقصر تو بودی !!

بدم میاد ازادم جوگیر

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
بازی خوبی بود , خوشبختانه مربی خوب تاثییر خودشو گذاشته , علاوه براینکه بازی که عقب بودیم رو جلو افتادیم , وقتی گل زدیم دفاعی بازی نکردیم ! زمان قلعه استقلال 1 گل میزد میرفت توی خط دفاع تا گل بخوره !
سیاوش یزدانی انقدر بازی های قبلی خوب ظاهر شده بود که این بازی افت کیفیت بازیش و اشتباهاتش بدجوری توی ذوق میزد ! خط دفاعی استقلال شدید توی ارسال از کناره ها ضعف داره و خروج نکردن حسینی مشکل بزرگتریه که باعث خوردن گل دوم استقلال شد , نبود منتظری اینجا توی ترکیب مشخص میشه چه ضرری میرسونه ! وقتی یک بازیکن با تجربه توی خط دفاع باشه از نظر جایگیری و مدیریت خط دفاع شدید تاثییر گذاره , اما استقلال نشون داده همونطور که خوب گل میزنه خوب هم گل میخوره ! اگه خط دفاعی هماهنگ و تقویت بشه و از شانس بد ما هر روز یکی مصدوم نشه و ترکیب ثابتی داشته باشه , فکر میکنم هوادار توی هر سانتر روی دروازه دلهره نمیگیرن !
تبریک به همه تاجیا و اینکه لطفا لینک سایت هایی مثل ورزش 3 که همه میدونن چه وضعی داره رو اینجا بازنشر نکنید

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
همیشه حسرت اینو داشتیم تیم های ضعیف میبردیم و بازی های شش امتیازی امتیاز از دست میدادیم

نکند این بار دست کم بگیریم بازی های معمولی نتونیم امتیاز بگیریم

مربی مون جوگیر نیست ! نه خوش بینم بهش

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
01448091.jpg

پایان طلسم مجیدی با شماره هفتی به نام دیاباته
تیام را فراموش کنید؛ این شما و این هم شیخ گلزن!
مهاجم اهل مالی استقلال امشب همه کار کرد تا تیمش به یک پیروزی تاریخی برابر تراکتور برسد.

به گزارش "ورزش سه"، شاید قبل از شروع بازی استقلال برابر تراکتورسازی خیلی ها شک داشتند که در این بازی شیخ دیاباته بازی می کند یا سجاد آقایی چراکه او تا قبل از این بازی گلی برای آبی ها نزده بود و رقیب جوان او هر بازی که وارد زمین شده بود موفق شده بود تاثیر خود را روی گل های تیمش بگذارد. اما آتش بازی دیاباته و 3 گل در کلاس جهانی اش در ورزشگاه یادگارامام به همه ثابت کرد که تصمیم استراماچونی در مورد جذب این بازیکن بلند قامت و البته بازی دادن به او در بازی با تراکتورسازی به هیچ عنوان اشتباه نکرده است.

استقلال بعد از جدایی مامه تیام که در پایان لیگ هفدهم اتفاق افتاد، نفرات زیادی را در خط حمله خود امتحان کرد، از الحاجی گرو تا منشا و ایسما که با هزینه های گزاف به این تیم آمدند اما حالا شیخ دیاباته به نظر بازیکنی است که می تواند خاطرات خوش تیام را در این تیم تکرار کند، بازیکنی که در دومین حضور 90 دقیقه ای خود در ترکیب استقلال توانست هت تریک کند و نشان بدهد می تواند بازیکنی ترسناک برای حریفان این تیم باشد.

گل های متنوع در کلاس جهانی

دیاباته به جز اینکه در بازی با تراکتورسازی هت تریک کرد، موفق شد سه گل متنوع در کلاس جهانی بزند تا استراماچونی را بابت انتخابش روسفید کند.

*گل اول دیاباته در دقیقه 41 بازی به ثمر رسید، جایی که او پاس زیبای مهدی قائدی را با یک استوپ زیبا، ستون کردن پای تکیه گاهش و ضربه روی پا وارد دروازه تراکتور کرد.

01448097.jpg

*گل دوم دیاباته در دقیقه 65 از راه رسید، جایی که او از ضربه برگشتی علی کریمی به خوبی استفاده کرد و توانست با یک ضربه دقیق از داخل محوطه 6 قدم دروازه تراکتور را باز کند.

01448092.jpg

ما آتش بازی و هنرنمایی دیاباته روی گل سوم استقلال تکمیل شد، جایی که او پاس عمقی علی کریمی را دریافت کرد، رشید مظاهری را به زیباترین شکل ممکن دریبل کرد و هت تریک خود را در این بازی جذاب تکمیل کرد.

