برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
دوست عزیز داور باریکنهارو عصبی کرد. اوایل بازی دفاع فولاد با آرنج زد توی صورت قایدی که باید درجا اخراج میشد که داور حتی کارت هم نداد.
وسطای نیمه اول قایدی توی یه ضد حمله سریع بود که آبشک روش خطا کرد و اون صد در صد کارت زرد داشت . و همون مسئله باعث عصبی شدن علی کریمی شد و تو اون صحنه علی کریمی کلی به داور گفت که باید به آبشک کارت بدی . که داور به یه ورش هم نبود.
روی صحنه اخراج علی کریمی هم آبشک قبلش پیرهن علی کریمی رو داشت پاره میکرد و باید کارت میگرفت.
یعنی آبشک و اون دفاع فولاد باید اخراج میشدن که داور حتی بهشون یه کارت زرد هم نداد. معلومه که کل تیم و مربی و کادر فنی عصبی میشه و تیم نابود میشه اینطوری.
منم قبول دارم حرف شما رو دوست عزیز...منتها مشکل اینه که رای داور برنمیگرده... چیزی که برای ما موند باخت مقابل فولاد و از دست رفتن قهرمانی بود!
ظاهرا جریانات بازی ، حرفهایی که رد و بدل شده یا زوایای دوربین جوری نبوده که به نفع ما باشه..باید هر جور بود فرهاد تیمش جمع میکرد و خودشم از کوره در نمیرفت!
شما نظرات داورا رو اینجا ببین:
فقط اخطار دوم عارف غلامی بوده که یکی دو تا از داورا گفتن سختیگرانه بوده..ولی چه فایده؟ خدائیش این اعتراضو اگر بازیکنای تیم دیگه ای میکردن بعید بود کارت بگیره!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
کاری به مشکلات تیم ندارم..ولی ظاهرا این سعادتمند کاراش منطقی تره و نشون داده میخواد کار کنه، تو پرداخت بدهی ها هم نشون داده داره تلاششو میکنه..هر چند که بدهی های استقلال از کوه ابوقبیس هم بیشتره!
جلسه روحیه دهی به کادر فنی:
01506322.jpg

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
منم قبول دارم حرف شما رو دوست عزیز...منتها مشکل اینه که رای داور برنمیگرده... چیزی که برای ما موند باخت مقابل فولاد و از دست رفتن قهرمانی بود!
ظاهرا جریانات بازی ، حرفهایی که رد و بدل شده یا زوایای دوربین جوری نبوده که به نفع ما باشه..باید هر جور بود فرهاد تیمش جمع میکرد و خودشم از کوره در نمیرفت!
شما نظرات داورا رو اینجا ببین:
فقط اخطار دوم عارف غلامی بوده که یکی دو تا از داورا گفتن سختیگرانه بوده..ولی چه فایده؟ خدائیش این اعتراضو اگر بازیکنای تیم دیگه ای میکردن بعید بود کارت بگیره!
مشکل اینه که کسی بعد بازی هم صداش در نمیاد. و باید به نظرم بعد این بازی استقلال رسما تهدید به کناره گیری میگرفت تا وقتی که تکلیف این داور مسابقه معلوم نشه.
اگه این اتفاقات برای پرسپولیس رخ میداد . مدیران و دست اندرکارانش کار رو حتی به دادگاه های بین المللی و فیفا و ... میکشوندن.
اما وقتی مدیران استقلال هیچ کاری نمیکنند این اتفاقات باز هم تکرار میشه و اونها هم پیش خودشون میگن ما هرکاری بکنیم و همشون رو هم اخراج کنیم و همه داوریها هم علیه شون بگیریم این استقلالیها هیچ غلطی نمیتونند بکنند!!!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
مشکل اینه که کسی بعد بازی هم صداش در نمیاد. و باید به نظرم بعد این بازی استقلال رسما تهدید به کناره گیری میگرفت تا وقتی که تکلیف این داور مسابقه معلوم نشه.
اگه این اتفاقات برای پرسپولیس رخ میداد . مدیران و دست اندرکارانش کار رو حتی به دادگاه های بین المللی و فیفا و ... میکشوندن.
اما وقتی مدیران استقلال هیچ کاری نمیکنند این اتفاقات باز هم تکرار میشه و اونها هم پیش خودشون میگن ما هرکاری بکنیم و همشون رو هم اخراج کنیم و همه داوریها هم علیه شون بگیریم این استقلالیها هیچ غلطی نمیتونند بکنند!!!
حیف که نمیشه در مورد بعضی تیمها صحبت کرد ولی گل فرمایش کردی دوست عزیز، اگر این داستان برای بعضی تیمها اتفاق افتاده بود الان تا کهکشان راه شیری به لرزه میومد و تا یه هفته موضوع اول رسانه ها بود!
حیف که ما کسیو نداریم، بقول فرهاد من ویلا ندارم بهت بدم!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
کاری به مشکلات تیم ندارم..ولی ظاهرا این سعادتمند کاراش منطقی تره و نشون داده میخواد کار کنه، تو پرداخت بدهی ها هم نشون داده داره تلاششو میکنه..هر چند که بدهی های استقلال از کوه ابوقبیس هم بیشتره!
آنچه مسلم است سعادتمند فردی است که حسین علوی را به عنوان مشاور خود انتحاب کرده است و حالا باید جواب بدهد که انتخاب چنین فردی برحسب چه معیاری بوده است تا این علامت سوال بزرگ از ذهن هواداران استقلال پاک شود.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
آنچه مسلم است سعادتمند فردی است که حسین علوی را به عنوان مشاور خود انتحاب کرده است و حالا باید جواب بدهد که انتخاب چنین فردی برحسب چه معیاری بوده است تا این علامت سوال بزرگ از ذهن هواداران استقلال پاک شود.
سعادتمند بدیهی های استقلال رو بده و این فصل رو به خوبی و خوشی تموم کنه و تو فیفا محکوم نشیم ، حسین علوی که سهله، تتلو و ساسی مانکن و جهانبخت و حسن آقا میری رو بذاره مشاور و معاونش..معیار کیلو چنده تو این کرونایی؟ کدوماشون معیار داشتن؟ خلیل زاده؟ فتحی؟ افتخاری؟ معیارشون کجا بود؟
نه سهمیه آسیا خواستیم نه قهرمانی.....همه جام ها رو هم بدن به بقیه...این فصل نحس تموم شه فقط

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
فرشید اسماعیلی هم به بازی با سایپای 14 ام جدولی نمیرسه....سایپا قطعا میاد امتیاز بگیره که نیفته

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
۷ اشتباه بزرگ شماره ۷!
با توجه به حواشی این دیدار جنجالی کمتر کسی به تعویض‌های اشتباه فرهاد مجیدی پرداخت. اگر بپذیریم خروج ارسلان مطهری از زمین به دلیل مصدومیت بوده است، اما تعویض میلیچ توجیهی نداشت. پس از این تعویض استقلال با ۴ مدافع میانی بازی کرد و کناره‌های زمین را از دست داد. فولادی‌ها، اما با استفاده آگاهانه از هر ۵ تعویض خود توسط مجتبی نجاریان تعویضی در دقیقه ۸۰ به گل برتری رسیدند در حالی که استقلال ۴ تعویض ناموفق انجام داده بود.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
اثبات اشتباه سید علی در اخراج علی کریمی | کجای دنیا بازیکن جلوتر بر روی بازیکن جامانده خطا می کند؟

1399/04/05
تماشاچی -پس از گذشت حدود 24 ساعت از بازی جنجالی فولاد و استقلال در اهواز که با کارت قرمزهای پیاپی داور برای استقلالی ها همراه بود، بسیاری از کارشناسان داوری که به درستی صحنه اخراج علی کریمی و فعل و انفعال بین او و آبشک را ندیده بودند، به سبب نزدیک بودن داور به صحنه، تصمیم او را ملاک عمل قرار دادند تا اینکه انتشار عکسی در سایت ورزش 3 نشان داد سیدعلی بزرگترین اشتباه داوری این دیدار را در لحظه سرنوشت ساز مرتکب شده و به جای اعلام خطا به سود استقلال، به بازیکن این تیم به سبب تلاش برای رهایی از آویزان شدن بازیکن فولاد که از او عقب مانده بود، کارت قرمز نشان داد.

در تصویر زیر به خوبی مشخص است که علی کریمی از آبشک جلوتر است و لزومی برای انجام خطا توسط او وجود ندارد و این بازیکن فولاد خوزستان است که به سبب احساس خطر از فضای باز جلوی علی کریمی و عقب ماندن از او، سعی داشت به هر ترتیبی او را متوقف کند و با کشیدن پیراهن او سعی در متوقف کردن او داشت که علی کریمی در تلاش برای رهایی از کشیدن مستمر آبشک که جلوی چشمان داور رخ می داد، به یکباره کارت قرمز را مقابل چشمان خود دید.