سه آمار جذاب با هت تریک شیخ
شیخ دیاباته با هت تریک در بازی امشب یک آمار فردی و دو آمار تیمی برای تیمش به ثبت رساند.
*دیاباته بعد از 6 سال و 13 روز به اولین بازیکن شماره 7 استقلال تبدیل شد که در لیگ برتر موفق به گلزنی می شود، آخرین شماره 7 استقلال که در لیگ موفق به گلزنی شده بود، فرهاد مجیدی بود که در لیگ سیزدهم توانست به نفت تهران گل بزند و بعد از آن بازیکنانی مثل حسن بیت سعید و بختیار رحمانی که شماره 7 این تیم را برتن کردند هرگز توفیقی در گلزنی نداشتند.
*استقلال با پیروزی در بازی امشب به امتیاز هزار و یکم در تاریخ لیگ برتر رسید و از این حیث بهترین تیم فوتبال ایران شد.
*از طرف دیگر استقلال با گل های دیاباته موفق شد بعد از 7 سال و 9 ماه تراکتورسازی را شکست بدهد و این آمار منفی را هم از کارنامه خود پاک کند.

01448093.jpg

آمار فردی فوق العاده برای دیاباته
آمار فردی دیاباته در بازی با تراکتورسازی فوق العاده است، او در این بازی 6 شوت زد که هر 6 شوت داخل چاچوب بود و در مجموع 3 شوت او به گل تبدیل شد.
استقلال در این بازی در مجموع 11 شوت در چارچوب داشت که بیش از نیمی از آن را دیاباته به نام خود ثبت کند، آماری که نشان می دهد او چه نقش مهمی در پیروزی تاریخی استقلال داشته است.

==============================================================================================================

تبریک تیام بابت گلزنی دیاباته (عکس)
مهاجم سابق استقلال گلزنی مهاجم اهل مالی این تیم را تبریک گفت.

به گزارش "ورزش سه"، مامه تیام در نیم فصل حضور در استقلال در لیگ هفدهم آمار فوق العاده ای را به ثبت رساند اما در پایان فصل این تیم را ترک کرد تا آبی ها یک فصل نتوانند جانشین شایسته ای برای او پیدا کنند.

با این حال هت تریک شیخ دیاباته برابر تراکتور باعث شد مامه تیام هم این موضوع را به او تبریک بگوید تا مشخص شود مهاجم سابق استقلال همچنان به تیم سابق خود علاقه دارد و بازی های این تیم را پیگیری می کند.

01448160.jpg

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
روزنامه استقلال به نکته ظریفی اشاره کرده: ....با تکرار کابوس 7 و 4

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
نکته قابل توجه در پایان مسابقه دیروز تراکتور و استقلال سردادن شعار «عیبی یوخ» از سوی هواداران سرخپوش بود. پرشورها با این شعار سعی کردند به تیم شان روحیه بدهند و بی تردید با این حمایت انتظارات از دنیزلی و شاگردانش در بازی های آینده بیشتر هم خواهد شد.

پ.ن: خدائیش ما 4 تا خورده بودیم الان شورش کرده بودیم! بیایید از این به بعد بهتر حمایت کنیم از تیم!!! حواسمون باشه سه شنبه با صنعت نفتی بازی داریم که هفته پیش 2-1 تراکتور رو برده!! در واقع این تیمها رو برده صنعت نفت آبادان: تراکتور- سایپا- گل گهر- فولاد! البته ایشالا سه شنبه میبریمشون!

1572682150658.png

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
نکته قابل توجه در پایان مسابقه دیروز تراکتور و استقلال سردادن شعار «عیبی یوخ» از سوی هواداران سرخپوش بود. پرشورها با این شعار سعی کردند به تیم شان روحیه بدهند و بی تردید با این حمایت انتظارات از دنیزلی و شاگردانش در بازی های آینده بیشتر هم خواهد شد.

پ.ن: خدائیش ما 4 تا خورده بودیم الان شورش کرده بودیم! بیایید از این به بعد بهتر حمایت کنیم از تیم!!! حواسمون باشه سه شنبه با صنعت نفتی بازی داریم که هفته پیش 2-1 تراکتور رو برده!! در واقع این تیمها رو برده صنعت نفت آبادان: تراکتور- سایپا- گل گهر- فولاد! البته ایشالا سه شنبه میبریمشون!

مشاهده پیوست 1152665

تا فاتحان تپه نیستیم !

شش سال است تیم اول ایران جام نیاورده

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,716
رکوردی که به نام گلر استقلال باقی ماند

با گلی که بازیکن سابق پرسپولیس در هفته نهم لیگ برتر به ثمر رساند، رکورد دروازه‌بان استقلال به قوت خود باقی ماند.

در حالی که تا پیش از این سید حسین حسینی دارنده رکورد طولانی ترین دقایق گل نخوردن در همه ادوار لیگ برتر بود، پیام نیازمند در هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر با بسته نگه داشتن دروازه‌اش، از ۸۷۲ دقیقه که رکورد حسینی بود عبور کرد تا رکورد جدید به نام سنگربان سپاهان ثبت شود.