01505564.jpg

تلاش علی کریمی برای رهایی از بازیکنی که به او آویزان شده بارها و بارها در فوتبال روز جهان اتفاق می افتد و در تصاویر نیز مشخص است که او مشتی به صورت آبشک نزده و به سبب پرتاب دستش، گردن آبشک با جراحت مواجه شده است که اگر به این صحنه از ابتدا بنگریم، ابتدا می بایست خطای بازیکن فولاد اعلام میشد و یک کارت زرد به آبشک نشان داده می شد تا از باقی اتفاقات جلوگیری شود.

این صحنه در واقع کلید این بازی جنجالی بود که سیدعلی نتوانست از مدیریت آن به خوبی برآید و با اخراج بی مورد علی کریمی موجب خشم کادر فنی استقلال شد و از کوره در رفتن بسیاری از بازیکنان این تیم شد.

شاید سالها بعد سید علی نیز مثل بسیاری از داوران اعتراف کند اشتباه کرده اما این موضوع فایده ای برای استقلال و هواداران این تیم نخواهد داشت؛ مگر وقتی اکبریان در خصوص اشتباه تاثیرگذارش در هفته بیست و نهم فصل قبل در دیدار استقلال و صنعت نفت در آبادان اعتراف کرد، نتیجه ای عوض شد؟

نکته جالب اینجاست که در بزنگاه های حساس، همواره اشتباهات داوری به ضرر استقلال رخ می دهند و دوستان با یک عذرخواهی ساده کار را به اتمام می رسانند.

اگر تیم داوری بتواند یک دلیل منطقی برای خطای بازیکن جلوتر و در موقعیت بهتر بر روی بازیکن عقبتر بیاورد، شاید بتوان تصمیم سید علی را قبول کرد اما واقعیت این است که این تصمیم مثل شرایطی است که مهاجمی در موقعیت تک به تک قرار دارد و مدافعی پشت سر او تعقیبش می کند و مهاجم به جای اینکه بر روی استفاده از موقعیت مناسبش تمرکز کند، بر روی ضرب و شتم مدافع پشت سرش زوم کرده باشد!

هر چه که هست به طور واضحی مشخص است که داور در این بازی با ذهنیت اینکه استقلال نباید برنده بازی باشد، وارد زمین شد و در انجام ماموریتی که داشت به سادگی از کارت قرمز خود استفاده کرد تا با روح و روان بازیکنان و کادر فنی استقلال بازی کرده باشد.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
علی کریمی از آبشک جلوتر است و لزومی برای انجام خطا توسط او وجود ندارد و این بازیکن فولاد خوزستان است که به سبب احساس خطر از فضای باز جلوی علی کریمی و عقب ماندن از او، سعی داشت به هر ترتیبی او را متوقف کند و با کشیدن پیراهن او سعی در متوقف کردن او داشت که علی کریمی در تلاش برای رهایی از کشیدن مستمر آبشک که جلوی چشمان داور رخ می داد، به یکباره کارت قرمز را مقابل چشمان خود دید.
با قسمتی که بولد کردم کامل موافقم...من فیلم بازی رو چندین و چند بار دیدم...کاری که علی کریمی کرد فقط رها کردن خودش از چنگال آبشکی بود که آویزونش شده بود..هر چند همه داورا میگن کارت قرمز درست بوده!
در هر صورت چه فایده؟ اینا برای ما نه امتیاز میشه نه اخراجی هامون برمیگردن...تازه داور هم شکایت کرده!
نمیدونم تا کی باید حرص و حسرت بخوریم؟

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
محمد نوازی برخلاف سانترهاش، مصاحبه های جالبی نمی کنه..تقریبا تو هر مصاحبه ای اینطور برداشت میشه که خودشو میخواد یه جور جا کنه
ولی در کل با این حرفش که تیم یه بزرگتر میخواد خیلی موافقم..البته یکی باید به ایشون بگه که محمود فکری الان سرمربی نساجی مازندرانه و نمیتونه در کنار تیم ماباشه..ضمن اینکه محمود فکری دیشب کار بزرگی کرد تو تبریز...

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
استقلال عصبی شده. استرس جا موندن تو جون تیمه. وقتی نا امید بشن، می‌افتن رو دور باخت.
چهار تا روان‌شناس درست حسابی نداره این تیم؟

یه مشت جوون بیست و خورده‌ای ساله، هیجانی عمل می‌کنن، فرهاد هم که هنوز تاتی تاتی می‌کنه تو مربی‌گری. واقعاً ممد نوازی خوب گفته که تیم بی‌تجربه‌ست و بزرگ‌تر می‌خواد.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
فرهاد جان لطفا برو دنبال کسب و کارت و استقلال رو بحال خودش رها کن
بنا نبود از سرمربی هم بخوریم!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
چقدر راحت سرمایه هامونو سوزوندیم...این ورزش3 هم چه خوشش اومده؟

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
دیاباته چرا بازی نمیکنه؟

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
دیاباته چرا بازی نمیکنه؟
خیر مقدم عرفان عزیز...یارانه اش زیاد شده رفته فرانسه بخاطر تولد فرزندش..ازش قول گرفتن چهارشنبه برگرده ولی بنظرمن بعیده
تیم از هم پاشیده...دیاباته برگرده هم چیزی عوض نمیشه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی!

به نظرم حرف زدن اثر خودش را از دست داده. خیلی‌ها دارند مصاحبه می‌کنند و آنقدر حرف غلط می‌زنند و شایعه و حرف و حدیث می‌سازند که هر نکته مهمی اثرش فقط ۲۴ ساعت است و فوری فراموش می‌شود. در این فضا باید حداقل کمتر حرف بزنی تا شاید حرف به درد بخوری به ذهنت برسد. درباره محبوبیت هم کسانی حرف می‌زنند که حتی با سابقه زیاد نتوانستند در دل مردم جای بگیرند! من به این حسادت‌ها عادت کردم. سابقه داشته به ورزشگاه رفتند و کسی تشویقشان نکرده و بعد طلبکار شدند که چرا کسی اسمشان را در ورزشگاه صدا نکرده؟! به من چه ارتباطی دارد که با ۲۰۰ بازی ملی در کوچه و خیابان و ورزشگاه آن طور که ادعا دارید، تحویلتان نمی‌گیرند؟ یا اینکه نمی‌دانم چرا اینقدر اینستاگرام من برای این آقایان مهم است؟ آنقدر که اینها درباره این مسائل سطحی و چیپ حرف می‌زنند، برای خودم این مسائل مهم نیست.

باید بگویم که برایم مهم نیست چه می‌گویید. خودتان را خسته نکنید، هم سهمیه می‌گیرم، هم جام حذفی را و هم در آسیا صعود می‌کنم.

Windows7

Registered User
لایک‌ها
188
همونایی که میگفتن فرهاد بهتر از بدون سرمربی بودنه حالا مسخرش میکنند! منتظر چنین روزی بودم!
راستی اونایی که با شعار وطنم پاره تنم خواستار نیومدن استرا بودن کجان!
پست هام رو ببینید چقدر گفتم فرهاد بیسواده، این بیچاره حتی بلد نیست درست صحبت کنه تنها کاری که ازش برمیاد دست به سینه شدن و نشون دادن بازوهاشه!
بدبختی اینه اگه فرهاد زیرابزن بره قندل زیرابزن میاد.
فکری بادمجان دور قاب چین شاگرد قندله مثل سم میمونه، نکو یا پاشازاده گزینه های بهتری هستند. نکو خیلی قلدره بدرد لیگ ایران میخوره

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
همونایی که میگفتن فرهاد بهتر از بدون سرمربی بودنه حالا مسخرش میکنند! منتظر چنین روزی بودم!
راستی اونایی که با شعار وطنم پاره تنم خواستار نیومدن استرا بودن کجان!
پست هام رو ببینید چقدر گفتم فرهاد بیسواده، این بیچاره حتی بلد نیست درست صحبت کنه تنها کاری که ازش برمیاد دست به سینه شدن و نشون دادن بازوهاشه!
بدبختی اینه اگه فرهاد زیرابزن بره قندل زیرابزن میاد.
فکری بادمجان دور قاب چین شاگرد قندله مثل سم میمونه، نکو یا پاشازاده گزینه های بهتری هستند. نکو خیلی قلدره بدرد لیگ ایران میخوره