دروازه نیازمند در هفته نهم و در دقیقه ۴۵ دیدار مقابل پارس جنوبی از روی نقطه پنالتی توسط محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس و هافبک این روزهای پارس جنوبی باز شد تا با احتساب ۱۷۵ دقیقه کلین شیت وی باقی مانده از فصل گذشته، این رکورد به ۹۴۰ دقیقه افزایش پیدا کند.

نیازمند در حالی به این رکورد رسید که ۱۷۵ دقیقه از این کلین شیت به فصل گذشته (هفته های بیست و نهم و سی ام فصل هجدهم) باز می‌گردد و در این فصل وی فقط ۷۶۵ دقیقه متوالی دروازه‌اش را بسته نگه داشت.

باتوجه به این که حسینی در یک فصل ۸۷۲ دقیقه دروازه‌اش را بسته نگه داشته است و همه دقایق گل نخوردنش در یک فصل اتفاق افتاده، می‌توان گفت همچنان رکورد طولانی ترین دقایق گل نخوردن لیگ برتر در یک فصل، در اختیار سید حسین حسینی دروازه‌بان آبی پوشان قرار دارد.

منبع: مهر

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
فتحی خواهان تغییر زمان دیدار استقلال و صنعت نفت آبادان شد

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
این بدله مسی بازیکنه بدی نیست ارسالاشم خوب و دقیقه ولی نمیدونم چرا از رو شکم سیری بازی میکنه انگار دستگرمی بازی میکنه

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,716
شفر در آستانه اخراج از بنی‌یاس!

وینفرد شفر سرمربی سابق تیم استقلال تهران که این روز‌ها در تیم بن‌یاس امارات سرمربیگری می‌کند به همراه تیم جدیدش روز‌های خوبی را سپری نمی‌کند. بن یاس با کسب 6 امتیاز در رده دهم جدول لیگ امارات قرار دارد و با قعر جدول تنها 4 امتیاز فاصله دارد. شاگردان شفر تنها یک پیروزی در 6 هفته از رقابت‌ها دشت کرده‌اند و بازی قبلی خود را مقابل الاتحاد با نتیجه 2 بر یک واگذار کردند. این در حالی است که باشگاه بن یاس به جای گفت و گو با سرمربی خود پشت سر هم بیانیه صادر می‌کند و حرف‌های خود را در قالب بیانیه‌ای اعتراضی منتشر می‌کند. پیش از این مسئولان این باشگاه اماراتی از شفر خواسته بودند در خصوص قوانین موجود در لیگ امارات نظری ندهد و تنها تمرکز خود را روی تیمش بگذارد. حالا باید دید در نهایت سرنوشت سرمربی سابق آبی‌های ایران به کجا ختم می‌شود و آیا مانند برانکو ایوانکوویچ اخراج خواهد شد یا خیر.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
من ندیدم کسی از خودش تعریف کنه

چلغوز ! گل دوم مقصر تو بودی !!

بدم میاد ازادم جوگیر
چندتا تک به تک خوب گرفت و چندتا شوت خوبهم گرفت
ولی گل دوم مقصر بود
میتونست بهتر کار کنه رو گل دوم بهتر کار کنه
درکل یخورده باید دوربشه از حاشیه ولی فکر میکنم خودش خوشش میاد حاشیه داشته باشه
+
بازی ضعیفی از سیاوش یزدانی دیدیم ک امیدوارم ناشی از مصدومیت باشه
چپمون ک الان چندسالیه اتوبانه
دفاع خیلی ناهماهنگیم

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
جالبه میلیچ تو لیست بهترینای هفتست

هرویه میلیچ (استقلال)

بعد از محرومیت و مصدومیت و البته تطبیق‌پذیری با فوتبال ایران، دیدار با تراکتور در استادیوم یادگار امام مملو از تماشاگر شبی برای شروع درخشش میلیچ بود؛ مدافع- هافبک استقلالی‌ها در سمت چپ جانشین زکی‌پور مصدوم در ترکیب شد و هر چند در شروع خیلی درخشان نبود، اما با گذشت زمان تبدیل به یکی از بهترین‌های استقلال شد؛ یک شوت سرکش و ارسال دقیق در لحظه گل دوم استقلال شاید ماندگارترین دقایق این بازیکن بود، اما میلیچ در تبریز دقایق بسیار خوبی را به ویژه در دفاع داشت و توانست در شب برد پُر گل استقلالی‌ها اولین نمایش خوب و موثر خود را ثبت کند تا حالا استراماچونی بابت این خرید خود نیز احساس رضایت کند.

01448199.jpg

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
غلامی: به جایگاهی رسیدیم که پیشکسوتان رقیب از استقلال تعریف می‌کنند/استراماچونی به من می‌گوید کاناوارو

1572776160675.png

بالا