اول از همه بذار تکلیف تو رو مشخص کنم...قندل یا مافیا یا ....می بینم که همین الانم افتادید پابوسش که از سپاهان برگرده استقلال؟
فرهاد مجیدی لیگ رو خیلی بد شروع کرد، ما هم ازش انتقاد کردیم ولی بازم میگم از بدون سرمربی بودن تیم خیلی بهتره! هر چند که تو این دوتا بازی خودم خیلی انتقاد بهش داشتم ولی هیچ وقت مسخره اش نکردیم..
استراماچونی هم هیچوقت برنمیگرده ایران اینو از تو گوشت بیار بیرون!
خاک پای محمود فکری (با 345 بازی برای استقلال که فقط 149 تاشو کاپیتان بوده و بهترین مربی لیگ دسته اول در سال 96 شد) میارزه به 10 تا جواد نکونامی که یه پاسی محسوب میشه و اومد استقلال برای خودش محبوبیتی کسب کنه و نتونست و تیم رو بهم ریخت و باعث کنار گذاشتن سید مهدی رحمتی از تیم ملی شد
من همیشه تو این تاپیک گفتم هر کی سرمربی تیمم بشه ازش حمایت میکنم ...ولی فرهاد مجیدی تو این دو تا بازی خیلی بد شروع کرد و بعد چند ماه امیدهای ما رو نقش بر آب کرد....البته مایی که نگران استقلالیم و تو سختی ها کنار تیم هستیم نه شمایی که از دور منتظری استقلال به زمین بخوره و مثل کرم خاکی پیدات میشه!

Last edited by a moderator:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
به قلم محمد سر رشته داری

از تقوی تا مجیدی؛ لعنت بر سیاست!
آی اسپورت - ورود سیاست به فوتبال اتفاق خوبی نیست، بد است، مشمئز کننده است، زشت است و نتایجش بدتر از بد. من وسط گود این را دیدم آن روزها که با محمد تقوی از طرف آقای فتح‌الله‌زاده مذاکره می‌کردم و توانستم نظر مثبت وی را بگیرم، وسطش بودم. کسی نمی‌داند تقوی بعد از استرا چه سرنوشتی داشت اما این را می‌دانستم که او کارنامه موفقی دارد، جا افتاده است و ده سال برای گرفتن مدارکش کوشیده و درس خوانده و در تراکتور و پدیده از مربیان خارجی و داخلی بهتر نتیجه گرفته و برای رسیدن به این جایگاه پیتزا هم پخش کرده و سختی‌های زیادی را سپری کرده است.
همان روزها علی فتح‌الله‌زاده با من تماس گرفت و گفت مذاکرات را متوقف کن و از محمد آقای تقوی عذرخواهی کن! پرسیدم چرا؟ گفت: «قرارداد رسمی با فرهاد مجیدی قبل از اینکه ما بیاییم بسته شده است!» با سیاست استرا را بردند و با سیاست‌مداری، محبوب‌ترین بازیکن باشگاه را جلوی هواداران قرار دادند تا در رودربایستی، هوادار حرف‌هایش را بخورد و دم برنیاورد و فرهاد غول‌کش هم محبوبیتش را خرج آرامش آقایانی کند که تصمیم‌های‌شان در شب و روز غلط بود و غلط هست.
در واقع فرهاد را هم بردند برای سوزاندن جهت ماندن خودشان، جهت آرامش خودشان! آن روز تپش قلب گرفتم، بیشتر از همه برای آقا فرهاد گل که هنوز حتی یک فصل هم مربیگری نکرده بود! می‌دانستم می‌خواهند گولش بزنند. می‌دانستم اطرافیان شاه‌ماهی آنقدر باهوش و کامل نیستند که او را از نشستن روی آن نیمکت اتمی منع کنند، به هر حال منافع خودشان از محبوبیت فرهاد مهم‌تر بود. سیاست‌مداران هم به هدف خودشان می‌رسیدند، تخریب یک بزرگ دیگر در استقلال و البته خالی کردن خیابان‌های اطراف سعادت‌آباد و سئول از هوادار دلسوخته و معترض!

در آنسو و تیم رقیب اما، رفتند دنبال یک مربی که کارنامه دارد و سال‌ها کار مربیگری کرده و موفق هم بوده، حتی اگر با شهرخودروی یک استان قرار داد داشته باشد و به این ترتیب نهال تبعیض را آبیاری کردند و حرف هوادار استقلال را سند زدند. سیاست و سیاستمداری چیز بدی است. آنها محبوبیت فرهاد را کردند داخل حلق مردمانی که سال‌ها او را صدا زده بودند و حالا نمی‌دانستند چه کنند. نتیجه آرامش آقایان بود در سئول و غم و غصه هوادار کف خیابان که به احترام آقا فرهاد خود سانسوری کرده بود!

Last edited:
بالا